Δείτε το RSS Feed

PopManiac

  1. Ο Νιόνιος, οι εξόριστοι, η ελπίδα...

    Τι μαθαίνει κανείς στην Φολέγανδρο.... (Πολλά!!!)

    Ήμουν στην - πραγματικά φοβερή - Αστάρτη πίνοντας ρακόμελα και ακούω ένα κομμάτι του Σαββόπουλου, τόσο αυθεντικό, τόσο φοβερό που (όντας Σαββοπουλικός και κάτοχος της πλήρους δισκογραφίας που είχα και μαζί στο Zen μου) ανέτρεξα να το ψάξω.

    Και...

    Δεν ...

    Updated 04-09-09 at 11:50 by PopManiac

    Categories
    Χωρίς κατηγορία
  2. Πάλι εδώ!!!!

    Πω, πω μιλάμε το ξεφτίλισα, έχω να γράψω από τον καιρό του Νώε...

    Αλλά, εδώ που τα λέμε, όταν 'τα λέμε' ραδιοφωνικά / ιντερνετικά, δεν υπάρχουν και πολλά να γράψει κανείς.

    Απουσίασα αρκετό καιρό και πρέπει να το ξανασυμμαζέψω το πράγμα. Τώρα βέβαια, Euro παίζει (Euro-κηδεία ...
  3. Να το συμμαζέψουμε λιγάκι;

    Άντε, την προηγούμενη εβδομάδα το παραέκανα, μια το Πάσχα και τα παρελκόμενα, μία η παρουσία μου την Ελλάδα και έλλειψη playlist και την Μ. Παρασκευή / Δευτέρα Πάσχα απείχα.

    Προχθές πάλι, λόγω καθυστερημένης άφιξης από Αθήνα (κυριολεκτικά μπήκα μέσα με τις βαλίτσες στην ώρα ...
  4. Πάλι εδώ...

    ...αφού επέστρεψα από την μυστική αποστολή στην Κύπρο και έκλεισα τον υιό Βιολάρη για εκπομπές στο ADSLGR Radio.

    Η ζώνη ακόμα αδιευκρίνιστη αλλά φήμες έχουν τον blend να προσφέρει την Δευτεριάτικη θέση του στην παραδοσιακή Κύπριακή μουσική .

    Απόψε θα σας δώσω μία live αναφορά από το οδόφραγμα της οδού Λήδρας που έχει μόλις 2 εβδομάδες ανοικτό. Επίσης, συζήτηση για όλα τα φλέγοντα θέματα της επικαιρότητας (Κούγιας!) και προπάντων μουσική - πολλή μουσική!
  5. Tετάρτη σήμερα (09/04)...

    ..και απόψε πάλι εδώ!

    Προβληματίζομαι τι να θίξω απόψε

    Όχι πως μου είναι δύσκολο αλλά βλέπετε (και θα το ανακοινώσω και στον αέρα) μεθαύριο θα απουσιάζω εκτάκτως σε μυστική αποστολή και έχω ετοιμάσει κονσέρβα εκπομπή την οποία θα φιλοξενήσει ο Κακογέρακας. ...