PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποιηθηκε η vdsl χωρις το τηλεφωνο



nicolasdr
26-05-17, 17:31
Καλησπερα σας. Εχθες ενεργοποιηθηκα στο δικτυο σας και εχω μονο vdsl. Το τηλεφωνο ειναι νεκρο και οσες φορες εχω επικοινωνησει μαζι σας δεν μπορειτε να με εξυπηρετησετε. Αναφερουν οι συναδελφοι σας οτι φταιει ο οτε. Γι αυτο επικοινωνησα με εκπροσωπους του και εψει δοθει η γραμμη σε εσας. Δεν εχετε κανει ομως απο την πλευρα σας τις απαραιτητες διαδικασιες ωστε να ολοκληρωθει η φορητοτητα. Μιλησα και σημερα και μια συναδελφο σας που μου ειπε οτι κακως η forthnet δεν εστειλε ουτε καποιο sms και πως δεν εχουν γινει οι διαδικασιες απο την εταιρεια ωστε να εχω τηλεφωνο. Κυριοι πως ενεργοποιειτε μια γραμμη στο δικτυο σας και δεν εχετε ολοκληρωσει τις διαδικασιες που σας αναλογουν? Πραγματικα ντροπη καθως δεν ειστε συνεπεις και δεν μου δειχνετε ενα προσωπο αξιο εμπιστοσυνης. Η συναδελφος σας ειπε οτι θ το προωθησει για εντος ημερας επιλυση αλλα αμφιβαλλω. Θα ηθελα υπευθυνα να κληθω και εντος της ημερας να εχω τηλεφωνια.


Εχετε pm με τα στοιχεια μου

Ευχαριστω

Forthnet.Nova.Rep1
26-05-17, 18:35
Καλησπέρα nicolasdr,

Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως έχουμε λάβει το pm σου, και έχουμε απαντήσει σχετικά.

Παραμένουμε στη διάθεσή σου.

Γιώργος, Nova Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.