Σελ. 81 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 61717679808182838691101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.201-1.215 από 2004
  1. #1201
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.935
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να αναφερθώ στο bold μόνο.. Πως μπορείς να αποδείξεις το αίτημα μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας; Μόνο αν έχεις κρατήσει κάπου στοιχεία..ημερομηνία & ώρα, όνομα υπαλλήλου κλπ κλπ.. Η αν ήρθε κάποιο sms επιβεβαίωσης..
    Μετά μόνο με απομαγνητοφώνηση..που θέλει διαδικασία.. Γιατί λέω εγγράφως μόνο..

    - - - Updated - - -

    Α..ξεχασμένος..με έπιασε η φόρα του γραψίματος..
    Χρόνια πολλά παιδιά & ευτυχισμένο το 2020! Με υγεία πάνω απ'όλα και να σας φέρει ότι επιθυμείτε..
    Καλά κάνεις και το τονίζεις. Η εναλλακτική είναι να ζητήσεις από τον υπάλληλο να τον ηχογραφήσεις για να έχεις διαβεβαίωση. Πιο εύκολα όμως αυθυς εξαρχής γραπτά.

    Καλή χρονιά!

  2. #1202
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.991
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά κάνεις και το τονίζεις. Η εναλλακτική είναι να ζητήσεις από τον υπάλληλο να τον ηχογραφήσεις για να έχεις διαβεβαίωση. Πιο εύκολα όμως αυθυς εξαρχής γραπτά.

    Καλή χρονιά!
    Και μόλις ο εκπρόσωπος ακούσει ότι τον ηχογραφείς και εσύ, θα πει ένα δεν συναινώ.. Και μετά μια τρύπα στο νερό, εξυπηρέτηση 0.
    Η θα πρέπει να κλείσεις την ηχογράφηση αν επιθυμείς να προχωρήσεις, Η τελικά το τηλέφωνο.. Δε νομίζω να γίνεται αλλιώς..
    Από την άλλη εμείς όταν τους παίρνουμε συναινούμε στη ηχογράφηση..αλλιώς σου λέει το προηχογραφημένο κλείσε αν δεν συναινείς και πάλι εξυπηρέτηση 0.
    Και ξαναγυρνάμε στο εγγράφως..εκεί δεν μπορούν να αρνηθούν, πρέπει να απαντήσουν.
    Αν γίνει μέσω mail/fax η φόρμα επικοινωνίας, θα πάρει αρ.αιτήματος και όπως είπα..θα πρέπει να απαντήσουν πάλι εγγράφως..
    Σε περίπτωση που μας πάρει κάποιος τηλέφωνο να μας το απαντήσει προφορικά, του λέμε ότι θέλουμε εγγράφως την απάντηση, η και ακόμα αν δεν μας απαντήσουν στέλνουμε ξανά μήνυμα ρωτώντας για την εξέλιξη.. Δεν το αφήνουμε έτσι.. Αν και συνήθως δεν χρειάζεται όλο αυτό..
    Αν από την άλλη γίνει μέσω messenger,fbook κλπ κρατάμε το ιστορικό..printscreen ίσως; Η αν είναι μέσω chat το ρυθμίζουμε να στείλει copy τη συνομιλία στο mail μας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 01-01-20 στις 22:19.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #1203
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.935
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μόλις ο εκπρόσωπος ακούσει ότι τον ηχογραφείς και εσύ, θα πει ένα δεν συναινώ.. Και μετά μια τρύπα στο νερό, εξυπηρέτηση 0.
    Η θα πρέπει να κλείσεις την ηχογράφηση αν επιθυμείς να προχωρήσεις, Η τελικά το τηλέφωνο.. Δε νομίζω να γίνεται αλλιώς..
    Από την άλλη εμείς όταν τους παίρνουμε συναινούμε στη ηχογράφηση..αλλιώς σου λέει το προηχογραφημένο κλείσε αν δεν συναινείς και πάλι εξυπηρέτηση 0.
    Και ξαναγυρνάμε στο εγγράφως..εκεί δεν μπορούν να αρνηθούν, πρέπει να απαντήσουν.
    Αν γίνει μέσω mail/fax η φόρμα επικοινωνίας, θα πάρει αρ.αιτήματος και όπως είπα..θα πρέπει να απαντήσουν πάλι εγγράφως..
    Σε περίπτωση που μας πάρει κάποιος τηλέφωνο να μας το απαντήσει προφορικά, του λέμε ότι θέλουμε εγγράφως την απάντηση, η και ακόμα αν δεν μας απαντήσουν στέλνουμε ξανά μήνυμα ρωτώντας για την εξέλιξη.. Δεν το αφήνουμε έτσι.. Αν και συνήθως δεν χρειάζεται όλο αυτό..
    Αν από την άλλη γίνει μέσω messenger,fbook κλπ κρατάμε το ιστορικό..printscreen ίσως; Η αν είναι μέσω chat το ρυθμίζουμε να στείλει copy τη συνομιλία στο mail μας.
    Αυτό που γράφω είναι το αντίστοιχο με την ηχογράφηση που γίνεται όταν κάνεις συμβόλαιο και όχι όλης της κλήσης, και γενικά προβλέπεται. Είναι δε, για τον ίδιο και την εταιρία πιο εύκολο γιατί γλυτώνουν χρόνο και χρήμα. Αν δεν το κάνει δεν θα θέλει και να στείλει εγγράφως.

  4. #1204
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.991
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που γράφω είναι το αντίστοιχο με την ηχογράφηση που γίνεται όταν κάνεις συμβόλαιο και όχι όλης της κλήσης, και γενικά προβλέπεται. Είναι δε, για τον ίδιο και την εταιρία πιο εύκολο γιατί γλυτώνουν χρόνο και χρήμα. Αν δεν το κάνει δεν θα θέλει και να στείλει εγγράφως.
    Όπως όταν σε παίρνουν για ανανέωση συμβολαίου λες ε;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #1205
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.935
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως όταν σε παίρνουν για ανανέωση συμβολαίου λες ε;
    Ναι ακριβώς.

    Όπως και να έχει καλύτερα από την αρχή γραπτώς για να μην χάνεις χρόνο.

  6. #1206
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.991
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ακριβώς.

    Όπως και να έχει καλύτερα από την αρχή γραπτώς για να μην χάνεις χρόνο.
    Το γραπτώς ανάλογα με τον τρόπο αποστολής παίζει να καθυστερήσει μέχρι να το επεξεργαστούν.. Αλλά είσαι σίγουρος.
    Τουλάχιστον όταν θα πάρεις το οκ..
    Μέσω chat π.χ, κάνεις πιο γρήγορη δουλειά και έχεις κ αντίγραφο..

    Σχετικά με το παράδειγμα που λες..
    Αυτοί το ηχογραφούν όταν κάνεις το συμβόλαιο.. Εσύ από που έχεις αντίγραφο;
    Δεν ξέρω πως θα αντιδρούσαν αν τους έλεγες σας ηχογραφώ και εγώ.. Νομίζω όμως ότι δεν είναι το ίδιο..
    Εγώ κάποτε σε τηλεφωνική ανανέωση συμβολαίου τους είχα ζητήσει κ αντίγραφο της προσφοράς στο email μου..
    Μία φορά το στείλανε.. Μετά δεν έτυχε ξανά..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  7. #1207
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.935
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γραπτώς ανάλογα με τον τρόπο αποστολής παίζει να καθυστερήσει μέχρι να το επεξεργαστούν.. Αλλά είσαι σίγουρος.
    Τουλάχιστον όταν θα πάρεις το οκ..
    Μέσω chat π.χ, κάνεις πιο γρήγορη δουλειά και έχεις κ αντίγραφο..

    Σχετικά με το παράδειγμα που λες..
    Αυτοί το ηχογραφούν όταν κάνεις το συμβόλαιο.. Εσύ από που έχεις αντίγραφο;
    Δεν ξέρω πως θα αντιδρούσαν αν τους έλεγες σας ηχογραφώ και εγώ.. Νομίζω όμως ότι δεν είναι το ίδιο..
    Εγώ κάποτε σε τηλεφωνική ανανέωση συμβολαίου τους είχα ζητήσει κ αντίγραφο της προσφοράς στο email μου..
    Μία φορά το στείλανε.. Μετά δεν έτυχε ξανά..
    Εξαρτάται πως θα το πήγαινες. Απλά επειδή συνήθως ο πελάτης είναι αυτός που καίγεται το ξέρουν και πατάνε εκεί. Από εκεί και πέρα η μη αποδοχή θα πρέπει να βάζει κάποιον σε σκέψη για το κατά πόσο έχει αξία αυτό που ειπώθηκε από τον υπάλληλο.

    Τώρα το πιθανότερο είναι πως αυτοί ηχογραφούν ολόκληρη την κλήση και χωρίς ενημέρωση έτσι και αλλιώς, αν μη τι άλλο για εσωτερικό έλεγχο των υπαλλήλων τους.

  8. #1208
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Αυτοί το ηχογραφούν όταν κάνεις το συμβόλαιο.. Εσύ από που έχεις αντίγραφο;
    Δεν ξέρω πως θα αντιδρούσαν αν τους έλεγες σας ηχογραφώ και εγώ.. Νομίζω όμως ότι δεν είναι το ίδιο..
    ...
    Με υποστηρηξη cosmote διαλογος:

    κοτε: η κληση ηχογραφείται για τη δικη σας (δικια μου ) ασφάλεια
    εγω: σας ενημερωνω οτι η κλήση ηχογραφείται για τη δική μας ασφάλεια
    κοτε: δεν συναινώ
    εγω: ούτε εγω συναινώ
    κοτε: εμεις ηχογραφουμε για τη δική σας ασφάλεια γιατί είναι πολιτική της εταιρίας, εγω σας ενημερώνω ότι δεν συναινώ
    εγω: μπορώ να έχω αντίγραφο της ηχογραφισης της κλήσης μας που κάνει η cosmote;
    κοτε: ναι αν το ζητησετε και περάσει κάποια διαδικασία ....
    εγω: οπότε έχω δικαίωμα να εχω αντιγραφο της ηχογραφησης.
    κοτε: Ναι
    εγω: Πού είναι το πρόβλημα σας τότε να έχω αντίγραφο;
    κοτε: <κόλλησε για λίγο και συνέχισε η επίκοινωνία κανονικά>


  9. #1209
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.991
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bxenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με υποστηρηξη cosmote διαλογος:

    κοτε: η κληση ηχογραφείται για τη δικη σας (δικια μου ) ασφάλεια
    εγω: σας ενημερωνω οτι η κλήση ηχογραφείται για τη δική μας ασφάλεια
    κοτε: δεν συναινώ
    εγω: ούτε εγω συναινώ
    κοτε: εμεις ηχογραφουμε για τη δική σας ασφάλεια γιατί είναι πολιτική της εταιρίας, εγω σας ενημερώνω ότι δεν συναινώ
    εγω: μπορώ να έχω αντίγραφο της ηχογραφισης της κλήσης μας που κάνει η cosmote;
    κοτε: ναι αν το ζητησετε και περάσει κάποια διαδικασία ....
    εγω: οπότε έχω δικαίωμα να εχω αντιγραφο της ηχογραφησης.
    κοτε: Ναι
    εγω: Πού είναι το πρόβλημα σας τότε να έχω αντίγραφο;
    κοτε: <κόλλησε για λίγο και συνέχισε η επίκοινωνία κανονικά>

    Ναι.. όντως καλή φάση..
    Το πήγες to the point που λένε..

    Το θέμα είναι γιατί να έχει μόνο το ένα μέρος την ηχογράφηση; Άσχετα με την όποια πολιτική του.. Και μετά αν το χρειαστείς να τραβάς γολγοθά για να το πάρεις και ξαφνικά..να χαθεί η ηχογράφηση. Λέμε τώρα.
    Πάντως ο/η εκπρόσωπος έδειξε ξεκάθαρα ότι δεν συναινεί.. Και εσύ αρχικά.. Μετά έκανες τις ερωτήσεις για το αντίγραφο.
    Και προχώρησε η επικοινωνία. Μπέρδεμα.. Αλλά και πάλι δεν ξέρω αν η ηχογράφηση αυτή, ίσως και από τις 2 πλευρές, θα μπορέσει μελλοντικά να χρησιμοποιηθεί.. Τι να πω..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 02-01-20 στις 02:58.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #1210
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Οι εταιρείες υποχρεούνται εκ του κανονισμού σε ηχογράφηση των κλήσεων, ανάλογα τον λόγο που γίνεται η συνομιλία. Δεν γίνεται αυτόματα ηχογράφηση σε κάθε επικοινωνία.
    Μπορούμε κι έχουμε δικαίωμα να ζητήσουμε το αντίγραφο της συνομιλίας, αρκεί να γνωρίζουμε τουλάχιστον την ακριβή ώρα και ημερομηνία επικοινωνίας και αν είναι δυνατόν το όνομα ή κωδικό θέσης του υπαλλήλου.

  11. #1211
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.991
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Καλά ε..
    Οι άνθρωποι μιλάμε δεν παίζονται..

    Δεν πρόλαβε να κλείσει ο μήνας από την paydash, κ έσκασε ετούτο.. Αν και στου κουφού τη πόρτα, όσο θέλεις βρόντα.. (φραγή)..
    FreeSMS O KΩΔIKOΣ PIN ΓIA EΓΓPAΦH ΣTHN YΠHPEΣIA EINAI 4561 XPΩΣ €2,08/SMS,3SMS/EBΔΔ.ΔIAΓPAΦH
    ME STOP ΣTO 54850 THΛ.EΞYΠ 2117800019 VEOO
    Μα καλά για τόσο αφελείς μας περνάνε να πηγαίνουμε δήθεν μόνοι μας να βάζουμε τα χεράκια μας να βγάζουμε τα ματάκια μας; Μετάφραση: Να βάζουμε δήθεν τον αριθμό μας για να κάνουμε εγγραφή στις φανταστικές υπηρεσίες τους;

    Τι θα γίνει δλδ τώρα; Δε θα μπορούμε να σερφάρουμε και σε κάθε διαφημιστικό banneraki η ότι άλλο γίνεται, θα κάνουμε συλλογή από μηνύματα; Άσχετα αν είναι free..
    Να πάρω τη βόντα να τους πω τι; Τα ίδια; Να μου πουν τι; Τα ίδια; Υπάρχει στη προηγούμενη φάση ανάλογο ιστορικό..
    Να πάρω την υππ δεν έχω δουλειά. Θα αρχίσουν τις αρλούμπες τους.. Βέβαια υπάρχει κ το θέμα με τα προσωπικά δεδομένα, αλλά άκρη δεν βγάζεις..
    Τελικά μόνο με τη φραγή τρώνε πόρτα ασφαλείας..

    - - - Updated - - -

    Μάλλον θα δοκιμάσω να ζητήσω αυτό που είπε ο thourios..
    H θα το αφήσω έτσι να σπάμε πλάκα με τα failed attemps τους..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 05-01-20 στις 15:13. Αιτία: προσθήκη συνδέσμου.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #1212
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.121
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Στη θέση σου δεν θα το άφηνα γιατί τα "παράθυρα" είναι πολλά και είναι όλα, τυχαίως, υπέρ των "εταιριών" αυτών.

    Ποιος ξέρει ίσως με κάποιον μαγικό τρόπο, ίσως με κάποιο λαθάκι κάποιου συστήματος να ανοίξουν πάλι οι πύλες του πορτοφολιού σου και να σου τα πάρουν όλα αναδρομικά. Άντε βγάλε άκρη μετά.

    Άντε να εξηγήσεις ότι τις γελοίες "υπηρεσίες" που προσφέρουν δεν τις ζήτησες ποτέ σου.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #1213
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.935
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι εταιρείες υποχρεούνται εκ του κανονισμού σε ηχογράφηση των κλήσεων, ανάλογα τον λόγο που γίνεται η συνομιλία. Δεν γίνεται αυτόματα ηχογράφηση σε κάθε επικοινωνία.
    Μπορούμε κι έχουμε δικαίωμα να ζητήσουμε το αντίγραφο της συνομιλίας, αρκεί να γνωρίζουμε τουλάχιστον την ακριβή ώρα και ημερομηνία επικοινωνίας και αν είναι δυνατόν το όνομα ή κωδικό θέσης του υπαλλήλου.
    Ο κανονισμός μπορεί να είναι σαφής αλλά ποιος θα τους ελέγξει και αν τον παραβαίνουν;

    Θεωρητικά μπορείς να ζητήσεις αντίγραφο, αλλά αυτοί μπορούν να επικαλεστούν τεχνικό θέμα ώστε να μην στο δώσουν, όπως έχει γίνει με γνωστό μου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη θέση σου δεν θα το άφηνα γιατί τα "παράθυρα" είναι πολλά και είναι όλα, τυχαίως, υπέρ των "εταιριών" αυτών.

    Ποιος ξέρει ίσως με κάποιον μαγικό τρόπο, ίσως με κάποιο λαθάκι κάποιου συστήματος να ανοίξουν πάλι οι πύλες του πορτοφολιού σου και να σου τα πάρουν όλα αναδρομικά. Άντε βγάλε άκρη μετά.

    Άντε να εξηγήσεις ότι τις γελοίες "υπηρεσίες" που προσφέρουν δεν τις ζήτησες ποτέ σου.
    Σύμφωνα με την Vodafone λαμβάνεις μηνύματα γιατί εγγράφηκες ο ίδιος.

  14. #1214
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.121
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων


    Σύμφωνα με την Vodafone λαμβάνεις μηνύματα γιατί εγγράφηκες ο ίδιος.
    Αυτό είναι προσβλητικό.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #1215
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.935
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι προσβλητικό.
    Το ότι τους δικαιολογούν είναι επίσης ενδεικτικό για πολλά πράγματα.

Σελ. 81 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 61717679808182838691101 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-20, 08:48
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-17, 18:55
  3. Απόκτηση 2ου αριθμού για χρήση ως FAX
    Από ipred στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-16, 11:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας