Vista x64 Fans

  1. manosdoc
    manosdoc
    Για να μαζευόμαστε σιγά σιγά όσοι πραγματικά επέλεξαν το καλύτερο ως τώρα Desktop λειτουργικό της MS.
  2. manosdoc
    manosdoc
    http://www.adslgr.com/forum/showthre...74#post2003774
    O Νέος μου οδηγός για Vista, που θέλει αρκετό editing ακόμη, μιας και τον είχα γράψει πιο παλιά, αλλά με τον καιρό θα τον στρώσω.
  3. manosdoc
    manosdoc
    Να ενημερώσω ότι υπάρχει από 26 του μηνός από την intel νέος driver για το 965 chipset και την Χ3100 για Vista x64 με πολλές βελτιώσεις και υποστήριξη DX10.1 Η έκδοση λέγεται 15.9 και δεν έχει μπει ακόμη στο Windows Update. Την έβαλα από την Intel και πάει υπέροχα.
  4. teodor_ch
    teodor_ch
    δε θα με αποκαλούσα φαν
    απλός χρήστης
  5. RyDeR
    RyDeR
    Another Vista x64 user.
  6. manosdoc
    manosdoc
    Να ενημερώσω όποιον ενδιαφέρεται για open-source λύσεις, το Infrarecorder είναι 64bit και εδώ και καιρό τρέχει άψογα. Δοκιμάστε το και δεν θα χάσετε. Σε συνδιασμό με το Imgburn, δεν υπάρχει λόγος να μπει το bloatware Nero (με το κάρο υπηρεσίες που φορτώνει ύπουλα και κάθε φορά απενεργοποιώ)
  7. kazablanka
    kazablanka
    Ειμαι καινούργιος όσο αναφορά τα vista 64 και δεν μπορώ να εκφέρω πλήρη άποψη αλλά με ξενερώνει το ότι δεν τρέχει μερικά προγράμματα που χρησιμοποιώ και περισσότερο!!
  8. flamelab
    flamelab
    Προσθεσα και ενα screenshot απο Vista x64
  9. manosdoc
    manosdoc
    Σε βολεύουν τα μεγάλα εικονίδια ; Εγώ προτιμώ τα κλασσικά...
    Fan του Mario ?
  10. manosdoc
    manosdoc
    Α, όσοι δεν φοβάστε, βάλτε το Flash Player 10. Μια χαρά πάει στα Vista και δεν ζορίζει τον επεξεργαστή.
Εμφάνιση 1-10 από 28
Bookmarks