Συζήτηση των μελών ESP1982 και Antre

47 Μηνύματα επισκεπτών

  1. Επ! Άστα. Έχω πνιγεί με δουλειά και κ@λ#πελάτες.
    Εσύ πώς τα πας; Όλα κυριλέ;
  2. Που σε εσύ ωρέ παλίκαρε;
  3. χαχαχα άτιμε billako... αλλα που θα παει, δεν θα βγει κανα καινούργιο fw και για benq ..

    Anyway, δεν πολυξέρω... noob είμαι. Αν εχεις msn κάνε με add (σου το στειλα με μύνημα) και θα βρούμε έτσι άκρη.

    Α ρε μεροκαματιάρη... ρε φίλε αφού σου χω πει. Γίνε δοκιμαστής στρωμάτων... η καλύτερη δουλειά
  4. Allo! Είχα αφήσει ανοιχτό τον opera και τώρα γύρισα. lol.

    Άρχισε το ψάξιμο για δουλειά. Αν το κατεβάσω πώς σε βρίσκω μέσα από το game; Θα χρειαστώ λίγη βοήθεια...

    Εσύ πώς περνάς; Όλα καλά; Είδαμε τα ban waves στο 360 και πήγαμε στο pc?
  5. Που σαι ρε παλίκαρε; Χαθηκαμε.

    Κατεβασε το sauerbraten (δωρεάν fps) να λιώσουμε. Το παιχνίδι τα σπαέι.
  6. Άρα είτε τη κρατάω και παίζω μόνο τα single player με αυτή και αγοράζω μια καινούργια για live είτε την πουλάω και όσο πιάσει και τσοντάρω για καινούργια.

    Όχι τίποτα άλλο... πάνω που γλυκάθηκα με το live... μόνο multi έπαιζα... και το χειρότερο είναι ότι έχω αγοράσει μια συνδρομή ετήσια
  7. Το κακό πλέον με το service είναι πως έτσι και αλλιώς στην ελέγχουν αν είναι banαρισμένη. Οπότε αν στη συνδέσουν στο net και φάει ban, τότε θα στην επιστρέψουν όπως ήταν. Τα άσχημα της τεχνολογίας. :P
  8. Πως είπατε; xlink και forthnet; χαχαχαχαχα σενάριο επιστημονικής φαντασίας... αν δεν κάνω λάθος το xlink δουλεύει σαν ψεύτικο lan... και αν το κουτί του βασιλάκη δει μεγαλύτερο απο 35 ping δεν μας αφήνει... μας προστατεύει από τη κακή σύνδεση.

    Εγώ σκέφτομαι μήπως την κουβερτιάσω να κοκκινήσει λίγο και να την στείλω πεσκεσάκη στο βασιλάκη... έχω 6 μήνες ακόμα εγγύηση. Αλλά μήπως έχουν γίνει και εκεί πιο σοβαροί στους ελέγχους;
  9. Πάω στην κοπελιά. αν όλα πάνε καλά, με βλέπω να μετακομίζω εκεί. lol

    Το ban από τον Βασιλάκη το γλύτωσα και εγώ τελευταία στιγμή μου φαίνεται. Μας βλέπω να χρησιμοποιούμε το xlink kai για online. :P
  10. Άλα της Ο νεουρκέζος; Πως και απο εκεί; Διακοπές ή δουλειές;

    Εγώ εντάξει είχα λίγα τρεξίματα... το ευτυχές είναι ότι γλίτωσα το ban από το βασιλάκη
Προβολή Μηνυμάτων Επισκεπτών 1 εως 10 από 47