PDA

Επιστροφή στο Forum : "Θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε πως ολοκληρώθηκε η περίοδος που απολαμβάνατε σε προνομιακές τιμές...



Polter
20-05-17, 19:57
Καλησπέρα στην παρέα!

Την περασμένη Πέμπτη 18/05 έλαβα το παρακάτω SMS από την COSMOTE:

"ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑΤΕ ΣΕ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟ COSMOTE HOME DOUBLE PLAY, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΚΑΛΕΣΤΕ ΣΤΟ 13888 Ή ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ COSMOTE - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΑΣ."

Το θέμα είναι πως δεν έχω καμία προνομιακή τιμολόγηση. Έχω εδώ και τουλάχιστον πέντε χρόνια VDSL 30 over ISDN και πληρώνω πάγιο 98 ευρώ το δίμηνο. Η τιμή του παγίου το μήνα, χωρίς το τέλος συνδρομητών σταθερής είναι 37,57 ευρώ ή 46,58 ευρώ με το ΦΠΑ (είμαι είπαμε over ISDN).

Για ποια προνομιακή τιμολόγηση μου μιλάνε;

Μήπως εννοούν τις αυξήσεις που ισχύουν από 02/05/2017?

sweet dreams
20-05-17, 20:04
Γιατί δεν καλείς στο 13888, δωρεάν είναι, για να σου πούνε ακριβώς τι εννοούν και για τις τρέχουσες προσφορές;;

FuS
21-05-17, 13:03
Καλησπέρα στην παρέα!

Την περασμένη Πέμπτη 18/05 έλαβα το παρακάτω SMS από την COSMOTE:

"ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑΤΕ ΣΕ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟ COSMOTE HOME DOUBLE PLAY, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΚΑΛΕΣΤΕ ΣΤΟ 13888 Ή ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ COSMOTE - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΑΣ."

Το θέμα είναι πως δεν έχω καμία προνομιακή τιμολόγηση. Έχω εδώ και τουλάχιστον πέντε χρόνια VDSL 30 over ISDN και πληρώνω πάγιο 98 ευρώ το δίμηνο. Η τιμή του παγίου το μήνα, χωρίς το τέλος συνδρομητών σταθερής είναι 37,57 ευρώ ή 46,58 ευρώ με το ΦΠΑ (είμαι είπαμε over ISDN).

Για ποια προνομιακή τιμολόγηση μου μιλάνε;

Μήπως εννοούν τις αυξήσεις που ισχύουν από 02/05/2017?

Μην ανησυχείς, σε όλους το ίδιο μήνυμα στέλνουν.
Απλά θέλουν να σε βάλουν σε νέα δέσμευση, με ίδιο ή διαφορετικό πακέτο, αλλά με πιο πρόσφατη ημερομηνία διάθεσης (πιθανότατα θα έχεις καλύτερη χρέωση)

@ ADSLgr.com All rights reserved.