Σελ. 302 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 282292297300301302303304307312322 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.516-4.530 από 5863
  1. #4516
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.034
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Εγώ πάντως έκανα αλλαγή ονόματος σε γραμμή χτες και μου είπαν θα υπάρξει χρέωση 5 ευρώ στον επόμενο λογαριασμό.
    Δεν το καταλαβαίνω αυτό, ο υπάλληλος στο κατάστημα που πήγα δεν πληρώνεται ούτως ή άλλως;

    Anyway, θα δω τι θα κάνω με τη γραμμή της Θεσσαλονίκης, γιατί από αρχές του μήνα είμαι χωρίς δέσμευση. Θα δω τι εναλλακτικές υπάρχουν, αλλά μόνο και μόνο το ότι θα μου πουν ότι δεν δικαιούμαι νέο router αν δεν πάω σε VDSL αρκεί για να αλλάξω πάροχο.

    Εντωμεταξύ έτυχε να κοιτάξω λίγο το σύστημά τους στο κατάστημα κατά την μεταβίβαση της γραμμής παρέα με την υπάλληλο και δεν με βγάζει καν διαθέσιμο VDSL. Μετράει 1200+ μέτρα από Α/Κ (στην πράξη είναι γύρω στα 500 σε ευθεία) και δείχνει στις γωνίες του δρόμου μου ύπαρξη KV ενώ δεν υπάρχει τίποτα.
    Γενικά λίγο ό,τι να'ναι.

  2. #4517
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsavman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντωμεταξύ έτυχε να κοιτάξω λίγο το σύστημά τους στο κατάστημα κατά την μεταβίβαση της γραμμής παρέα με την υπάλληλο και δεν με βγάζει καν διαθέσιμο VDSL. Μετράει 1200+ μέτρα από Α/Κ (στην πράξη είναι γύρω στα 500 σε ευθεία) και δείχνει στις γωνίες του δρόμου μου ύπαρξη KV ενώ δεν υπάρχει τίποτα.
    Γενικά λίγο ό,τι να'ναι.
    H Cyta συνήθως βγάζει παραπάνω απόσταση από την πραγματική. Δοκίμασε και διαθεσιμότητα στο site του ΟΤΕ, με τη διεύθυνση του σπιτιού σου. Η ευθεία δεν παίζει ρόλο.

  3. #4518
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.034
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Ξέρω ότι το καλώδιο δεν πάει ευθεία, αλλά δεν περίμενα τέτοια απόκλιση. Δεν δίνει καν διαθέσιμα VDSL προϊόντα.
    Εντωμεταξύ τόσο βγαίνει και με τον θεωρητικό υπολογισμό βάση SNR ότι είναι, απλά φαντάστηκα ότι θα είχαν κάποια πιο συγκεκριμένη μέτρηση.

    Στο site του ΟΤΕ βάζω διεύθυνση κλπ και μου λέει ότι πρέπει να διερευνηθεί επιπλέον, να καλέσω τηλεφωνικά.

  4. #4519
    Εγγραφή
    30-08-2008
    Περιοχή
    Δραμα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9.662/1.021
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    Χλαπατσα H300
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από divinitygr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μονο εγω την εχω καταβρει μ αυτη την εταιρια ?
    Εχω περασει απ ολες οσες κυκλοφορουν σημερα ( πλην οτε ) και τη θεωρω τουλαχιστον 1 επιπεδο πανω απο τις αλλες.
    Και απο θεμα ταχυτητας ειμαι κομπλε, και αποσυνδεσεις δεν εχω, και με την τεχνικη υποστηριξη συννενοουμε αψογα,
    και τεχνικο την επομενη μερα μου στελνουν χωρις χρεωση αν υπαρχει προβλημα, με τον οποιο επισης συννενοουμε.
    Καποια ψιλοπροβληματακια σιγουρα υπαρχουν 1 στο τοσο, οπως για παραδειγμα τις προαλλες που καποιος χτυπησε οπτικη ινα ( απ οτι λενε )
    και δεν υπηρχε ιντερνετ απο Λαρισα και πανω αλλα δεν ειναι καθημερινο φαινομενο. Ετυχε.
    Η προχθες που ζητησα να με καλεσουν απο τη σελιδα τους και... μου καναν αναπαντητη
    Οκ συμβαινουν αυτα, τελικα τους πηρα εγω και χθες με καλεσαν για επιβεβαιωση οτι λυθηκε το ζητημα μου.
    Μηπως ειστε υπερβολικοι καπου η επεσε εγω στην περιπτωση ?
    Το ιδιο και σε μενα. Ειμαι 5 χρονια στην εταιρεια και δεν εχω θεμα.
    Οταν πρωτοσυνδεθηκα ειχα την ιδια ταχυτητα που επιανα με τον ΟΤΕ.
    Τωρα μια μικρη πτωση λογω crosstalk( αυξηθηκαν τρομερα οι συνδεσεις στη γειτονια μου,απο 4-5 ασυρματα δικτυα τωρα βλεπω πανω απο 20) ειναι απολυτα φυσιολογικη.
    Οποτε ειχα προβλημα, λυθηκε.
    Και για τις μεγαλες τους βλαβες, κυριως εφταιγαν εξωτερικοι παραγοντες(αυτη την οπτικη ινα στο Καλοχωρι την εχουν ρημαξει).
    Χαρακτηριστικα σε ανανεωση συμβολαιου, η κοπελα που με εξυπηρετουσε, ειδε τι χρηση ειχα κανει στο εξτρα πακετο για εξωτερικο μεσα στο ετος και μου προτεινε μικροτερο που με καλυπτε....
    Το μονο περιεργο ηταν μεχρι να βρεθει καποιος να στειλει στο σωστο μεηλ το αντιγραφο συμβολαιου. Εκει τα μπλεξανε. Δεν ηξερε η κοπελα οτι τα μεηλ των πελατων ηταν username@cyta.gr . Εστελνε σε username@hq.cyta.gr
    Και εχουν ενα θεματακι οτι αργουν να απαντησουν σε μεηλ.
    Κατα τ'αλλα η συνδεση μου ειναι μια χαρα σταθερη....
    Και εχω την αρχαιολογια TG782... Φτου σκορδα!!! Σκυλι, δουλευει επι 5 χρονια....

  5. #4520
    Εγγραφή
    01-11-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    431
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitris.taxideytis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ιδιο και σε μενα. Ειμαι 5 χρονια στην εταιρεια και δεν εχω θεμα.
    Οταν πρωτοσυνδεθηκα ειχα την ιδια ταχυτητα που επιανα με τον ΟΤΕ.
    Τωρα μια μικρη πτωση λογω crosstalk( αυξηθηκαν τρομερα οι συνδεσεις στη γειτονια μου,απο 4-5 ασυρματα δικτυα τωρα βλεπω πανω απο 20) ειναι απολυτα φυσιολογικη.
    Οποτε ειχα προβλημα, λυθηκε.
    Και για τις μεγαλες τους βλαβες, κυριως εφταιγαν εξωτερικοι παραγοντες(αυτη την οπτικη ινα στο Καλοχωρι την εχουν ρημαξει).
    Χαρακτηριστικα σε ανανεωση συμβολαιου, η κοπελα που με εξυπηρετουσε, ειδε τι χρηση ειχα κανει στο εξτρα πακετο για εξωτερικο μεσα στο ετος και μου προτεινε μικροτερο που με καλυπτε....
    Το μονο περιεργο ηταν μεχρι να βρεθει καποιος να στειλει στο σωστο μεηλ το αντιγραφο συμβολαιου. Εκει τα μπλεξανε. Δεν ηξερε η κοπελα οτι τα μεηλ των πελατων ηταν username@cyta.gr . Εστελνε σε username@hq.cyta.gr
    Και εχουν ενα θεματακι οτι αργουν να απαντησουν σε μεηλ.
    Κατα τ'αλλα η συνδεση μου ειναι μια χαρα σταθερη....
    Και εχω την αρχαιολογια TG782... Φτου σκορδα!!! Σκυλι, δουλευει επι 5 χρονια....
    Παιδιά και εγώ παρόμοια εμπειρία. 4 χρόνια δεν έχω κάποιο αξισημείωτο πρόβλημα. Όταν έφυγα από WIND, η ταχύτητα κατεβάσματος έπεσε από 1,3 σε 1,1. Τελευταία βλέπω ταχύτητες 1,5-1,6. Παίζει να έφυγαν αρκετοί για vdsl και να "ξαλάφρωσε" το δίκτυο?
    "Μόνο το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα δεν έχουν όρια. Και για το σύμπαν δεν είμαι απολύτως πεπεισμένος."
    Albert Einstein

  6. #4521
    Εγγραφή
    18-10-2006
    Μηνύματα
    203
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitris.taxideytis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα τ'αλλα η συνδεση μου ειναι μια χαρα σταθερη....
    Και εχω την αρχαιολογια TG782... Φτου σκορδα!!! Σκυλι, δουλευει επι 5 χρονια....
    Εδω ομολογω πως εχω ενα παραπανο, οταν πρωτοεκανα συνδεση μου εδωσαν το zte h201l,
    ποτε δε το συμπαθησα και εχω την υποψια οτι δε μας τα λεει καλα τελευταια.
    Εκανα 2 η 3 ανανεωσεις συμβολαιων απο τοτε και δε μου προτειναν καποιο αλλο, δε ζητησα κι ολας οποτε τους δικαιολογω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gio Alex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελευταία βλέπω ταχύτητες 1,5-1,6. Παίζει να έφυγαν αρκετοί για vdsl και να "ξαλάφρωσε" το δίκτυο?
    Παιζει και αυτο, πολλα μπορει να συμβαινουν
    :: Be Ware The Power Of Light ::

  7. #4522
    Εγγραφή
    29-08-2014
    Περιοχή
    στην Ανατολική πλευρά της Νήσου Sark
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    731
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13297/1020
    ISP
    VoIP
    SNR / Attn
    7.6(dB) / 18.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ακριβως τα ιδια συμβαινουν και με μενα.ημουν πριν στον οτε και μου ειχε τιναξει τα πεταλα στις αποσυνδεσεις 2 χρονια.
    απο τοτε που ηρθα στην cyta τα τελευταια 4 χρονια ευχαριστηθικα αποροβληματιστο ιντερνετ ή ας πουμε προβληματα σε λογικα πλαισια

  8. #4523
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsavman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως έκανα αλλαγή ονόματος σε γραμμή χτες και μου είπαν θα υπάρξει χρέωση 5 ευρώ στον επόμενο λογαριασμό.
    Δεν το καταλαβαίνω αυτό, ο υπάλληλος στο κατάστημα που πήγα δεν πληρώνεται ούτως ή άλλως;

    Anyway, θα δω τι θα κάνω με τη γραμμή της Θεσσαλονίκης, γιατί από αρχές του μήνα είμαι χωρίς δέσμευση. Θα δω τι εναλλακτικές υπάρχουν, αλλά μόνο και μόνο το ότι θα μου πουν ότι δεν δικαιούμαι νέο router αν δεν πάω σε VDSL αρκεί για να αλλάξω πάροχο.

    Εντωμεταξύ έτυχε να κοιτάξω λίγο το σύστημά τους στο κατάστημα κατά την μεταβίβαση της γραμμής παρέα με την υπάλληλο και δεν με βγάζει καν διαθέσιμο VDSL. Μετράει 1200+ μέτρα από Α/Κ (στην πράξη είναι γύρω στα 500 σε ευθεία) και δείχνει στις γωνίες του δρόμου μου ύπαρξη KV ενώ δεν υπάρχει τίποτα.
    Γενικά λίγο ό,τι να'ναι.
    Και που θα πας; Vodafone, Wind, Forthnet ζητάνε να πληρώσεις το router. Μόνο ο ΟΤΕ και η Cyta δίνουν δωρεάν router, έστω και με χρησιδάνειο.
    Και να το κάνεις τι το νέο router; Αν έχεις προβλήματα με το υπάρχων ζήτα να στο αλλάξουν, δεν νομίζω να το αρνηθούν. Αν απλά θες καλύτερο, ζήτα να στο γυρίσουν σε bridge και πάρε δικό σου router.
    Αν δεν έχεις κάποιο πρόβλημα κάτσε με αυτό που έχεις

  9. #4524
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και που θα πας; Vodafone, Wind, Forthnet ζητάνε να πληρώσεις το router. Μόνο ο ΟΤΕ και η Cyta δίνουν δωρεάν router, έστω και με χρησιδάνειο.
    Και να το κάνεις τι το νέο router; Αν έχεις προβλήματα με το υπάρχων ζήτα να στο αλλάξουν, δεν νομίζω να το αρνηθούν. Αν απλά θες καλύτερο, ζήτα να στο γυρίσουν σε bridge και πάρε δικό σου router.
    Αν δεν έχεις κάποιο πρόβλημα κάτσε με αυτό που έχεις
    Σε μένα το έδωσαν δωρεάν.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  10. #4525
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μένα το έδωσαν δωρεάν.
    Ο κανόνας είναι με χρέωση. Εσύ είσαι εξαίρεση και δεν γνωρίζουμε γιατί στο έδωσαν δωρεάν

  11. #4526
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο κανόνας είναι με χρέωση. Εσύ είσαι εξαίρεση και δεν γνωρίζουμε γιατί στο έδωσαν δωρεάν
    Όταν θέλουν να σε κάνουν πελάτη ή να σε κρατήσουν μην τους φύγεις, κάνουν τους κανόνες, εξαιρέσεις, εμένα π.χ. με ήθελαν για πελάτη.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  12. #4527
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν θέλουν να σε κάνουν πελάτη ή να σε κρατήσουν μην τους φύγεις, κάνουν τους κανόνες, εξαιρέσεις, εμένα π.χ. με ήθελαν για πελάτη.
    Δεν διαφωνώ καθόλου, για αυτό είπα ότι είσαι εξαίρεση

  13. #4528
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν διαφωνώ καθόλου, για αυτό είπα ότι είσαι εξαίρεση
    Aνάποδα το είπα εγώ, ότι από την πρεμούρα τους να μην χάσουν ή να πάρουν καινούργιους πελάτες κάνουν τους κανόνες (πληρωμή), εξαιρέσεις (δωρεάν), ότι δηλαδή κάνουν το ανάποδο, άρα εγώ είμαι ο κανόνας ουσιαστικά και εξαίρεση αυτοί που πληρώνουν.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  14. #4529
    Εγγραφή
    08-09-2006
    Περιοχή
    ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    975
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8191/1021
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    ZTE ZXHN H208N
    SNR / Attn
    8,3(dB) / 32,9(dB)
    Γειά σας. Η υπηρεσίε ως τους δεν είναι κακές, το αντίθετο μάλιστα. Αν κρίνω πχ από τηλεφωνικό κέντρο με άλλη εταιρεία, δεν θέλω να την αναφέρω εδώ, η έκφραση μέρα με τη νύχτα είναι λίγη... Αυτά είναι τα καλά της αλλά ας πώ και για ένα θεμα που με έχει απασχολήσει έντονα 3 φορές το τελευταίο διμηνο. Λέγεται συνακρόαση ίσως; Δεν ξέρω, αλλά ας πάμε στο ιστορικό. Ενώ έχω εδώ και σχεδόν τρία χρόνια τώρα την σύνδεση αυτή, χωρίς τίποτε ιδιαίτερο, πριν κανα δυο μήνες, ενώ μιλούσα με άλλον συνδρομητή CYTA βλέπω αφού τέλειωσα την συνομιλία μου, κλήση από ένα άγνωστο νούμερο που στην ουσία είχε καλέσει τον συνομιλητή μου και η κλήση του εμφανίστηκε και στους δύο μας. Περιττό να αναφρθώ στα τραγελαγικά που ακολούθησαν, όπως ποιος είσαι ποιος είμαι εσυ πήρες εγώ πήρα και πού ξέρεις ρε συ τη γυναίκα μου...κλπ μιλάμε ότι μπορεί να εξελιχτούν και σε δράματα καμμιά φορά κάποια πράγμματα. Τελος πάντων, μίλησα με την CYTA ως συνήθως η εταιρεία ποτέ δεν φταίει, η όποια εταιρεία, πρέπει να αποδείξεις ότι ΕΙΣΑΙ ελέφαντας και όχι μόνο να το δηλώνεις...Έληξε εκεί το θέμα, είπαμε εσύ κι εγώ φταίμε για όλα όχι η ΣΥΤΑ και πάμε στο σήμερα... Μιλάω με το ίδιο άτομο και έχω δύο κλήσεις εγώ κι αυτός μία από card link να πάω να παραλάβω ένα...pos και να δώσω ΑΦΜ και άλλα ωραία και αργότερα το απόγευμα μια κλήση από την κόρη του..... Μιλάω με το τεχνικό της ΣΥΤΑ ως γνωστόν δεν φταέι η εταιρεία πώς είναι σύνδεση του φίλου οώς είναι η δική μου και άλλα. Δεν γίνεται δουλειά έτσι. Δεν ξέρω τεχνικά και δεν είμαι υποχρεωμένος να ξέρω. Αν θέλουν να δουν από που προέρχεται η ζημιά να στείλουν τεχνικούς να δουν την συνδεσμολογία της γραμμής που ξεκινάει το πρόβλημα, δεν θα τους κάνω εγώ ανάλυση του σπιτιού του άλλου!!! Τεσπα, αυτό που με ανδιαφέρει είναι να μην φαίνονται σε μένα αριθμοί που με κάλεσαν ενώ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝ και να μαλώνω. Αν επαναληφθεί κάτι τέτοιο πιστεύω ότι πρέπει να κινηθώ νομικά και ας βρουν άκρη. Καθε άποψη για την κίνησή μου ή ό,τι άλλο από φίλους εδώ, δεκτή με ευχαρίστηση.

  15. #4530
    Εγγραφή
    04-03-2011
    Μηνύματα
    1.035
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Leased
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Vodafone / Cosmote
    Συνακρόαση στο VoIP, κανονικά, δεν γίνεται να έχεις. Γίνεται να έχεις, ΜΟΝΟ αν έχεις επιστροφή σήματος με Splitter και ΜΟΝΟ αν υπάρχει επαφή της γραμμής σου, με μια άλλη. Αν έχεις όντως επιστροφή σήματος με Splitter, μάλλον παίζει αυτό το σενάριο. Ξαναπάρε και πες τους αυτό το πράγμα...

Σελ. 302 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 282292297300301302303304307312322 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-08, 20:56
  3. Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ
    Από timber στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-08, 22:05
  4. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας