Σελ. 489 από 838 ΠρώτηΠρώτη ... 469479484487488489490491494499509 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.321-7.335 από 12558

Θέμα: Kodi media center

  1. #7321
    Εγγραφή
    29-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Λίγο που το δοκίμασα δουλεύει και στους torrent scrapers του Atreides (private add-on), άρα υποθέτω και σε όλα τα add-ons που έχουν αντιγράψει τους scrapers του: Yoda, scrubsv2, τα add-ons του eggman κτλ.
    Απλά κάνεις authorise το premiumize στον resolveurl και τικαρεις τα enable torrent support & cached torrents only (και reset function cache μετά).

    Πάντως λίγο που το δοκίμασα δεν φαίνεται να δουλεύει όπως πριν λίγο καιρό που έδιναν free απεριόριστη πρόσβαση στην cache τους, πιθανόν να έχουν εφαρμόσει κάποιο bandwidth cap.
    Επίσης αν ξεκινήσεις να βλέπεις κάτι και το σταματήσεις, σου τρώει όλο το μέγεθος του αρχείου, και όχι μόνο όσο πρόλαβε να φορτώσει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα placenta και incursion από addons. Τα builds δεν έχουν σχέση, το πολύ πολύ να θέλει χειροκίνητη ενεργοποίηση στις επιλογές.
    Οι builders κάνουν τροποποιήσεις σε κάποια add-ons που διανέμουν με τα builds τους. Δεν έχει καμία σχέση πχ το incursion στο gkobu build με το παλιό του nixgates.

  2. #7322
    Εγγραφή
    06-06-2015
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγο που το δοκίμασα δουλεύει και στους torrent scrapers του Atreides (private add-on), άρα υποθέτω και σε όλα τα add-ons που έχουν αντιγράψει τους scrapers του: Yoda, scrubsv2, τα add-ons του eggman κτλ.
    Απλά κάνεις authorise το premiumize στον resolveurl και τικαρεις τα enable torrent support & cached torrents only (και reset function cache μετά).

    Πάντως λίγο που το δοκίμασα δεν φαίνεται να δουλεύει όπως πριν λίγο καιρό που έδιναν free απεριόριστη πρόσβαση στην cache τους, πιθανόν να έχουν εφαρμόσει κάποιο bandwidth cap.
    Επίσης αν ξεκινήσεις να βλέπεις κάτι και το σταματήσεις, σου τρώει όλο το μέγεθος του αρχείου, και όχι μόνο όσο πρόλαβε να φορτώσει.

    - - - Updated - - -



    Οι builders κάνουν τροποποιήσεις σε κάποια add-ons που διανέμουν με τα builds τους. Δεν έχει καμία σχέση πχ το incursion στο gkobu build με το παλιό του nixgates.
    Νομιζω πως αυτο Επίσης αν ξεκινήσεις να βλέπεις κάτι και το σταματήσεις, σου τρώει όλο το μέγεθος του αρχείου, και όχι μόνο όσο πρόλαβε να φορτώσει. δεν ισχυει.
    Εχεις 5G για 24 ωρες.
    Δοκιμασα σε τρια επεισοδια να δω αν παιζει.. και τωρα λεει

    Status
    Free mode status
    Active
    Traffic left
    3.3 GB
    Free time remaining
    21.57 hours
    Next activation possible in
    now

  3. #7323
    Εγγραφή
    02-02-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    162
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kropilack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω πως αυτο Επίσης αν ξεκινήσεις να βλέπεις κάτι και το σταματήσεις, σου τρώει όλο το μέγεθος του αρχείου, και όχι μόνο όσο πρόλαβε να φορτώσει. δεν ισχυει.
    Εχεις 5G για 24 ωρες.
    Δοκιμασα σε τρια επεισοδια να δω αν παιζει.. και τωρα λεει

    Status
    Free mode status
    Active
    Traffic left
    3.3 GB
    Free time remaining
    21.57 hours
    Next activation possible in
    now
    Ισχύει άνοιξα cached torrent του premiumize με μέγεθος αρχείου 2,2GB από magnetdl και από 5GB πήγα στα 2,8GB με 2 δευτερόλεπτα θέασης του stream.

  4. #7324
    Εγγραφή
    29-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kropilack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω πως αυτο Επίσης αν ξεκινήσεις να βλέπεις κάτι και το σταματήσεις, σου τρώει όλο το μέγεθος του αρχείου, και όχι μόνο όσο πρόλαβε να φορτώσει. δεν ισχυει.
    Εχεις 5G για 24 ωρες.
    Δοκιμασα σε τρια επεισοδια να δω αν παιζει.. και τωρα λεει

    Status
    Free mode status
    Active
    Traffic left
    3.3 GB

    Free time remaining
    21.57 hours
    Next activation possible in
    now
    Όση ώρα δοκίμαζες, φόρτωσες στην cache του kodi 1.7GB??
    Ή μήπως τόσα ήταν τα αρχεία που δοκίμασες συνολικά? Και τα φόρτωσες ολόκληρα?

  5. #7325
    Εγγραφή
    06-06-2015
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kandilak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει άνοιξα cached torrent του premiumize με μέγεθος αρχείου 2,2GB από magnetdl και από 5GB πήγα στα 2,8GB με 2 δευτερόλεπτα θέασης του stream.
    Διαλεξα ενα επεισοδιο 1.60G.. το αφησα ενα λεπτο..
    και τωρα λεει
    Status
    Free mode status
    Active
    Traffic left
    3.27 GB
    Free time remaining
    21.37 hours
    Next activation possible in
    now

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όση ώρα δοκίμαζες, φόρτωσες στην cache του kodi 1.7GB??
    Ή μήπως τόσα ήταν τα αρχεία που δοκίμασες συνολικά? Και τα φόρτωσες ολόκληρα?
    Λοιπον.. Διαλεξα ενα επεισοδιο 1.60G (το 1 στην φωτο).. το αφησα ενα λεπτο..
    και ενω πριν ελεγε Traffic left 3.3 GB
    μετα ελεγε
    Status
    Free mode status
    Active
    Traffic left
    3.27 GB
    Free time remaining
    21.37 hours
    Next activation possible in
    now
    Στην συνεχεια διαλεξα το 2 στην φωτο.. το αφησα να παιξει 10" (ναι 10 δευτερόλεπτα)
    και τωρα λεει

    Free mode status
    Active
    Traffic left
    1.72 GB
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  yyy.jpg 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  536,4 KB 
ID: 201712
    Free time remaining
    20.96 hours
    Next activation possible in
    now
    EDIT

    Παντως αν περασουν 120' απο οταν κάνεις Activate free mode
    και ξανακάνεις
    εχεις παλι 5G
    Το εκανα και τωρα μου λεει

    Status
    Free mode status
    Active
    Traffic left
    5 GB
    Free time remaining
    24 hours
    Next activation possible in
    120 minutes
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kropilack : 22-02-19 στις 15:53.

  6. #7326
    Εγγραφή
    29-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Κατ'αρχάς δεν ήξερα ότι μπορείς να παίξεις και από hosters που υποστηρίζονται από premiumize, νόμιζα ισχύει μόνο για cached torrents, δλδ υλικό που υπάρχει στους δικούς τους servers και όχι στους hosters!
    2oν, δεν ξέρω, εγώ ό,τι βάλω να παίξει, είτε hoster είτε torrent (και απ'τους ίδιους scrapers - το add-on μου δεν είναι αυτό?) μου τρώει απ'ευθείας όλο το μέγεθος του αρχείου.

    Long shot, μήπως έχεις 0 memorysize στο advancedsettings.xml σου?

  7. #7327
    Εγγραφή
    06-06-2015
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ'αρχάς δεν ήξερα ότι μπορείς να παίξεις και από hosters που υποστηρίζονται από premiumize, νόμιζα ισχύει μόνο για cached torrents, δλδ υλικό που υπάρχει στους δικούς τους servers και όχι στους hosters!
    2oν, δεν ξέρω, εγώ ό,τι βάλω να παίξει, είτε hoster είτε torrent (και απ'τους ίδιους scrapers - το add-on μου δεν είναι αυτό?) μου τρώει απ'ευθείας όλο το μέγεθος του αρχείου.

    Long shot, μήπως έχεις 0 memorysize στο advancedsettings.xml σου?
    Στο Laptop που κανω τωρα δοκιμες, δεν εχω advancedsettings.xml
    Ναι το δικο σου ειναι.
    Παντως δεν παιζουν ολα τα κιτρινα (hosters)
    Σε αλλη σειρα που δοκιμασα,δεν μου επαιξε τιποτα απο τα κιτρινα.. και δεν εβγαλε καθολου MAGNETDL-TORRENTAPI
    Απ ο,τι καταλαβα,αν διαλεξεις απο hosters, ειτε δεις ολοκληρο το επεισοδιο ειτε οχι, σου τρωει ολο το μεγεθος.
    Ενω αν επιλεξεις να δεις απο MAGNETDL-TORRENTAPI τρωει σχεδον οσο δεις.

    - - - Updated - - -

    Δημιουργησα αυτοματα ενα advancedsettings.xml

    <advancedsettings>
    <cache>
    <buffermode>2</buffermode>
    <memorysize>485490688</memorysize>
    <readfactor>5.0</readfactor>
    </cache>
    <network>
    <curlclienttimeout>10</curlclienttimeout>
    <curllowspeedtime>10</curllowspeedtime>
    </network>
    </advancedsettings>

    και μετα απο δυο λεπτα αναπαραγωγης σε αρχειο 1080pχ264 (απο ΤORRENTAPI) δεν λεει μεγεθος.. γυρω στο 1.5G υπολογιζω..
    δεν μου εφαγε καθολου..
    Πριν ειχα Traffic left
    3.3 GB
    και τωρα παλι εχω
    Traffic left
    3.3 GB
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kropilack : 22-02-19 στις 16:51.

  8. #7328
    Εγγραφή
    26-01-2008
    Μηνύματα
    676
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Σε tv box χωρίς να πειράξω dns κλπ αν μπώ στο σάιτ subtitles.gr μου ανοιγει με το γνωστό μήνυμα ότι έχει απαγορευτεί η πρόσβαση κλπ. Χρησιμοποιώντας την εφαρμογή 1.1.1.1 το subtitles.gr δεν φορτώνει ποτέ. Κάνοντας αλλαγή από dhcp σε στατικό και εισαγωγή google dns στις ρυθμίσεις του tv box το subtitles.gr φορτώνει κανονικότατα.
    Δεν θα έπρεπε να γίνει το ίδιο και με το 1.1.1.1?

  9. #7329
    Εγγραφή
    06-06-2015
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από moriarti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε tv box χωρίς να πειράξω dns κλπ αν μπώ στο σάιτ subtitles.gr μου ανοιγει με το γνωστό μήνυμα ότι έχει απαγορευτεί η πρόσβαση κλπ. Χρησιμοποιώντας την εφαρμογή 1.1.1.1 το subtitles.gr δεν φορτώνει ποτέ. Κάνοντας αλλαγή από dhcp σε στατικό και εισαγωγή google dns στις ρυθμίσεις του tv box το subtitles.gr φορτώνει κανονικότατα.
    Δεν θα έπρεπε να γίνει το ίδιο και με το 1.1.1.1?
    Μαλλον θα επρεπε.
    Για να παρει την αλλαγη θα πρεπει μετα απο αυτην να κανεις αποσυνδεση απο το ιντερνετ και μετα να ξανασυνδεθεις.
    Το εκανες αυτο την πρωτη φορα με τα 1.1.1.1?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ'αρχάς δεν ήξερα ότι μπορείς να παίξεις και από hosters που υποστηρίζονται από premiumize, νόμιζα ισχύει μόνο για cached torrents, δλδ υλικό που υπάρχει στους δικούς τους servers και όχι στους hosters!
    Παιζει το σεναριο να μην βρισκει απο hosters γιατι μετα απο διαγραφη των παλιων ρυθμισεων που ειχα σε script.module.resolveurl
    τωρα βρισκει μονο απο MAGNETDL-TORRENTAPI.
    Δεν ξερω..
    Sorry...

  10. #7330
    Εγγραφή
    29-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Όχι παίζει, το δοκίμασα, απλά οι hosters είναι hit'n'miss από πάντα, είτε γιατί διαγράφονται τα αρχεία, χαλασμένος resolver κλπ.
    Κάνε re-auth το premiumize & reset function cache στον resolveurl & clear providers στο video add-on.

  11. #7331
    Εγγραφή
    06-06-2015
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι παίζει, το δοκίμασα, απλά οι hosters είναι hit'n'miss από πάντα, είτε γιατί διαγράφονται τα αρχεία, χαλασμένος resolver κλπ.
    Κάνε re-auth το premiumize & reset function cache στον resolveurl & clear providers στο video add-on.
    Μετα απο αρκετες (μαλλον τις τελευταιες .. κουραστηκα.. θα κουρασα κι εσας) δοκιμες που εκανα,
    κατεληξα (δεν κατεληξα γιατι δεν ειμαι σιγουρος ακομα) στον εξης.

    1. Αν διαλεξεις απο MAGNETDL-TORRENTAPI, αναλογως το αρχειο, μπορει να σου φαει ολο το μεγεθος ακομα κι αν παιξει 10".. η μπορει να σου φαει μονο οσο ειδες.. (παραδειγμα στην σειρα The Passage δεν μου εφαγε.. ενω στην ταινια Serenity μου τα εφαγε αμεσως) <--- Αυτο (πρεπει να) συμβαινει.
    η...
    2. Αν εκτος απο το να περασεις το API, κανεις και Autohorization premiumize & resolveur, στα MAGNETDL-TORRENTAPI σου τρωει μονο οσο ειδες
    (οπως ειπα, θα το διαπιστωσω αργοτερα που θα μπορω να ξαναδοκιμασω)

    3. Αν διαλεξεις απο hosters, οση ωρα και να το αφησεις να παιξει θα σου φαει ολο το μεγεθος.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kropilack : 22-02-19 στις 20:19.

  12. #7332
    Εγγραφή
    29-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kropilack Εμφάνιση μηνυμάτων
    2. Αν εκτος απο το να περασεις το API, κανεις και Autohorization premiumize & resolveur, στα MAGNETDL-TORRENTAPI σου τρωει μονο οσο ειδες
    Αυτό δεν στέκει, ή δεν μπορώ να το εξηγήσω εγώ, γιατί αυτοί οι scrapers που λειτουργούν μόνο με το pin (και φαίνονται στα αποτελέσματα σαν απλοί/μη premium) έχουν δικό τους resolver, δεν χρησιμοποιούν τον resolveurl.
    Ps έχεις πμ

  13. #7333
    Εγγραφή
    27-11-2017
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AmmonZeus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Τελικά προτίμησα την λύση του app και μάλλον δούλεψε γιατι μπορώ και βλέπω στον chrome το subtitles.gr. Το θέμα είναι ότι το addon συνεχίζει να μου κάνει θεματα. Π.χ. στο supernatural s13e07 ακόμη και με χειροκίνητη ενώ στο site υπάρχουν υπότιτλοι μου βγάζει μήνυμα ότι δεν βρέθηκαν ή ότι το κείμενο είναι πολύ γενικό. Κάνω αναζήτηση με το greek subs και ενώ μου βρίσκει μου βγάζει αποτυχία στην λήψη. Το μόνο που δουλεύει απροβληματιστα είναι το opensubtitles αλλά εκεί οι υπότιτλοι είναι λίγο μουφα.Εχει κάνεις τέτοιο θέμα ή είμαι ο μόνος;

    - - - Updated - - -

    Τελικά άλλαξα app και έβαλα το 1.1.1.1 και το subtitles.gr addon έστρωσε. Παραμένει το πρόβλημα με το greek subs αλλά τουλάχιστον βρίσκω από το άλλο.
    το προβλημα με το greeksubs ειναι σε kodi18?
    υπαρχει πιθανοτητα οταν ξαναπατήσεις να κατεβάσει το υποτιτλο να στον κατεβάσει...τουλαχιστον αυτό το έχω αντιμετωπισει στο kodi 18...
    βεβαια θα επρετε το πρόσθετο τουλαχιστον να σου δείξει 10 υποτιτλους απο subztv για το επεισοδιο σου!
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot at Feb 22 17-55-36.png 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  233,7 KB 
ID: 201726

  14. #7334
    Εγγραφή
    26-01-2008
    Μηνύματα
    676
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kropilack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον θα επρεπε.
    Για να παρει την αλλαγη θα πρεπει μετα απο αυτην να κανεις αποσυνδεση απο το ιντερνετ και μετα να ξανασυνδεθεις.
    Το εκανες αυτο την πρωτη φορα με τα 1.1.1.1?
    Ναι το έκανα. Το δοκίμασα τώρα ξανά και πάλι τα ίδια. Και γενικώς δεν φορτώνει καμία σελίδα στον browser, όχι μόνο το subtitles.gr. Δεν μου φορτώνει το γνωστό error page που λέει "χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο", απλώς προσπαθεί να φορτώσει το σαιτ που έβαλα και δεν το φορτώνει ποτέ. Το progress bar ξεκινάει λίγο και μένει εκεί κάπου στην αρχή αρχή και δίπλα το κυκλάκι γυρίζει. Και τα apps όποιο και να ανοίξω δεν φορτώνει τίποτα, χωρίς όμως να βγάζουν τα κλασικά μηνύματα όπως όταν δεν υπάρχει καν σύνδεση. Πχ το youtube που αν δεν έχεις σύνδεση σου βγάζει μήνυμα "είστε εκτός σύνδεσης, ελέγξτε τη σύνδεσή σας" εδώ τώρα δεν βγάζει τέτοιο μήνυμα αλλά ούτε φορτώνει τα thumbnails των βίντεο, δείχει μια κενή λευκή οθόνη.
    Έτσι από περιέργεια να καταλάβω τι παίζει τα ρωτάω αυτά. Τη δουλειά μου την κάνω μια χαρά και με την αλλαγή dhcp σε στατικό. Αν δεν σου έρχεται στα γρήγορα κάποια εξήγηση στο μυαλό μην χάσεις το χρόνο σου για να ψάξεις λύση.

  15. #7335
    Εγγραφή
    06-06-2015
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από moriarti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι το έκανα. Το δοκίμασα τώρα ξανά και πάλι τα ίδια. Και γενικώς δεν φορτώνει καμία σελίδα στον browser, όχι μόνο το subtitles.gr. Δεν μου φορτώνει το γνωστό error page που λέει "χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο", απλώς προσπαθεί να φορτώσει το σαιτ που έβαλα και δεν το φορτώνει ποτέ. Το progress bar ξεκινάει λίγο και μένει εκεί κάπου στην αρχή αρχή και δίπλα το κυκλάκι γυρίζει. Και τα apps όποιο και να ανοίξω δεν φορτώνει τίποτα, χωρίς όμως να βγάζουν τα κλασικά μηνύματα όπως όταν δεν υπάρχει καν σύνδεση. Πχ το youtube που αν δεν έχεις σύνδεση σου βγάζει μήνυμα "είστε εκτός σύνδεσης, ελέγξτε τη σύνδεσή σας" εδώ τώρα δεν βγάζει τέτοιο μήνυμα αλλά ούτε φορτώνει τα thumbnails των βίντεο, δείχει μια κενή λευκή οθόνη.
    Έτσι από περιέργεια να καταλάβω τι παίζει τα ρωτάω αυτά. Τη δουλειά μου την κάνω μια χαρά και με την αλλαγή dhcp σε στατικό. Αν δεν σου έρχεται στα γρήγορα κάποια εξήγηση στο μυαλό μην χάσεις το χρόνο σου για να ψάξεις λύση.
    Ναι.. δεν μου έρχεται κατι τώρα... Αν και για να πω την αληθεια δεν χρησιμοποιώ την εφαρμογη για αλλαγή dns. Εχω διαβασει ομως οτι με αυτην κανεις δουλειά. Πάντως με το ιδιο τροπο που έβαλες google dns, μπορείς να βαλεις 1.1.1.1 Κι εγω χειροκίνητα τους εχω περάσει.

Σελ. 489 από 838 ΠρώτηΠρώτη ... 469479484487488489490491494499509 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. XBMC Media Center for Linux (kodi)
    Από WagItchyef στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1315
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-24, 13:17
  2. Windows 8.1 pro N και Media Center?
    Από bromiaris1gr στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-16, 00:24
  3. Windows10, ανάλυση οθόνης και kodi
    Από pannos_85 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-15, 10:17
  4. Windows Media Center is dead
    Από 21706 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-15, 20:39
  5. Media Center κουτί thermaltake vc4001sns mozart-silver
    Από trellos στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας