Δείτε το RSS Feed

Most Popular Blogs

  1. τα μαύρα πλήκτρα μου

    Όνομα: microphone8u.gif Εμφανίσεις: 6528 Μέγεθος: 6,8 KB

    ...δεν αφορούν βεβαίως το πληκτρολόγιο μου (που όντως είναι μαύρο) αλλά είναι το πρώτο πράγμα που είδα μπροστά μου όταν έψαχνα τίτλο για την εκπομπή μου (στο winamp έπαιζαν οι αγαπημένοι μου Black Keys)



    Η εκπομπή βγαίνει στον αέρα κάθε πέμπτη από τις 20:00 ως τις 22:00

    Επειδή κάθε φορά δεν υπάρχει συγκεκριμένο "σχέδιο", δεν ...

    Updated 21-05-08 at 19:34 by wi fi thief

    Categories
    Χωρίς κατηγορία
  2. Να το συμμαζέψουμε λιγάκι;

    Άντε, την προηγούμενη εβδομάδα το παραέκανα, μια το Πάσχα και τα παρελκόμενα, μία η παρουσία μου την Ελλάδα και έλλειψη playlist και την Μ. Παρασκευή / Δευτέρα Πάσχα απείχα.

    Προχθές πάλι, λόγω καθυστερημένης άφιξης από Αθήνα (κυριολεκτικά μπήκα μέσα με τις βαλίτσες στην ώρα ...
  3. Πάλι εδώ!!!!

    Πω, πω μιλάμε το ξεφτίλισα, έχω να γράψω από τον καιρό του Νώε...

    Αλλά, εδώ που τα λέμε, όταν 'τα λέμε' ραδιοφωνικά / ιντερνετικά, δεν υπάρχουν και πολλά να γράψει κανείς.

    Απουσίασα αρκετό καιρό και πρέπει να το ξανασυμμαζέψω το πράγμα. Τώρα βέβαια, Euro παίζει (Euro-κηδεία ...
  4. Η Μουσική που μου αρέσει...

    Η μουσική σήμερα είναι πολλά πράγματα: μονότονη μοκέτα για διαφημίσεις, αφρός για να γεμίζουμε τα κενά της αμηχανίας μας στα bar που στριμώχνουμε την αποξένωση μας, ασορτί λαμέ ύφασμα με μια γαρδένια στο πέτο προς χάριν της καλής μας Πέγκυς (Ζήνα), βιομηχανικός θόρυβος, ραδιόφωνο-μποτιλιάρισμα, ...
    Categories
    Το Θεωρείο
  5. Θεωρείο by nm96027: τί ακριβώς μουσική παίζει;;;

    Στο Θεωρείο ο εθελοντής και θαρραλέος ακροατής μπορεί να ακούσει την Μουσική που μου αρέσει.

    Το Θεωρείο ΔΕΝ είναι μια εκπομπή κλασσικής μουσικής, τζαζ, ή κάποιου συγκεκριμένου είδους. Αρέσκεται να εκτελεί διαδρομές μέσα σε διάφορες μουσικές προτιμήσεις μου, να σχολιάζει μουσική την επικαιρότητα, να αντανακλά ...

    Updated 02-10-08 at 22:32 by nm96027

    Categories
    Το Θεωρείο