Συμμετοχες

  1. badweed
    badweed
    οποιος θεωρει οτι με τις γνωσεις του μπορει να συμετεχει , ειναι ευπροσδεκτος

    καποια κοσμια συμπεριφορα ,και λιγη κατανοηση για οσους εχουν προβληματα ,ειναι επιθυμητη .

    εθελοντικα οτι κανει ο καθε ενας και μεχρι εκει που μπορει , αν δει οτι δεν μπορει , σταματαει (πιο ευκολο κιολας )

    αν νομιζει οτι οδηγει σε αδιεξοδο καποιον , καλυτερα να σκεφτει τις συμβουλες του .

    ο πειραματισμος ευπροσδεκτος , καλο ειναι να το λεμε οτι δεν ειναι απολυτες καποιες συμβουλες μας σε τετοιες περιπτωσεις .

    δεν βοηθαει να ειμαστε ισχυρογνωμονες , ακομη και αν ειμαστε σιγουροι , βοηθαμε λεγοντας τι προτεινουμε , χωρις να επιμενουμε και πολυ . ο αλλος μπορει να τα βλεπει πολυ διαφορετικα στην οθονη του.
    εξαλου αν γραψουμε κατι, μενει .

    τιποτα απο τα παραπανω δεν ειναι υποχρεωτικα , εκτος απο την καλη διαθεση και την διαθεση προς την αντιμετωπιση διαφορων περιπτωσεων .

    και οι χομπιστες που δημιουργουν προβληματα για να τα λυνουν ειναι ευπροσδεκτοι , εννοειται !

    αυτα μου ερχονται τωρα
  2. badweed
    badweed
    υποψηφιοι ειναι οποιοι ξερουν κατι σε βαθμο να βοηθησουν ή εστω να μοιραστουν καποια γνωση .
    δεν δημιουργει καμια υποχρεωση η συμμετοχη , οπως θες να συμμετεχεις , συμμετεχεις . αν δεν θες απλως μπαινεις στο γκρουπ .
    σκοπος ειναι να συγνεντρωθουν οσοι γνωριζουν κατι σε βαθμο τεχνικης επεμβασης ,οτιδηποτε . απο το να βαζεις πλακακια εως να εκτοξευεις δορυφορους (λεμε τωρα ) .
  3. badweed
    badweed
    σε καποιους που συνανταω και εχω ξανασυναντησει να βοηθουν καποιους αλλους , στελνω προσκληση , δεν εχει καποιο πεδιο κειμενου να συνοδευει την προσκληση για να σας απευθυνω και καποιον χαιρετισμο . δεν ειναι δηλαδη της διαγωγης μου να στελνω προσκλησεις παντου και χωρις λογο .
    και οσους δεν συναντησα ακομη , παντα θα μπορουν να συμμετεχουν
  4. Red Yonko
    Red Yonko
    Καλησπέραα
Εμφάνιση 1-4 από 4
Bookmarks