Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    23-10-2015
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    650mbps/140mbps
    ISP
    COSMOTE 5G
    Router
    Tp Link NX510v
    Καλησπέρα Φίλοι μου έχω κάνει αίτηση μεταφοράς γραμμής από Ελληνικό στο Κορωπί
    απο τις 16-5-17 και ακόμα δεν εχω υπηρεσίεςδιότι ο ΟΤΕ(τουλάχιστον έτσι λέει η Wind) κάνει έργα εντός 200μ απο το μαγαζί μου.
    Όποτε τους παίρνω λένε δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα...με αποτέλεσμα εδώ και 1 μίση μηνά να μην μπορώ να κάνω τίποτα(να παω ΟΤΕ)

    Υπάρχει κάποιος που να έχει το ίδιο πρόβλημα με Wind η με άλλων πάροχο εδώ στο Κορωπί;

  2. #2
    Εγγραφή
    11-08-2017
    Περιοχή
    ΚΑΜΜΑΤΕΡΟ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΕΛΛΕΙΨΗ ΔΙΚΤΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makisrx8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα Φίλοι μου έχω κάνει αίτηση μεταφοράς γραμμής από Ελληνικό στο Κορωπί
    απο τις 16-5-17 και ακόμα δεν εχω υπηρεσίεςδιότι ο ΟΤΕ(τουλάχιστον έτσι λέει η Wind) κάνει έργα εντός 200μ απο το μαγαζί μου.
    Όποτε τους παίρνω λένε δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα...με αποτέλεσμα εδώ και 1 μίση μηνά να μην μπορώ να κάνω τίποτα(να παω ΟΤΕ)

    Υπάρχει κάποιος που να έχει το ίδιο πρόβλημα με Wind η με άλλων πάροχο εδώ στο Κορωπί;

    αν καταλαβα καλα απο αυτο που εγραψες ειναι οτι θα πρεπει να περιμενεις ο ΟΤΕ να προσλαβει εξωτερικο εργολαβο για ιδικη κατασκευη εντως 200μ . κοινως δεν υπαρχει καλωδιο. και πρεπει καποιος να σκαψει να το περασει.... εγω απο μετακομηση ειμαι ακομα σε αναμονη λογο ελειψης δικτυου (Καματερο) απο τον Ιουνιο του 16. (να ναι καλα το wifi του γειτονα )

  3. #3
    Εγγραφή
    23-10-2015
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    650mbps/140mbps
    ISP
    COSMOTE 5G
    Router
    Tp Link NX510v
    Καλησπέρα υποτίθεται ναι... και λέω υποτίθεται γιατί πείρα με έναν φίλο μου(οτετζη) τα κεντρικά τους και άκουσα με τα αυτιά μου(ανοιχτή ακρόαση) ότι υπήρχαν 5 κενές γραμμές και μια σε αναμονή που ήταν η δικιά μου και απόρησαν γιατί με ταλαιπωρούν...
    Τελικά το μόνο "πρόβλημα" που υπήρχε ήταν ότι χρειάζονταν 5 μετρά καλώδιο μέχρι το κουτί του ΟΤΕ
    έκανα καταγγελία συμβάσεις λόγο μη διαθεσιμότητας δικτύου της Wind αφού πέρασε το 2μηνο μιας και αυτοί έλεγαν τα δικά τους και καπάκια αίτηση στων ΟΤΕ...
    μετά από 3 μέρες είχα υπηρεσίες...

Παρόμοια Θέματα

  1. Μεταφορα γραμμης απο Cosmote σε Vodafone ?
    Από abc στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-17, 21:27
  2. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-16, 10:49
  3. Router Pirelli της ON και μεταφορά σε wind
    Από toon στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-16, 18:42
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-16, 00:08
  5. Αντιγραφή απο excel στο body email του Outloook
    Από Zounds στο φόρουμ Προγραμματισμός και γλώσσες προγραμματισμού
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-16, 11:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας