PDA

Επιστροφή στο Forum : Εδώ και 1 χρόνο ο ΟΤΕ αγνοεί πρόβλημα της γραμμής στην Αρχαία Επίδαυρο.



george_gr8
17-05-07, 23:46
Είμαι ένας Απεγνοσμένος χρήστης Internet απο Αρχαία Επίδαυρο.
Εδώ και ένα χρόνο που απο το απόγευμα και μετά μέχρι το πρωί δεν συνδέεται με τίποτα.
Εχω 1Mbps Download και αν συνδεθεί (σπάνια) νωρίς το βράδυ θα συνδεθεί με 512, 670 περίπου.
Το έχω δηλώσει άπειρες φορές στον ΟΤΕ και το μόνο που έχω καταφέρει είναι να μου πουν οτι έχει πρόβλημα το κουτί του ΟΤΕ στην περιοχή μου.
Και απορώ! ΤΟΣΟ μεγάλο προβλημα έχει το κουτί και ενα ολοκληρο χρόνο προσπαθούν να το φτιάξουν??? Τι φταίει??? Η ανευθυνότητα μηπως?? Για να σοβαρευτούμε λιγο ρε παιδια. ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΠΡΗΡΗΣ. Ας αναλάβει ο καθένας τις ευθύνες του επιτελους. ερασιτεχνες.
Ευχαριστώ.

ZORO
18-05-07, 11:02
Όταν έχουμε κάποιας φύσεως πρόβλημα με κάποια υπηρεσία που μας προσφέρεται, προσπαθούμε να φτάσουμε σε μια λογική επιλύση του προβλήματος σε λογικό χρονικό διάστημα. Έαν αυτό δεν είναι εφικτό να συμβεί τότε θα πρέπει να διεκδικήσουμε τα δικαιωμάτα μας στις αρμόδιες υπηρεσίες. Οι υπηρεσίες Ινστιτούτο καταναλωτών και Ε.Ε.Τ.Τ. σου λένε τίποτα;

deniSun
18-05-07, 11:40
Έτσι όπως τα λέει ο ZORO είναι :oneup:

george_gr8
20-05-07, 03:52
ειλικρινα δεν το είχα ψαξει... Θα το κοιταξω.ευχαριστώ

@ ADSLgr.com All rights reserved.