Συζήτηση των μελών andreyas και vaggospat13

10 Μηνύματα επισκεπτών

  1. thanks again, tha sou pw pws phge otan to kano
  2. Thanks, dhladh msa ston wizard exei kai ta palia fw, h pr;epei na to katevaso xechorista
  3. Yp;arxei kapoio wizard gia 7.4.7, giati xwris wizard den xero na to kano.
    Euxaristo
  4. Γεια χαρά και πάλι, τελικά αναβάθμισες σ 8.2.7.7 4ντ wizard? .
    Εγώ έχω μείνει στο 7.4.2.7 με πολύ καλό συγχρονισμό, και γενικά χωρίς πολλά προβλήματα (εκτός απο κάποια resets 1-2 φορές την εβδομάδα). Εχω μπερδευτεί απο τα posts, και επειδή έχω εμπιστοσύνη στην γνώμη σου, πες μου παρακαλώ τι προτείνεις ¨)
  5. Ok thanks again..
  6. PART2
    2.Ακολούθησα τιs οδηγίες σου αλλά στη διάρκεια του τεστ (ping) βγάζει τα παρακάτω λάθη (για όλους τους στόχους ,αντέγραψα μόνο για HOL)
    The term 'test-connection' is not recognized as a cmdlet, function, operable program, or script file. Verify the term a
    nd try again.
    At C:\Documents and Settings\Andreas.YOUR-230338A006\multispeed.ps1:124 char:58
    + $PingServer = test-connection <<<< -count 1 $Server -Erroraction SilentlyContinue
    Hellas Online
    Average response time to 195.97.21.1 is 0 ms and Packet loss is 100 % and jitter is 0 ms and Rank is FAILED MOS is 1,00

    Μετα ρωτάει αν θέλω να συνεχίσω, δίνω y ,συνεχίζει και κάνει το dowload test κανονικά

    Εχεις καμμιά ιδέα ?

    PS μήπως μπορείς να μου στείλεις το αρχείο simple tou nnn, ξεζιπαρισμένο, στο
    georgiouandreas1 sto yahoo.gr, αν νομίζεις ότι αυτό είναι το πρόβλημα?
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Reminder OS is WindowsXP Sp3
  7. Γεια χαρά και ευχαριστώ και πάλι.

    Στέλνω το μήνυμα σε 2 PARTS γιατί είναι μεγάλο
    PART1
    1.το αρχείο microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=50633a1f-a665-425d-923c-1a269f8ac084
    (βαλε www. μπροστα)
    είναι το SDK tou powercell, γιαυτό δεν εύρισκα το powercell , κατέβασα το powercell V1.0.
    είναι το σωστό ή χρειάζεται το powercell V2?
  8. Thanks a lot
  9. για αρχη κατεβασε αυτο

    microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=50633a1f-a665-425d-923c-1a269f8ac084

    και κανε το εγκατασταση

    Θα ανοίξεις το Powershell με επιλογή να τρέξει σαν administrator-->θα δώσεις την εντολή

    set-executionpolicy RemoteSigned

    κλεισε το Powershell

    μετα κανεις αποσυμπιεση το αρχειο simple του nnn στο φακελο C:\Documents and Settings\username
    και τελος τρεξε το powershell και δοσε την εντολη
    ./multispeed
    αν θες κατι αλλο πες μ
  10. Γεια χαρά , εχω Windows XP, ξέρεις μήπως πως εγκαθιστάς το speed test tou nnn.
    Εχω καtεβάσει όλα τα zip, μετά?
Προβολή Μηνυμάτων Επισκεπτών 1 εως 10 από 10