Teh Programmers

  1. WagItchyef
    WagItchyef
    Γεια χαρά, είμαι C95/C++03 Developer.
  2. turboirc
    turboirc
    Welcome all
  3. turboirc
    turboirc
    Πολλοί μαζευτηκαν. Μήπως να φτιάξουμε μια εταιρία? Εγώ θα παίρνω το 95% των εσόδων και εσείς το 5% για αρχή.
  4. asm
    asm
    Χαιρετίζω την ομάδα και τους συναδέλφους.
    @turboirc: Αφού θα κρατάς το 95% θα αγοράζεις και τα σάντουϊτς και τον καφέ, αν και το τελευταίο μάλλον δεν σε συμφέρει.
  5. turboirc
    turboirc
    Λοιπον θα φτιάξουμε κανα πρόγραμμα για να κονομήσουμε κανά φράγκο ?
  6. KoukosNest
    KoukosNest
    (95%) γκουχου γκουχου 20% γκουχου πωπω ενας βηχας..
    και θα φερνεις τα σανταουτς φρεσκα..

    εγω λεω να φτιαξουμε ενα νεο λειτουργικο.. αλλα απο το βαθος βαθος.
    θα χωρισουμε δεδομενα κ κωδικα - not the Von-Neuman way ωστε να ειναι πληρως ασφαλη
    θελει λιγη δουλεια αλλα ... θα εχουμε σαντουιτς

    χρειαζομαστε μονο εξολοκληρου νεα σχεδιαση του υλισμικου, λεωφορων, επικοινωνιας ελεγκτων, συνεργασιας μοναδων κλπ, νεες γλωσσες προγραμματισμου, νεους compilers, νεες ιδεες κ πολυ καφε
    αυτα για να γινει η αρχη..

    Ποιος ειναι μεσα ?
  7. ring0
    ring0
    η ομαδα εχει γινει πολυ μεγαλη απο οτι βλεπω παιδες
    τι θα φτιαξουμε λοιπον...............
    εγω ειμαι μεσα αλλα οχι τωρα σε 5 χρονια που θα εχω κανει και ενα μεταπτυχιακο γιατι τωρα αν θελετε να
    με παρετε θα ειμαι χρησιμος μονο στο να φτιαχνω καφεδες και σαντουιτσ .......
  8. turboirc
    turboirc
    KoukosNest: Για μαζωχες ψάχνεις ?
    Billy Dev: Και αυτό χρήσιμο είναι. Θα παίρνεις 123,25 ευρώ το μήνα (με συντελεστή φορολογίας 35%) χωρίς ένσημα. Θα τα επενδύεις στις μετοχές τις εταιρίας μας και μετά από 40 χρόνια που θα μπούμε στο χρηματιστηριο, θα τα έχεις κονομήσει.
  9. ring0
    ring0
    δεν φτανει που θα μου δινεις 123 μονο θα εχω 35% συντελεστη....ελεος
    turboirc για μαλακεσ μασ περνασ
  10. turboirc
    turboirc
    Ε ναι γιατι εγώ θα κάνω την σκληρότερη δουλειά από όλους, δηλαδή θα σας επιβλέπω και θα τρώω και τα σάντουιτς που θα φτιάχνεις.
Εμφάνιση 1-10 από 81
Bookmarks