Δείτε το RSS Feed

Έχω κι εγώ μπλογκ!

Του euri τα καμώματα

Rate this Entry
Ραδιοφωνατζής αποφάσισα να γίνω τώρα στα γεράματα...
Μικρόφωνο εδέησα κι έπιασα και άρχισα να μιλώ...
Μουσική ξεκίνησα να επιλέγω και να τη μεταδίδω σε ανυποψίαστους ακροατές...
Ε, το επόμενο βήμα ήταν να ανοίξω ένα κανάλι επικοινωνίας με τους θαυμαστές και τις θαυμάστριές μου..

Την ιδέα την "πέταξε" η zouzouni: να φτιάξουν οι παραγωγοί μπλογκ για να επικοινωνούν με τους ακροατές, για άμεση ανταλλαγή απόψεων. Και ποιος τολμάει να φέρει αντίρρηση στη Madame la Directrice του ραδιοφωνικού σταθμού. Σούζα στην προσταγή της, και τζα! Νάμαστε!

Από δω λοιπόν όλοι οι κατατρεγμένοι, παρεξηγημένοι, καταπιεσμένοι και γενικώς -μένοι ακροατές ανεξαρτήτως φύλου και διαστάσεων στήθους-μέσης-γοφών θα βρουν βήμα για να εκφράσουν ελεύθερα την άποψή τους (αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου ).

Του euri τα καμώματα λοιπόν ο τίτλος της εκπομπής μου.

Πότε; Τρίτη και Πέμπτη, ακριβώς τα μεσάνυχτα (και κάτι ψιλά ενίοτε)

Τι είδους μουσική; Καλή ερώτηση...δεν έχω απάντηση...κατά κύριο λόγο ξένη, χωρίς συγκεκριμένο genre (ναι, ξέρω πολλές λεξούλες!), ανάλογα με τα κέφια και τη διάθεση. Μπορεί να κάποια στιγμή οι καταιγιστικοί AC/DC να σας ανακοινώσουν ότι βρίσκονται στην Highway to Hell και άλλη στιγμή η χυμώδης Samantha Fox να σας ζητά Touch Me.

Βοήθειά σας...

Submit "Του euri τα καμώματα" to Facebook Submit "Του euri τα καμώματα" to Twitter

Updated 21-05-08 at 19:41 by euri

Tags: Κανένα Προσθήκη / Επεξεργασία Tags
Categories
Ραδιόφωνο, το -

Σχόλια

  1. Το avatar του μέλους klap
    Καλή επιτυχία euri και σου ευχόμαστε σύντομα και με πολλά eur-o ως επαγγελματίας ραδιοφωνικός dj!

    Πάντα να μας διασκεδάζεις με τις μουσικάρες σου...
  2. Το avatar του μέλους euri
    Μερσί για τα σχόλια klap

    Η σημερινή εκπομπή βγήκε με προβληματάκια... τη μια δε μας έκανε τη χάρη ο σέρβερ, την άλλη η σύνδεσή μου... υπήρξαν αρκετές μικροδιακοπές

    Παρόλα αυτά, συνεχίζουμε ακάθεκτοι στη σημερινή εκπομπή που είναι αφιερωμένη στον ΚακοΓέρακα που γιορτάζει τα γενέθλιά του
  3. Το avatar του μέλους aria
    Καλή μπλογκ-αρχή γιούρι!

    Άνετα μπορείς να ονομάσεις την εκπομπή σου Του Γιούρι Τα Ξεθάμματα

  4. Το avatar του μέλους aria
    Καλέ, τι ωραία που φαίνονται τα αβατάριά μας εδώ
  5. Το avatar του μέλους euri
    Καλέ, τι ωραία που φαίνονται τα αβατάριά μας εδώ
    Είδες; Full size γατοκέφαλα...
Δημοσιεύστε ένα Σχόλιο Δημοσιεύστε ένα Σχόλιο