Δείτε το RSS Feed

Most Popular Blogs

1. Ο Χταπόδης*

Ο χταπόδης, ο χταπόδης
    είναι λίγο κουτσοδόντης
    ο χταπόδης ο μικρός
    είναι φίλος καρδιακός

Ο χταπόδης, ο χταπόδης
    είναι πάντα ομιχλώδης
    ο χταπόδης ο μικρός
    είναι ροζ, μοβ και χρυσός

Ο χταπόδης, ο χταπόδης
    είναι λίγο ταραχώδης
    ο χταπόδης ...
  2. The Last Express

1914

Η Ευρώπη βρίσκεται στα πρόθυρα του πολέμου. Οι μιλιταριστικές δυνάμεις της Γερμανίας ετοιμάζονται πυρετωδώς για να απελευθερώσουν τον όλεθρο στην ήπειρο. O Αρχιδούκας Φραγκίσκος Φερδινάνδος των Αψβούργων έχει μόλις δολοφονηθεί στο Σαράγεβο, και η Αυστροουγγαρία αναμένεται να κυρήξει από μέρα σε μέρα πόλεμο εναντίον της Σερβίας.

Παρίσι, Gare de l'Est

Όνομα: ο ηρωάς μας.gif Εμφανίσεις: 3149 Μέγεθος: 8,1 KBΟ Robert Cath, Αμερικανός τυχοδιώκτης που καταζητείται ...

Updated 03-10-07 at 02:22 by lewton

Categories
    Video games που άρεσαν στον Λιούτον
  3. Αν θέλεις να κάνεις Πρωτοχρονιάτικο Πάρτυ ...

Ψαχουλεύοντας το κατάλογο (directory) με τα κείμενά μου, βρήκα το παρακάτω ανολοκλήρωτο «άρθρο». Πρέπει να το έγραψα πριν από 6-7 χρόνια και μέχρι πριν λίγο αγνοούσα την ύπαρξή του. Τυχαία, μερικά λεπτά αργότερα από την *ανακάλυψη*, είδα πως το adslgr προσφέρει και υπηρεσίες ιστολογίου, οπότε χωρίς πολύ σκέψη, δικό σας:

Αν θέλεις να κάνεις Πρωτοχρονιάτικο Πάρτυ, το χειρότερο που μπορείς να
    κάνεις είναι να ...
  4. τα μαύρα πλήκτρα μου

Όνομα: microphone8u.gif Εμφανίσεις: 2089 Μέγεθος: 6,8 KB

...δεν αφορούν βεβαίως το πληκτρολόγιο μου (που όντως είναι μαύρο) αλλά είναι το πρώτο πράγμα που είδα μπροστά μου όταν έψαχνα τίτλο για την εκπομπή μου (στο winamp έπαιζαν οι αγαπημένοι μου Black Keys)

Η εκπομπή βγαίνει στον αέρα κάθε πέμπτη από τις 20:00 ως τις 22:00

Επειδή κάθε φορά δεν υπάρχει συγκεκριμένο "σχέδιο", δεν ...

Updated 21-05-08 at 18:34 by wi fi thief

Categories
    Χωρίς κατηγορία
  5. Η Μουσική που μου αρέσει...

Η μουσική σήμερα είναι πολλά πράγματα: μονότονη μοκέτα για διαφημίσεις, αφρός για να γεμίζουμε τα κενά της αμηχανίας μας στα bar που στριμώχνουμε την αποξένωση μας, ασορτί λαμέ ύφασμα με μια γαρδένια στο πέτο προς χάριν της καλής μας Πέγκυς (Ζήνα), βιομηχανικός θόρυβος, ραδιόφωνο-μποτιλιάρισμα, ...
    Categories
    Το Θεωρείο