Σελ. 33 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 13232831323334353843 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 481-495 από 662
  1. #481
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18
    Με βλεπω να το αφηνω και εγω στη πρωτη ευκαιρια............ απλα δεν εχω το χρονο τωρα για ξαναδιαβασμα.
    Άλλα Ντάλλα....

  2. #482
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.112
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλησπέρα, θα παρακαλουσα να μεινουμε στο θεμα μας δλδ σε τροπους κινητης στο mikrotik, ωστε οποιος ενδιαφερεται να μαθει κατι να μην πεφτει σε ποστς με ασχετα πραγματα. Για openwrt τουλαχιστον επανω σε Milkroik μηχανηματα εχω θεμα εδω https://www.adslgr.com/forum/threads...%CE%B5-Openwrt και για metarouter δλδ εικονικο openwrt επανω στο Mikrotik εχει θεμα εδω https://www.adslgr.com/forum/threads...router-on-mtik και οχι VS γιατι θα ειναι OFFTOPIC!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 28-02-19 στις 22:07. Αιτία: Η ερωτηση πηγε στο myphone forum που ξερουν την απαντηση...

  3. #483
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, καταρχην θα παρακαλουσα να μεινουμε στο θεμα μας δλδ σε τροπους κινητης στο mikrotik, ωστε οποιος ενδιαφερεται να μαθει κατι να μην πεφτει σε ποστς με ασχετα πραγματα. Για openwrt τουλαχιστον επανω σε Milkroik μηχανηματα εχω θεμα εδω https://www.adslgr.com/forum/threads...%CE%B5-Openwrt και για metarouter δλδ εικονικο openwrt επανω στο Mikrotik εχει θεμα εδω https://www.adslgr.com/forum/threads...router-on-mtik

    αυτο που θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις ειναι το εξης.
    Εχω καρτα στο κινητο Cosmote Whats up και ειναι twin sim με μια αλλη.
    Υπαρχει κανεις τροπος να σπασω τα δεδομενα απο την ομιλια?
    δλδ η μια στο κινητο να εχει μονο ομιλια και τα δεδομενα στην δευτερη ωστε να την εχω σε στικακι επανω στο 109 ? νομιζω οτι καποια στιγμη ειχα ακουσει οτι γινεται αλλα εχω μια μικρη εντυπωση οτι γινεται μονο σε προγραμματα με παγια συνδεση και δεδομενα μαζι + δευτερη sim.
    Αυτό ειναι ερώτηση για την cosmote Και την twin sim όμως, δεν έχει να κάνει με Mikrotik

  4. #484
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.112
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Βρηκα ενα βιντεο που δειχνει πως χρησιμοποιουμε το κινητο μας στο mikrotik σαν LTE interface, ειναι αυτο που ελεγα με την usb συνδεση : https://www.youtube.com/watch?v=Ejj0gHn1svE

  5. #485
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.637
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Μετάφέρομαι εδώ και ενδιαφέρομαι για usb στικάκι το οποίο να έχει δοκιμαστεί και να συνεργάζεται σωστά με το mikrotik και μάλιστα να πάιρνei και κεραιούλα για καλύτερη λήψη.

    - - - Updated - - -

    Τσέκαρα τη λίστα εδώ που προτείνει ο Νικηφόρος.
    Απο ότι κατάλαβα τα Huawei συνεργάζονται τέλεια με το winROS.
    Νικηφόρε έχεις κάποια λινκ απο τη κεραία και το στικάκι που είχες αγοράσει αλλά δεν δουλεύουν.
    Εαν τα αναζήτησεις ξαναστείλε να τα τσεκάρω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jkarabas : 13-07-19 στις 12:01.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  6. #486
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.112
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετάφέρομαι εδώ και ενδιαφέρομαι για usb στικάκι το οποίο να έχει δοκιμαστεί και να συνεργάζεται σωστά με το mikrotik και μάλιστα να πάιρνei και κεραιούλα για καλύτερη λήψη.

    - - - Updated - - -

    Τσέκαρα τη λίστα εδώ που προτείνει ο Νικηφόρος.
    Απο ότι κατάλαβα τα Huawei συνεργάζονται τέλεια με το winROS.
    Νικηφόρε έχεις κάποια λινκ απο τη κεραία και το στικάκι που είχες αγοράσει αλλά δεν δουλεύουν.
    Εαν τα αναζήτησεις ξαναστείλε να τα τσεκάρω.
    καλησπερα, το μοντελο που εχω ειναι το 3372 και εχει 2 εισοδους κεραιας για CRC9 connectors, ειναι δυο γιατι ειναι dual chain οχι για 2 κεραιες.
    Επισης προσεξε εχει 2 εκδοσεις FW, μια την βλεπει σαν usb modem και παιζει με PPP οπως ειναι το δικο μου, μειονεκτημα εχει οτι δεν πιανει μεγιστη ταχυτητα λογω περιορισμου του PPP οποτε καπου 25mbps πιανει.
    Και το αλλο ειναι με hlink fw που το βλεπει σαν LTE interface και παει τερμα δλδ 150mbps αλλα εχω διαβασει πολλα θεματα γιατι εχει δικο του ΝΑΤ και ειναι ποιο δυσκολο στις ρυθμισεις κτλ. δεν ξερω ακριβως δεν εχω τετοιο και δεν εχω ασχοληθει απλα αναφερω τι εχω διαβασει.
    Εγω εκει που το ειχα δεν επιανε μεγαλη ταχυτητα ετσι κι αλλιως γιατι ηταν μαμα οι κεραιες της COTE οποτε δεν με πειραζε το PPP.
    Αυτο ειναι https://www.ebay.ie/itm/Huawei-E3372...UAAOSwHPlWcGnX ειναι σε hilink mode. Αμα το θες σε PPP βρες αλλη εκδοση υπαρχει και σε λευκο χρωμα αν δεν το θες μαυρο.

    και κεραια εχω αυτη https://www.ebay.ie/itm/35dBi-4G-LTE...QAAOSws5pZNhvO απο μια γραμμη μου την πηγαινε τερμα σε υπολογιστη με την κεραια πισω απο παραθυρο να βλεπει προς το ΑΚ της Cosmote που ηταν επανω οι κεραιες κινητης.

  7. #487
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.637
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα, το μοντελο που εχω ειναι το 3372 και εχει 2 εισοδους κεραιας για CRC9 connectors, ειναι δυο γιατι ειναι dual chain οχι για 2 κεραιες.
    Επισης προσεξε εχει 2 εκδοσεις FW, μια την βλεπει σαν usb modem και παιζει με PPP οπως ειναι το δικο μου, μειονεκτημα εχει οτι δεν πιανει μεγιστη ταχυτητα λογω περιορισμου του PPP οποτε καπου 25mbps πιανει.
    Και το αλλο ειναι με hlink fw που το βλεπει σαν LTE interface και παει τερμα δλδ 150mbps αλλα εχω διαβασει πολλα θεματα γιατι εχει δικο του ΝΑΤ και ειναι ποιο δυσκολο στις ρυθμισεις κτλ. δεν ξερω ακριβως δεν εχω τετοιο και δεν εχω ασχοληθει απλα αναφερω τι εχω διαβασει.
    Εγω εκει που το ειχα δεν επιανε μεγαλη ταχυτητα ετσι κι αλλιως γιατι ηταν μαμα οι κεραιες της COTE οποτε δεν με πειραζε το PPP.
    Αυτο ειναι https://www.ebay.ie/itm/Huawei-E3372...UAAOSwHPlWcGnX ειναι σε hilink mode. Αμα το θες σε PPP βρες αλλη εκδοση υπαρχει και σε λευκο χρωμα αν δεν το θες μαυρο.

    και κεραια εχω αυτη https://www.ebay.ie/itm/35dBi-4G-LTE...QAAOSws5pZNhvO απο μια γραμμη μου την πηγαινε τερμα σε υπολογιστη με την κεραια πισω απο παραθυρο να βλεπει προς το ΑΚ της Cosmote που ηταν επανω οι κεραιες κινητης.
    Καλησπέρα ευχριστώ Νικηφόρε.
    Γνωρίζεις σε ποιά σελίδα αναφέρονται αυτά για το fw που αναφέρεις?
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  8. #488
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.112
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    οχι πρεπει να το ψαξουμε δυστυχως αλλα δεν πρεπει να ειναι πολυ πισω.

  9. #489
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.637
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Τα βρίσκω σιγά-σιγά
    Στο APN θημάσαι τι έβαζες μιλάω για cosmote.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  10. #490
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.112
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα βρίσκω σιγά-σιγά
    Στο APN θημάσαι τι έβαζες μιλάω για cosmote.
    καλημέρα, καλη εβδομαδα!
    στο apn βαζεις internet, αλλα εισαι πισω από ΝΑΤ.
    Αν είσαι με παγια συνδεση γιατι σε καρτοκινητη εισαι ΠΑΝΤΑ πισω από ΝΑΤ τουλάχιστον με COSMOTE, τοτε τους παιρνεις τηλ και ζητας να σου ενεργοποιησουν το vpn-internet. Όταν το κανουν τοτε αλλαζεις το APN και βαζεις vpn-internet.
    Aν το βαλεις από πριν δεν δουλευει.

    Προσοχή όμως όταν ενεργοποιηθεί το vpn-internet παιζει σαν κανονικο ιντερνετ όπως με ADSL/VDSL κτλ δλδ εχεις ΠΑΝΤΑ κανονικη public ip και ανοίγεις κανονικα πορτες, θελει καλοστημενο firewall γιατι στην πεφτουν αμεσως. Εμενα τοτε ειχε γινει ο χαμος!!!!
    καπου πολύ πισω στο θεμα τα δειχνω κιολας αν θυμαμαι καλα τα logs.

  11. #491
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.637
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα, καλη εβδομαδα!
    στο apn βαζεις internet, αλλα εισαι πισω από ΝΑΤ.
    Αν είσαι με παγια συνδεση γιατι σε καρτοκινητη εισαι ΠΑΝΤΑ πισω από ΝΑΤ τουλάχιστον με COSMOTE, τοτε τους παιρνεις τηλ και ζητας να σου ενεργοποιησουν το vpn-internet. Όταν το κανουν τοτε αλλαζεις το APN και βαζεις vpn-internet.
    Aν το βαλεις από πριν δεν δουλευει.

    Προσοχή όμως όταν ενεργοποιηθεί το vpn-internet παιζει σαν κανονικο ιντερνετ όπως με ADSL/VDSL κτλ δλδ εχεις ΠΑΝΤΑ κανονικη public ip και ανοίγεις κανονικα πορτες, θελει καλοστημενο firewall γιατι στην πεφτουν αμεσως. Εμενα τοτε ειχε γινει ο χαμος!!!!
    καπου πολύ πισω στο θεμα τα δειχνω κιολας αν θυμαμαι καλα τα logs.
    Καλημέρα καλή βδομάδα.
    Δηλ. με WhatsUp βγαίνεις πάντα πίσω απο ΝΑΤ και ο μόνος τρόπος για να μην βγείς είναι να έχεις πάγια για σύνδεση?
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  12. #492
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.112
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα καλή βδομάδα.
    Δηλ. με WhatsUp βγαίνεις πάντα πίσω απο ΝΑΤ και ο μόνος τρόπος για να μην βγείς είναι να έχεις πάγια για σύνδεση?
    Καλησπερα, ακριβως αυτο!
    εχω μιλησει με τεχνικους πριν κανω παγια συνδεση τοτε, μου ειπαν οτι ΟΛΑ τα καρτοκινητα μαλλον εννοουσε και τις αλλες εταιρειες παιζουν μονο πισω απο ΝΑΤ.
    Για να εχεις κανονικη public ip και να εχεις καμερες, πορτες οτι θες πρεπει να κανεις παγια συνδεση και να το ζητησεις μετα κιολας.
    Επισης ειχα κανει δοκιμες καιρο πριν και οντως παιρνει πισω απο ΝΑΤ με το W.U.
    Mαλιστα μου ειπε η καρτοκινητη ειναι για κινητα οχι για ρουτερς, αμα θες για αλλες δουλειες παιρνεις παγια συνδεση ιντερνετ.

  13. #493
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.637
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Καλημέρα
    Προς ενημέρωση των φίλων εδώ μέσα και για να υπάρχει ένα ιστορικό με τις συσκευές USB κινητής που συνεργάζονται με τα mikrotik χθες έκανα μια επιτυχημένη δοκιμή με τα τον παρακάτω εξοπλισμό.

    Router: mikrotik 951G
    USB router/ LTE: TP-LINK M7200

    Κάρτα SIM: what's up με 8Gb

    το setup δούλεψε άψογα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα και μάλιστα δοκίμασα και από το κινητό να συνδεθώ με vpn για να δω το εσωτερικό μου δίκτυο και δούλεψε κανονικά.

    Το μειονέκτημα με το παραπάνω LTE μοντεμάκι είναι ότι δεν δέχεται εξωτερική κεραία, παρόλο που το έψαξα.
    Το πλεονέκτημα είναι το παίρνεις παντού μαζί σου.

    Με την ευκαιρία (κάπου είχε αναφερθεί) υπάρχει τρόπος τροφοδοσίας του Mikrotik όπως τα powerbank ας πούμε με κάποιον αντάπτορα;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jkarabas : 22-07-19 στις 09:27.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  14. #494
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.112
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημέρα, δεν καταλαβα κατι.
    Το μηχανακι που λες είναι αυτό όπως βλεπω https://www.tp-link.com/uk/home-networking/mifi/m7200/
    με ποιον τροπο εδωσες από αυτό ιντερνετ στο mikrotik? μεσω wifi ? ή έχει και usb σύνδεση ? δλδ λεει ότι εχει αλλα δεν αναφερει γιατι την εχει, είναι για φορτιση μονο ή και παιζει σαν usb modem? γιατι γενικα μονο σαν wifi ap το δειχνει.
    γιατι δεν εχω δουλεψω ποτε με τετοια, εγω εβαζα ένα κινητο με twin sim w.u cosmote για wifi AP.

    Eνα από αυτα που λεει ότι υποστηριζει και Usb συνδεση είναι αυτό : https://www.tp-link.com/uk/home-networking/mifi/m7300/ εχει κανα δυο μοντελα αλλα στο δικο σου δεν λεει τιποτα για usb.
    It can also provide internet access for desktop computers via the integrated USB port.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 22-07-19 στις 09:33.

  15. #495
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.637
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα, δεν καταλαβα κατι.
    Το μηχανακι που λες είναι αυτό όπως βλεπω https://www.tp-link.com/uk/home-networking/mifi/m7200/
    με ποιον τροπο εδωσες από αυτό ιντερνετ στο mikrotik? μεσω wifi ? ή έχει και usb σύνδεση ? δλδ λεει ότι εχει αλλα δεν αναφερει γιατι την εχει, είναι για φορτιση μονο ή και παιζει σαν usb modem? γιατι γενικα μονο σαν wifi ap το δειχνει.
    γιατι δεν εχω δουλεψω ποτε με τετοια, εγω εβαζα ένα κινητο με twin sim w.u cosmote για wifi AP.

    Eνα από αυτα που λεει ότι υποστηριζει και Usb συνδεση είναι αυτό : https://www.tp-link.com/uk/home-networking/mifi/m7300/ εχει κανα δυο μοντελα αλλα στο δικο σου δεν λεει τιποτα για usb.
    It can also provide internet access for desktop computers via the integrated USB port.
    Καλημέρα Νικηφόρε.
    Ναι αυτό είναι.
    Τυχαία το έβαλα με καλώδιο usb και στην άλλη άκρη micro που έχει το ρουτεράκι και δούλεψε κανονικά.
    Το internet το πήρε μέσω usb (LTE interface) και όχι με το wifi που έχει το ίδιο το ρουτεράκι. Δηλ. τι κατάφερα με αυτό; Φυσικά την καλύτερη λήψη που έχει το Mikrotik σαν wifi.
    Μάλιστα μόλις βάζω το καλώδιο ethernet στο 951 παίρνω internet απο τη γραμμή VDSL και όταν το βγάζω πάιρνω απο το μοντεμάκι.
    Το είδε άμεσα σαν LTE μέσα στο mikrotik. Τα υπόλοιπα ήταν εύκολα.
    Βέβαια παράλληλα το φορτίζει αλλά αυτό δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.
    Επίσης έχει πάρα πολύ ωραίο Interface όταν μπαίνεις στο router σαν admin.
    Θα με εξυπηρετήσει φοβερά στις διακοπές μου με τα 3 κινητά και το laptop που θα έχω.
    Θα βάλω το mikrotik στο δωμάτιο και όταν θα φεύγω θα το παίρνω και μαζί μου.
    Όλα αυτά βέβαια το κάνεις και με το κινητό όπως λες.
    Αλλά τα κινητά νομίζω ότι δεν είναι για αυτή τη δουλειά.
    Φαντάσου να σε καλούν παράλληλα και εσύ να το έχεις συνδεδεμένο στο Mikrotik.

    Αυτό πρέπει να κάνει για τη τροφοδοσία
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jkarabas : 22-07-19 στις 10:47.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

Σελ. 33 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 13232831323334353843 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εδώ μιλάμε για Mikrotik RouterBoard
    Από deniSun στο φόρουμ MikroTik ADSL modems, routers & routerBOARDs
    Μηνύματα: 8462
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-24, 07:06
  2. Mikrotik Routerboards με Openwrt
    Από Nikiforos στο φόρουμ MikroTik ADSL modems, routers & routerBOARDs
    Μηνύματα: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-24, 12:48
  3. Thomson 585 ADSL Bridge σε Mikrotik RB2011 set up
    Από jvam στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-14, 23:49
  4. Mikrotik RouterBoard RB2011U
    Από parianos85 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-14, 09:41
  5. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕ MIKROTIK
    Από leopard75 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-14, 00:17

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας