Σελ. 228 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 208218223226227228229230233238248 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.406-3.420 από 8955
  1. #3406
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο τρόπος που το εννοώ, είναι εκείνος που θα βολεύει τους πάντες, να υποστηρίζουν το software για περισσότερο καιρό με έμφαση στο κομμάτι της ασφάλειας.
    Μα η Google σου δίνει κάθε Αύγουστο την τελευταία έκδοση. Γιατί δεν την χρησιμοποιείς; Τι ακριβώς δε σου δουλεύει;

    2 πράγματα. Κατά 90% θες να πουλήσεις νέες συσκευές οπότε σταματάς την υποστήριξή των παλιών. Και 10% το άπειρο bloat - καρκίνωμα που κουβαλάνε και σου το φορτώνουν με το ζόρι. Πχ cloud υπηρεσίες, Bixby κτλ.

    Εγώ προσωπικά τα έχω με την Google που σταμάτησε τα Nexus και δυστυχώς τα ONE είναι "φτωχοί" συγγενείς. Πάνω που άρχισαν να παίρνουν τα πάνω τους την είδε premium κατασκευαστής χωρίς αντίκρυσμα.

  2. #3407
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο τρόπος που το εννοώ, είναι εκείνος που θα βολεύει τους πάντες, να υποστηρίζουν το software για περισσότερο καιρό με έμφαση στο κομμάτι της ασφάλειας.
    Υπάρχουν κάποιες εταιρίες που το παρέχουν αυτό, εκτός απο τις εταιρίες υπάρχουν μετά και οι χρήστες που αναλαμβάνουν αυτό το κομμάτι ειδικά όταν υπάρχει διαθέσιμος ο source code για τον επεξεργαστή και για το υπόλοιπο υλικό, ενα απο τα προβλήματα με τους επεξεργαστές της Mediatek είναι οτι δεν δίνει τον κώδικα.

    Οι συσκευές πάντως που βγαίνουν και έχουν το 7 σαν λειτουργικό μάλλον είναι τα κλασικά φασον tvbox/Κινητά που δεν έχουν καμία υποστήριξη και καμιά φόρα δεν τα ξέρει ούτε η μάνα τους.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως ακριβώς το εννοείς αυτό που έγραψες;

    Το PC μου είναι αγορασμένο το 2011. Τρέχω την τελευταία Windows TP Fast Ring χωρίς κανένα πρόβλημα. Το καλοκαίρι του 2017 αγόρασα το Samsung s8+ που ήταν το κορυφαίο τηλέφωνο της αγοράς. 2.5 χρόνια μετά η υποστήριξη του σταμάτησε στο Android 9 ενώ από το Σεπτέμβρη έχουμε το 10. Η Samsung αν δεν κάνω λάθος είναι μια από τις μεγαλύτερες τεχνολογικές εταιρίες στον κόσμο και κατασκευάζει τα πάντα. Chip, οθόνες, μνήμες κτλ. Επίσης με μια πρώτη ματιά οι επεξεργαστές αυτού και του S10+ δεν έχουν τίποτα τραγικές διαφορές στην αρχιτεκτονική με εξαίρεση ο νεότερος να υποστηρίζει DX12. Γιατί δεν έδωσε το 10 και στο παλιό τηλέφωνο; Λέω εγώ ο συνομοσιολόγος; Μήπως δεν το κάνει διότι θα κόψει πωλήσεις από τα νέα μοντέλα;

    Ξέρεις η Apple πριν λίγες μέρες καταδικάστηκε ακριβώς γι' αυτό που σου γράφω. Έδωσε "πειραγμένο" iOS σε παλιές συσκευές για να τις κάνει πιο αργές. Ο λόγος ήταν απλός. Οι χρήστες ΔΕΝ αγόραζαν νέες συσκευές διότι οι παλιές έτρεχαν κανονικά με το νέο OS.
    Στο pc του 2011 μπορεί να έχεις κάποιο υλικό που δεν είναι πλέον συμβατό με την νέα έκδοση των windows, την έχω πατήσει με κάρτα ήχου, με fingerprint reader, με κάρτα tv, με κάμερα ακόμα και με κάρτα γραφικών.
    Στο Pc συνήθως έχεις την δυνατότητα αλλαγής αυτού του υλικού. δεν υπάρχει σύγκριση με ενα κινητό που δεν μπορεί να το αλλάξεις

  3. #3408
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα η Google σου δίνει κάθε Αύγουστο την τελευταία έκδοση. Γιατί δεν την χρησιμοποιείς; Τι ακριβώς δε σου δουλεύει;

    2 πράγματα. Κατά 90% θες να πουλήσεις νέες συσκευές οπότε σταματάς την υποστήριξή των παλιών. Και 10% το άπειρο bloat - καρκίνωμα που κουβαλάνε και σου το φορτώνουν με το ζόρι. Πχ cloud υπηρεσίες, Bixby κτλ.

    Εγώ προσωπικά τα έχω με την Google που σταμάτησε τα Nexus και δυστυχώς τα ONE είναι "φτωχοί" συγγενείς. Πάνω που άρχισαν να παίρνουν τα πάνω τους την είδε premium κατασκευαστής χωρίς αντίκρυσμα.
    Υπάρχει Oneplus.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  4. #3409
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο pc του 2011 μπορεί να έχεις κάποιο υλικό που δεν είναι πλέον συμβατό με την νέα έκδοση των windows, την έχω πατήσει με κάρτα ήχου, με fingerprint reader, με κάρτα tv, με κάμερα ακόμα και με κάρτα γραφικών.
    Στο Pc συνήθως έχεις την δυνατότητα αλλαγής αυτού του υλικού. δεν υπάρχει σύγκριση με ενα κινητό που δεν μπορεί να το αλλάξεις
    Μα εδώ είναι η διαφορά. Ότι στο PC έχεις κυριολεκτικά άπειρους συνδυασμούς και δουλεύουν όλοι σχετικά καλά.

    Στα κινητά οι επιλογές είναι ελάχιστες. Πόσες εταιρίες κατασκευάζουν ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ κάρτες γραφικών; Πόσα διαφορετικά 3G modem υπάρχουν; Πόσες οθόνες; Νομίζω πως είναι 2-3 και μόνο αυτοί. Πχ Quallcom, Broadcomm, Sony, Samsung, Intel κτλ. Το κινητό μετά δεν έχει και τίποτα πρόσθετο. Όπως το αγόρασες έτσι θα μείνει.

    Αντίθετα στα PC όλο και κάτι θα προσθέσεις. Πχ εγώ έχω βάλει 2 κάρτες γραφικών + την Onboard. Το ίδιο με την κάρτα ήχου. Ξεκίνησα με 2 σκληρούς και τώρα έχω 5.

    Απλά εμένα η αποψή μου είναι η "μόδα" των κινητών. Έχουν αντικαταστήσει τα PC σε δημοφιλία και κοιτάνε το πως θα μας "αρμέξουν". Μόλις βαλτώσει η κατάσταση θα γίνει αυτό που γράφουμε. Και θεωρώ πως δεν είναι πολύ μακριά η μέρα. Πχ διάβασα για 16GB RAM στο S20+. Στα PC 8GB και είναι υπέρ αρκετά. Κάπου ο κόσμος θα αγανακτήσει και θα παγώσει η κούρσα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει Oneplus.
    Μέχρι 1-2 χρόνια πριν ναι. Τώρα και αυτή σχεδόν άκυρο. Το καβάλησε και καλά έκανε.

    Μέχρι στιγμής κάθομαι στην Xiaomi με όλα της τα στραβά.

  5. #3410
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα εδώ είναι η διαφορά. Ότι στο PC έχεις κυριολεκτικά άπειρους συνδυασμούς και δουλεύουν όλοι σχετικά καλά.

    Στα κινητά οι επιλογές είναι ελάχιστες. Πόσες εταιρίες κατασκευάζουν ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ κάρτες γραφικών; Πόσα διαφορετικά 3G modem υπάρχουν; Πόσες οθόνες; Νομίζω πως είναι 2-3 και μόνο αυτοί. Πχ Quallcom, Broadcomm, Sony, Samsung, Intel κτλ. Το κινητό μετά δεν έχει και τίποτα πρόσθετο. Όπως το αγόρασες έτσι θα μείνει.

    Αντίθετα στα PC όλο και κάτι θα προσθέσεις. Πχ εγώ έχω βάλει 2 κάρτες γραφικών + την Onboard. Το ίδιο με την κάρτα ήχου. Ξεκίνησα με 2 σκληρούς και τώρα έχω 5.

    Απλά εμένα η αποψή μου είναι η "μόδα" των κινητών. Έχουν αντικαταστήσει τα PC σε δημοφιλία και κοιτάνε το πως θα μας "αρμέξουν". Μόλις βαλτώσει η κατάσταση θα γίνει αυτό που γράφουμε. Και θεωρώ πως δεν είναι πολύ μακριά η μέρα. Πχ διάβασα για 16GB RAM στο S20+. Στα PC 8GB και είναι υπέρ αρκετά. Κάπου ο κόσμος θα αγανακτήσει και θα παγώσει η κούρσα.
    Βαζεις καρτα και δουλεύει γιατί ο κατασκευαστής της κάρτας έχει οδηγό, αν δεν έχει; ή καλύτερα οταν ο κατασκευαστής της κάρτας βγάζει νέα με ίδιες επιδόσεις απλά με άλλο όνομα;

    Ας το δούμε πχ σαν laptop, εκεί τι επιλογές έχεις όταν αποφασίσει ο κατασκευαστής να μην το υποστηρίξει;

  6. #3411
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.755
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλοκαίρι του 2017 αγόρασα το Samsung s8+ που ήταν το κορυφαίο τηλέφωνο της αγοράς. 2.5 χρόνια μετά η υποστήριξη του σταμάτησε στο Android 9 ενώ από το Σεπτέμβρη έχουμε το 10. Η Samsung αν δεν κάνω λάθος είναι μια από τις μεγαλύτερες τεχνολογικές εταιρίες στον κόσμο και κατασκευάζει τα πάντα. Chip, οθόνες, μνήμες κτλ. Επίσης με μια πρώτη ματιά οι επεξεργαστές αυτού και του S10+ δεν έχουν τίποτα τραγικές διαφορές στην αρχιτεκτονική με εξαίρεση ο νεότερος να υποστηρίζει DX12. Γιατί δεν έδωσε το 10 και στο παλιό τηλέφωνο; Λέω εγώ ο συνομοσιολόγος; Μήπως δεν το κάνει διότι θα κόψει πωλήσεις από τα νέα μοντέλα;
    Και εσυ για ποιο λογο τη θες την καινουρια εκδοση? Αντιμετωπιζεις καποιο προβλημα με το Android 9?
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  7. #3412
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.308
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εσυ για ποιο λογο τη θες την καινουρια εκδοση? Αντιμετωπιζεις καποιο προβλημα με το Android 9?
    Για να θέλεις να πάει κάποιος από την μια έκδοση στην άλλη,
    θα πρέπει να έχει πρόβλημα έχει πρόβλημα με την τωρινή;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  8. #3413
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.755
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ενας λογος ειναι αυτος, οι αναβαθμισεις λυνουν προβληματα.

    Υπαρχει αλλος?
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  9. #3414
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.308
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενας λογος ειναι αυτος, οι αναβαθμισεις λυνουν προβληματα.

    Υπαρχει αλλος?
    Νέες δυνατότητες;
    Ασφάλεια;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  10. #3415
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Να κάνω μία χαζή ερώτηση?

    Σε κάθε νέα έκδοση Android, αλλάζει τόσο το core του λειτουργικού που έτσι απλά, άμεσα, πάνε στράφι όλα όσα φτιάχτηκαν για ένα Χ κινητό? Πρέπει δηλαδή άμεσα να αφιερώσει μερικές χιλιάδες εργατοώρες για να την κουμπώσει την έκδοση στο Χ αυτό κινητό η εταιρία?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #3416
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κάνω μία χαζή ερώτηση?

    Σε κάθε νέα έκδοση Android, αλλάζει τόσο το core του λειτουργικού που έτσι απλά, άμεσα, πάνε στράφι όλα όσα φτιάχτηκαν για ένα Χ κινητό? Πρέπει δηλαδή άμεσα να αφιερώσει μερικές χιλιάδες εργατοώρες για να την κουμπώσει την έκδοση στο Χ αυτό κινητό η εταιρία?
    Οχι φυσικά, απλά πρέπει να γίνουν compile τα Modules απο τον source.......ohhh wait!

  12. #3417
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.444
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Τουλάχιστον στο android μπορείς να περάσεις custom rom και να έχεις latest android (έστω και με 1-2 πράγματα να μη λειτουργούν σωστά).
    Και πλέον με τα specs να έχουν ανεβεί αρκετά και στις mid-range συσκευές, μπορείς άνετα να βάζεις νέο android για πολλές μελλοντικές εκδόσεις μέσω custom rom.

    Στο iOS δεν μπορείς να βάλεις πειραγμένη rom, οπότε αναγκαστικά μένεις με outdated σύστημα μετά από 3-4 χρόνια.

    Αλλά θα συμφωνήσω πως είναι τραγικό να αγοράζεις ναυαρχίδα android και να μην έχεις major updates μετά από τον πρώτο χρόνο.

    Τουλάχιστον με το android one, υπάρχει μία καλή εναλλακτική.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  13. #3418
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαζεις καρτα και δουλεύει γιατί ο κατασκευαστής της κάρτας έχει οδηγό, αν δεν έχει; ή καλύτερα οταν ο κατασκευαστής της κάρτας βγάζει νέα με ίδιες επιδόσεις απλά με άλλο όνομα;

    Ας το δούμε πχ σαν laptop, εκεί τι επιλογές έχεις όταν αποφασίσει ο κατασκευαστής να μην το υποστηρίξει;
    Από το 2017 μέχρι σήμερα πόσες συσκευές έχουν σταματήσει να υποστηρίζονται στα Windows και πόσες στο Android; ΟΚ άμεση σύγκριση δεν μπορεί να γίνει διότι η μία πλατφόρμα είναι 40 ετών και η άλλη 10. Αλλά και πάλι το θεωρώ εντελώς τραγικό να μου λες στην συγκεκριμένη περίπτωση του S8+ ότι με 4/64 δε θα πάρει άλλες αναβαθμίσεις ενώ ο απέναντι να δίνει το 13 στο 6s και το SE με 2GB RAM μοντέλα του 2016. Κάποιος μας κοροϊδεύει.

    Επίσης αυτό που αναφέρθηκε με τις νέες εκδόσεις. Εκτός από το αυτονόητο με τις ενημερώσεις ασφαλείας θα σταθώ και στο κομμάτι του rooting και γενικά του πασπατέματος. Δουλεύω Android από το 2010 και την έκδοση 1.6. Κοινώς έχουν περάσει από τα χέρια μου τα πάντα εκτός από την 3 που ήταν αποκλειστικά για tablet και το Android TV. Δεν έχει καμία σχέση το τότε με το τώρα. Σε κάθε έκδοση βλέπεις χειροπιαστές αλλαγές. Και όχι μόνο εμφανισιακές αλλά λειτουργικές. Παλιά έκανες root και έβαζες χίλιες δυο εφαρμογές για τα βασικά. Τώρα με εξαίρεση τον file manager και ένα AV player είσαι σχεδόν 100% καλυμμένος από τις stock εφαρμογές της Google.

    Το Ars Technica έχει μια εξαιρετική ιστορία στην παρουσίαση διαφόρων λειτουργικών. Ψαχτείτε και δείτε πολλά πράγματα.

  14. #3419
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέχρι 1-2 χρόνια πριν ναι. Τώρα και αυτή σχεδόν άκυρο. Το καβάλησε και καλά έκανε.

    Μέχρι στιγμής κάθομαι στην Xiaomi με όλα της τα στραβά.
    Σε χαλάει η τιμή;
    Μα και πάλι δίνει κάθε φορά κορυφαίο hardware στην μισή τιμή από τους ανταγωνιστές Samsung κλπ
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  15. #3420
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.755
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νέες δυνατότητες;
    Ασφάλεια;
    Γαι την ασφαλεια πηρα προσφατα στο S7 μου μια ενημερωση

    Νέες δυνατότητες; Οπως?
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

Σελ. 228 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 208218223226227228229230233238248 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αεροπορικές εταιρίες, αεροδρόμια και αεροπορικά ταξίδια: γενική συζήτηση
    Από lewton στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 9693
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-24, 22:15
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-16, 13:58
  3. Bash on Ubuntu on Windows - γενική συζήτηση
    Από tsigarid στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 11:28
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-16, 22:05
  5. Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-16, 00:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας