Moυσικοί του adslgr ενωθείτε!

  1. turboirc
    http://www.thomann.de για σοβαρούς σε music gear.
  2. slipkot
    slipkot
    Εγώ παίζω κιθάρα, μπάσσο, ταμπουρά και λίγο πιάνο... Αλλα κυρίως, κιθάρα και μπάσσο!
  3. YIANNIS NAKOS
    YIANNIS NAKOS
    Ξεκίνησα με μελόντικα και φυσαρμόνικα, πέρασα στην κλασσική κιθάρα, κατόπιν στην Δημοτική μπάντα του Λαγκαδά με εφώνιο και κρουστά... για τη συνέχεια αφιερώθηκα περισσότερο στην κιθάρα και παρακολούθησα μαθήματα πιάνου. Σήμερα μετά από 20 χρόνια περιστασιακής - ημιεπαγγελματικής απασχόλησης σε μουσικές σκηνές και εστιατόρια με μουσική, χαίρομαι να παίζω για την οικογένειά μου και τους φίλους μου στο σπίτι μου και αλλού όταν χρειαστεί!
  4. Alexandrerg
    Alexandrerg
    Ντραμς απο 10 χρονων αλλα οχι επαγγελματικα & αυτοδιδακτος.
    (και ναι, εγω ειμαι στη φωτογραφια....ΔΕ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ???)
  5. panterakias123
    panterakias123
    Παίζω κιθάρα και κατα περιόδους σε διάφορα συγκροτιματάκια παίζω και μπασσο.
  6. pppetros
    pppetros
  7. mpellosy
    mpellosy
    Καλημέρα σε όλους. Δεν θεωρώ οτι είμαι μουσικός απο την άποψη οτι δεν έχω σουδάσει μουσική.
    Παίζω κιθάρα , χωρίς να είμαι βιρτουόζος. Φτιάχνω μουσική με την βοήθεια του pc, του γνωστού μας Qubase LE , έχω και ένα παλιό synth SY 22 Yamha για τα midi, και όχι μόνο, βάζω και τα σόλα μου από την IBANEZ και γενικά !!!!!.
    Πάνω από όλα είναι η απόλαυση της δημιουργίας!!
    Δείγματα μουσικής που φτιάχνω μπορείτε να ακουσετε στο http://users.otenet.gr/~mpellosy/index.html
    Ειλικρινά θα ήθελα τα σχόλιά σας
  8. Νikosanagn
    Νikosanagn
    Φλάουτο εδώ και 8 χρόνια
  9. protsimer
    protsimer
    Μπάσσο εδώ και ...πολλά χρόνια (όχι επαγγελματικά). Συμμετείχα σε περίπου 20 συναυλίες σε Κομοτηνή-Θεσσαλονίκη και Κατερίνη με διάφορα γκρουπάκια.
  10. Dark Immortal
    Dark Immortal
    Λοιπόν εγώ παίζω πιάνο γύρω στα 7 χρόνια!Παίζω και πολύ λίγο ταμπουρά και είχα δοκιμάσει και κιθάρα.Έχω παίξει και κάτι σαν καστανιέτες για τις ανάγκες μιας συναυλιούλας.Πήγαινα σε Μουσικό Σχολείο και τώρα που απολύθηκα συνεχίζω πιάνο και αρμονία σε ωδείο.Άντε όμως γιατί δε βλέπω και πολλή κίνηση στην ομάδα!Δεν έχετε να πείτε τίποτα λοιπόν;;;;;;
Εμφάνιση 11-20 από 22
Bookmarks