Δείτε το RSS Feed

Όλες οι αναρτήσεις

  1. Εκπομπή 2η - Κυριακή 13 Απριλίου 2008 - Παρέα στις στροφές

    Φαίνεται τελικά πως το 13 είναι γρουσούζικο για μένα και δεν έχει σχέση αν πέφτει Τρίτη ή Παρασκευή ή Κυριακή όπως έγινε στη 2η εκπομπή «Στων Ήχων τις Στροφές».

    Ενώ όλα ήταν έτοιμα και έδειχναν να πηγαίνουν ρολόι....

    ...όχι μόνο είχα ετοιμάσει μέχρι και την playlist εγκαίρως και απλά περίμενα να περάσουν οι ώρες για να ξεκινήσει η εκπομπή αλλά...

    - ποιά; εγώ! Που άλλες φορές, όπως ορθά σχολίασε φίλος που το ...

    Updated 08-07-08 at 01:49 by zouzouni

    Categories
    Στων ήχων τις στροφές...
  2. Όταν τα Blues έχουν...κέφια !!

    Χθες Παρασκευή 11 Απριλίου ήταν μια περίεργη μέρα. Και λέω περίεργη γιατί

    1. Ήταν Παρασκευή και κατά την γνώμη του αγαπητού μου blend, (την οποία φυσικά και ασπάζομαι) δεν είναι μια καλή μέρα για ραδιόφωνο. Όλοι (ή σχεδόν όλοι) ετοιμάζονται για την έξοδο, που θα "γεμίσει" ...
  3. τα μαύρα πλήκτρα μου

    Όνομα: microphone8u.gif Εμφανίσεις: 6528 Μέγεθος: 6,8 KB

    ...δεν αφορούν βεβαίως το πληκτρολόγιο μου (που όντως είναι μαύρο) αλλά είναι το πρώτο πράγμα που είδα μπροστά μου όταν έψαχνα τίτλο για την εκπομπή μου (στο winamp έπαιζαν οι αγαπημένοι μου Black Keys)



    Η εκπομπή βγαίνει στον αέρα κάθε πέμπτη από τις 20:00 ως τις 22:00

    Επειδή κάθε φορά δεν υπάρχει συγκεκριμένο "σχέδιο", δεν ...

    Updated 21-05-08 at 19:34 by wi fi thief

    Categories
    Χωρίς κατηγορία
  4. Τα καμώματα της 10ης Απριλίου

    Εδώ και αρκετό καιρό είχα μια ιδέα στα σκαριά, και η χθεσινή εκπομπή του blend με ώθησε να την υλοποιήσω. Ήθελα να ασχοληθώ με το επικό-gothic metal, αλλά από την άλλη μεριά: τραγούδια ρομαντικά, με θέμα τον έρωτα.

    Οπότε, απόψε τα μεσάνυχτα, θεωρείστε ότι θα ακούσετε τη συνέχεια του μίνι αφιερώματος στο gothic metal, από τη ρομαντική όμως σκοπιά, με gothic μπαλάντες.

    Updated 10-04-08 at 23:23 by euri

    Categories
    Ραδιόφωνο, το -
  5. Tετάρτη σήμερα (09/04)...

    ..και απόψε πάλι εδώ!

    Προβληματίζομαι τι να θίξω απόψε

    Όχι πως μου είναι δύσκολο αλλά βλέπετε (και θα το ανακοινώσω και στον αέρα) μεθαύριο θα απουσιάζω εκτάκτως σε μυστική αποστολή και έχω ετοιμάσει κονσέρβα εκπομπή την οποία θα φιλοξενήσει ο Κακογέρακας. ...