Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    03-10-2003
    Περιοχή
    kipseli
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    898
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    vodafone
    DSLAM
    Forthnet - ΑΡΗΣ
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 27,0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το προβλημα παρουσιαστηκε τον τελευταιο καιρο. Την μια μου "σκαει" η εφαρμογη πριν καν ανοιξει. Την αλλη οταν και οποτε ανοιξει, μολις παω να επιλεξω ειτε live προγραμμα, ειτε on demand, ξεκιναει να παιζει ο player και μετα απο λιγο εμφανιζει μνμ " η αναπαραγωγη δεν υποστηριζεται" . Εχω βγαλει ολα τα antivirus, εχω απεγκαταστησει την εφαρμογη και την εχω εγκαταστησει ξανα, εκει που δειχνει οτι εστρωσε, παιζει γ λιγο και μετα παλι τα ιδια. Το tablet εχει 3g ram και απο την μερα που ειχα το nova go επαιζε κανονικα. Και πριν την αναβαθμιση του android αλλα και μετα μεχρι πριν κανα μηνα. Εχω full pack . Σηκωνω τα χερια!Δεν μπορωνα καταλαβω τι γινεται! Το τελευταιο που μπορω να υποθεσω ειναι να φταει το wifi. Αλλα και παλι..το streaming για να παιξει αξιοπρεπες, πρεπει να ναι απο 6mbps και πανω. Εγω κλειδωνω στα 10mbps. You tube κλπ τρεχουν κανονικα....

    - - - Updated - - -

    Καλααα, μαλλον βρηκα και μονος μου την απαντηση...ειδα κατι feedback στο android market της εφαρμογης...ειναι κ αλλοι παθων...προφανως οι developer της nova ταχουν κανει μην πω τι...κοινως φταιει η εφαρμογη! Ελεος,φτιαχτε την!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nxenos : 24-07-17 στις 18:25. Αιτία: Τυπογραφικο λαθος

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα nxenos,

    Εάν αντιμετωπίζεις κάποιο ζήτημα με την εφαρμογή, μπορείς να μας ενημερώσεις σε pm με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε.

    Γεωργία, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Samsung Tablet Galaxy tab2
    Από varant στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-17, 23:10
  2. NOVA GO
    Από GIAGIOZISG στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-17, 15:41
  3. Nova: πιλοτική αλλαγή στην υπηρεσία Nova Go
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-16, 23:16

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας