PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΙΟΝΤΑ Linksys



kinakos
23-10-04, 17:48
Έχω αποφασίσει να αγοράσω τα WAP54G (Acces Point) ή WRT54GS (Wirel. Router) και την WPC54G (PCMCIA) , αλλά δεν μπορώ να τα βρω πουθενά. Ξερει κανένας που μπορώ να βρω προϊόντα της Linksys???

Sofa Surfer
23-10-04, 18:58
Μια καλή λύση είναι το ebay απο ευρωπαίους users
Αν δεν βρείς εκεί ψάξε σε αγγλικά ή γερμανικά καταστήματα
Υπάρχει ακόμη ένα ελληνικό κατάστημα που πουλάει μεγάλη γκάμα δικτυακών προιόντων. Μπες στο www.mgmanager.gr

WinMik
23-10-04, 19:06
To WRT54GS το αγόρασα πολύ πρόσφατα από το Priveshop, είναι κανά δεκάλεπτο με τα πόδια από το σταθμό της Αττικής (www.priveshop.gr)! Γενικά linksys φέρνουν και τα Multirama και τα Oneway, αλλά δεν είχαν το συγκεκριμένο μοντέλο..! 8)

porosis
23-10-04, 19:53
To WRT54GS το αγόρασα πολύ πρόσφατα από το Priveshop, είναι κανά δεκάλεπτο με τα πόδια από το σταθμό της Αττικής (www.priveshop.gr)! Γενικά linksys φέρνουν και τα Multirama και τα Oneway, αλλά δεν είχαν το συγκεκριμένο μοντέλο..! 8)

Μπορείς όμως να το παραγγείλεις και να στο φέρουν σε 2-3 μέρες (έτσι έκανα εγώ για το WRT54G). Δεν μπορώ να καταλάβω όμως γιατί τα Linksys είναι τόσο δυσεύρετα στην ελληνική αγορά (είχα οργώσει όλη την Στουρνάρη μέχρι να εντοπίσω linksys)

aesir
23-10-04, 20:23
To Linksys WRT54G μπορείς να το πάρεις από το www.overclockers.co.uk ~85€ με τα μεταφορικά μέσα...

kinakos
25-10-04, 13:50
Εγώ ενδιαφέρομαι για το Access Point WAP54G(έχω ήδη router) αλλά βλέπω ότι δεν έχει διαφορά στην τιμή από το WRT54GS (Wirel. Router). Λέτε να προτιμήσω το δευτερο?

JohnGR
25-10-04, 14:48
ΝΑΙ :!: :!: :!:

Voldemort
25-10-04, 15:44
Για να πάρεις ένα προϊόν linsys δεν έχεις παρά να πας στα multirama, να το παραγγείλεις και να περιμένεις κάνα δύο μέρες. :wink:

@ ADSLgr.com All rights reserved.