PDA

Επιστροφή στο Forum : 4 και 8Mbit στον Βόλο μέσα στον Ιούνιο



MichalisVolos
18-05-07, 14:16
Πέρασα σήμερα από τον ΟΤΕ και αν και είχαν απεργία βρήκα κάποιον μέσα και τον ρώτησα για το πότε αναμένονται οι καινούργιες ταχύτητες στον Βόλο. Σύμφωνα με ενημέρωση που είχαν μου είπε πως σχεδόν σίγουρα μέσα στον Ιούνιο, ίσως και τέλη Μαίου, θα έχουμε τις νέες ταχύτητες. :)

Εγώ μάλλον πάω για αναβάθμιση και άσε άλλους να περιμένουν τους εναλλακτικούς :rofl:

deniSun
18-05-07, 17:56
Όπως νομίζεις.
Δικό σου είναι το πορτοφόλι. :whistle:

l_satsok
19-05-07, 01:58
να πατε ολοι και γρηγορα.
ειδικα οσοι δουλευετε πολυ p2p.

MichalisVolos
20-05-07, 13:02
ειδικα οσοι δουλευετε πολυ p2p.
Αν αυτό το αναφέρεις για μένα, δεν χρεισιμοποιώ σχεδόν καθόλου p2p το πολύ να κατεβάζω (πέρα από διανομές Linux) 500mb το μήνα σε τραγούδια και πολλά λέω. Αντιθέτως είμαι κατά της υπερβολικής χρήσης p2p και υπέρ της επιβολής cap, ογκοχρέωσης και γενικά fair usage πολιτικές. Σε τελική ανάλυση γρήγορη ταχύτητα δεν σημαίνει μόνο p2p αλλιώς ας μέναμε στα 384, σημαίνει πολλά παραπάνω.

Την είδηση όμως για άλλο λόγο την έγραψα, εφόσον στον Βόλο θα είναι διαθέσιμες μέσα στον Ιούνιο λογικά θα είναι διαθέσιμες και σε αρκετές άλλες μεγάλες επαρχιακές πόλεις πολύ σύντομα.


Όπως νομίζεις.
Δικό σου είναι το πορτοφόλι. :whistle:
Όταν κάτι με βοηθάει στο κάνω την δουλειά που θέλω καλήτερα ή πιο γρήγορα είναι πολύ πιο συμαντικό από 20 ευρώ ή να περιμένω πότε με το καλό θα έρθουν τα εναλλακτικά δύκτια

l_satsok
22-05-07, 04:00
Αν αυτό το αναφέρεις για μένα..

για σενα; μα ειναι δυνατον;

γενικα το λεω παιρνοντας αφορμη απο το ποστ σου.

liomelissinos
01-08-07, 17:48
Παιδιά 4 και 8mbits από τις 27/7/07 και στο Βόλο επιτέλους, λίγο ακριβά αλλά απο τα 2mbit καλλίτερα:oneup:

wintech2003
01-08-07, 18:02
Και Χαλκίδα ηρθαν 4αρες και 8αρες! :p (δεν ξερω απο πότε, αλλα εχτες εκανα conn-x @work 8mbps)

Jazzer
01-08-07, 18:56
Μεγειές :oneup:, και μην ξεχάσουμε να το πούμε στη μάνα μας !:rofl::rofl:

@ ADSLgr.com All rights reserved.