PDA

Επιστροφή στο Forum : Πού θέλετε να γίνει η 3η συνάντησή μας στην Αθήνα?



Σελίδες : [1] 2 3 4 5

zouzouni
22-10-04, 19:53
Σε συνέχεια της 2ης ημι-επιτυχούς :( συνάντησης που έγινε στην Αθήνα.....νέο thread κι νέα ψηφοφορία για να κανονιστεί η 3η συνάντηση των μελών του forum!
http://www.adslgr.com/forum/thread10165-0-asc-0.html

Οι επιλογές της ψηφοφορίας παραμένουν σχεδόν όπως ακριβώς κι την προηγούμενη φορά, παρότι ήταν άκρως δελεαστική η πιθανότητα να μην συμπεριλάβω την επιλογή για την Πλατεία Εξαρχείων :mrgreen: (όπως δήλωσα στο άλλο thread).

Ελπίζω στην 3η συνάντηση να υπάρξει κι μεγαλύτερη συμμετοχή από τις λοιπές γυναίκες μέλη του forum!

wintech2003
22-10-04, 19:56
Εγώ πάντως για να ξαναερθω θέλω με pm τα τηλέφωνα ΟΛΩΝ!

Δεν την ξαναπατάω...

runnerma
22-10-04, 19:58
Για πότε λέτε??? Μπορεί να είμαι Αθήνα. Και wintech, αν τύχει και είμαι πάνω, γίνει δεν γίνει η συνάντηση, πάμε για μακαρονάδα :guitar :guitar

wintech2003
22-10-04, 19:59
Standard :)

"La pasterie" rulez! :)

aesir
22-10-04, 20:00
Βρε κοιλιόδουλοι!!! Στην αμαρτία το μυαλό σας!!! :mrgreen:

EvilHawk
22-10-04, 20:01
Εγώ λέω να γίνει στην Χαλκίδα! Σαββάτο πρωί για καφέ, μετά για κοψίδια στην Στενή και επιστροφή Χαλκίδα για απογευματινό καφέ! :wink:

porosis
22-10-04, 20:01
μακαρονάδες, πίτσες: κάθε θερμίδα και απόλαυση! :mrgreen:

zouzouni
22-10-04, 20:02
EvilHawk Να κανονήσουμε mini-bus αν είναι για Χαλκίδα! :mrgreen:

wintech2003
22-10-04, 20:05
EvilHawk η καλυτερη ιδεα :) Πρεπει να βρεθειτε 3-4 με αυτοκινητο, να παρετε οσους δεν εχουν, και να σκασετε μυτη παραλια για καφε και μετα Στενη :)

zouzouni
22-10-04, 20:06
Αααα........μήπως να αλλάξω την ψηφοφορία? :wink:

wintech2003
22-10-04, 20:08
zouzouni βάλε αλλη μια επιλογη :)

zouzouni
22-10-04, 20:10
Καλώς.....να μη σας χαλάσω το χατήρι! :lol:

EvilHawk
22-10-04, 20:22
Τότε μπορώ να προσθέσω ότι παίζουν και ζωντανές πέστροφες στη σχάρα σε ένα χωριουδάκι πρίν απο την Στενή! :wink:
Αν μπορέσουμε να συννεοηθούμε για αυτοκίνητα θα περάσουμε καταπληκτικά!

Νικαετός
22-10-04, 22:00
Όπως πάντα , εγώ μέσα και μπορώ να μεταφέρω και άλλους τρεις ! Προτείνω από τώρα το επόμενο Σάββατο ,μιας και σήμερα χάλασε λόγω σάητε !!

JediMasterMANIAC
22-10-04, 22:06
ανοιπομονώ να πάρω διπλωμα για αμάξι :ρ

JediMasterMANIAC
22-10-04, 22:15
μεχρι να παρω διπλωμα και να σκασω με την Bmwεμπέ θα ψηφιζω συνταγμα ο ξενερωτος

Νικαετός
22-10-04, 23:43
Jedi , καλά θα κάνεις ,όταν πάρεις δίπλωμα , για 3 - 4 χρόνια να μην πάρεις την μπέμπα . Δοκίμασε πρώτα κάτι σε smart - ατος κλπ . Υπάρχει λόγος ,πίστεψέ με. :wink: :wink:

ipo
23-10-04, 00:04
Κι εγώ θα έρθω σχεδόν σίγουρα. Τελικά τι έγινε με το site από την Τετάρτη μέχρι σήμερα το μεσημέρι; Ανησύχησα!

wintech2003
23-10-04, 00:11
ipo,

δεν βλέπεις δλδ τιποτα διαφορετικο? :)

http://www.adslgr.com/forum/thread10440.html

ipo
23-10-04, 00:38
Βλέπω πολλά και ωραία!

:guitar :guitar :guitar :guitar

pelasgian
23-10-04, 00:57
Εγώ πάντως για να ξαναερθω θέλω με pm τα τηλέφωνα ΟΛΩΝ!

Δεν την ξαναπατάω...

Κανονικά θα έπρεπε να έρθουμε στη Χαλκίδα για να στο ανταποδώσουμε. Φοβάμαι όμως ότι αν πούμε Χαλκίδα, μπορεί αρκετοί να μην έρθουν (εδώ Εξάρχεια είπαμε και ήμασταν τρία τραπέζια. (Περάσαμε μία χαρά και τα παιδιά ήταν όλα εξαιρετικά πάντως)).

Προτείνω να ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ Εξάρχεια και να πάμε ΜΕΤΑ κάπου αλλού. Τι λέτε για ΑΥΤΗ τη Κυριακή το μεσημέρι στις 1530 πάλι στη πλατεία με μαύρα γυαλάκια κλπ;

wintech2003
23-10-04, 01:12
Εγώ πάντως Κυριακή θα είμαι Αθηνα σε ενα σεμινάριο και δεν ξερω ποτε θα τελειώσω...

Οπότε δεν μπορώ να υποσχεθώ τίποτα...

ipo
23-10-04, 01:29
Εγώ δεν μπορώ Κυριακή. Μετακομίζει ένας φίλος μου, επομένως θα είμαι στο σπίτι του από το πρωί (μέχρι το βράδυ μάλλον) για να τον βοηθήσω.

Προτείνω να το κανονίσουμε το επόμενο Σαββατοκύριακο ώστε να προλάβει να το δει ο κόσμος και να το εντάξει στο πρόγραμμα του. Με τον τρόπο αυτό αυξάνονται οι πιθανότητες να είμαστε περισσότεροι.

WAntilles
23-10-04, 02:07
Προτείνω να το κανονίσουμε το επόμενο Σαββατοκύριακο ώστε να προλάβει να το δει ο κόσμος και να το εντάξει στο πρόγραμμα του. Με τον τρόπο αυτό αυξάνονται οι πιθανότητες να είμαστε περισσότεροι.

Σωστά.

Το άλλο λοιπόν.

Και να έρθετε.

Όχι όπως προχθές που δεν ήρθατε οι περισσότεροι / ες.

Τ' ακούς Zouzouni; :mrgreen:

(Απλώνει την παλάμη του για να σταματήσει στον αέρα τη γόβα στιλέτο που αισθάνθηκε να εκσφενδονίζεται...)

zouzouni
23-10-04, 02:15
WAntilles Κι το είπα στο προηγούμενο thread...μην ακούσω γκρίνια πάλι γιατί δεν ήρθα! :oops: :evil:
(Είχα πει απ'την αρχή ότι δεν θα μπορούσα. :()

Γόβα στιλλέτο? :shock: Να την εκσφενδονίσω? :shock: Εγώ? :shock:
Μη μου βάζεις ιδέες! :mrgreen:

ipo
23-10-04, 02:22
Σωστά.

Το άλλο λοιπόν.

Και να έρθετε.

Όχι όπως προχθές που δεν ήρθατε οι περισσότεροι / ες.

Τ' ακούς Zouzouni; :mrgreen:


Είχες ερθεί εσύ Wantilles στο τελευταίο meeting;!;!;!


:D

blend
23-10-04, 02:27
Σωστά.

Το άλλο λοιπόν.

Και να έρθετε.

Όχι όπως προχθές που δεν ήρθατε οι περισσότεροι / ες.

Τ' ακούς Zouzouni; :mrgreen:


Είχες ερθεί εσύ Wantilles στο τελευταίο meeting;!;!;!


:D

Μην μου πεις οτι δεν τον προσεξες!! :shock: :mrgreen:

WAntilles
23-10-04, 02:29
Σωστά.

Το άλλο λοιπόν.

Και να έρθετε.

Όχι όπως προχθές που δεν ήρθατε οι περισσότεροι / ες.

Τ' ακούς Zouzouni; :mrgreen:


Είχες ερθεί εσύ Wantilles στο τελευταίο meeting;!;!;!


:D

Όχι διότι ενώ είχα σκοπό να έρθω, όπως είπα, τελευταία στιγμή απογευματάκι, έκατσε στραβή.

Μην ξεχνάτε ότι επέμενα για το meeting όλη την προηγούμενη βδομάδα.

Αλλά είχα παρευρεθεί στο 1ο meeting πριν από ένα μήνα περίπου.

ipo
23-10-04, 02:34
Ένα φιλικό αστείο έκανα. Δεν σου έκανα παρατήρηση.

Μου άρεσε όμως που "την είπες" στην zouzouni και στους άλλους, ενώ δεν είχες έρθει ούτε εσύ.

Έτσι!

:guitar

WAntilles
23-10-04, 02:41
Ένα φιλικό αστείο έκανα. Δεν σου έκανα παρατήρηση.

Μου άρεσε όμως που "την είπες" στην zouzouni και στους άλλους, ενώ δεν είχες έρθει ούτε εσύ.

Έτσι!

:guitar

Μα κι εγώ αστείο έκανα και στο Zouzouni και στους υπόλοιπους, και ως αστείο εξέλαβα εξαρχής και το δικό σου.

Μην ανησυχείς.

No offence taken.

wintech2003
23-10-04, 07:30
Zouzouni χρόνια πολλά! :) :) :) :)

:guitar :guitar :guitar :guitar :guitar :guitar

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ipo
23-10-04, 07:35
Χρόνια πολλά zouzouni! Να σε χαιρόμαστε.

Επίσης να χαιρόμαστε και τους Lionheart και sdd!

runnerma
23-10-04, 08:15
Χρονια πολλά και από εμένα :wink:

sdikr
23-10-04, 08:17
Χρόνια πολλά και απο μένα,
Και ξέχασε τις γόβες στιλέτο το τσόκαρο πονάει πιό πολύ (έχω αδερφή και ξέρω!! :mrgreen: )

ibok
23-10-04, 09:28
Προσωπικά παρά του ότι ήθελα να έρθω (με τρέλλα) Παρασκευή βράδυ μετά από μιά ακρως κουραστική εβδομάδα δεν εχω κουράγιο ουτε από το σπίτι μου να βγώ (ΟΥ ΓΑΡ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟΝ).
Αν η επόμενη συνάντηση γίνει Σάββατο ή Κυριακή μετά τις 11πμ( να εχει φύγει και η τσίμπλα από το μάτι) θα ερθω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.
Καλημέρα σε όλους
ibok-Γιάννης
Υ.Γ. ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΑ!!!!!

zouzouni
23-10-04, 11:48
wintech2003, ipo, runnerma & sdikr Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! :D :D :D :D

sdikr Το τσόκαρο πονάει πιο πολύ ε? :roll: :twisted: Χρήσιμη πληροφορία! :twisted: (αναρωτιέμαι αν κυριολεκτικώς κι μεταφορικώς :wink: πονάει πιο πολύ :twisted: .....αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση :twisted: )

aesir
23-10-04, 12:00
Τσόκαρο... τι λαϊκή... χεχε τα παιδιά μάλλον είχαν κατά νου την σκηνή με την γόβα από το "Single White Female" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zouzouni
23-10-04, 12:10
aesir...To κράαααανος σουυυυυ! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

WAntilles
23-10-04, 12:12
sdikr Το τσόκαρο πονάει πιο πολύ ε? :roll: :twisted: Χρήσιμη πληροφορία! :twisted: (αναρωτιέμαι αν κυριολεκτικώς κι μεταφορικώς :wink: πονάει πιο πολύ :twisted: .....αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση :twisted: )

Ό,τι και να πετάξεις θα το σταματώ στον αέρα. :mrgreen:

Χρόνια πολλά και από μένα, μιας και τώρα το είδα που ξύπνησα.

(Κάνει ένα νεύμα με το δάχτυλο για να πατηθεί στην απόσταση που βρίσκεται η καφετιέρα του φίλτρου...)

zouzouni
23-10-04, 12:14
WAntilles Μay the force be with us! :mrgreen:

zouzouni
23-10-04, 12:20
Xμμμμ...μέχρι στιγμής απο τα μέρη στην Αθήνα οι περισσότεροι προτιμούν Πλάκα-Μοναστηράκι :D
Βλέπω ότι μεγάλη ανταπόκριση έχει κι η ιδέα της μονοήμερης στη Χαλκίδα! 8)

WAntilles
23-10-04, 12:47
Και απευθύνω μία πρόσκληση προς ΟΛΕΣ τις γυναίκες του forum.

Να έρθετε.

Είστε που είστε πολύ λίγες, συμμετέχετε ακόμα λιγότερες, είναι μια ευκαιρία να σας γνωρίσουμε.

Μπορεί κάποιοι από μας να έχουμε κίτρινο πρόσωπο απ' τον καπνό, πούπουλα, γαμψό ράμφος, πιγκουίνους και μυτερά αυτιά, αλλά σίγουρα δεν δαγκώνουμε όπως κι εσείς που κάνετε συνέχει ΖΖΖΖΖ με τα φτερά σας, ή που έχετε ένα ειδεχθές κόκκινο στόμα ΝΑΑΑΑΑ με χαυλιόδοντες.

Αυτά ως γνωστόν ήταν προς Zouzouni και Princess.

Η Μαρία δεν αναμένουμε φυσικά να έρθει από Θεσσαλονίκη.

Και άλλες 2 γυναίκες που έχω διακρίνει κατά καιρούς, Oxymoron και Lydia, θυμάμαι ότι κάποια από τις 2 έμενε στα Γιάννενα οπότε προφανώς δεν αναμένεται και αυτή, αλλά η άλλη μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή που μένει.

ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

zouzouni
23-10-04, 13:00
... όπως κι εσείς που κάνετε συνέχει ΖΖΖΖΖ με τα φτερά σας...



Αααα :evil: Μπορεί το γήρας να συνοδεύεται από σοφία, αλλά συνοδεύεται κι από πρεσβυωπία! :twisted: Δεν είναι φτερά! Σύννεφα είναι! 8)

zouzouni
23-10-04, 13:06
Λοιπόν.........με τα μέχρι στιγμής δεδομένα.....προτείνω να συναντηθούμε το ερχόμενο Σάββατο, στην Πλάκα-Μοναστηράκι, μετά τις 11:30, ειδικά αφού υπάρχει διάθεση να συνεχίσουμε την συζήτηση κι τους διάφορους browser/processor/os wars με την συνοδεία εδεσμάτων κι οίνου! :mrgreen:
Τι λέτε?
Από εδώ κι στο εξής..απαντήσεις από όσους συμφωνούν με αυτή την πρόταση, παρακαλώ!
Κι ελπίζω να υπάρξει συμμετοχή κι από τις άλλες γυναίκες μέλη του forum.

enwsitis21
23-10-04, 13:11
Μπορείτε να με υπολογίσετε.
Ποτέ δέν λέω όχι σε εδέσματα με καλό κρασάκι.

WAntilles
23-10-04, 13:13
Ναι σε όλα!

(επιχειρεί να κάνει Jedi mind trick για τους υπόλοιπους / ες με κίνηση της παλάμης...)

You will be there.

EvilHawk
23-10-04, 13:20
EvilHawk (influenced by the mighty Jedi mind trick power): I will be there!

:shock:

EvilHawk
23-10-04, 13:25
Επειδή βλέπω να αυξάνονται η ψήφοι για την Χαλκίδα μπορούμε να το κανονίσουμε για το μεθεπόμενο Σαββάτο 06/11 ! :wink:

Νικαετός
23-10-04, 13:33
Μέσα (για Πλάκα) , Μέσα και για Χαλκίδα !!

(Να δεις που τελικά θα υπάρξει,μετεξέλιξη του adslgr σε γραφείο - πρακτορείο ταξιδίων )

Ρε παιδιά , τι έγινε ο Lazar ?

ZOYZOYNI , χρόνια πολλά ΚΑΙ καλά ΚΑΙ ευτυχισμένα . :guitar :guitar

zouzouni
23-10-04, 13:41
NIKOSEAGLE Ευχαριστώ! :D

Αλήθεια...ο lazar που έχει εξαφανισθεί? :roll: :(

@ ADSLgr.com All rights reserved.