Σελ. 52 από 235 ΠρώτηΠρώτη ... 3242475051525354576272 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 766-780 από 3515
  1. #766
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.683
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sha Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νεότερα από την Αχαρνών, φαίνεται ότι για την ώρα έσκαψαν μόνο το κομμάτι από Στριφτόμπολα μέχρι Ρόδου και σήμερα τους πέτυχα στο κομμάτι από Αγ. Μελετίου μέχρι τουλάχιστον Ιθάκης, φαίνεται να πηγαίνουν προς Αγ. Παντελεήμονα.
    Εδώ και καμμιά 10αριά μέρες παράλληλα γίνονται έργα ασφαλτόστρωσης στην Αχαρνών από Στουρνάρη προς Αγ. Παντελεήμονα και σε πολλές κάθετες.
    Θα προσπαθήσω να περάσω με τα πόδια αύριο να δω περισσότερα.


    Τι γίνεται εδώ.. συνεχίζονται τα έργα ?
    Μπορείτε να ρίξετε μία ματιά και στην Μιχαήλ Βόδα, που έχει πολλά καφάο για αναβάθμιση ?

    1 εβδομάδα ακόμη για τέλος της προθεσμίας, και η Wind δεν έχει ούτε μία καμπίνα να δείξει στην EETT!!

    Θα μπορούσανε να βάλουν μία καμπίνα στην Σικίνου.. έτσι για το γμτο.. να την βλέπουμε.. και να ονειρευόμαστε!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 24-06-19 στις 12:19.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  2. #767
    Εγγραφή
    27-11-2007
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.272
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50000
    ISP
    forthnet vsdl 50
    Router
    forthnet
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    μιλησα με Ουινδ λενε οτι μπορω να βαλω 100 fiber

    οδο σκρα και πατησιων οντος εχει FIBER?
    I love it

  3. #768
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.683
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Γειά..

    Κοίτα ο δρόμος εκεί ανήκει στο A/K Αλυσίδα, που έχει βάλει καμπίνες ο OTE..
    Το θέμα για την περιοχή εκεί είναι εδώ:
    https://www.adslgr.com/forum/threads...AF%CE%B4%CE%B1

    Τώρα να σου πω εγώ δεν βλέπω καμπίνα του OTE στον χάρτη εκεί γύρω..
    http://fttxgr.eu/map

    Μπορεί βέβαια να μην την έχουν βάλει στον χάρτη τα παιδιά..

    Πάντως για σιγουριά, (επειδή οι πάροχοι λένε διάφορα για να πιάσουν πελάτες) είναι να δεις ότι το καφάο ADSL του OTE που παίρνεις σύνδεση
    έχει όντως αναβαθμιστεί με καμπίνα VDSL.

    Το ξέρεις το νούμερο του ?

    Εναλλακτικά κοίτα για διαθεσιμότητα και από τις σελίδες του OTE, Vodafone, Wind τι σου βγάζει..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  4. #769
    Εγγραφή
    27-11-2007
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.272
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50000
    ISP
    forthnet vsdl 50
    Router
    forthnet
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά..

    Κοίτα ο δρόμος εκεί ανήκει στο A/K Αλυσίδα, που έχει βάλει καμπίνες ο OTE..
    Το θέμα για την περιοχή εκεί είναι εδώ:
    https://www.adslgr.com/forum/threads...AF%CE%B4%CE%B1

    Τώρα να σου πω εγώ δεν βλέπω καμπίνα του OTE στον χάρτη εκεί γύρω..
    http://fttxgr.eu/map

    Μπορεί βέβαια να μην την έχουν βάλει στον χάρτη τα παιδιά..

    Πάντως για σιγουριά, (επειδή οι πάροχοι λένε διάφορα για να πιάσουν πελάτες) είναι να δεις ότι το καφάο ADSL του OTE που παίρνεις σύνδεση
    έχει όντως αναβαθμιστεί με καμπίνα VDSL.

    Το ξέρεις το νούμερο του ?

    Εναλλακτικά κοίτα για διαθεσιμότητα και από τις σελίδες του OTE, Vodafone, Wind τι σου βγάζει..
    ευχαρθστω

    ΟΤΕ εως 50 τελικα τους μιλησα αλλα στον ΣΙΤΕ τους δεν εχουν καν την ΟΔΟ μου.

    ΒΟΔΑ τιποτα ADSL
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LOUKAS32 : 24-06-19 στις 16:29.
    I love it

  5. #770
    Εγγραφή
    10-04-2019
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14350/1021
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    7.3(dB) / 20(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι γίνεται εδώ.. συνεχίζονται τα έργα ?
    Μπορείτε να ρίξετε μία ματιά και στην Μιχαήλ Βόδα, που έχει πολλά καφάο για αναβάθμιση ?
    Λοιπόν, η Αχαρνών σκάφτηκε και από τις δύο πλευρές στο κομμάτι που λέγαμε, από Στριφτόμπολα/Πυρσόγιαννης μέχρι Άγιο Παντελεήμονα.
    Νομίζω ότι ο λόγος που σκάψανε σε αυτό το κομμάτι ΤΩΡΑ είναι απλά ότι ο δρόμος ασφαλτοστρώνεται από τη Στουρνάρη σε όλο του το μήκος και (θέλοντας να πρωτοπορήσουν για τα δικά μας δεδομένα (?)) περνάνε πρώτα την ίνα για να πέσει από πάνω η άσφαλτος. Μπορεί και να είναι τυχαίο και ξαφνικά να γύρισαν πίσω προς την Αθήνα αντί να το πάνε προς Κ.Πατήσια αφού έτσι έδειχνε να πηγαίνει τις πρώτες μέρες αλλά ποιος να ξέρει τί έχουν στο μυαλό τους και τί λέει το "πλάνο".

    Όσον αφορά την Μ.Βόδα δεν έχει γίνει απολύτως ΤΙΠΟΤΑ, το μόνο θετικό είναι πως η λαϊκή αγορά που ήταν εκεί κάθε Σάββατο μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα έφυγε για το υπόλοιπο καλοκαίρι οπότε αν είναι να γίνει κάτι τότε θα πρέπει να γίνει στο επόμενο τρίμηνο/τετράμηνο.

    Πάντως στο κομμάτι του Α/Κ ΔΑΓΚΛΗΣ που είναι γειτονικό στο δικό μας από την πλευρά του ΗΣΑΠ η κάλυψη δείχνει να είναι σε πολύ μεγάλο ποσοστό, έψαχνα στο site των επιδοτήσεων για έναν φίλο και ο ΤΚ 10445 που αντιστοιχεί σε μεγάλο μέρος του σε αυτό το Α/Κ (και στα Σεπόλια νομίζω) και έβγαιναν δεκάδες δρόμοι ενώ στον ΤΚ 10446 βγαίνει μόνο η Αγ.Μελετίου, η Ρόδου και η Σωζοπόλεως και αυτές βέβαια στο κομμάτι τους που είναι κοντά στη Λιοσίων.

  6. #771
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.683
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μάλιστα!

    Η Λαική πάντως είναι καλή φάση..
    Όταν είχα πετύχει το συνεργείο της Wind εδώ Κυψέλη και μίλαγα μαζί τους,
    μου είπαν πολλά αυτοκίνητα έχει εδώ.. είναι πρόβλημα..

    Τους λέω βάλτε σιδηρόβεργες με κορδέλες στον δρόμο για να τα πάρουν.. αλλιώς μην περιμένετε..

    Μετά όταν έκανε έργα η Inalan στην Σικίνου είχε το ίδιο πρόβλημα..
    και για πλάκα έγραψα.. αυτοί πρέπει να πάνε μόλις τελειώσει η Λαική και να βάλουν σιδηρόβεργες πριν προλάβουν να παρκάρουν πάλι αυτοκίνητα!

    Εε.. δεν ξέρω εάν με διαβάσανε.. (γιατί ξέρω ότι η Inalan μας διαβάζει..) και την άλλη εβδομάδα αυτό πήγανε και κάνανε και πιάσανε 5-6 τετράγωνα με την μία!

    Σκέφτομαι λοιπόν πως εάν το κανονίσουνε έστω τώρα τον Ιούλιο-Αύγουστο που θα φύγουν κάμποσοι, θα είναι πιο εύκολα να κάνουν τα έργα εδώ!

    Για να δούμε, λοιπόν τι θα γίνει στην συνέχεια!

    - - - Updated - - -



    Να και η φώτο μετά την λαική!
    Νομίζεις ότι είναι άλλη πόλη!!

    Πας ακριβώς μόλις καθαρίζουν τα συνεργεία!

    To Α/Κ ΔΑΓΚΛΗΣ έχει προχωρήσει, εδώ και καιρό.. είναι και ο OTE βέβαια εκεί!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sha Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, η Αχαρνών σκάφτηκε και από τις δύο πλευρές στο κομμάτι που λέγαμε, από Στριφτόμπολα/Πυρσόγιαννης μέχρι Άγιο Παντελεήμονα.
    Νομίζω ότι ο λόγος που σκάψανε σε αυτό το κομμάτι ΤΩΡΑ είναι απλά ότι ο δρόμος ασφαλτοστρώνεται από τη Στουρνάρη σε όλο του το μήκος και (θέλοντας να πρωτοπορήσουν για τα δικά μας δεδομένα (?)) περνάνε πρώτα την ίνα για να πέσει από πάνω η άσφαλτος.
    Άμα τα κανονίσανε έτσι.. πάλι καλά!!

    Άμα θέλουν πάντως και είναι οι δρόμοι χωρίς εμπόδια, καθαρίζουν σε χρόνο ρεκόρ..
    Αφού σκάψει το Bobcat και περάσουν τους σωλήνες.. φέρνουν μπετονιέρα και κλείνουν αμέσως και το αυλάκι..
    προχωράει και ρίχνει το τσιμέντο!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 24-06-19 στις 21:24.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  7. #772
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.976
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Εμένα με πήρε η Nova για να μου κάνει προσφορά στα 19,9€ για 2 χρόνια και δε ξέρω τι να κάνω... :/
    Να περιμένω Wind ή να κάνω άλλο ένα διετές με Nova;

    Μου είπαν ότι δεν υπάρχουν "ελεύθερα/αορίστου" συμβόλαια και ότι όποιος μου το έχει πει αυτό ψεύδεται ή δε θυμάται ότι είναι σε συμβόλαιο...
    Εγώ το μόνο που φοβάμαι είναι μη γίνει μλκ και ξαφνικά από τα 19 που είμαι τώρα γίνει 39€ και ψάχνομαι μετά...

  8. #773
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα με πήρε η Nova για να μου κάνει προσφορά στα 19,9€ για 2 χρόνια και δε ξέρω τι να κάνω... :/
    Να περιμένω Wind ή να κάνω άλλο ένα διετές με Nova;

    Μου είπαν ότι δεν υπάρχουν "ελεύθερα/αορίστου" συμβόλαια και ότι όποιος μου το έχει πει αυτό ψεύδεται ή δε θυμάται ότι είναι σε συμβόλαιο...
    Εγώ το μόνο που φοβάμαι είναι μη γίνει μλκ και ξαφνικά από τα 19 που είμαι τώρα γίνει 39€ και ψάχνομαι μετά...
    καλημέρα, η nova δεν δινει όμως VDSL από εναλλακτικούς προς το παρον και μετα τι κανεις? θα περιμενεις απλα να ληξει το συμβολαιο!
    για μενα όχι να μην κανεις λοιπον.

    Σχετικα με το αοριστου καλα πλακα σε κανουν ετσι?
    ημουν καιρο σε αοριστου ΧΩΡΙΣ συμβολαιο και μου ειχαν αφησει ότι ειχα στις ιδιες τιμες!!! και αυτό επειδή τους ειχα πει από πριν ότι περιμενω την inalan, τοτε λογω των προβλημάτων της γραμμης ελεγα ότι θα την κοψω μετα την Pstn.
    Τελικα αφου εγιναν επισκευες και επειδή ειδα ότι συμφερει να εχω και το nova 3play μια μερα με καλεσαν για προσφορα καλη και ετσι ανανεωσα και εχω μαζι και Inalan και adsl nova 3play. Δεν θυμαμαι ακρβως αλλα αοριστου ειχα κατω από 6μηνες δλδ εγω από Νοεμβριο 2018 μεχρι φετος δεν θυμαμαι μηνα αλλα μαλλον από Μαιο ή Απριλιο. Καπου τα εχω ποσταρει.
    Eπισης συνάδελφος στην δουλεια που ειμαστε κάθε μερα μαζι ηταν ετσι ΕΠΙ χρονια!!!
    και καλα θυμομαστε και αυτοι είναι αυτοι που ψεύδονται ασύστολα!

    - - - Updated - - -

    Φυσικα επισημα δεν γινεται ΟΥΤΕ και προκειτε να το παραδεχτουν γιατι απλα θα το ζητανε ολοι….
    και δεν το λενε αυτοι σαν αοριστου αυτό, ότι απλα εισαι εκτος προσφορας λενε.
    Μην ακους λοιπον τις μπαρούφες. Αν θες να δεις τι θα κανεις μενεις όπως εισαι εκτος συμβολαιου, αν σου ληξει αυτοματη ανανεωση δεν μπορουν να κανουν αν δεν το θες εσυ και δεν μπορουν να σου κοψουν την γραμμη.
    Οποτε ειτε μενεις ως εχεις που μπορει να το κανουν ΑΝ θελουν όπως εκαναν σε εμενα ή αν μεινεις εκτος προσφορας θα πας στις τιμες της σελίδας τους που θα είναι αρκετα παραπανω ευρω.
    Μπορεις απλα να τους εξηγήσεις τι παιζει με την VDSL και ότι θες να περιμενεις, αλλα είμαι σιγουρος ότι θα πουν και εμεις θα δινουμε ή κατι τετοιο όπως επαθαν και αλλοι και εχουν στην περιοχη τους VDSL και αυτοι με nova ξεμειναν με ADSL!

  9. #774
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.683
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλημέρα παιδιά!

    O dosman πάει για FTTH, οπότε δεν μπορεί να κάνει τίποτα μετά με την Nova!

    Βέβαια θέλουμε κανά χρόνο ακόμη να τελειώσουν τα έργα όπως πάνε,
    αλλά άμα του έχουν αφήσει την ίδια τιμή, μάλλον θα του έλεγα να μείνει έτσι..

    Εγώ μάλλον δεν θα τους έλεγα τίποτα.. ώστε να με "ξεχάσουν" για τώρα..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #775
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα, ξέχασα να αναφέρω ότι είχα πάει λίγο οτε και ακύρωσα οπότε τους πίεσα κάπως. Δεν ξέρω αν έχει σχέση. Κανονικά αν μείνεις χωρίς συμβόλαιο έχεις τις ακριβές τιμες. Αλλά είναι στο χέρι του εκάστοτε πωλητή το συμφωνία θα σου κάνει. Και τους είπα αν μου κάνουν καλή προσφορά και φτιάξουν την γραμμή θα τους κρατήσω και όλα έγιναν σφαίρα ακόμα και όλα τα πιστωτικά! Ας ελπίσουμε να αλλάξει κάτι και να δίνουν Vdsl από καμπίνες εναλλακτικών.

  11. #776
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.683
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Έκανα μία βόλτα από Φαιδριάδων, Κρίσσης, Πυθίας..
    ησυχία..
    ούτε από νέα καφάο OTE παίζει κάτι..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  12. #777
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανα μία βόλτα από Φαιδριάδων, Κρίσσης, Πυθίας..
    ησυχία..
    ούτε από νέα καφάο OTE παίζει κάτι..
    και εγω κοιταξα αυτές τις μερες που ειχα παει με τα ποδια και στην οδο Κυψελης και ποιο πανω και τιποτα, και εχουν μεινει πολλα ΚΦ που είναι σαπια και γερνουν και πρεπει οπωσδήποτε να βαλουν νεα γιατι θα κλαταρουν οι VDSL μετα.
    Παρα πολύ αργει η Wind! τρομερα! τιποτα δεν βλέπουμε να γινεται.
    Βλεπω πολλα εργα στην Πατησιων και σε γυρω δρομους αλλα δεν εχω τον χρονο να ψαχνω αν αφορουν το ΑΚ ΠΑΤΗΣΙΑ ή καποιο διπλανο μας.

  13. #778
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.683
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Λογικά θα τα είδες προς Πλατεία Κολιάτσου και πέρα..

    οπότε δεν είναι δικά μας..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  14. #779
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Κατω Πατησια βασικα, οδος Ναξου πχ, οδος Σκιαθου εχουν κλεισει εκει γυρω και πολυ ταλαιπωρια να αλλαζεις δρομους.
    Νομιζω ειναι του διπλα ΑΚ, το κοιταξα εδω http://fttxgr.eu/map του ΑΚ ΑΛΥΣΙΔΑ ειναι και ΟΤΕ.

  15. #780
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγω κοιταξα αυτές τις μερες που ειχα παει με τα ποδια και στην οδο Κυψελης και ποιο πανω και τιποτα, και εχουν μεινει πολλα ΚΦ που είναι σαπια και γερνουν και πρεπει οπωσδήποτε να βαλουν νεα γιατι θα κλαταρουν οι VDSL μετα.
    Παρα πολύ αργει η Wind! τρομερα! τιποτα δεν βλέπουμε να γινεται.
    Βλεπω πολλα εργα στην Πατησιων και σε γυρω δρομους αλλα δεν εχω τον χρονο να ψαχνω αν αφορουν το ΑΚ ΠΑΤΗΣΙΑ ή καποιο διπλανο μας.
    Αφού βάζει <<Fiber to the…Yacht!>> fiber στα σκάφη στίν μάρίνα τις Καλαμάτας που να έχει χρόνο για άλλα έργα...!!!
    https://www.wind.gr/gr/deltio-tupou/1526313769995/

Σελ. 52 από 235 ΠρώτηΠρώτη ... 3242475051525354576272 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL και Κυψέλη - A/K Άρης - Vodafone
    Από nxenos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1116
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-23, 10:52
  2. VDSL Πατήσια (Δήμος Αθηναίων)
    Από clioII16v στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 285
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-23, 07:26
  3. VDSL 30Mbps - A/K AΡΗΣ
    Από No-Name στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-18, 21:56
  4. A.K Πατησια ( Πλ.Αμερικης)
    Από villasg στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-17, 23:10
  5. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-17, 00:22

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας