PDA

Επιστροφή στο Forum : COSMOTE ONE



raf4178
12-05-17, 10:12
Χθες όλη μέρα προσπαθούσα να βγάλω άκρη με το πρόγραμμα COSMOTE ONE.

Θέλω να εντάξω σταθερό (ήδη COSMOTE ISDN, VDSL50 απεριόριστα κλπ), 1 κινητό (ήδη συμβόλαιο Cosmote) και ένα νέο κινητό που θα φέρω απο VODAFONE.

Έχω επιλέξει το πρόγραμμα COSMOTE ONE M, ε και κανείς στο 13888 δεν μπορεί να μου πει τι και πως θα γίνει και ποιό θα είναι το τελικό κόστος.

Ο ένας μου λέει αφορά νέους πελάτες, ο άλλος δεν γίνεται, ο τρίτος δίνει τιμές άσχετες με το site thw COSMOTE.

Αυτή την διαφήμιση στην τηλεόραση γιατί την κάνουν και πετάνε τόσα χρήματα στον βρόντο αν το προσωπικό δεν έχει την σωστή ενημέρωση των προγραμμάτων;

mariossss
12-05-17, 11:45
Χθες όλη μέρα προσπαθούσα να βγάλω άκρη με το πρόγραμμα COSMOTE ONE.

Θέλω να εντάξω σταθερό (ήδη COSMOTE ISDN, VDSL50 απεριόριστα κλπ), 1 κινητό (ήδη συμβόλαιο Cosmote) και ένα νέο κινητό που θα φέρω απο VODAFONE.

Έχω επιλέξει το πρόγραμμα COSMOTE ONE M, ε και κανείς στο 13888 δεν μπορεί να μου πει τι και πως θα γίνει και ποιό θα είναι το τελικό κόστος.

Ο ένας μου λέει αφορά νέους πελάτες, ο άλλος δεν γίνεται, ο τρίτος δίνει τιμές άσχετες με το site thw COSMOTE.

Αυτή την διαφήμιση στην τηλεόραση γιατί την κάνουν και πετάνε τόσα χρήματα στον βρόντο αν το προσωπικό δεν έχει την σωστή ενημέρωση των προγραμμάτων;

Εγω εχω vdsl 50 xl me 360 προς κινητα με 44 ευρω και δυο κινητα mobile family plus 2000' 2000 sms και 2000mb με κοινη χρηση, και πληρωνω γυρω στα 68 ευρω το μηνα και αν βαλεις και αλλο κινητο +11 ευρω. και με το isdn +- 5.50 ευρω. συνολο 112 ευρω περιπου + το isdn

raf4178
12-05-17, 13:51
Ε λοιπόν αυτό ψάχνω κάποιον να μου το πει από την cosmote και κανείς δεν ξέρει πως είναι τα προγράμματα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.