Εμφάνιση 1-14 από 14
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.738
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    HELLAS
    Δελτίο Τύπου:
    Μετά τον ισχυρό σεισμό στην Κω, η Nova εκφράζει την αμέριστη υποστήριξή της στους πληγέντες κατοίκους του νησιού και προχωρά αμέσως στις παρακάτω ενέργειες ώστε να διευκολύνει την επικοινωνία των συνδρομητών της στο νησί.
    Συγκεκριμένα:
    • Δεν θα πραγματοποιείται φραγή σε συνδρομητές internet, τηλεφωνίας και συνδρομητικής τηλεόρασης, στην Κω, έως και την Κυριακή 27 Αυγούστου.

    • Οι συνδρομητές που λόγω του ισχυρού σεισμού έχουν υποστεί βλάβη στην εγκατάστασή ή στον εξοπλισμό τους (δορυφορικό κάτοπτρο, αποκωδικοποιητή, router) θα δικαιούνται, κατόπιν αιτήματός τους, δωρεάν επίσκεψη και αποκατάσταση της βλάβης (αντικατάσταση εξοπλισμού) από εξουσιοδοτημένο τεχνικό.

    • Στους πελάτες συνδρομητικής τηλεόρασης που επιθυμούν επανασύνδεση ΔΕΝ θα χρεώνεται το κόστος επανασύνδεσης.

    Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθυνθούν στο Κατάστημα Nova στην Κω (Διεύθυνση: Μεγάλου Αλεξάνδρου 7 & Πίνδου 2, Τηλ.: 22420-22031) καθώς και στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της Nova στο 13831.


    Δελτίο Τύπου:
    Η Vodafone στηρίζει έμπρακτα όλους τους συνδρομητές της, που ζουν στην Κω που επλήγη από το σεισμό, στις αυξημένες τους ανάγκες για περισσότερη επικοινωνία αυτές τις μέρες.

    Όλοι οι συνδρομητές της Vodafone, συμβολαίου κινητής, καρτοπρογράμματος, και καρτοκινητής, ιδιώτες και επαγγελματίες, που ζουν στην Κω, θα έχουν στη διάθεση τους για χρήση, έως την επόμενη Δευτέρα 31 Ιουλίου, επιπλέον:

    - 1000 λεπτά ομιλίας προς όλους
    - 600 SMS προς όλους και
    - 600 ΜΒ

    Παράλληλα, όλοι οι συνδρομητές σταθερής τηλεφωνίας Vodafone που ζουν στην Κω, θα έχουν στη διάθεση τους 600 λεπτά ομιλίας προς κινητά, για το ίδιο διάστημα.

    Επιπλέον, η Vodafone διακόπτει τη διαδικασία φραγής εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων σε όλες τις συνδέσεις συμβολαίου κινητής και σταθερής για τους κατοίκους του νησιού, για έναν ολόκληρο μήνα.

    Δελτίο Τύπου:
    Αθήνα, 21 Ιουλίου 2017. Η WIND Ελλάς, κατανοώντας τις αυξημένες ανάγκες επικοινωνίας στην Κω ύστερα από τον σεισμό που έπληξε την περιοχή, ενημερώνει τους κατοίκους και συνδρομητές της στην κινητή και τη σταθερή τηλεφωνία, ότι βρίσκεται κοντά τους με δωρεάν υπηρεσίες επικοινωνίας.

    Συγκεκριμένα σε όλους τους:
    • πελάτες συμβολαίου κινητής και σταθερής WIND, ιδιώτες αλλά και επιχειρήσεις καθώς και τους
    • κατόχους καρτοκινητής WIND F2G ή κάρτας Q
    προσφέρεται από σήμερα ως το τέλος του μήνα, Δωρεάν χρόνος ομιλίας 1500 λεπτών προς όλους τους εθνικούς προορισμούς (κινητά και σταθερά).

    Παράλληλα, η WIND σταματάει τη διαδικασία φραγής εισερχομένων/ εξερχομένων κλήσεων στις συνδέσεις συμβολαίου μέχρι και 31 Ιουλίου.
    Το κατάστημα WIND στην Κω (Ελευθερίου Βενιζέλου 2, Τηλ.: 2242030275) είναι στη διάθεση τους, δίνοντας άμεση προτεραιότητα στην εξυπηρέτηση και την κάλυψη των αναγκών των συνδρομητών που έχουν πληγεί από τον σεισμό.

    Επιπλέον, η WIND Ελλάς ενημερώνει ότι από την πρώτη στιγμή το Εθνικό Κέντρο Διαχείρισης Δικτύου έχει θέσει υπό 24ωρη παρακολούθηση την περιοχή για άμεση αποκατάσταση τυχόν τεχνικών θεμάτων χωρίς ωστόσο να χρειαστεί επιτόπια παρέμβαση καθώς λειτούργησαν απρόσκοπτα τόσο το δίκτυο κινητής όσο και το δίκτυο σταθερής και Internet της WIND.


    Δελτίο Τύπου:
    Η COSMOTE διευκολύνει τους συνδρομητές της στην Κω, που επλήγησαν από τον σεισμό και, για τις αυξημένες ανάγκες επικοινωνίας τους, προσφέρει δωρεάν:

    • 1.500 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα, για όλους τους οικιακούς και εταιρικούς συνδρομητές συμβολαίου κινητής, από σήμερα 21/7 έως και τις 28/7.
    • 1.500 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα, για όλους τους συνδρομητές καρτοσυμβολαίου και καρτοκινητής, από σήμερα 21/7 έως και τις 28/7.

    Οι δικαιούχοι συνδρομητές θα ενημερωθούν για την ενεργοποίηση των δωρεάν λεπτών ομιλίας, μέσω γραπτού μηνύματος SMS.

    Επίσης, αναστέλλεται κάθε διαδικασία για, οριστική ή προσωρινή, φραγή για όλες τις συνδέσεις COSMOTE σταθερής, κινητής και τηλεόρασης στην Κω, μέχρι και τις 21/8/17.

    Οι κάτοικοι του νησιού θα μπορούν ακόμη να χρησιμοποιούν δωρεάν όλα τα διαθέσιμα Καρτοτηλέφωνα, για κλήσεις προς αστικά, υπεραστικά και κινητά, έως και τις 28/7.


  2. #2
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    διακοπές δε θα κάνει η nova
    νέες συνδέσεις θα περνάει; γιατί θα βόλευε να κάνει κανείς σύνδεση τώρα κι από Σεπτέμβρη το κόβει

    ok καλή η εταιρική διαφήμιση low cost, αλλά άλλη στήριξη θα θελαν οι σεισμόπληκτοι (και μόνο αυτοί)
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  3. #3
    Εγγραφή
    04-11-2007
    Περιοχή
    ΣΕΠΟΛΙΑ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    447
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110092/10998
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    (dB) / 4.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν και είμαι Κω με καρτοκινητο wind δεν έχουν μπει τα 1500 λεπτά. Είναι μόνο για μόνιμους κάτοικους άραγε? Και εμείς που είμαστε διακοπές εδώ?

  4. #4
    Εγγραφή
    01-06-2011
    Περιοχή
    Quahog
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    25.0(dB) / 4,0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sgatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και είμαι Κω με καρτοκινητο wind δεν έχουν μπει τα 1500 λεπτά. Είναι μόνο για μόνιμους κάτοικους άραγε? Και εμείς που είμαστε διακοπές εδώ?
    Αληθεια τωρα?Ελα πες οτι κανεις πλακα...

  5. #5
    Εγγραφή
    04-11-2007
    Περιοχή
    ΣΕΠΟΛΙΑ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    447
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110092/10998
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    (dB) / 4.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Απαντώ στους ανωτέρω εξυπνάκηδες... Κύριοι μπορεί να μην είμαι μόνιμος κάτοικος Κω αλλά εγώ είμαι εδώ άσχετα διακοπές ή όχι και εσείς κοιμάστε στον καναπέ σας. Εμείς εδώ κουνιόμαστε ασταμάτητα και εσείς είστε κριτές του πληκτρολογίου. Αυτή η χώρα εσάς δεν έχει αναγκη. Εγώ απλά ρώτησα αν τα λεπτά που δίνει η wind αφορούν μόνο μόνιμους κάτοικους ή και εμάς που είμαστε εδώ την ώρα που κάποιοι σαν εσάς τρώνε πιτόγυρα. Προφανώς δεν ξέρετε τι σημαίνει 6.7 Ρίχτερ και στο σκοτάδι για 3 ώρες με παιδιά να κλαίνε 2 μέρες στο ύπαιθρο. Ναι ρε, έχουμε κι εμείς ανάγκες κι αν εσάς σας περισσεύουν για σουβλάκια εμένα θεωρώ ότι η επικοινωνία μου είναι πιο απαραίτητη. Από κάτι σαν εσάς αυτή η χώρα έφτασε εκεί. Εύχομαι ολόψυχα να μη συμβεί σε κανένα σας αυτό που περάσαμε και ζούμε ακόμα. Είναι 1.36 και κάθομαι ξύπνιος από το φόβο νέου μετασεισμού. Εσείς φάτε τα σουβλάκια σας.... Ντροπή τίποτα άλλο...

  6. #6
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Έχει δίκιο..τι πάει να πει μόνιμος , ή όχι..;

  7. #7
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    @sgatz
    Ενημερωτικά μπορείς να χρησιμοποιείς δωρεάν τα καρτοτηλέφωνα. Ξέρω ότι δεν είναι βολικό όπως το κινητό που έχεις δίπλα σου αλλά είναι μια λύση αν ζορίζεσαι.

  8. #8
    Εγγραφή
    04-11-2007
    Περιοχή
    ΣΕΠΟΛΙΑ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    447
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110092/10998
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    (dB) / 4.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @miku @emeliss ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Στο Μαρμάρι της Κω που μένω δεν έχει. Ευτυχώς που δεν έπεσαν και στη διάρκεια του σεισμού και μετά τα κινητά. Για τον κίνδυνο τσουνάμι (είμαι δίπλα στη παραλία) μάθαμε από το ίντερνετ. Διακοπές ή όχι είμαστε υπό το φόβο ενός ισχυρού μετασεισμού ανά πάσα στιγμή. Ευτυχώς σήμερα κύλησε ήσυχα. Για αυτό έγραψα ότι μόνιμος κάτοικος ή όχι έχεις τις ίδιες ανάγκες επικοινωνίας. Τώρα για τα συνεχιζόμενα σχόλια πλακίτσας δε θα σχολιάσω γιατί εδώ δεν έχει κοιμηθεί κανείς και δεν έχω κουράγιο για αντιπαραθέσεις. Πολλά μπράβο με την ευκαιρία στους κατοίκους της Κω που συνεχίζουν τη ζωή τους και αντιμετώπισαν το φαινόμενο με απόλυτη ψυχραιμία. Κρίμα στα 2 παιδιά που χάθηκαν. Αυτό μόνο...

  9. #9
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    695
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sgatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαντώ στους ανωτέρω εξυπνάκηδες... Κύριοι μπορεί να μην είμαι μόνιμος κάτοικος Κω αλλά εγώ είμαι εδώ άσχετα διακοπές ή όχι και εσείς κοιμάστε στον καναπέ σας. Εμείς εδώ κουνιόμαστε ασταμάτητα και εσείς είστε κριτές του πληκτρολογίου. Αυτή η χώρα εσάς δεν έχει αναγκη. Εγώ απλά ρώτησα αν τα λεπτά που δίνει η wind αφορούν μόνο μόνιμους κάτοικους ή και εμάς που είμαστε εδώ την ώρα που κάποιοι σαν εσάς τρώνε πιτόγυρα. Προφανώς δεν ξέρετε τι σημαίνει 6.7 Ρίχτερ και στο σκοτάδι για 3 ώρες με παιδιά να κλαίνε 2 μέρες στο ύπαιθρο. Ναι ρε, έχουμε κι εμείς ανάγκες κι αν εσάς σας περισσεύουν για σουβλάκια εμένα θεωρώ ότι η επικοινωνία μου είναι πιο απαραίτητη. Από κάτι σαν εσάς αυτή η χώρα έφτασε εκεί. Εύχομαι ολόψυχα να μη συμβεί σε κανένα σας αυτό που περάσαμε και ζούμε ακόμα. Είναι 1.36 και κάθομαι ξύπνιος από το φόβο νέου μετασεισμού. Εσείς φάτε τα σουβλάκια σας.... Ντροπή τίποτα άλλο...
    Πολλές φορές όταν γράφουμε κάτι δεν του δίνουμε την ανάλογη βαρύτητα και έτσι είναι πολύ εύκολο για κάποιον άλλο να το διακωμωδήσει ή να αστειευτεί. Έτσι λοιπόν και εγώ χωρίς να θέλω να διακωμωδήσω την πολύ σοβαρή κατάσταση που βιώνουν οι κάτοικοι της Κω αστειεύτηκα με το παραπάνω δικό μου σχολιο. θεωρώ ότι πρέπει να ζητήσω ΣΥΓΝΩΜΗ από το φίλο που ενοχλήθηκε Δεν είχα καμία πρόθεση να τον ενοχλήσω ούτε να αστειευτω με την σοβαρότατη κατάσταση που βιώνει και εύχομαι όλα να πάνε καλα για τους ανθρώπους που περνάνε αυτή την Δύσκολη ώρα.

    Θα ηθελα να αφαιρεθει το σχολιο μου. Ευχαριστω.

  10. #10
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sgatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    @miku @emeliss ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Στο Μαρμάρι της Κω που μένω δεν έχει. Ευτυχώς που δεν έπεσαν και στη διάρκεια του σεισμού και μετά τα κινητά. Για τον κίνδυνο τσουνάμι (είμαι δίπλα στη παραλία) μάθαμε από το ίντερνετ. Διακοπές ή όχι είμαστε υπό το φόβο ενός ισχυρού μετασεισμού ανά πάσα στιγμή. Ευτυχώς σήμερα κύλησε ήσυχα. Για αυτό έγραψα ότι μόνιμος κάτοικος ή όχι έχεις τις ίδιες ανάγκες επικοινωνίας. Τώρα για τα συνεχιζόμενα σχόλια πλακίτσας δε θα σχολιάσω γιατί εδώ δεν έχει κοιμηθεί κανείς και δεν έχω κουράγιο για αντιπαραθέσεις. Πολλά μπράβο με την ευκαιρία στους κατοίκους της Κω που συνεχίζουν τη ζωή τους και αντιμετώπισαν το φαινόμενο με απόλυτη ψυχραιμία. Κρίμα στα 2 παιδιά που χάθηκαν. Αυτό μόνο...
    Ναι όντως κρίμα..ελπίζω τουλάχιστον να αντέχουν τα δίκτυα..λογικά δε θα σου βάλει τα λεπτά γιατί δεν είναι δηλωμένο στο νησι..
    Όσο για την ενημέρωση, υπάρχουν και οι τοπικές Ε.Ρα...αυτές δεν ενημερώνουν;Παίζουν και online:
    http://webradio.ert.gr/periferia/
    http://webradio.ert.gr/syxnotites-radiofonias/

    - - - Updated - - -

    98,4 στα FM παίζει ο Ρ/Σ Νοτίου Αιγαίου στην ΚΩ...Σόρρυ για το off topic.

  11. #11
    Εγγραφή
    04-11-2007
    Περιοχή
    ΣΕΠΟΛΙΑ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    447
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110092/10998
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    (dB) / 4.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πολύ χρήσιμες πληροφορίες. Σε ευχαριστώ miku που έψαξες. Για την ώρα υπάρχει μια ησυχία σεισμική εδώ. Τα ξενοδοχεία με πολλούς ορόφους είναι κλειστά για έλεγχο και άπαντες είναι έξω σε πισίνες και ξαπλώστρες. Τα δίκτυα έχουν ανταποκριθεί εξαιρετικά μέχρι στιγμής. Εγώ πχ με wind δεν έμεινα λεπτό χωρίς κινητή. Φανταστείτε την προειδοποίηση για τσουνάμι την μάθαμε από το #kos στο twitter όταν οι τοπικές αρχές είπαν να φύγουμε από τις παραλίες. Εδώ κατάλαβα την πραγματική αξία της κινητής τηλεφωνίας.

  12. #12
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Ναι όντως...αυτό που θα έπρεπε να κάνει η tv το κάνει το ιντερνετ...όοολα τα μεγάλα κανάλια , πλην ΕΡΤ1 και ΣΚΑΙ δεν διέκοψαν ΚΑΝ ούτε για λίγο!!

  13. #13
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sgatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ χρήσιμες πληροφορίες. Σε ευχαριστώ miku που έψαξες. Για την ώρα υπάρχει μια ησυχία σεισμική εδώ. Τα ξενοδοχεία με πολλούς ορόφους είναι κλειστά για έλεγχο και άπαντες είναι έξω σε πισίνες και ξαπλώστρες. Τα δίκτυα έχουν ανταποκριθεί εξαιρετικά μέχρι στιγμής. Εγώ πχ με wind δεν έμεινα λεπτό χωρίς κινητή. Φανταστείτε την προειδοποίηση για τσουνάμι την μάθαμε από το #kos στο twitter όταν οι τοπικές αρχές είπαν να φύγουμε από τις παραλίες. Εδώ κατάλαβα την πραγματική αξία της κινητής τηλεφωνίας.
    Μου θυμίζεις την πικρα του 1999. Καλή δύναμη.

  14. #14
    Εγγραφή
    01-06-2011
    Περιοχή
    Quahog
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    TG788vn v2
    SNR / Attn
    25.0(dB) / 4,0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sgatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαντώ στους ανωτέρω εξυπνάκηδες... Κύριοι μπορεί να μην είμαι μόνιμος κάτοικος Κω αλλά εγώ είμαι εδώ άσχετα διακοπές ή όχι και εσείς κοιμάστε στον καναπέ σας. Εμείς εδώ κουνιόμαστε ασταμάτητα και εσείς είστε κριτές του πληκτρολογίου. Αυτή η χώρα εσάς δεν έχει αναγκη. Εγώ απλά ρώτησα αν τα λεπτά που δίνει η wind αφορούν μόνο μόνιμους κάτοικους ή και εμάς που είμαστε εδώ την ώρα που κάποιοι σαν εσάς τρώνε πιτόγυρα. Προφανώς δεν ξέρετε τι σημαίνει 6.7 Ρίχτερ και στο σκοτάδι για 3 ώρες με παιδιά να κλαίνε 2 μέρες στο ύπαιθρο. Ναι ρε, έχουμε κι εμείς ανάγκες κι αν εσάς σας περισσεύουν για σουβλάκια εμένα θεωρώ ότι η επικοινωνία μου είναι πιο απαραίτητη. Από κάτι σαν εσάς αυτή η χώρα έφτασε εκεί. Εύχομαι ολόψυχα να μη συμβεί σε κανένα σας αυτό που περάσαμε και ζούμε ακόμα. Είναι 1.36 και κάθομαι ξύπνιος από το φόβο νέου μετασεισμού. Εσείς φάτε τα σουβλάκια σας.... Ντροπή τίποτα άλλο...
    Εγω απλα σε ρωτησα αν κανεις πλακα γιατι πραγματικα τοσα χρονια τοσα που εχοθμε δει ποτε δεν εχω δει αληθινη αντιστοιχη ερωτηση..αν ολα οσα ειπες παιρνει η μπαλα και εμενα..φυσικα κ δεν το δεχομαι γιατι δεν μπορεις να με κρινεις με αυτον τον τροπο για μια ερωτηση "λογικη"..χωρις παρεξηγηση...

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-17, 10:24
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-17, 19:56
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-16, 02:22
  4. Μεταφορά βίντεο απο τον υπολογιστή στην κάμερα.
    Από papas2 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-16, 01:02

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας