Σελ. 589 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 569579584587588589590591594599609 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.821-8.835 από 13039
  1. #8821
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.804
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Ωραια ας το παρουμε οπως το λες εσυ. Πριν 20 χρονια που δεν ειχε ανακοινωσεις σε ησαπ/οασα, υπηρχε προβλημα στις μετακινησεις? Οχι. Αρα ας τις καταργησουμε να τελειωνουμε.

  2. #8822
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    On Telecoms
    Λοιπόν αγαπητές μου μοιρολογίστρες, εγώ είδα άτομο στον σταθμό Ομόνοια/Βικτώρια να είναι σε αναπηρικό καροτσάκι, να είναι πρεζάκιας, αλλοδαπός και να μην έχει χτυπήσει εισιτήριο για την χρήση του Μετρό. Θα το βοηθούσατε;





    ΓΑΤΑΚΙΑ. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΠΕΤΑΣ ΣΕ ΛΟΥΠΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ.
    Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.

  3. #8823
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν αγαπητές μου μοιρολογίστρες, εγώ είδα άτομο στον σταθμό Ομόνοια/Βικτώρια να είναι σε αναπηρικό καροτσάκι, να είναι πρεζάκιας, αλλοδαπός και να μην έχει χτυπήσει εισιτήριο για την χρήση του Μετρό. Θα το βοηθούσατε;





    ΓΑΤΑΚΙΑ. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΠΕΤΑΣ ΣΕ ΛΟΥΠΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ.

    γιατι; το ασανσερ δεν δουλευε;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος badweed : 23-02-19 στις 08:40.
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  4. #8824
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    833
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Σήμερα το βράδυ στο μετρό Ομόνοιας, ένας είχε φέρει έναν σάκο από τον οποίο έβγαλε μια φωτογραφική μηχανή και έβγαζε φωτογραφίες τον σταθμό με την μηχανή, ένας τον ρωτάει γιατί βγάζεις φωτογραφίες, του λέει τις χρειάζομαι για την δουλειά μου. Παραδίπλα κάτι άραβες είχανε βάλει αραβικά δυνατά από το κινητό και το είχανε μετατρέψει σε μίνι γλέντι μέχρι να έρθει ο συρμός. Ένας άλλος μπροστά μου τραγουδούσε μόνος μου στοίχους από hiphop, αυτός μπήκε στο βαγόνι που μπήκα και εγώ και καθόταν απέναντί μου, κατέβηκε σε 5-6 σταθμούς πιο μετά, καθ' όλη την διάρκεια τραγουδούσε μόνος σου σιγανά, όλο για χούντες μπάτσους αναρχικούς και προλεταριάτα έλεγε.... απλά έτσι τα λέω για χαβαλέ.

    Στο θέμα των ανελκυστήρων που συζητάτε πάντως, εμένα μου κάνει εντύπωση το πόσο συχνά τίθενται εκτός λειτουργίας και με βάζει σε σκέψεις πόσο έχουν παλαιώσει οι ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις των πρώτων σταθμών του μετρό, ένα άλλο πράγμα που το έχω αντιμετωπίσει τις μισές φορές σχεδόν από τις λίγες που χρησιμοποίησα μετρό στην Ομόνοια, μερικές απ' τις κυλιόμενες είναι εκτός λειτουργίας.

  5. #8825
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.804
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο θέμα των ανελκυστήρων που συζητάτε πάντως, εμένα μου κάνει εντύπωση το πόσο συχνά τίθενται εκτός λειτουργίας και με βάζει σε σκέψεις πόσο έχουν παλαιώσει οι ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις των πρώτων σταθμών του μετρό, ένα άλλο πράγμα που το έχω αντιμετωπίσει τις μισές φορές σχεδόν από τις λίγες που χρησιμοποίησα μετρό στην Ομόνοια, μερικές απ' τις κυλιόμενες είναι εκτός λειτουργίας.
    Εδω κοπηκε το ρευμα στο μετρο και δεν ειχαν φωτα ασφαλειας...

  6. #8826
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν αγαπητές μου μοιρολογίστρες, εγώ είδα άτομο στον σταθμό Ομόνοια/Βικτώρια να είναι σε αναπηρικό καροτσάκι, να είναι πρεζάκιας, αλλοδαπός και να μην έχει χτυπήσει εισιτήριο για την χρήση του Μετρό. Θα το βοηθούσατε;





    ΓΑΤΑΚΙΑ. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΠΕΤΑΣ ΣΕ ΛΟΥΠΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ.
    Δεν εχουμε πληρη εικονα για να αποφασισουμε. Πχ, θα μπρουσε το ατομο να ειναι Σουηδεζα τουριστρια που καθηλωθηκε στο καροτσακι απο μικρο ατυχημα στη Χερσονησο;

    Ο λόγος που τάσσεσαι με τη συντηρητική πλευρά ποιος είναι; Γιατί αν όπως γράφουν οι βλάβες είναι συχνές, ενα "κόψτε το λαιμό σας" το χει μέσα η ανακοίνωση. Σε ρωτάω γιατί και γω πίστευα ότι ζω σε μια σχετικά καλή περιοχή, ώσπου καθηλώθηκε η συχωρεμένη μητέρα μου σε αναπηρικό καροτάκι και αντιλήφθηκα ότι η πραγματικότητα είναι πολύ διαφορετική ...

  7. #8827
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν αγαπητές μου μοιρολογίστρες, εγώ είδα άτομο στον σταθμό Ομόνοια/Βικτώρια να είναι σε αναπηρικό καροτσάκι, να είναι πρεζάκιας, αλλοδαπός και να μην έχει χτυπήσει εισιτήριο για την χρήση του Μετρό. Θα το βοηθούσατε;

    ΓΑΤΑΚΙΑ. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΠΕΤΑΣ ΣΕ ΛΟΥΠΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ.
    εγώ όχι δεν θα τον βοηθούσα γιατί δεν είμαι ΓΑΤΑΚΙ αλλά είμαι ΛΥΚΟΣ

  8. #8828
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.918
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ όχι δεν θα τον βοηθούσα γιατί δεν είμαι ΓΑΤΑΚΙ αλλά είμαι ΛΥΚΟΣ
    Έτσι. Ο κλειδοκράτορας το έπιασε σωστά: ΛΟΥΠΑ είναι ο θηλυκός λύκος (LUPUS).
    Ανυπόγραφος

  9. #8829
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι. Ο κλειδοκράτορας το έπιασε σωστά: ΛΟΥΠΑ είναι ο θηλυκός λύκος (LUPUS).
    It's never lupus
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  10. #8830
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    It's never lupus
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  11. #8831
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι. Ο κλειδοκράτορας το έπιασε σωστά: ΛΟΥΠΑ είναι ο θηλυκός λύκος (LUPUS).
    κάνεις λάθος και εσύ euri και ο κλειδοκράτορας

    είμαι Lone Wolf δεν είμαι Lupus

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    It's never lupus
    συμφωνώ μαζί σου

  12. #8832
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν αγαπητές μου μοιρολογίστρες, εγώ είδα άτομο στον σταθμό Ομόνοια/Βικτώρια να είναι σε αναπηρικό καροτσάκι, να είναι πρεζάκιας, αλλοδαπός και να μην έχει χτυπήσει εισιτήριο για την χρήση του Μετρό. Θα το βοηθούσατε;





    ΓΑΤΑΚΙΑ. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΠΕΤΑΣ ΣΕ ΛΟΥΠΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ.
    Ουτε να τρολλάρεις σωστά δεν μπορείς, ξέχασες το να μην έχει κάνει μπάνιο και να είναι και χεσμένος

  13. #8833
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουτε να τρολλάρεις σωστά δεν μπορείς, ξέχασες το να μην έχει κάνει μπάνιο και να είναι και χεσμένος
    δεν ξέρει να τρολλάρει είναι "γατάκι" είπαμε.
    σε αυτή την περίπτωση θα τον βοηθούσα να κατέβει "πιο γρήγορα" τις σκάλες ή να μπει στον συρμό που εγώ δεν θα έμπαινα καθώς θα έπαιρνα τον επόμενο

  14. #8834
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    On Telecoms
    Μετα απο απαίτηση του κοινού θα κάνω extend την πρόταση μου

    Λοιπόν έχουμε εκείνο το υποθετικό και φανταστικό άτομο που παρόλα αυτά πέτυχα στην Ομόνοια προχθές.

    1 άτομο στην Ομόνοια ζητάει την βοήθεια σας για το ποιο ασανσέρ να χρησιμοποιήσει. Το άτομο αυτό έχει τα παρακάτω χαρακτηριστικά

    - Είναι χρήστης ναρκωτικών, άστεγος με εμφανή σημάδια απλυσιάς στο σώμα. Μυρίζει από απόσταση. Φοράει πιο ακριβά παπούτσια από εσάς.
    - Είναι αλλοδαπός δεν μιλάει ελληνικά/αγγλικά καθόλου - δεν μπορεί να καταλάβει τις οδηγίες-ανακοινώσεις του μετρό.
    - Βρίσκεται σε αναπηρικό αμαξίδιο.
    - Δεν έχει χτυπήσει εισιτήριο από άποψη γιατί ήταν στο κίνημα δεν πληρώνω και πέρναγε τσάμπα διόδια από χόμπι.
    - Στην χώρα του ήταν υψηλόβαθμος στρατιωτικός αλλά πλέον είναι αναρχικός και ασχολείται ενεργά με το αναρχικό κίνημα.
    - Είναι ομοφυλόφιλος και ασχολείται ενεργά με την LGBT κοινότητα.
    - Φοράει πανακριβα ακουστικά απο αυτά τα μεγάλα που τα βάζουν τσίτα και ενοχλούν όλο το βαγόνι.

    ΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ;




    Απαντήστε οι υπόλοιποι - ο ζηροκουλ τιλταρε και έχει φύγει στην ταράτσα και αλυχτάει ΕΙΜΑΙ ΛΥΚΟΣ ΑΑΑΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ - έχω ανοιξει ticket να του κάνουν hard reset
    Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.

  15. #8835
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο απαίτηση του κοινού θα κάνω extend την πρόταση μου

    Λοιπόν έχουμε εκείνο το υποθετικό και φανταστικό άτομο που παρόλα αυτά πέτυχα στην Ομόνοια προχθές.

    1 άτομο στην Ομόνοια ζητάει την βοήθεια σας για το ποιο ασανσέρ να χρησιμοποιήσει. Το άτομο αυτό έχει τα παρακάτω χαρακτηριστικά

    - Είναι χρήστης ναρκωτικών, άστεγος με εμφανή σημάδια απλυσιάς στο σώμα. Μυρίζει από απόσταση. Φοράει πιο ακριβά παπούτσια από εσάς.
    - Είναι αλλοδαπός δεν μιλάει ελληνικά/αγγλικά καθόλου - δεν μπορεί να καταλάβει τις οδηγίες-ανακοινώσεις του μετρό.
    - Βρίσκεται σε αναπηρικό αμαξίδιο.
    - Δεν έχει χτυπήσει εισιτήριο από άποψη γιατί ήταν στο κίνημα δεν πληρώνω και πέρναγε τσάμπα διόδια από χόμπι.
    - Στην χώρα του ήταν υψηλόβαθμος στρατιωτικός αλλά πλέον είναι αναρχικός και ασχολείται ενεργά με το αναρχικό κίνημα.
    - Είναι ομοφυλόφιλος και ασχολείται ενεργά με την LGBT κοινότητα.
    - Φοράει πανακριβα ακουστικά απο αυτά τα μεγάλα που τα βάζουν τσίτα και ενοχλούν όλο το βαγόνι.

    ΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ;




    Απαντήστε οι υπόλοιποι - ο ζηροκουλ τιλταρε και έχει φύγει στην ταράτσα και αλυχτάει ΕΙΜΑΙ ΛΥΚΟΣ ΑΑΑΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ - έχω ανοιξει ticket να του κάνουν hard reset
    Εσυ τον βοήθησες;

Σελ. 589 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 569579584587588589590591594599609 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας