Δείτε το RSS Feed

Most Popular Blogs

  1. [Σαν Φρανσίσκο] Ταξιδιωτικές Εντυπώσεις

    Λοιπόοον, εγκαινιάζω το blog με μερικές σκέψεις με αφορμή το πρόσφατο πέρασμα μου στην άλλη όχθη του Ατλαντικού.

    Ένα συνέδριο του πατέρα μου και οι συσσωρευμένες υποχρεώσεις ξεχασμένων συγγενών και οικογενειακών φίλων ήταν το τέλειο άλλοθι :)

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  san-francisco.jpg 
Εμφανίσεις:  18234 
Μέγεθος:  13,5 KB 
ID: 100048
    ...

    Updated 10-09-07 at 13:06 by KLG

    Categories
    Ταξίδια
  2. Το Πανπόρι

    Λίγο καιρό πρίν ξεκίνησα ένα blog το ΠΑΝΠΟΡΙ που φιλοξενήθηκε σε άλλους τόπους. Τώρα θα συνεχίσει τα ταξίδια του από το adslgr.com που σίγουρα είναι πιο φιλόξενο..

    * πανπόρια λένε στη Θράκη τους χαρταετούς νομίζω. Ισως επειδή αν κοπεί το σχοινί τους... τότε ΠΑΝτα ΠΟΡΕύονται...
    Ο τίτλος του blog έγινε και το πρώτο post

    Updated 15-09-07 at 07:39 by stef2

    Categories
    Πανπόρια
  3. Ταξιδευτικές φωτογραφίες

    Μιας και βλέπω πως σας αρέσουν τα ταξίδια έστω και νοερά πολλές φορές σας δίνω μια τροφή για την φαντασία.
    Το μέρος αφήνω να το βρείτε εσείς

    σαν βγεις στον πηγεμό....... Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  5.JPG 
Εμφανίσεις:  4077 
Μέγεθος:  200,5 KB 
ID: 100056

    να εύχεσαι να βρεις ωραίες παραλίες ....Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  3.JPG 
Εμφανίσεις:  4192 
Μέγεθος:  372,8 KB 
ID: 100054
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  4.JPG 
Εμφανίσεις:  4331 
Μέγεθος:  336,2 KB 
ID: 100055 ...

    Updated 13-09-07 at 14:58 by nnn

    Categories
    Ταξίδια
  4. Billboard Top 20 και παράξενα

    Κάθε Παρασκευή πρωϊ όπως ίσως ξέρετε ακούμε το Billboard Hot 20 για την εβδομάδα που μας έρχεται.
    Σήμερα όμως ατυχήσαμε, το Billboard άλλαξε τελευταία στιγμή τον κατάλογο και ακούσαμε λίγο ό,τι να ναι

    Το κανονικό top 20 είναι το παρακάτω

    ...
    Tags: 1*1, uxqxl2z2 Προσθήκη / Επεξεργασία Tags
    Categories
    Radio
  5. 10.000 μηνύματα

    Σήμερα έφθασα τα 10.000 μηνύματα στο adslgr. Πρόκειται για ένα «επίτευγμα» που όχι μόνο δεν επεδίωξα αλλά ούτε να φανταστώ δεν θα μπορούσα τη μέρα που γράφθηκα σε αυτό τον ιστοχώρο για να ρωτήσω αν το router που ήθελα να αγοράσω θα ήταν συμβατό με το dslam μου. Αρκετοί ίσως γελάσετε με αυτό ...