Συζήτηση των μελών dimstog και CORDOBAN

5 Μηνύματα επισκεπτών

  1. Είπαμε, θέλουν εκπαίδευση και δεν μπορώ άλλο. Εμένα δεν με πείραζε το τηλέφωνο, αν και γενικά δεν μου έκανε πολλά προβλήματα. Αλλά όταν πρέπει να τους εξηγώ κάθε φορά απλά πράγματα, ε, φτάνει. Δεν πειράζει, του χρόνου πάλι, όταν γεμίσω ξανά υπομονή ίσως δοκιμάσω forthnet, χεχε
  2. ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΣ.και εγω γιαυτο εφυγα απο χολ γιατι ξαφνικα απο 6 με εριξαν στα 3 και αφου "αποφανθηκαν "οτι φταει ο ρουτερμου εστειλαν αλλον ο οποιος ομως δεν συγχρονιζε με τιποτα λογο βλαβης αλλά τους ειχα στειλει ηδη το παλιο πισω εμεινα και χωρις τηλ.μεχρι να ερθει το 3ο ρουτερ,το οποιο και αυτο δεν δουλευε γιατι οπως φανηκε στο τελος ειχαν καποια βλαβη αυτοι στο κεντρο τους,αλλα και παλι με 3,5 συγχρονιζε και με 2 πιτσιρικες μεσα στο σπιτι το να μεινω χωρις τηλ. ειναι μη αποδεκτό.
  3. Κοίτα και στη HOL -όταν επιτέλους τους έπεισα ότι η θύρα είχε πρόβλημα και τότε την άλλαξαν σε 2 ημέρες- έπιανε 12mbit χωρίς πρόβλημα, απλά είχα το πακέτο των 6. Απλά δεν μπορούσα άλλο το χαζοrouter τους και επίσης, τώρα τελευταία ξανάρχισε τα ίδια με κακό συγχρονισμό. Και επειδή πάλι έφταιγε η θύρα, δεν είχα όρεξη να φάω άλλον ένα μήνα για να τους πείσω.

    Στην αρχή με τον ΟΤΕ έπιανα και 1,6MB download όμως τώρα έχει "πέσει" στο 1,2. Ε, δεν είναι και άσχημα, δεν έχω απαιτήσεις και για παραπάνω. Σίγουρα όμως το δίκτυο έχει χαμηλότερο latency που είναι πολύ σημαντικό.

    Ακριβός όμως ο ΟΤΕ φίλε μου.
  4. ειδες ομως διαφορα η μια εταιρεια απο την αλλη?με την χολ 6 για αποφυγη αποσυνδεσεων ενω με τον οτε φτανεις στα 18,5.
    Υ.Γ να απαντας στο δικο μου profile για να με ειδοποιει το σιτε.
  5. Δημο μου φαινεται οτι την αγαπησες πολυ την χολ και ενω εχεις οτε πλεον στον τυπο συνδεσης σου εχεις το adsl hol full
Προβολή Μηνυμάτων Επισκεπτών 1 εως 5 από 5