Σελ. 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 100
  1. #76
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απέκτησα σήμερα τον L565 και μετάνιωσα ήδη για την αγορά του. Πήγα να γεμίσω μια θήκη και γέμισα τον τόπο όλο με μελάνια... Επίσης από δικό μου λάθος (κεκτημένη ταχύτητα) και επηρεασμένος από τον προηγούμενο πολυμηχάνημα που είχα (που είχε διαφορετική αρίθμηση στα μελάνια) έβαλα και λάθος χρώμα και τον στέλνω για καθάρισμα από την πρώτη μέρα...

    Ήδη κλαίω τα λεφτά μου... ΜΑΚΡΙΑ!!! Καλύτερα με "κασσέτες" που μπαίνουν πανεύκολα και ούτε γεμίζεις μελάνια και ας είναι και "πανάκριβα"... Αν είναι να έχω τέτοια ταλαιπωρία κάθε φορά που θα πρέπει να γεμίζω, καλύτερα να τον πετάξω από το παράθυρο.... Ίσως τελικά για αυτό είναι και πιο ακριβά... Γιατί έχεις μεγαλύτερη ευκολία στην χρήση που για μένα είναι το άλφα και το ωμέγα ενός μηχανήματος

    Το γέμισμα είναι ιεροτελεστία στους συγκεκριμένους. Δεν το κάνεις βιαστικά γιατί μετά θα σε κυνηγάει η γυναίκα. Εγώ βάζω γάντια κατά τη διάρκεια. Μετά καθαρίζω εάν αράξω κάπου με οινόπνευμα. Και πάντα απλώνεις εφημερίδα ότι και να γίνει. Τα μελάνια που περιγράφεις είναι καλά τα αυθεντικά. Τα ιμιτασιόν μου έχει τύχει να τρέξει και να γίνω χάλια.

  2. #77
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Στον ΗΡ6960 που αγορασα πριν απο 4 μηνες, δεν εχω ακομα αλλαξει μελανια. Απλα τρυπησα τα αρχικα που τον συνοδευαν κατα την αγορα, με ενα μικρο τρυπανακι στην κορυφη, σε συγκεκριμενο φυσικα σημειο και με ενεσεις τα ξαναγεμιζω. Η ποιοτητα του μαυρου ειναι εξαιρετικη, τα 2 χρωματιστα καλα αν και εχω ενα προβλημα με το magenta το οποιο και δεν βγαινει καλα ή και καθολου. Υποπτευομαι πως ειτε εκανα το σφαλμα να το αφησω να τελειωσει εντελως πριν το ξαναγεμισω, ειτε το χυμα μελανι του συγκεκριμενου χρωματος δεν ειναι καλης ποιοτητας.

    Συνολικα παντως, εχω επαναγεμισει πανω απο 10 φορες και με εξαιρεση 2-3 φορων που εκανα επανειλλημενο καθαρισμα, απο το μενου του εκτυπωτη, ολα καλα.

  3. #78
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γέμισμα είναι ιεροτελεστία στους συγκεκριμένους. Δεν το κάνεις βιαστικά γιατί μετά θα σε κυνηγάει η γυναίκα. Εγώ βάζω γάντια κατά τη διάρκεια. Μετά καθαρίζω εάν αράξω κάπου με οινόπνευμα. Και πάντα απλώνεις εφημερίδα ότι και να γίνει. Τα μελάνια που περιγράφεις είναι καλά τα αυθεντικά. Τα ιμιτασιόν μου έχει τύχει να τρέξει και να γίνω χάλια.
    Αν είναι να κάνω κάθε φορά την ίδια διαδικασία άσε... Να βάζω γάντια κτλ κτλ. Τον πετάω ήδη στα σκουπίδια... Δεν θα μου βγαίνει η πίστη ανάποδα για ένα γέμισμα... Τα αυθεντικά πήγα να βάλω αλλά πάλι έγινε ο τόπος σαν... Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται. Έχω μετανιώσει 1000% για την αγορά του... Τι το ήθελα το γέμισμα με μελάνια;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DVDLover75 : 31-10-18 στις 18:57.

  4. #79
    Εγγραφή
    25-09-2012
    Μηνύματα
    626
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/100Mbit
    ISP
    ΟΤΕ
    Router
    Fritz!Box 5530 AX
    Yπερβολικα μου φαινονται οσα γραφεις αν κρινω απο τα παρακατω δυο βιντεο.

    https://www.youtube.com/watch?v=okMMmQcL5fw

    https://www.youtube.com/watch?v=wE1vJtMalts
    I'm getting low on beans and marmalade..

  5. #80
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lady_in_black Εμφάνιση μηνυμάτων
    Yπερβολικα μου φαινονται οσα γραφεις αν κρινω απο τα παρακατω δυο βιντεο.

    https://www.youtube.com/watch?v=okMMmQcL5fw

    https://www.youtube.com/watch?v=wE1vJtMalts
    Και εγώ στην αρχή πίστεψα ότι θα ήταν απλή η διαδικασία γεμίσματος... Αλλά δεν φτάνει που μπερδεύτηκα και έβαλα λάθος χρώμα γέμισα και τον τόπο μελάνια αφού αυτή η θήκη κουνιόταν συνέχεια... Από το μεσημέρι προσπαθώ να βγάλω το μελάνι από τα χέρια μου... Δεν το κρύβω ότι ήμουν έτοιμος να πάρω τον εκτυπωτή και να το πετάξω στα σκουπίδια... Αλλά μετά σκέφτηκα πιο ψύχραιμα και θα τον στείλω για καθάρισμα ώστε να μπορέσω να τον πουλήσω έστω και στο 1/3 της αρχικής τιμής και να πάρω κάτι με "κασέτες". Πρώτη φορά στη ζωή μου μετανιώνω για αγορά μηχανήματος!

    ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΛΕΜΕ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DVDLover75 : 31-10-18 στις 19:46.

  6. #81
    Εγγραφή
    10-01-2008
    Μηνύματα
    1.372
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Δοκίμασες την σάρωση στον L655? Τα περισσότερα από αυτά τα mfp, παρότι λένε 1200dpi οπτική σάρωση δεν επιτυγχάνουν ούτε 300-600dpi κανονικού scanner .
    The 3 most dangerous things in the world are a computer technician with a software patch, a programmer with a screwdriver and a customer with an idea....
    Εγκατάσταση Ubuntu και Joomla

  7. #82
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Και εγώ πάντως όποτε έμπλεκα με μελάνια χύμα (έκανα ενέσεις σε cartridges) γινόμουν χάλια και το χρώμα έκανε 2-3 μέρες να φύγει από τα χέρια (ακόμα και με νέφτη δεν έφευγε). Επίσης επειδή τα μπουκαλάκια που είχα ήταν υπό "πίεση", είχαν γίνει και 1-2 φορές ατυχήματα με "εκτόξευση" μελανιού παντού και είχα πάρει τα χρώματα του πολέμου!!

  8. #83
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απέκτησα σήμερα τον L565 και μετάνιωσα ήδη για την αγορά του. Πήγα να γεμίσω μια θήκη και γέμισα τον τόπο όλο με μελάνια... Επίσης από δικό μου λάθος (κεκτημένη ταχύτητα) και επηρεασμένος από τον προηγούμενο πολυμηχάνημα που είχα (που είχε διαφορετική αρίθμηση στα μελάνια) έβαλα και λάθος χρώμα και τον στέλνω για καθάρισμα από την πρώτη μέρα... Και θα πληρώσω και 2 φορές μεταφορικά. Άρα αυξήθηκε ήδη το κόστος του μηχανήματος.

    Ήδη κλαίω τα λεφτά μου... ΜΑΚΡΙΑ!!! Καλύτερα με "κασέτες" που μπαίνουν πανεύκολα και ούτε γεμίζεις μελάνια και ας είναι και "πανάκριβα"... Αν είναι να έχω τέτοια ταλαιπωρία κάθε φορά που θα πρέπει να γεμίζω, καλύτερα να τον πετάξω ήδη από το παράθυρο.... Ίσως τελικά για αυτό είναι και πιο ακριβά... Γιατί έχεις μεγαλύτερη ευκολία στην χρήση που για μένα είναι το άλφα και το ωμέγα ενός μηχανήματος.

    Καλά λένε η φτήνια τρώει τον παρά... ECOtank myass!!!

    Μόλις γυρίσει από το σέρβις μπαίνει σε αγγελία προς πώληση ακόμα και στο 1/3 της τιμής ώστε να πάρω κάποιο μοντέλο της προηγούμενης εταιρίας με "κασέτες". Αν το κρατήσω βλέπω να μου κάνει και κακό στην υγεία μου.
    Άσε μας ρε φίλε! Τόσα χρόνια γεμίζω τον δικό μου και δεν έχει πέσει σταγόνα έξω! Αν δεν μπορείς να κάνεις ούτε αυτό, ούτε χαρτί δεν θα έπρεπε να φορτώνεις μήπως και κοπείς!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ στην αρχή πίστεψα ότι θα ήταν απλή η διαδικασία γεμίσματος... Αλλά δεν φτάνει που μπερδεύτηκα και έβαλα λάθος χρώμα γέμισα και τον τόπο μελάνια αφού αυτή η θήκη κουνιόταν συνέχεια... Από το μεσημέρι προσπαθώ να βγάλω το μελάνι από τα χέρια μου... Δεν το κρύβω ότι ήμουν έτοιμος να πάρω τον εκτυπωτή και να το πετάξω στα σκουπίδια... Αλλά μετά σκέφτηκα πιο ψύχραιμα και θα τον στείλω για καθάρισμα ώστε να μπορέσω να τον πουλήσω έστω και στο 1/3 της αρχικής τιμής και να πάρω κάτι με "κασέτες". Πρώτη φορά στη ζωή μου μετανιώνω για αγορά μηχανήματος!

    ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΛΕΜΕ!!!
    Τ' ότι δεν έβαλες το σωστό χρώμα στο σωστό δοχείο δεν σημάινει πως είναι μάπα ο εκτυπωτής.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bomberb17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ πάντως όποτε έμπλεκα με μελάνια χύμα (έκανα ενέσεις σε cartridges) γινόμουν χάλια και το χρώμα έκανε 2-3 μέρες να φύγει από τα χέρια (ακόμα και με νέφτη δεν έφευγε). Επίσης επειδή τα μπουκαλάκια που είχα ήταν υπό "πίεση", είχαν γίνει και 1-2 φορές ατυχήματα με "εκτόξευση" μελανιού παντού και είχα πάρει τα χρώματα του πολέμου!!
    Μάλλον ανάποδα τα λές! Τα μπουκάλια της Epson δεν είναι υπό πίεση, αλλά το αντίθετο! Τ' ανοίγεις και "ρουφάνε" αέρα προς τα μέσα!
    Ειλικρινά, αναρωτιέμαι αν όντως έχετε Epson ή απλά τα χώνετε επειδή για κάποιον λόγο δεν γουστάρετε.

  9. #84
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων



    Μάλλον ανάποδα τα λές! Τα μπουκάλια της Epson δεν είναι υπό πίεση, αλλά το αντίθετο! Τ' ανοίγεις και "ρουφάνε" αέρα προς τα μέσα!
    Ειλικρινά, αναρωτιέμαι αν όντως έχετε Epson ή απλά τα χώνετε επειδή για κάποιον λόγο δεν γουστάρετε.
    Δεν αναφέρεται σε μελάνια epson, λέει "έκανα ενέσεις σε cartridges"

  10. #85
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αναφέρεται σε μελάνια epson, λέει "έκανα ενέσεις σε cartridges"
    Μα η κουβέντα πήγε στους εκτυπωτές με αναγεμιζόμενα μελανοδοχεία. Για τις "ενέσεις" έχει δίκιο και κακός κατέφυγε σε αυτές τις λύσεις. Δεν είναι πρόβλημα των Epson τ' ότι με σύριγγες και κινέζικα μελάνια από τρίτους τα κάνεις μαντάρα.
    Btw, σε όλες τις οδηγίες γι αυτά μιλούν για γάντια. Μάλιστα μερικοί κινέζοι παρέχουν και τα γάντια μαζί με τα μελάνια.

  11. #86
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον ΗΡ6960 που αγορασα πριν απο 4 μηνες, δεν εχω ακομα αλλαξει μελανια. Απλα τρυπησα τα αρχικα που τον συνοδευαν κατα την αγορα, με ενα μικρο τρυπανακι στην κορυφη, σε συγκεκριμενο φυσικα σημειο και με ενεσεις τα ξαναγεμιζω. Η ποιοτητα του μαυρου ειναι εξαιρετικη, τα 2 χρωματιστα καλα αν και εχω ενα προβλημα με το magenta το οποιο και δεν βγαινει καλα ή και καθολου. Υποπτευομαι πως ειτε εκανα το σφαλμα να το αφησω να τελειωσει εντελως πριν το ξαναγεμισω, ειτε το χυμα μελανι του συγκεκριμενου χρωματος δεν ειναι καλης ποιοτητας.

    Συνολικα παντως, εχω επαναγεμισει πανω απο 10 φορες και με εξαιρεση 2-3 φορων που εκανα επανειλλημενο καθαρισμα, απο το μενου του εκτυπωτη, ολα καλα.
    αυτο φαινεται πολυ καλη πατεντουλα

    τα βγαζεις και τα γεμιζεις η επανω στο μηχανημα?και το κυριοτερο,αλλαζει και η σταθμη στις ρυθμισεις της εφαρμογης?οταν τα βλεπεις να αδειαζουν,γεμιζεις?
    VAMOS ARIS

  12. #87
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον ανάποδα τα λές! Τα μπουκάλια της Epson δεν είναι υπό πίεση, αλλά το αντίθετο! Τ' ανοίγεις και "ρουφάνε" αέρα προς τα μέσα!
    Ειλικρινά, αναρωτιέμαι αν όντως έχετε Epson ή απλά τα χώνετε επειδή για κάποιον λόγο δεν γουστάρετε.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αναφέρεται σε μελάνια epson, λέει "έκανα ενέσεις σε cartridges"
    Ακριβώς αυτό. Επίσης που ακριβώς διάβασες να "τα χώνω";;;

  13. #88
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bomberb17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς αυτό. Επίσης που ακριβώς διάβασες να "τα χώνω";;;
    Τότε είναι κομμάτι άσχετο! Τι σχέση έχει αυτό με τα αναγεμιζόμενα μελανοδοχεία; Το να καταφεύγεις σε τέτοιες μεθόδους είναι σαν να πηγαίνεις γυρεύοντας με τη πρώτη να είναι σχεδόν 100% εγγυημένη αποτυχία!

  14. #89
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο φαινεται πολυ καλη πατεντουλα

    τα βγαζεις και τα γεμιζεις η επανω στο μηχανημα?και το κυριοτερο,αλλαζει και η σταθμη στις ρυθμισεις της εφαρμογης?οταν τα βλεπεις να αδειαζουν,γεμιζεις?
    Τα βγαζω παντα, φροντιζω να τα κρατω σε ορθια θεση και γεμιζω απο την πολυ μικρη τρυπα που εκανα με μεγαλη προσοχη σε συγκεκριμενο σημειο αναμεσα στο λογοτυπο της ΗΡ και σε μια στρογγυλη αλλα καλυμμενη με το αυτοκολλητο της "μαμας" τρυπουλα που προυπαρχει στην κασετα για να παιρνει αερα, με συριγγα αφου καταλαβω πως η βελονα βρηκε το σφουγγαρακι.

    Oi μεθοδοi, 3 συνολικα, φαινonται στο παρακατω video. Χρησιμοποιω την μια απο αυτες.

    https://www.youtube.com/watch?v=y8rkYDSpMgQ

    Η σταθμη των δοχειων δεν αλλαζει, ουτε γεμιζουν αλλα ουτε και αδειαζουν, και δεν υπαρχουν προβληματα αρκει να ειναι κλειστες οι ενημερωσεις του εκτυπωτη, αλλα και να συμπληρωνονται τα δοχεια ΠΡΙΝ αδειασουν εντελως, πχ σε μια σταθμη 25% γεματα. Ετσι ο εκτυπωτης αναφερει γνησια μελανια αν και αδεια, καθως δεν μετραται η πραγματικη σταθμη τους αλλα το καθορισμενο οριο σελιδων που μπορει να βγαλει μια κασετα, πχ 300.

    Υπαρχουν και πατεντες με διαδικασιες reset στα τσιπακια, αλλα δυσκολες, επιφοβες και οχι παντα πετυχημενες ακομα και στα μοντελα οπου αυτο μπορει να γινει, καθως καποια απαγορευουν μια τετοια "λυση". Επισης, υπαρχει και η πολυ καλη αν και αρκετα μπελαλιδικη μεθοδος, της αφαιρεσης ενος τσιπ και της προσαρτησης του σε αδεια πλαστικα κασετακια μελανιων, τα οποια μαλιστα ειναι και ημιδιαφανα για να φαινεται καθαρα η σταθμη, αλλα εχουν και ετοιμες τις τρυπες γεμισματος και αερισμου. Οι κινεζοι χρηστες, εχω καταλαβει πως χρησιμοποιουν κατα κορον αυτες τις μεθοδους, με συμπληρωματικα καθαρισματα κεφαλων μεσω software, αν και χρησιμοποιουν καλης ποιοτητας χυμα μελανια και μαλιστα συστηνουν τα εργοστασιακα, πχ HP, EPSON κτλ.

    Σιγουρα βεβαια ολα αυτα εχουν ρισκο, απαιτουν να ασχοληθει καποιος με υπομονη και δεν ειναι για ολους.

  15. #90
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε είναι κομμάτι άσχετο! Τι σχέση έχει αυτό με τα αναγεμιζόμενα μελανοδοχεία;
    Ξέρω γω; Γέμισμα cartridges με σύριγγα vs συμβατά αναγεμιζόμενα μελάνια? Ας κάνουμε λοιπόν μια λεπτομερή ανάλυση το τι σχέση έχουν αυτά τα 2 πράγματα για να περάσει η ώρα:
    1. Και τα 2 αφορούν εκτυπωτές.
    2. Και τα 2 αφορούν εκτυπωτές inkjet.
    3. Και τα 2 αφορούν μελάνια σε υγρή μορφή.
    4. Και τα 2 αφορούν μια διαδικασία επαναγεμίσματος.
    5. Και τα 2 αποσκοπούν στη μείωση του κόστους σε σχέση με την αγορά νέων ακριβών cartridges.
    Chill λιγο..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να καταφεύγεις σε τέτοιες μεθόδους είναι σαν να πηγαίνεις γυρεύοντας με τη πρώτη να είναι σχεδόν 100% εγγυημένη αποτυχία!
    Τη συγκεκριμένη μέθοδο την εφάρμοζα επιτυχώς έχοντας εκτυπώσει 10000+ έγχρωμες σελίδες. Το μόνο πρόβλημα που παρουσιαζόταν περιστασιακά ήταν το "ξέραμα" των σφουγγαριών των cartridge αν έμεναν αχρησιμοποίητα πολύ καιρό οπότε χρειάζονταν τότε αναγκαστικά αλλαγή. Τα όποια "ατυχήματα" απλά πρόσθεταν λίγο γέλιο στην όλη υπόθεση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγουρα βεβαια ολα αυτα εχουν ρισκο, απαιτουν να ασχοληθει καποιος με υπομονη και δεν ειναι για ολους.
    Ακριβώς. Ένα επιπλέον πρόβλημα που είχα (το οποίο ήταν ίσως το πιο ενοχλητικό) ήταν ότι επειδή η στάθμη των μελανιών δεν φαινόταν πια στον εκτυπωτή, όταν κάποιο μελάνι τελείωνε δεν ήξερα ποιο από τα 4 χρώματα ήθελε γέμισμα. Η λύση ήταν η εκτύπωση μιας ειδικής test page για να φανεί πιο μελάνι τελείωσε πιο εύκολα.

Σελ. 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τα ρομπότ δολοφόνοι και η χρήση τους θα συζητηθεί σε συνάντηση των ΗΕ
    Από 8anos στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-22, 23:53
  2. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-18, 08:59
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-03-18, 02:55
  4. Μηνύματα: 64
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-18, 18:34
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-17, 19:28

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας