PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν μου δίνουν τις προσφορές από την σελίδα τους επειδή είμαι παλιός συνδρομητής!



nkoumo
28-04-17, 09:22
Εχω dubleplay το οποίο λήγει στις 25 Μαϊου και ψάχνομαι για προσφορές. Η ίδια η Wind που με εχει παρει τηλ. δεν με ικανοποόιησε με την προσφορά της.
Είδα στην σελίδα τους κάποια νέα προγραματα και συγκεκριμένα με ενδιαφέρει αυτό με τα 18.50€ που δίνει τσάμπα τηλ+24Mps χωρις κινητα.
Τους πήρα τηλ και μου είπαν ότι ισχύει μόνο για νέους συνδρομητές. Μα τους λέω ότι ληγει η σύμβαση και ειμαι στην εταιρεια σας 10 χρόνια από την tellas , αλλά
αυτοί τιποτα!. Θα πρεπει απο ότι κατάλαβα να πάω σε άλλη εταιρεια για να επιστρεψω. Τι λετε να κανω?
Λέω να κάνω αίτημα σε άλλη μπας και το δουνε και ιδρώσουν. Αλλα ποτε να κανω το αιτημα για μα μην φάω προστιμο? Μετα τις 25 που λήγει?

cranky
28-04-17, 11:47
Αλλα ποτε να κανω το αιτημα για μα μην φάω προστιμο? Μετα τις 25 που λήγει?
Στις 25 του μηνός.

dreamer25
29-04-17, 22:10
Στην ιδια τιμη μη σου πω και πιο κατω θα παρεις αν κανεις φορητοτητα για να σε κρατησουν.Και με κινητα μαζι εννοειται...

bill27
04-05-17, 09:48
ναι αλλα αυτο δεν ειναι λυση,δηλ.ο συνδρομητης να γινετε μπαλακι σε 2 εταιριες με τις γνωστες συνεπειες...

γνωμη μου ειναι να παρεις σε ολες τηλ και να ζητησεις προσφορα και οποια σε ικανοποιει να κανεις συμβολαιο

iznodur
06-05-17, 11:38
Όπως σε όλες τις εταιρίες συμβαίνει αυτό, στείλτους μύνημα πρώτα και αν δεις πως δεν απαντάνε έφυγες για φορητότητα και μετάσίγουρα θα πάρεις καλύτερες τιμές από αυτές των καινούργιων συνδρομητών

@ ADSLgr.com All rights reserved.