Σελ. 789 από 2314 ΠρώτηΠρώτη ... 769779784787788789790791794799809 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.821-11.835 από 34699
  1. #11821
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα σταθω μόνο εδώ....
    το να τα ρίχνουμε σε βγενο-γιαννακό-πατερα, είναι άδικο...Η συμφωνία έγινε πριν, με τον ρανταπλάν, ο οποίος προφανέστατα για να βγάλει κάτι παραπάνω από καμιά οφσόρ εταιρεία μαζί με τον βωβό, συνέδεσε το γήπεδο με το εμπ.κέντρο.
    Άλλα λέει ο ΣΥΡΙΖΑ όμως... Το Βγεννόπουλο κατηγορεί. Θα μου πεις ποιος τους πιστεύει αυτούς τους πολιτικούς-δήθεν αριστερούς-απατεώνες. Δεν ξέρω, αλλά αυτοί είναι που στην ουσία σταμάτησαν τα έργα, άρα ο λόγος τους έχει "βάρος".
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  2. #11822
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλα λέει ο ΣΥΡΙΖΑ όμως... Το Βγεννόπουλο κατηγορεί. Θα μου πεις ποιος τους πιστεύει αυτούς τους πολιτικούς-δήθεν αριστερούς-απατεώνες. Δεν ξέρω, αλλά αυτοί είναι που στην ουσία σταμάτησαν τα έργα, άρα ο λόγος τους έχει "βάρος".
    ΕΕΕ....ΧΧΧΜΜΜ.........
    Συγγνώμη, αλλά το ότι ΄θελει τώρα να εξαγοράσει μια εταιρεία, πως τον κάνει συνένοχο σε ένα παλαιότερο έγκλημα στο οποίο δεν ήταν παρόντας?
    Δηλαδή, όταν μπήκε στον παναθηναικό, τον θεώρησες υπεύθυνο για την ...απομάκρυνση κυράστα, για τη μεταγραφή μπίσκαν, για τη σχέση με τον όφη,για το οτι δεν είχαμε γήπεδο?
    Η συμφωνία για γήπεδο και εμπορ.κέντρο, έγινε πριν από την οποιαδήποτε συμμετοχή των παραπάνω.
    Τώρα, φυσικά, σαν επιχειρηματική κίνηση, του "κανει" του βγενόπουλου... Αυτό όμως, δε σημαίνει ότι έκανε τότε την παρέμβαση υπερ του εμπορικού κέντρου ...
    (ο σύριζα κατηγορεί το βγενόπουλο, γιατί έχει πέσει στη λούμπα, να αποδείξει ότι πάει ενάντια στους δυνατούς,κλπ κλπ)!

    ΥΓ: Ας προσπαθήσουμε να σκεφτούμε λογικά...Αν και δύσκολο !για ποιο λόγο, ο βγενόπουλος , έβαλε το βωβό να αγοράσει κάποια στρέμματα, χωρίς να έχει (ο βγενό) εμπλοκή με τον παο? και αφού τον έβαλε να τα αγοράσει, θα τα πάρει πληρώνοντας υπεραξία μάλιστα? Γιατί δεν τα αγόρασε εξαρχής ο ίδιος? Ή γιατί δεν εξαγόρασε την εταιρεία του βωβού 8 μήνες πριν, ώστε να γλυτώσει όλα αυτά τα έξοδα? γουστάρει να χάνει χρήματα, ή φοβάται να χτίσει επιχειρήσεις γύρω από τον ΠΑΟ? (δεν έχει δείξει τιποτα τέτοιο!)!
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  3. #11823
    Εγγραφή
    08-11-2006
    Μηνύματα
    621
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109941/10999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    OTE Oxygen
    SNR / Attn
    31(dB) / 3(dB)
    Δεν νομίζω πως έχει κανείς αντίρρηση για την κατασκευή γηπέδου στον Ελαιώνα.

    Το πρόβλημα με το γήπεδο είναι ποιός θα πληρώσει για την κατασκευή του.

    Η ΠΑΕ Παναθηναικός προφανώς δεν θέλει να πληρώσει. Ούτε η ΠΑΕ Ολυμπιακός πλήρωσε για το Καραισκάκη αλλά εκεί βρέθηκε η φόρμουλα με τους Ολυμπιακούς αγώνες και την υποτιθέμενη ολυμπιακή χρήση και πλήρωσε το κράτος.

    Άρα και εδώ θα πρέπει(?) να πληρώσει το κράτος. Με ποιό τρόπο?

    Δίνοντας στον κατασκευαστή συντελεστή δόμησης σε έκταση που ήδη κατέχει ώστε να πολλαπλασιάσει την αξία της. Αυτός σε αντάλλαγμα θα κατασκευάσει το γήπεδο.

    Αυτό είναι το σχέδιο και η απόφαση του ΣτΕ πρακτικά το ακυρώνει.

    Δεν βλέπω λύση στο πρόβλημα εκτός και αν το κράτος βρει νόμιμη (ή έστω νομιμοφανή) φόρμουλα χρηματοδότησης του γηπέδου. Θα χρειαστεί νομικούς-ζογκλέρ βέβαια (τύπου Παυλόπουλου-Βενιζέλου) που θα ξεπεράσουν τις συμπληγάδες του ΣτΕ και παράλληλα συναίνεση των μικρότερων κομμάτων.

    Αν με βάλουν να διαλέξω, προτιμώ ένα εμπορικό κέντρο στην περιοχή από την σημερινή κατάσταση αλλά για να έχω άποψη θα ήθελα να δω ένα (ακόμη) ολοκληρωμένο σχέδιο για τον Ελαιώνα (και για το Ελληνικό αλλά αυτή είναι άλλη μεγάλη συζήτηση).

    Αλήθεια θυμάται κανείς το ΑΤΤΙΚΗ SOS που δημοσιοποίησε πριν 15 χρόνια ο Λαλιώτης και τι προέβλεπε για την περιοχή? Παραδόξως, υπάρχει ακόμη στο site του ΥΠΕΧΩΔΕ και μάλιστα με αυτούσιο το κείμενο του τότε υπουργού ΠΕΧΩΔΕ.

  4. #11824
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Θα χρειαστεί νομικούς-ζογκλέρ βέβαια (τύπου Παυλόπουλου-Βενιζέλου) που θα ξεπεράσουν τις συμπληγάδες του ΣτΕ και παράλληλα συναίνεση των μικρότερων κομμάτων.
    προσθεσε και την "πιεση" της εξεδρας και την απειλη "μαυρου" σε οποιον τυχον διαφωνει (ειναι εξισου αν οχι πιο ικανα να λυσουνε το προβλημα: ουτε πρωτη ουτε τελευταια θα ειναι...)

    τα πρωτοσελιδα με τα αθλια υποννοουμενα για τους "κατευθυνομενους απο συμφεροντα πολιτες και κομματα" απεναντι στον βωβο που παλευει ο ανθρωπος για να δει ο ελαιωνας ασπρη (ή εστω πρασινη) μερα και οχι για το συμφερον του...

    τη συνομοσιολογια και τα λοιπα χαριτωμενα πλην ομως δοκιμασμενα στο χρονο και επιτυχημενα

    το megalicious

    αν τελικα ολα αυτα δεν πιασουνε υπαρχει παντα ο μοναχος αρσενιος και το real estate επιτελειο του (πρωην παραπλανηθεντες, συζυγοι τεως υπουργων, κουμπαροι και τα ρεστα) που μπορουνε να ξεπερασουνε ολες τις "διαδικασιες-διατυπωσεις" και τις αθλιες-υπουλες-ιδιοτελεις αντιδρασεις του τσιπρα (που ο πατερας του εχει αυθαιρετο ημιυπογειο) και των αλλων συνομοτων στο πι και φι

    ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wi fi thief : 20-01-09 στις 13:36.
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  5. #11825
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και γήπεδο θα γίνει στο Βοτανικό και εμπορικό κέντρο.
    Μόνο που το εμπορικό κέντρο δεν θα είναι του Αρμόδιου, θα είναι κάποιου ανταγωνιστή του. Εδώ θα είμαστε να δούμε τι θα λέτε τότε, πως θα δικαιολογήσουν κάποιοι το γεγονός ότι τελικά έγινε εμπορικό κέντρο.
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  6. #11826
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    ποιανου θα είναι το εμπορικό?
    (όχι αρμόδιου,αρσένιου by the way)!
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  7. #11827
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Εδώ θα είμαστε να δούμε τι θα λέτε τότε, πως θα δικαιολογήσουν κάποιοι το γεγονός ότι τελικά έγινε εμπορικό κέντρο.
    αν καποιοι φτιαξουνε εμπορικο κεντρο που να μην εχει νομικα ή αλλα κολληματα θα του πουμε "με 'γεια και καλες δουλειες" και θα παμε στα εγκαινια αμα εχει τζαμπα μπουφε

    αν του κανουνε ενσταση και τα δικαστηρια πουνε οτι κατι δεν παει καλα με το κεντρο του θα πουμε ο,τι λεμε τωρα

    ειναι απλο

    με ολα αυτα που γραφω ξερω οτι μπορει να με απολυσουνε απο το carrefour και το πρακτικερ οπου εργαζομαι τιμια σαν executive (golden boy ) αλλα ενα ρισκο για το καλο του τοπου το παιρνω...
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  8. #11828
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιανου θα είναι το εμπορικό?
    (όχι αρμόδιου,αρσένιου by the way)!
    Θα το μάθουμε όλοι πολύ σύντομα!
    Αρσένιος??? Άλλαξε όνομα?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wi fi thief Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν καποιοι φτιαξουνε εμπορικο κεντρο που να μην εχει νομικα ή αλλα κολληματα θα του πουμε "με 'γεια και καλες δουλειες" και θα παμε στα εγκαινια αμα εχει τζαμπα μπουφε

    αν του κανουνε ενσταση και τα δικαστηρια πουνε οτι κατι δεν παει καλα με το κεντρο του θα πουμε ο,τι λεμε τωρα
    Αποσχίστηκαν τα Τρίκαλα από την Ελλάδα? Ζεις σε άλλη χώρα Πόσο δύσκολο είναι (στην Ελλάδα πάντα!!!) να χτίσει κάποιος άλλος το ίδιο ακριβώς πράγμα που για άλλον είχε κριθεί παράνομο?
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  9. #11829
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Αποσχίστηκαν τα Τρίκαλα από την Ελλάδα? Ζεις σε άλλη χώρα Πόσο δύσκολο είναι (στην Ελλάδα πάντα!!!) να χτίσει κάποιος άλλος το ίδιο ακριβώς πράγμα που για άλλον είχε κριθεί παράνομο?
    γιωργο δεν ειμαι κατα του εμπορικου κεντρου (ουτε υπερ)

    δεν εχω κανενα προβλημα αν ειναι νομιμος ο βωβος (και ψιλοπαρανομος να ειναι παλι δεν εχω τοσο χοντρο προβλημα) ή αν θα 'κονομησει

    καποιοι θεωρουνε οτι ειναι παρανομος και εσεις λετε οτι δεν θα επρεπε ουτε να διαμαρτυρονται ουτε να προσφυγουνε ωστε να εξεταστει τελικα τι ειναι νομιμο και τι οχι

    στα 3καλα και σε ολο τον κοσμο γινονται καθε μερα ενα καρο παρανομιες καθε ειδους

    αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να τις δεχομαστε και αν καποιες εστω τις ανεχομαστε δεν ειναι σωστο να τα χωνουμε με οσους τις αναδεικνυουν (ασχετα αν εχουνε συμφεροντα ή οχι, στην τελικη χωρις το "συμφερον" δεν γινεται τιποτα)

    εσυ (για παραδειγμα) αν δεν ειχες συμφερον (σαν βαζελος φιλαθλος ή σαν ποδοσφαιροφιλος) να γινει ενα ομορφο γηπεδο για την ομαδα σου δεν ξερω κατα ποσο θα συζητουσαμε σημερα για το ιδιο θεμα και πιθανοτατα να μην ειχες ποτε γραψει τη λεξη "κορμορανος" στη ζωη σου

    δεν ειναι απλο?

    o τζιγκερ εριξε μια ατακα που μου εκανε γκελ:
    "Το μόνο εναλλακτικό σχέδιο είναι να αλλάξουμε χώρα, όπου εκεί τα πράγματα
    δουλεύουν με κάθε σχήμα και μπορείς να προγραμματίσεις, να επενδύσεις χρήματα και να στηριχθείς σε κάποιους νόμους
    ενός λειτουργικού και εύρυθμου κράτους
    "
    ποιος νομιζεις οτι πρεπει να ντραπει πιο πολυ απο αυτη τη δηλωση?

    ο δημαρχος, ο υπουργος, οι "υπηρεσιακοι παραγοντες", αυτος που νομοθετει ή αυτοι που αποδεικνυουνε οτι οι νομοι ειναι "παρανομοι"?

    εγω αμα ημουνα ο τσιπρας θα επικροτουσα τη δηλωση (αλλωστε και τωρα που δεν ειμαι, συμφωνω απολυτα), αν ημουνα ο σουφλιας ή ο κακλαμανης θα εκανα αγωγη για συκοφαντικη δυσφημηση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wi fi thief : 20-01-09 στις 15:29.
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  10. #11830
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φυσικά συμφωνώ 100% με αυτά που γράφεις, αλλά όμως δεν μπορώ (στην Ελλάδα ζω, σου το ξαναθυμίζω!) να μην σκεφτώ πονηρά, αφού είναι γνωστό πως πίσω από κάθε τι κρύβετε κάποιο συμφέρον, προσωπικό ή όχι.
    Είναι οξύμωρο να φωνάζω να γίνει ένα ακόμη πάρκο στην Αθήνα και να αφήνω το μοναδικό που έχει γίνει μετά τη χούντα, για το πάρκο Τρίτση μιλάω, στην τύχη του. Όποιος το έχει δει πριν και τώρα θα βάλει τα κλάματα! Αν κάποιος είναι τόσο ευαίσθητος με το περιβάλλον, εγώ ίσως να μην είμαι, ας φροντίσει αυτά που έχουμε πρώτα και μετά ας προσπαθήσει να φτιαχτούν και άλλα.
    Κίνηση για το Ελληνικό δε βλέπω, κυνηγάμε κορμοράνους στο Βοτανικό, αντί να κυνηγησουμε το Σουφλιά να κάνει κάτι σε αυτή την μεγάλη έκταση.
    Τσιμεντώσαμε όλη την Πειραιώς, από την Ομόνοια μέχρι το Ρέντη και προχωράμε προς Πειραιά, κάθε μέρα και ένα νέο τέρας ανοίγει και δεν έβγαλε κανείς άχνα.
    Ο ιππόδρομος στην τύχη του, μια τεράστια αλάνα με σκουπίδια κλπ, το ίδιο και η γύρω περιοχή, κοντά στο ΣΕΦ κλπ και καμία "κίνηση πολιτών" δεν ασχολείτε.
    Λοιπόν? Να μην είμαι καχύποπτος με το Βοτανικό, όταν ξέρω πως είναι φιλετάκι που κάποιοι περιμένουν πως και πως να το αρπάξουν από τον Βωβό, με τον οποίο καμία σχέση δεν έχω και ούτε οπαδός του είμαι, Χατζητσοπάνη υποστηρίζω
    Α και κάτι άλλο: καλύτερα ένα πάρκο σαν αυτό, παρά ένα γήπεδο. Πιο συχνά θα πάω στο πάρκο από το γήπεδο.
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  11. #11831
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά συμφωνώ 100% με αυτά που γράφεις, αλλά όμως δεν μπορώ (στην Ελλάδα ζω, σου το ξαναθυμίζω!) να μην σκεφτώ πονηρά, αφού είναι γνωστό πως πίσω από κάθε τι κρύβετε κάποιο συμφέρον, προσωπικό ή όχι.
    Είναι οξύμωρο να φωνάζω να γίνει ένα ακόμη πάρκο στην Αθήνα και να αφήνω το μοναδικό που έχει γίνει μετά τη χούντα, για το πάρκο Τρίτση μιλάω, στην τύχη του. Όποιος το έχει δει πριν και τώρα θα βάλει τα κλάματα! Αν κάποιος είναι τόσο ευαίσθητος με το περιβάλλον, εγώ ίσως να μην είμαι, ας φροντίσει αυτά που έχουμε πρώτα και μετά ας προσπαθήσει να φτιαχτούν και άλλα.
    Κίνηση για το Ελληνικό δε βλέπω, κυνηγάμε κορμοράνους στο Βοτανικό, αντί να κυνηγησουμε το Σουφλιά να κάνει κάτι σε αυτή την μεγάλη έκταση.
    Τσιμεντώσαμε όλη την Πειραιώς, από την Ομόνοια μέχρι το Ρέντη και προχωράμε προς Πειραιά, κάθε μέρα και ένα νέο τέρας ανοίγει και δεν έβγαλε κανείς άχνα.
    Ο ιππόδρομος στην τύχη του, μια τεράστια αλάνα με σκουπίδια κλπ, το ίδιο και η γύρω περιοχή, κοντά στο ΣΕΦ κλπ και καμία "κίνηση πολιτών" δεν ασχολείτε.
    Λοιπόν? Να μην είμαι καχύποπτος με το Βοτανικό, όταν ξέρω πως είναι φιλετάκι που κάποιοι περιμένουν πως και πως να το αρπάξουν από τον Βωβό, με τον οποίο καμία σχέση δεν έχω και ούτε οπαδός του είμαι, Χατζητσοπάνη υποστηρίζω
    αν και δεν ξερω την αθηνα καλα (εχω να ερθω απο την ολυμπιαδα αλλα το 2004 η ολυμπιαδα δεν εγινε στην αθηνα, τουλαχιστον εγω αυτο διαπιστωσα) συμφωνω μαζι σου

    να σου πω την αληθεια κι εγω θελω να ξεκουμπιστητε οσο πιο γρηγορα γινεται απο το γηπεδο μου:

    καποιοι μου βρωμιζετε τα καθισματα γραφοντας "βαζελος G13" με μαρκαδορους, το χορταρι στην πλευρα του βυντρα ειναι χαλια και ο γεωργεας δεν μπορει να ξεδιπλωσει τις τεχνικες αρετες του και εμαθα οτι την κυριακη ο μελισσης "οργωσε" ολο το κεντρο οποτε με την κερκυρα την πεμπτη ειναι για να σπερνω κρεμμυδακια και οχι για μπαλα

    αλλα μπορω να περιμενω δυο χρονακια

    ΥΓ: το αιμα που εχυσε ο ζιλμπερτο στη μεγαλη περιοχη οταν του εκαναν πεναλτυ ποιος θα το καθαρισει???


    ........Auto merged post: wi fi thief πρόσθεσε 37 λεπτά και 18 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    «Η χθεσινή προκλητική δήλωση του κ. Σ. Κόκκαλη εγκαταλείπει την γραμμή της ΠΑΕ Ολυμπιακός περί "ανθρώπινων λαθών" της διαιτησίας ως προς ένα θέμα που έθιξε τα συμφέροντα της. Προφανώς εννοεί ότι ο καταλογισμός ανύπαρκτων πέναλτι υπέρ του Ολυμπιακού και ο μη καταλογισμός υπαρκτών πέναλτι εις βάρος του Ολυμπιακού εξακολουθούν να αποδίδονται σε "ανθρώπινα λάθη".

    Οι αντιαθλητικές ενέργειες πρέπει να αντιμετωπιστούν για να προστατευθούν όχι μόνο οι "ακριβοί" και παγκόσμιας κλάσης ποδοσφαιριστές, αλλά όλοι οι αθλητές και η υγεία τους.

    Από την συγκεκριμένη αρχή δεν εξαιρούνται οι αντιαθλητικές ενέργειες ποδοσφαιριστών της ΠΑΕ Ολυμπιακός και υπενθυμίζουμε "μαρκαρίσματα" ποδοσφαιριστών του Ολυμπιακού στους πρόσφατους αγώνες του με τη Λάρισα και την Ξάνθη που έμειναν ατιμώρητα.

    Τέλος προκαλεί εντύπωση η ανεπιτυχής προσπάθεια νομιμοποίησης των "επιτευγμάτων" του Ολυμπιακού τα τελευταία 13 χρόνια. Όλοι οι Έλληνες φίλαθλοι έχουν δει τα αμέτρητα "ανθρώπινα λάθη" της διαιτησίας αυτής της περιόδου και τις προκλητικές ανακοινώσεις διαμαρτυρίας ή συγχαρητηρίων ανάλογα με τη περίσταση (βλ. πρόσφατη ανακοίνωση αποχώρησης Γκαγκάτση και επί-"βράβευση" Γερμανάκου).

    Συμφωνούμε απόλυτα με τον κ. Σ. Κόκκαλη μόνο ως προς το "ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ"».
    http://www.sport-fm.gr/article/161665

    επιτελους ευκαιρια για πραγματικο flame

    wi fi thief παραγγελνει ποπ-κορν και κοκα κολα λαιτ και επανερχεται το βραδυ για τα λαφυρα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wi fi thief : 20-01-09 στις 15:34. Αιτία: auto merged post
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  12. #11832
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.753
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλα λέει ο ΣΥΡΙΖΑ όμως... Το Βγεννόπουλο κατηγορεί. Θα μου πεις ποιος τους πιστεύει αυτούς τους πολιτικούς-δήθεν αριστερούς-απατεώνες. Δεν ξέρω, αλλά αυτοί είναι που στην ουσία σταμάτησαν τα έργα, άρα ο λόγος τους έχει "βάρος".

    Υπάρχει κόντρα με το Βγενόπουλο, έχει κάνει μύνηση στον Τσίπρα τότε που αυτός έλεγε για επιχειρηματίες τύπου Κοσκωτά για το θέμα ΟΤΕ και η κόντρα έχει μεταφερθεί στο θέμα του γηπέδου.

    Είναι και αυτός ένας λόγος που το τραβάνε με το γήπεδο.

  13. #11833
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.753
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ανάκληση της πρόσκλησης Τσίπρα από την ΠΑΕ Παναθηναικός


    Την Πέμπτη (22/01) θα πραγματοποιηθεί στο Μέγαρο Μουσικής η παρουσίαση της επετειακής έκδοσης για τα 100 χρόνια του Παναθηναϊκού και η "πράσινη" ΠΑΕ ανακάλεσε την πρόσκληση του προέδρου του Συνασπισμού, Αλέξη Τσίπρα.Με επιστολή που του απέστειλε ανέφερε ότι "κατόπιν των τελευταίων εξελίξεων και με αφορμή την ανακοίνωση-τοποθέτηση του εκπροσώπου του κόμματός σας, καλύτερα να μην παραστείτε στην εκδήλωση".

    Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός, πέρα από τη δυσαρέσκειά της για τη στάση του Αλέξη Τσίπρα και του κόμματός του στο ζήτημα του γηπέδου, προχώρησε σε αυτήν την κίνηση και για λόγους ασφαλείας, καθώς ο νεαρός πολιτικός βρίσκεται στο στόχαστρο οπαδών.

    http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/S...os/227970.html

  14. #11834
    Το avatar του μέλους mach
    mach Guest
    Άσχετα από τα κίνητρα του Τσίπρα (προβολή, κατάκτηση αγωνιστικών παρασήμων, λαϊκισμός, κάρμα, λίμπιντο) και χωρίς να με ενδιαφέρει αν έχει δίκιο ή άδικο... ο άνθρωπος φτυαρίζει με μανία τον πολιτικό του τάφο.

    Θα φάει απίστευτο μαύρο στις επόμενες εκλογές

  15. #11835
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    παιδικοι επικοινωνιακοι χειρισμοι, αν δεν ηθελαν να δημιουργησουνε ζητημα ας παιρνανε ενα εμπιστευτικο τηλεφωνο
    παλι καλα που δεν εβγαλαν και τηλεοπτικο σποτ "τσιπρα και συριζα, αν δεν αλλαξετε σταση δεν μπορουμε να εγγυηθουμε την ασφαλεια σας γιατι βρισκεστε στο στοχαστρο οπαδων (εγκεφαλικων και ανεγκεφαλων)"

    ααα ρε καημενη δημοκρατια σε τι μαιευτηριο γεννηθηκες


    ηθελα να ξερω αν γινει κανενα χαζο και καποιοι "αγανακτισμενοι" επιτεθουνε σε συριζα-132 ποιοι θα ειναι ηθικοι αυτουργοι?

    πρωτακουστα πραγματα ακομα και για μια μπανανια

    ειναι πολλα τα λεφτα αρη

    (προβολή, κατάκτηση αγωνιστικών παρασήμων, λαϊκισμός, κάρμα, λίμπιντο)
    ρε mach, ολα αυτα μπορει οντως να ισχυουνε 95% αλλα το "σταθεροτητα στις αποψεις χωρις να υπολογιζεται το πολιτικο κοστος" (που ολοι ΔΗΘΕΝ απαιτουμε απο τους πολιτικους) δεν σου περναει απο το μυαλο ουτε σαν ελαχιστη πιθανοτητα? ενα 5% δεν της δινεις δλδ?

    δεν αξιζει καν να το σκεφτεις και να το αναφερεις? τοση κακοπιστια πια?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wi fi thief : 20-01-09 στις 23:26.
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

Σελ. 789 από 2314 ΠρώτηΠρώτη ... 769779784787788789790791794799809 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας