Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Χθες το βράδυ,μου πέταξε ότι έχει βγει το 3.314,και προσπάθησα να το βάλω όπως τα προηγούμενα,αλλά διαπίστωσα ότι μου μπέρδευε τον υπολογιστή,και μετά από δύο προσπάθειες,το απεγκατέστησα και σας γράφω να μου πείτε τη δική σας εμπειρία.
    Ο υπολογιστής έχει Win7/64bit και μνήμη 8Γίγα.
    Αν δεν είναι σταθερό το 14,μπορώ να βάλω το 13,το προηγούμενο δηλαδή,που ήταν καλό;Και από που να προσπαθήσω να κάνω τις εγκαταστάσεις;

    - - - Updated - - -

    Τελικά βρήκα το 13,το εγκατέστησα,έδειξε ότι δουλεύει,το έκλεισα και έφυγα,αλλά σε λίγο,όταν πήγα να το ανοίξω πάλι μόλις γύρισα σπίτι,είδα να μου βγάζει σελίδα με όνομα 3.3.14!!!!!!Φαίνεται ότι κατά κάποιον τρόπο έχουν ανακατευτεί και οι δύο εκδόσεις και γι' αυτό δε δουλεύει καλά.

  2. #2
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ έχω την .14 και μου δουλεύει κανονικά, έχω Windows 10 64bit με 16GB Ram και την 64μπιτη έκδοση του qbittorrent. Τι σελίδα σου βγάζει; μήπως έχεις όντως την .13 και σε πάει στην σελίδα που κατεβάζεις την καινούρια έκδοση;
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  3. #3
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Συνεχίζω γιατί εδώ γίνονται...μαγικά.Υποτίθεται ότι είχα σβήσει το πρόγραμμα,τόσο το 13,όσο και το 14,και πράγματι εκεί που βρίσκονται τα προγράμματα για να μπορούμε να τα απεγκαταστήσουμε,τέτοιο πρόγραμμα δεν υπάρχει.Πατώντας όμως πάνω στο εικονίδιο του προγράμματος που δεν έχει φύγει από τη μπάρα,εμφανίστηκε ξανά το 14,το οποίο δείχνει ότι δουλεύει, αλλά ...κουτσαίνοντας.Πατάς δηλαδή σήμερα κάποιο "κουμπί",και το καταλαβαίνει...αύριο.
    Θέλω να το απεγκαταστήσω και να το βάλω ξανά μπας και κατέβει κανονικά,αλλά δεν ξέρω που να το βρω για να το διώξω.
    Κάποια ιδέα;

  4. #4
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Theodore41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνεχίζω γιατί εδώ γίνονται...μαγικά.Υποτίθεται ότι είχα σβήσει το πρόγραμμα,τόσο το 13,όσο και το 14,και πράγματι εκεί που βρίσκονται τα προγράμματα για να μπορούμε να τα απεγκαταστήσουμε,τέτοιο πρόγραμμα δεν υπάρχει.Πατώντας όμως πάνω στο εικονίδιο του προγράμματος που δεν έχει φύγει από τη μπάρα,εμφανίστηκε ξανά το 14,το οποίο δείχνει ότι δουλεύει, αλλά ...κουτσαίνοντας.Πατάς δηλαδή σήμερα κάποιο "κουμπί",και το καταλαβαίνει...αύριο.
    Θέλω να το απεγκαταστήσω και να το βάλω ξανά μπας και κατέβει κανονικά,αλλά δεν ξέρω που να το βρω για να το διώξω.
    Κάποια ιδέα;
    Δοκίμασε το Revo uninstaller.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  5. #5
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Τελικά τα κατάφερε ο ανηψιός,αλλά επειδή δεν μπορούσε καλύτερα,χάσαμε όσα ήταν για κατέβασμα.Τέλος πάντων,πάμε για άλλα.
    Εκείνο που θέλω να ρωτήσω τώρα,είναι πώς γίνεται να μπαίνουν τα προς κατέβασμα αρχεία στις λήψεις,όπως γινόταν παλιά,και όταν κατέβαιναν πηγαίνανε στο downloads,ενώ τώρα πάνε όλα και μπαίνουν στα downloads από την αρχή,κάτι που μπερδεύει.

Παρόμοια Θέματα

  1. FreePbx σε Raspberry PI 3, και να το συνδέσω πάνω σε ένα Router της Vodafone
    Από Telchinios στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-18, 08:27
  2. Transcend TS32MLD64V3F5 256MB DDR333 DIMM 2.5-3-3
    Από ikaros στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-16, 17:13
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-08-16, 22:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας