Σελ. 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 180
  1. #151
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyridop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η (αρχικά εμπορική) συγχώνευση ήταν προγραμματισμένη για 1/11/2022 αλλά τελικά θα γίνει με το άνοιγμα των καταστημάτων μετά την Πρωτοχρονιά.
    Παπαπα.. μέσα στις γιορτές θα τους βάλουν να κάνουν μετακόμιση ??
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  2. #152
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.077
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Core2Extreme Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι θα γίνει με την ένωση ρε παιδιά και την προσμονάτε έτσι λες και έρχεται η δευτέρα παρουσία;
    Θα βάλει από την άλλη τα ρούχα του ο Μανωλιός και χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.

    Το πολύ να γίνουν χειρότερες οι υπηρεσίες όπως συνηθίζει να παρέχει κακής ποιότητας υπηρεσίες η United...
    Τι συνηθίζει?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #153
    Εγγραφή
    07-02-2009
    Περιοχή
    Σταμάτα
    Μηνύματα
    982
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    2* FTTH 1000/100 Cosmote
    ISP
    Cosmote
    Router
    2* Fritz 5530 Fiber-Asus
    SNR / Attn
    -15(dB) / -15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι συνηθίζει?
    Η united ?
    Να παρέχει ποσότητα αντί ποιότητας.
    Κλασικό παράδειγμα τα δορυφορικά της μπουκέτα που έχουν στριμωγμένα 100 κανάλια σε 5 transponders με αποτέλεσμα άθλια εικόνα λόγω χαμηλότατου bandwidth.
    Προβληματικές παραγωγές.

    Κρατήστε μια πολύ καλή πισινή.

  4. #154
    Εγγραφή
    04-08-2020
    Ηλικία
    24
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45000/9500
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel
    SNR / Attn
    6(dB) / 11.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Core2Extreme Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πολύ να γίνουν χειρότερες οι υπηρεσίες όπως συνηθίζει να παρέχει κακής ποιότητας υπηρεσίες η United...
    Εγω πάντως με eon tv δεν εχω σχεδόν κανενα προβλημα εκτος απο τις ταινίες που καμια φορα σε πεταει και ορισμένες φορες βγαζει μηνυμα πως δε μπορει να παιξει κατι λογω copyright

  5. #155
    Το avatar του μέλους Skipper241
    Skipper241 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Core2Extreme Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι θα γίνει με την ένωση ρε παιδιά και την προσμονάτε έτσι λες και έρχεται η δευτέρα παρουσία;
    Θα βάλει από την άλλη τα ρούχα του ο Μανωλιός και χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.

    Το πολύ να γίνουν χειρότερες οι υπηρεσίες όπως συνηθίζει να παρέχει κακής ποιότητας υπηρεσίες η United...
    Ε για αυτό και εγώ έκανα σήμερα αίτηση φορητότητας στην Cosmote για 200mbps αφού η Nova/Wind/United (όπως θέλετε πείτε την) δεν δίνει ούτε αυτήν την ταχύτητα στην περιοχή μου (όταν μέχρι και η Vodafone δίνει), αλλά ούτε και σκοπεύει να βάλει άμεσα FTTH (και ας έχει βάλει αναμονή από πέρισυ στον Αυγουστο). Πήγα σε ένα κατάστημα Wind (τάχα για την ανανέωση του χρόνου ομιλίας) και μου είπαν ότι στο άμεσως μέλλον δεν θα γίνει κάτι. Οπότε μόλις λήξει και η κάρτα στο κινητό θα το μεταφέρω και αυτό στην Cosmote και θα κουνήσω μαντήλι στον παραπάνω όμιλο...

    Να δείτε που ακόμα και να ολοκληρωθεί η συγχώνευση πάλι τρίτη θα είναι, αφού ξέρω αρκετά άτομα που φεύγουν σιγα-σιγά από την Nova επειδή δεν δίνει μεγάλες ταχύτητες. Σχεδόν όλοι οι γνωστοί μου έχουν πλέον Cosmote.

  6. #156
    Εγγραφή
    26-10-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.334
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    33000/5000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    Router
    TP-LINK TD-W9977
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skipper241 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε για αυτό και εγώ έκανα σήμερα αίτηση φορητότητας στην Cosmote για 200mbps αφού η Nova/Wind/United (όπως θέλετε πείτε την) δεν δίνει ούτε αυτήν την ταχύτητα στην περιοχή μου (όταν μέχρι και η Vodafone δίνει), αλλά ούτε και σκοπεύει να βάλει άμεσα FTTH (και ας έχει βάλει αναμονή από πέρισυ στον Αυγουστο). Πήγα σε ένα κατάστημα Wind (τάχα για την ανανέωση του χρόνου ομιλίας) και μου είπαν ότι στο άμεσως μέλλον δεν θα γίνει κάτι. Οπότε μόλις λήξει και η κάρτα στο κινητό θα το μεταφέρω και αυτό στην Cosmote και θα κουνήσω μαντήλι στον παραπάνω όμιλο...

    Να δείτε που ακόμα και να ολοκληρωθεί η συγχώνευση πάλι τρίτη θα είναι, αφού ξέρω αρκετά άτομα που φεύγουν σιγα-σιγά από την Nova επειδή δεν δίνει μεγάλες ταχύτητες. Σχεδόν όλοι οι γνωστοί μου έχουν πλέον Cosmote.
    Τριτη δεν μενει οσο η VODAFONE παει με ρυθμους χελωνας και αρνειται να δωσει γραμμη FTTH πανω απο δικτυο αλλου παροχου.
    Και μην ξεχνας οτι αυτην την στιγμη εχει την μεγαλυτερη συνδεση με το εξωτερικο.
    KOYKAKI : Τρύπα στην γεωγραφία των ευρυζωνικών συνδέσεων!!

  7. #157
    Εγγραφή
    07-02-2009
    Περιοχή
    Σταμάτα
    Μηνύματα
    982
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    2* FTTH 1000/100 Cosmote
    ISP
    Cosmote
    Router
    2* Fritz 5530 Fiber-Asus
    SNR / Attn
    -15(dB) / -15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από koukaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μην ξεχνας οτι αυτην την στιγμη εχει την μεγαλυτερη συνδεση με το εξωτερικο.
    Για λίγο μεγαλύτερη ναι. Καλύτερη δεν θα την έλεγες όμως.
    Επίσης υπάρχει και ο παράγοντας της συνδρομητικής βάσης. Μπορεί ο ΟΤΕ να έχει ας πούμε ένα Χ bandwidth λιγότερο, αλλά αντιστοίχως να έχει και μικρότερη πελατειακή βάση στις υψηλές ταχύτητες λόγω τιμών, και έτσι να μην φτάνει στο να "ξεμένει" από bandwidth, ενώ η Nova (και ακόμα περισσότερο η Wind & Vodafone λόγω των προκλητικά χαμηλών τιμών που είχαν σχεδόν πάντα) να έχει παραπάνω κόσμο σε υψηλότερες ταχύτητες και έτσι να είναι πιο κοντά στο "τελίκιασμα" του backbone τους σε σχέση με τον ΟΤΕ.
    κ.ο.κ.

    Επίσης δεν παίζει ο ΟΤΕ να μην κάνει αναβάθμιση της διασύνδεσης του στο ερχόμενο διάστημα, έχει μεγάλο ποσό δεσμευμένο για επενδύσεις που αποκλείεται με τον ρυθμό που προσθέτει FTTH περιοχές να μην κάνει και εκεί αναβάθμιση.

  8. #158
    Εγγραφή
    26-10-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.334
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    33000/5000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    Router
    TP-LINK TD-W9977
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Core2Extreme Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για λίγο μεγαλύτερη ναι. Καλύτερη δεν θα την έλεγες όμως.
    Επίσης υπάρχει και ο παράγοντας της συνδρομητικής βάσης. Μπορεί ο ΟΤΕ να έχει ας πούμε ένα Χ bandwidth λιγότερο, αλλά αντιστοίχως να έχει και μικρότερη πελατειακή βάση στις υψηλές ταχύτητες λόγω τιμών, και έτσι να μην φτάνει στο να "ξεμένει" από bandwidth, ενώ η Nova (και ακόμα περισσότερο η Wind & Vodafone λόγω των προκλητικά χαμηλών τιμών που είχαν σχεδόν πάντα) να έχει παραπάνω κόσμο σε υψηλότερες ταχύτητες και έτσι να είναι πιο κοντά στο "τελίκιασμα" του backbone τους σε σχέση με τον ΟΤΕ.
    κ.ο.κ.

    Επίσης δεν παίζει ο ΟΤΕ να μην κάνει αναβάθμιση της διασύνδεσης του στο ερχόμενο διάστημα, έχει μεγάλο ποσό δεσμευμένο για επενδύσεις που αποκλείεται με τον ρυθμό που προσθέτει FTTH περιοχές να μην κάνει και εκεί αναβάθμιση.

    Οταν ο ΟΤΕ εχει τους τετραπλασιους πελατες(ακομα και σε χαμηλες ταχυτητες) + μισθωμενες + Δημοσιο με 1935Gbps
    Και η Nova πλεον εχει 2608Gbps (Wind 2290Gbps + 318 Nova) με πολυ λιγοτερους συνδρομητες...
    Δεν νομιζω οτι εχει προβλημα προς το παρόν..
    Εδω δεν εχει προβλημα η INALAN που ολοι της οι συνδρομητες ειναι 200mbps και πανω με μολις 40 Gbps.
    Η Vodafone ειναι για γελια και για κλαματα για αυτο δεν τολμαει να ανεβασει πανω απο τα 200mbps τις συνδεσεις της, Θα κρεμασει αμεσως..
    KOYKAKI : Τρύπα στην γεωγραφία των ευρυζωνικών συνδέσεων!!

  9. #159
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skipper241 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε για αυτό και εγώ έκανα σήμερα αίτηση φορητότητας στην Cosmote για 200mbps αφού η Nova/Wind/United (όπως θέλετε πείτε την) δεν δίνει ούτε αυτήν την ταχύτητα στην περιοχή μου (όταν μέχρι και η Vodafone δίνει), αλλά ούτε και σκοπεύει να βάλει άμεσα FTTH (και ας έχει βάλει αναμονή από πέρισυ στον Αυγουστο). Πήγα σε ένα κατάστημα Wind (τάχα για την ανανέωση του χρόνου ομιλίας) και μου είπαν ότι στο άμεσως μέλλον δεν θα γίνει κάτι. Οπότε μόλις λήξει και η κάρτα στο κινητό θα το μεταφέρω και αυτό στην Cosmote και θα κουνήσω μαντήλι στον παραπάνω όμιλο...

    Να δείτε που ακόμα και να ολοκληρωθεί η συγχώνευση πάλι τρίτη θα είναι, αφού ξέρω αρκετά άτομα που φεύγουν σιγα-σιγά από την Nova επειδή δεν δίνει μεγάλες ταχύτητες. Σχεδόν όλοι οι γνωστοί μου έχουν πλέον Cosmote.
    Εγώ πάντως που είχα αναμονές από την cosmote κάτω στο δρόμο, ούτε καμπίνες ακόμα ούτε καλώδια κλπ, έκανα αίτηση τον Μάρτιο πέρσι μέσω της nova και μου έδωσαν κανονικά 200ρα γραμμή και την έβαλε η cosmote, εξού και οι καμπίνες έξω γράφουν cosmote

  10. #160
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Core2Extreme Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η united ?
    Να παρέχει ποσότητα αντί ποιότητας.
    Κλασικό παράδειγμα τα δορυφορικά της μπουκέτα που έχουν στριμωγμένα 100 κανάλια σε 5 transponders με αποτέλεσμα άθλια εικόνα λόγω χαμηλότατου bandwidth.
    Προβληματικές παραγωγές.

    Κρατήστε μια πολύ καλή πισινή.
    Ποιά ακριβώς είναι τα δορυφορικά πακέτα της United ?

    Γιατί εγώ ξέρω ότι προωθεί την TV μέσω Internet..
    https://united.group/operations/

    Στην δε Slovenia βλέπω δίνει και το Total TV..
    https://telemach.si/satelitska-televizija/total-tv

    https://www.lyngsat.com/packages/Total-TV.html

    - - - Updated - - -

    btw πέρασα από την Wind στην Πλατεία Κυψέλης..

    Τα ίδια και εδώ.. γενικά τα σήματα και τα διαφημιστικά της Wind έχουν εξαφανιστεί από την πρόσοψη/βιτρίνα του καταστήματος
    και το πανό στην νέα επιγραφή είναι στερεωμένο με πριτσίνια..

    Ρώτησα τον υπάλληλο στην πόρτα και δεν ξέρει τίποτα σίγουρο μου είπε..

    Εγώ γενικά το κόβω ότι μπορεί να γίνει η αλλαγή πριν τις γιορτές, για να βγάλουν και καμιά γιορτινή προσφορά!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Core2Extreme Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης δεν παίζει ο ΟΤΕ να μην κάνει αναβάθμιση της διασύνδεσης του στο ερχόμενο διάστημα,
    έχει μεγάλο ποσό δεσμευμένο για επενδύσεις που αποκλείεται με τον ρυθμό που προσθέτει FTTH περιοχές να μην κάνει και εκεί αναβάθμιση.
    Άμα έχεις κανέναν γνωστό Cosmote πέστους να καταργήσουν το Entry και να το κάνουν Cinema..

    Οι τιμές που έχουν στην TV δεν τραβάνε με τίποτα, για όσους δεν καίγονται για αθλητικά..

    * Μου στείλανε να κάνω αξιολόγηση για την TV στο κινητό, (μιάς και έβαλα πρόσφατα το Entry)
    και ενώ γενικά στις υπηρεσίες έβαλα καλούς βαθμούς, στα πακέτα δυστυχώς όχι..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 31-10-22 στις 18:11.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  11. #161
    Εγγραφή
    07-02-2009
    Περιοχή
    Σταμάτα
    Μηνύματα
    982
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    2* FTTH 1000/100 Cosmote
    ISP
    Cosmote
    Router
    2* Fritz 5530 Fiber-Asus
    SNR / Attn
    -15(dB) / -15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιά ακριβώς είναι τα δορυφορικά πακέτα της United ?

    Γιατί εγώ ξέρω ότι προωθεί την TV μέσω Internet..
    https://united.group/operations/

    Στην δε Slovenia βλέπω δίνει και το Total TV..
    https://telemach.si/satelitska-televizija/total-tv

    https://www.lyngsat.com/packages/Total-TV.html

    - - - Updated - - -

    btw πέρασα από την Wind στην Πλατεία Κυψέλης..

    Τα ίδια και εδώ.. γενικά τα σήματα και τα διαφημιστικά της Wind έχουν εξαφανιστεί από την πρόσοψη του καταστήματος
    και το πανό στην νέα επιγραφή είναι στερεωμένο με πριτσίνια..

    Ρώτησα τον υπάλληλο στην πόρτα και δεν ξέρει τίποτα σίγουρο μου είπε..

    Εγώ γενικά το κόβω ότι μπορεί να γίνει η αλλαγή πριν τις γιορτές, για να βγάλουν και καμιά γιορτινή προσφορά!

    - - - Updated - - -



    Άμα έχεις κανέναν γνωστό Cosmote πέστους να καταργήσουν το Entry και να το κάνουν Cinema..

    Οι τιμές που έχουν στην TV δεν τραβάνε με τίποτα, για όσους δεν καίγονται για αθλητικά..

    * Μου στείλανε να κάνω αξιολόγηση για την TV στο κινητό, (μιάς και έβαλα πρόσφατα το Entry)
    και ενώ γενικά στις υπηρεσίες έβαλα καλούς βαθμούς, στα πακέτα δυστυχώς όχι..
    Total TV
    Vivacom
    Sportklub (Serb, Croatia)
    Nova (Bulgaria)

    μερικές από τις υπηρεσίες συνδρομητικής TV που δίνουν και μέσω δορυφόρου.
    Αλλά και στο IPTV έχουν πολλές διακρίσεις για την... "ποιότητα" εικόνας τους.

    O OTE ήταν και θα παραμείνει ακριβός, για πολλούς λόγους (ένας σημαντικός είναι πως από τον νόμο δεν επιτρέπεται να είναι φθηνότερος απο τους ανταγωνιστές του για αρχή).

  12. #162
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στα πακέτα της τηλεόρασης δεν νομίζω να ισχύει κάποιος περιορισμός..

    Η Vodafone π.χ το δίνει "δωρεάν"!!

    btw στο VDSL 200 μέχρι προχθές η Cosmote ήταν πιο φθηνή από τους άλλους 2 (επίσημες τιμές)
    Βλέπω τώρα το πήγε και η Vodafone στα 44,90.. (Wind 55)
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  13. #163
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.880
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από angelalex123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως που είχα αναμονές από την cosmote κάτω στο δρόμο, ούτε καμπίνες ακόμα ούτε καλώδια κλπ, έκανα αίτηση τον Μάρτιο πέρσι μέσω της nova και μου έδωσαν κανονικά 200ρα γραμμή και την έβαλε η cosmote, εξού και οι καμπίνες έξω γράφουν cosmote
    Νομίζω ότι μιλάει για VDSL

  14. #164
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    551
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Επιβεβαιωνω και εγω οτι στο καταστημα wind στο χαιδαρι ειναι οπως τα παραπανω.

  15. #165
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.800
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skipper241 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε για αυτό και εγώ έκανα σήμερα αίτηση φορητότητας στην Cosmote για 200mbps αφού η Nova/Wind/United (όπως θέλετε πείτε την) δεν δίνει ούτε αυτήν την ταχύτητα στην περιοχή μου (όταν μέχρι και η Vodafone δίνει), αλλά ούτε και σκοπεύει να βάλει άμεσα FTTH (και ας έχει βάλει αναμονή από πέρισυ στον Αυγουστο). Πήγα σε ένα κατάστημα Wind (τάχα για την ανανέωση του χρόνου ομιλίας) και μου είπαν ότι στο άμεσως μέλλον δεν θα γίνει κάτι. Οπότε μόλις λήξει και η κάρτα στο κινητό θα το μεταφέρω και αυτό στην Cosmote και θα κουνήσω μαντήλι στον παραπάνω όμιλο...

    Να δείτε που ακόμα και να ολοκληρωθεί η συγχώνευση πάλι τρίτη θα είναι, αφού ξέρω αρκετά άτομα που φεύγουν σιγα-σιγά από την Nova επειδή δεν δίνει μεγάλες ταχύτητες. Σχεδόν όλοι οι γνωστοί μου έχουν πλέον Cosmote.
    Για τη δική σου περίπτωση μια χαρά είναι η επιλογή σου. Από την άλλη, πχ στο Ηράκλειο που η Wind έχει γεμίσει καμπίνες FTTC και τώρα σκάβουν για FTTH, ξέρω αρκετό κόσμο που φεύγει από άλλους (και ΟΤΕ) για να πάει σε Wind.

Σελ. 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας