PDA

Επιστροφή στο Forum : Απαράδεκτοι οι τύποι στην Tellas



sosta
18-05-07, 15:50
Για όσους σκέφτονται να αποκτήσουν το zisto μία συμβουλή.ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ!!
Έχω κάνει αίτηση από τις 18/01/2007 και μένω στο κέντρο του Πειραιά.
Στις 07/05/2007 και μετά από συνεχή τηλεφωνήματα με ενημερώσανε ότι έγινε η ενεργοποίηση και μπορώ να συνδεθώ κανονικά.
Σας πληροφορώ ότι μέχρι και σήμερα και με ευθύνη της tellas δεν έχω internet.
Η απάντηση στα καθημερινά τηλεφωνήματα που τους κάνω διαφέρει ανάλογα με τις γνώσεις αυτού που θα σηκώσει το τηλεφωνο.
Έχω ταλαιπωρηθεί αφάνταστα τέσσερις μήνες τώρα και ξέρω ότι μάλλον έχω ακόμη πολύ ταλαιπωρία να τραβήξω.
Είναι απλά τα πράγματα.Η tellas πουλάει κάτι το οποίο και δεν το έχει αλλά και δεν μπορεί να το υποστηρίξει.
Οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι και τυχοδιώκτες.Κοιτάνε να πάρουνε την γραμμή του σταθερού έτσι ώστε να σε δεσμεύσουν σαν πελάτη και μετά ψάχνεις να βρεις το δίκιο σου περιμένωντας απο 30 λεπτά έως και ώρες στο 13800.
Συμβουλή:ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ TELLAS!!

RHOMBUS
18-05-07, 16:56
Για όσους σκέφτονται να αποκτήσουν το zisto μία συμβουλή.ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ!!
Έχω κάνει αίτηση από τις 18/01/2007 και μένω στο κέντρο του Πειραιά.
Στις 07/05/2007 και μετά από συνεχή τηλεφωνήματα με ενημερώσανε ότι έγινε η ενεργοποίηση και μπορώ να συνδεθώ κανονικά.
Σας πληροφορώ ότι μέχρι και σήμερα και με ευθύνη της tellas δεν έχω internet.
Η απάντηση στα καθημερινά τηλεφωνήματα που τους κάνω διαφέρει ανάλογα με τις γνώσεις αυτού που θα σηκώσει το τηλεφωνο.
Έχω ταλαιπωρηθεί αφάνταστα τέσσερις μήνες τώρα και ξέρω ότι μάλλον έχω ακόμη πολύ ταλαιπωρία να τραβήξω.
Είναι απλά τα πράγματα.Η tellas πουλάει κάτι το οποίο και δεν το έχει αλλά και δεν μπορεί να το υποστηρίξει.
Οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι και τυχοδιώκτες.Κοιτάνε να πάρουνε την γραμμή του σταθερού έτσι ώστε να σε δεσμεύσουν σαν πελάτη και μετά ψάχνεις να βρεις το δίκιο σου περιμένωντας απο 30 λεπτά έως και ώρες στο 13800.
Συμβουλή:ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ TELLAS!!


Η Tellas είναι ότι χειρότερο έχει συμβεί ποτέ στην Ελληνική τηλεφωνία. :down:

polpol
18-05-07, 18:44
τρεις μήνες αναμονή γιατί "δεν υπάρχουν πόρτες". ζήτησα να διακοπεί η αίτηση μου και να μου δώσουν χαρτί που να το λέει. έχουν περάσει 2 μήνες, πήγα και το ξαναζήτησα. στο μεταξύ, έχω κάνει αίτηση στη 4νετ, έχω ενεργοποιηθεί και η τελλάς τίποτα! κατά τα άλλα, τους φταίει ο οτέ:nono:

gosper
18-05-07, 18:48
Η Tellas είναι ότι χειρότερο έχει συμβεί ποτέ στην Ελληνική τηλεφωνία. :down:



ναι ενω οι αλλες ειναι υποδειγμα εταιρειων..:respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt:

SpiritCrusher
18-05-07, 18:50
Είμαστε καλοί και εμείς όμως, φύγαμε απο τον ΟΤΕ για να πάμε στη ΔΕΗ...!Καλά καλά ρεύμα δεν έχουμε!

gosper
18-05-07, 18:52
τρεις μήνες αναμονή γιατί "δεν υπάρχουν πόρτες". ζήτησα να διακοπεί η αίτηση μου και να μου δώσουν χαρτί που να το λέει. έχουν περάσει 2 μήνες, πήγα και το ξαναζήτησα. στο μεταξύ, έχω κάνει αίτηση στη 4νετ, έχω ενεργοποιηθεί και η τελλάς τίποτα! κατά τα άλλα, τους φταίει ο οτέ:nono:

παιδια διαβαστε καμμια ανακοινωση..εχει κανει και η τελλας και η ον εγγραφη καταγγελια στον οτε για καθυστερηση ενεργοποιησεων και εφαγε προστιμο ο οτε γυρω στα 3 εκ ευρω αν δεν κανω λαθος..δεν τους δινω δικιο αλλα μην βγαζουμε βασιλια τον οτε.εννοειται οτι θα κανε σαμποταζ


φιλικα παντα

JOEBOO
18-05-07, 23:56
Παντα ηθελα να κανω καταγγελια σε χχχχχχχχχχχχ σαν αυτους! Μπορει καποιο ευγενικο παιδι να δωσει τα links οργανισμων που μπορουμε να καταθεσουμε τις καταγγελιας μας? Ειμαι πολυ φορτωμενος και ηδη σε αναμονη εδω κ 1 ωρα τωρα..ναι ναι ξερω καλος λακαμας ειμαι που περιμενω αλλα ενα λεω...κριμα στο παιδι που θα απαντησει στο τηλεφωνημα μου! Και ακομα δεν ειμαι Ζιστο αλλα ΑΡΥΣ... και 'απολαμβανω' ταχυτητες 384 αντι για 1024 ο θεος... :down:

sdikr
19-05-07, 11:55
παιδια διαβαστε καμμια ανακοινωση..εχει κανει και η τελλας και η ον εγγραφη καταγγελια στον οτε για καθυστερηση ενεργοποιησεων και εφαγε προστιμο ο οτε γυρω στα 3 εκ ευρω αν δεν κανω λαθος..δεν τους δινω δικιο αλλα μην βγαζουμε βασιλια τον οτε.εννοειται οτι θα κανε σαμποταζ


φιλικα παντα

Μονό η Τελλάς έχει κανεί και αυτό ήταν ασφαλιστικά μέτρα, πρόστιμο θα είχε μόνο αν δεν παραδώσει τις γραμμές, η ον δεν έχει κάνει

Συμφωνώ διαβάστε τις ανακοινώσεις ;)

gosper
19-05-07, 12:41
Μονό η Τελλάς έχει κανεί και αυτό ήταν ασφαλιστικά μέτρα, πρόστιμο θα είχε μόνο αν δεν παραδώσει τις γραμμές, η ον δεν έχει κάνει

Συμφωνώ διαβάστε τις ανακοινώσεις ;):clap::clap:

και εγω πως νομιζα οτι εκανε και η ον??κατι παντως εκανε σιγουρα η ον δεν ξερω αν ειναι ασφαλιστικα μετρα..κατι θυμαμαι..για τα ασφαλιστικα μετρα της τελλας ειχε γινει μεγαλος ντορος..

αλλα το κυριοτερο για να καταλαβετε ποια εταιρεια ειναι καλυτερη διαβαστε το thread που ανακοινωνε τα κερδη η μαλλονη τις ζημιες ολων των παροχων που ουσιαστικα μονο η τελεdome δηλωσε κερδη

οποιος admin μπορει ας το κανει post:rtfm::rtfm:

ευχαριστω......;);):rtfm::rtfm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.