Δείτε το RSS Feed

Όλες οι αναρτήσεις

  1. απο το φως προς το σκοταδι

    απο το 2007 που ανακοινωσε ο πολιτικος ποντικος του πλειστεισον οτι θα δωθουν 900 χιλιομετρα ελλαδας για να ολοκληρθει μεχρι το 2012 , να περασει αγωγος ρωσικων συμφεροντων , αρχισα να μπαινω σε υποψιες για το σε ποιανου χωρα ζουμε . οι πρωην εθνικοι δρομοι που χρησιμοποιουμε ολοι ...
  2. Τάχα μου

    Τάχα μου , ηταν μια φραση που ακουσα απο την γιαγια μου , σημαινει το δηθεν , η προσποιηση , η εικονικη παρουσιαση μιας διαθεσης ή πραξης που στην ουσια δεν ειναι .
    ηχητικα παντως μοιαζει και με το "του χαμου"

    και γιατι να μην ειναι ;
    αφου τιποτα σε ενα τετοιο πλαισιο , δεν θα ειναι αυτο που φαινεται να ειναι .
  3. 1453 - 1492 ,39 χρονια αργοτερα

    η ανακαλυψη της αμερικης απο τον κολομβο απεχει μολις μερικα χρονια απο την αλλωση του βυζαντιου .
    αναρρωτιεμαι αν αυτα τα γεγονοτα μπορει να εχουν καποια σχεση .
    οπως, το οτι επειδη αλλαξαν οι ισορροπιες σε μια περιοχη που επικρατουσε μια αυτοκρατορια , καποιοι ανθρωποι θα μετακινηθηκαν , και οι περισσοτεροι απο αυτους , θα κινηθηκαν προς τα δυτικα αφου προς τα ανατολικα κυριαρχουσε μια καινουρια ταξη πραγματων απο την οποια εκδιωχθηκαν.
  4. Inalan

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mr Arkadin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το router μου κρατάει log πότε γυρνάει σε 4G. Απο τις 23/6 στο Μαρούσι έχουν γίνει 8 αποσυνδέσεις!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2022-06-29 at 07.12.35.png 
Εμφανίσεις:  1727 
Μέγεθος:  267,6 KB 
ID: 239096
  5. vodafone VoIP και Fritz!Box 7530 ρυθμίσεις?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rem451 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια καμια αλλη λυση / οδηγος να βρουμε το pass tou h300s για voip?, μιας και δε παιζει bridge to 7530 που πηρα κι τωρα το κοιτω..
    ευχαριστω
    Φιλε μου δεν ξερω αν εχεις βει λυση μετα απο τοσο καιρο, παντως το αφηνω εδω να υπαρχει

    Κανουμε login στο Η300 με user:supeuruser και password: 4tfbckam
    Πηγαινουμε Κατασταση και υποστηριξη / Διαγνωστικα
    ...