Συζήτηση των μελών wi fi thief και subzer0

11 Μηνύματα επισκεπτών

  1. επρεπε να τους εχουμε τελειωσει στο α ημιχρονο που παιξαμε μπαλαρα...

    κριμα, ζοριστηκα ασχημα
  2. Που πάμε με τον Μπρένο ρεεεεεεεεεε..........
  3. τυχερεεεε! καλο ταξιδι φιλε και προσοχη στις καρατιες
  4. Όχι πάλι Ολλανδία.
    Πέρυσι μου την γλίτωσε αλλά φέτος μάλλον θα πάω.
    Καλή φάση.
  5. χαχαχαχαχαχα (θυμισου το βιντεακι που ανεβασα προσφατα, μαγεια...! ΛΟΛ)

    ειναι κολοφαρδοι και μπορει να μας κερδισουνε οι «γαυροι» του μουντιαλ, ελπιζω μονο να παιξουμε καλα (σαν ολλανδια) και δεν πειραζει!
    εχουνε βαλει σαν στοχο τον τιτλο και μονο και εχει πεσει τοσο στερεοτυπο και τοση προπαγανδα, ως συνηθως, που ακομα τους λενε μαγους και τετοια, λες και εχουνε κατι βραζιλιανικο εκτος απο τη φανελα...
    εγω δεν εχω προβλημα αν δω την παλια βραζιλια να περναει, αλλα την ιταλια με τα κιτρινα που βλεπω, δεν προκειται να τη χωνεψω ποτε!
  6. Λες να βάλουν σήμερα και τον Ντενίλσον οι Βραζιλιάνοι?
  7. Φίλος δεν ξέρω αν το είδες . Ρόμπεν και φύγαμε για τελικό , στην παράταση στο 110.
    Αν και ήθελα να πάνε στα πέναλτι. 2 Γερμανικές ομάδες , μέχρι το πρωί θα βαράγανε.
  8. τιποτα
    δεν μου αρεσε καθολου το ματς, το αποτελεσμα με αφηνει αδιαφορο και το λαμβανω υπ' οψιν μονο ως ψυχολογικη ενεση για τα play offs οπου ελπιζω να δουμε καλυτερη μπαλα
  9. Και τι κατάλαβες τώρα?
  10. ρε ρονι (), εδω εβαλε γκολαρα ο αλλος απο την εξεδρα (δεν ητανε οφ-σαιντ, ειναι πισω απο τη μπαλα την ωρα του σουτ και πηρε την αποκρουση απο τον τερματοφυλακα, δεν βλεπεις καθολου βαρουχα???)
    το βλεπω το ματσακι (οπως και τα περισσοτερα του ΠΑΟΚ, εκτος απο το οτι ειμαι μισος ΠΑΟΚτζης, οι κολλητοι μου ειναι σχεδον ολοι ΠΑΟΚτζηδες και συνηθως ερχονατι σπιτι μου και βλεπουμε τα ματς παρεα, οπως σημερα)

    δεν παιζω τωρα pro (και ουτε παιζω πολυ συχνα) απλα προσπαθω να μασω κοσμο να κανουμε κανενα ματσακι καμμια μερα και να εχουμε ωραιο χαβαλε
Προβολή Μηνυμάτων Επισκεπτών 1 εως 10 από 11