Δείτε το RSS Feed

Όλες οι αναρτήσεις

  1. Γιατί κύριοι ISPs δεν ιδρύετε από κοινού μια εταιρία που θα περάσει Fiber to the Home;

    «Πόσα Mbps μου δίνει η τάδε εταιρία;»
    Τη σιχάθηκα τη συγκεκριμένη ερώτηση. Και εγώ που να ξέρω ρε φίλε; Δεν κάθομαι στο ΚΑΦΑΟ σου να μετράω το βρόχο σου.

    Έχουν γίνει τεράστια βήματα τους τελευταίους 10 μήνες. Πέρυσι προς το τέλος του φθινοπώρου η Tellas ανακοίνωσε το Zisto, ...
  2. Ο Χταπόδης*

    Ο χταπόδης, ο χταπόδης
    είναι λίγο κουτσοδόντης
    ο χταπόδης ο μικρός
    είναι φίλος καρδιακός

    Ο χταπόδης, ο χταπόδης
    είναι πάντα ομιχλώδης
    ο χταπόδης ο μικρός
    είναι ροζ, μοβ και χρυσός

    Ο χταπόδης, ο χταπόδης
    είναι λίγο ταραχώδης
    ο χταπόδης ...
  3. Φθινόπωρο 2007-Τηλεπικοινωνιακό τοπίο

    Φθινόπωρο 2007, μετά από ένα πολύ ζεστό καλοκαίρι που μας απασχόλησε με σοβαρά γεγονότα, καταστροφικές πυρκαγιές πλημμύρες, πολιτική αντιπαράθεση που κατέληξε σε πρόωρες εκλογές, μπαίνουμε στο φθινόπωρο μέσα σε ένα θολό τοπίο στον τομέα των τηλεπικοινωνιών και παροχής Internet. ...
  4. Ενας μοναδικός αριθμός....

    Αν κανείς επισκεφθεί το adslgr.com και διαβάσει τα μηνύματα συχνά πέφτει σε αριθμούς..
    Τιμές, ταχύτητες, χωρητικότητες, ποσοστά ευχαριστημένων ή δυσαρεστημένων κλπ.
    Και κάθε μέρα κάτι διαφορετικό.
    Αυξήσεις μειώσεις αλλαγές νέα πακέτα ή προσφορές και οι αριθμοί μοιάζουν ...
    Categories
    Πανπόρια
  5. Match Point

    Kοιμάμαι και ξυπνάω με την αυταπάτη πως έχω πολιτική συνείδηση. Πως είμαι πολιτικά ενήμερος. Θυμάμαι ονομαστικά υπουργούς προηγούμενων κυβερνήσεων, θυμάμαι την συγκυβέρνηση του 89 και το Ειδικο Δικαστήριο ενώ στις εφηβικές μου αναμνήσεις περιλαμβάνεται και η σπηλαιώδης φωνή ...

    Updated 18-09-07 at 20:22 by nm96027

    Categories
    Χωρίς κατηγορία