Σελ. 133 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 113123128131132133134 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.981-1.995 από 2004
  1. #1981
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το adguard χωρίς root υποστηρίζει μόνο samsung & yandex..
    Έτσι μου λέει.. Από το google play..
    Έβαλα λάθος έκδοση;
    Αυτή είναι ειδική έκδοση. Το κανονικό υπάρχει στην επίσημη ιστοσελίδα που σου έδωσα και πριν.

  2. #1982
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.679
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zeronero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει και η λύση του dns.adguard.com στο Wifi & Internet/ Private DNS σε android.
    Τώρα που το λες κάπου το είχα δει αυτό το πεδίο αλλά δεν θυμάμαι που..
    Στον browser το βάζουμε η στο κινητό γενικά;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aπό το sms αποδοχής
    Αν δεν ξέρουν το τηλεφωνικό σου νούμερο, δεν μπορούν να σε γράψουν σε υπηρεσία.
    Sms αποδοχής εννοείς το εξερχόμενο που φεύγει με την αποδοχή Η το εισερχόμενο που σου στέλνουν;
    Γιατί συγκεκριμένα το onthespot νομίζω δεν στέλνει, αν και στο τιμοκατάλογο τους έχουν χρέωση για sms ο πάροχος..
    Η μετά αν λες για το εισερχόμενο, πως βρίσκουν τον αριθμό;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή είναι ειδική έκδοση. Το κανονικό υπάρχει στην επίσημη ιστοσελίδα που σου έδωσα και πριν.
    Θα το δω..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #1983
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.242
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα που το λες κάπου το είχα δει αυτό το πεδίο αλλά δεν θυμάμαι που..
    Στον browser το βάζουμε η στο κινητό γενικά;
    Στο κινητό, κάπου θα βρεις επιλογή για dns. Σε 1+ είναι στο Wifi & Internet/ Private DNS. Σε xiaomi είναι στο menu που υπάρχουν και οι λειτουργίες του NFC, VPN κτλ. Θα αναφέρει DNS.

  4. #1984
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Στα Xiaomi είναι στο Connection & sharing > Private DNS.
    Με adguard δεν χρειάζεται και χρησιμοποιεί όποιον έχουμε ορίσει σε αυτό.

  5. #1985
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.679
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    επίσης και Γενική Γραμματεία Καταναλωτή θα έλεγα εγώ.

    - - - Updated - - -



    φραγή στα 4-5 ψήφια

    ad blocker να κόβει τα πάντα

    μετά δεν νομίζω να υπάρχει τρόπος να σε χρεώσουν και να τα οικονομήσουν.
    Επειδή μου διέφυγε πίσω...
    Ξέχασες τη συνδρομητική υπηρεσία όπως τη πάτησα τώρα..
    Φραγή στα 4-5ψήφια είχα, adblock δεν είχα...
    Τώρα αν καταφέρουν τα διάφορα adblock να κόψουν τις συνδρομητικές πριν δράσουν, έχει καλώς..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #1986
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τα 5ψήφια είναι για τις ΥΠΠ υπηρεσίες, τα γνωστά sms.
    Το adblock θα εξαφανίζει διαφημίσεις που είτε είναι ενσωματωμένες σε εφαρμογές (όπου είναι δυνατόν στην free έκδοση) είτε σε οποιονδήποτε browser. Δεν κάνει τίποτα σε Youtube ή αν ο ίδιος ο χρήστης συνδεθεί σε τέτοια υπηρεσία (όχι από διαφήμιση, καθώς δεν θα υπάρχει).

  7. #1987
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG-20220119-201231.jpg 
Εμφανίσεις:  42 
Μέγεθος:  26,0 KB 
ID: 234171


  8. #1988
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.242
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πότε της ότι ψάχνεις την Άντζελα2.

  9. #1989
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.245
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG-20220119-201231.jpg 
Εμφανίσεις:  42 
Μέγεθος:  26,0 KB 
ID: 234171

    Τα εισερχόμενα από αυτό το νούμερο είναι δωρεάν αλλά έστω και έτσι με ενόχλησαν. Δεν θυμάμαι πως τα ξεφορτώθηκα. Έχω γραφτεί και στο άρθρο 11 αλλά και έχω ζητήσει φραγή σε όλα τα πενταψήφια χρεώσιμο και μη.
    Εχουν μια σελίδα εδώ και χρόνια.
    "Έλληνες Παντού"

  10. #1990
    Εγγραφή
    08-04-2022
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    "Έχω συμβόλαιο κινητής τηλεφωνίας με την Vodafone. Στις 22/06/2021 μου έστειλε η Vodafone sms με το οποίο με ενημέρωνε ότι έχω γραφτεί σε μια υπηρεσία με χρέωση 5.00€/εβδομάδα και αν θέλω να διαγραφεί θα πρέπει να τους καλέσω τηλεφωνικά. Πράγματι εντός μιας ώρας τους κάλεσα και ακυρώσαμε την συνδρομή.
    Στην επικοινωνία που είχα με τον εκπρόσωπο της Vodafone, του εξήγησα ότι δεν έκανα εγώ κάποια ενέργεια από πρόθεση και δήλωσα ότι δεν θέλω στο μέλλον να πληρώσω την οποιαδήποτε συνδρομή μέ χρέωση του μηνιαίου μου λογαριασμού. Μου απάντησαν ότι δεν υπάρχει τρόπος να αποτρέψουν παρόμοιες χρεώσεις από τέτοιες συνδρομές τις οποίες ενεργοποιεί ο χρήστης εκούσια ή ακούσια κατά την περιήγηση του στο διαδίκτυο, έστω και αν εξαρχής δηλώσει ότι δεν επιθυμεί οποτεδήποτε και για κανένα να αποδεχτεί η Vodafone τέτοιες χρεώσεις.
    Μετά από λίγες μέρες συγκεκριμένα στις 02-07-2021 μου ήρθε το ίδιο ακριβώς μήνυμα, το οποίο όμως δεν αντιλήφθηκα, καθώς ήρθε σχεδόν παράλληλα με άλλο μήνυμα από την Vodafone για άλλο θέμα.
    Πέρασε λοιπόν ένα χρονικό διάστημα μέχρι και σήμερα 6-04-2022, όποτε σε τυχαίο έλεγχο που έκανα στον τρέχοντα μηνιαίο λογαριασμό αντιλήφθηκα ότι χρεώνομαι για αυτήν την συνδρομή 5.00€/εβδομάδα για διάστημα 9 μηνών. Επισημαίνω ότι οι πληρωμές γίνονταν μέσω πάγιας εντολής και για αυτό διέφευγαν οι επιπλέον αυτές χρεώσεις της προσοχής μου.Το επιπλέον πόσο που έχω πληρώσει μέχρι και σήμερα είναι 175€.
    Στην συνομιλία που είχα με την Vodafone μου ειπώθηκαν πάλι τα ίδια, καταλήγοντας ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι και ότι η μόνη υποχρέωση τους, είναι να μου αποστέλλουν sms κάθε φορά που κάποιος τρίτος τους ζητάει να μου χρεώσουν ένα πόσο. Τό μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να ακυρώσουν αν τους ζητηθεί την συνδρομή.
    Ενημερωτικά στο site VodafoneSelfCare, https://payments.vodafone.com/gr/payments μπορείς και βλέπεις αυτές τις συνδρομές."

    Το παραπάνω κείμενο το παρέθεσα στην έγγραφη αναφορά καταγγελίας που απέστειλα στον συνήγορο του καταναλωτή με αίτημα την παρέμβαση του για επιστροφή των χρημάτων. Σε μια πρόχειρη 'ερευνά που έκανα κατάλαβα ότι η απάτη αυτή (μάλλον με την συνέργεια και των παρόχων κινητής τηλεφωνίας) εφαρμόζεται εδώ και πολλά χρόνια. Περιμένοντας την απάντηση από τον Συνήγορο του Καταναλωτή ήθελα την γνώμη των χρηστών που ενδεχομένως έχουν αντιμέτωπίσει παρόμοια θέματα, για τον τρόπο που μπορώ να διεκδικήσω τα λεφτά μου.

  11. #1991
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.245
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Έχω συμβόλαιο κινητής τηλεφωνίας με την Vodafone. Στις 22/06/2021 μου έστειλε η Vodafone sms με το οποίο με ενημέρωνε ότι έχω γραφτεί σε μια υπηρεσία με χρέωση 5.00€/εβδομάδα και αν θέλω να διαγραφεί θα πρέπει να τους καλέσω τηλεφωνικά. Πράγματι εντός μιας ώρας τους κάλεσα και ακυρώσαμε την συνδρομή.
    Στην επικοινωνία που είχα με τον εκπρόσωπο της Vodafone, του εξήγησα ότι δεν έκανα εγώ κάποια ενέργεια από πρόθεση και δήλωσα ότι δεν θέλω στο μέλλον να πληρώσω την οποιαδήποτε συνδρομή μέ χρέωση του μηνιαίου μου λογαριασμού. Μου απάντησαν ότι δεν υπάρχει τρόπος να αποτρέψουν παρόμοιες χρεώσεις από τέτοιες συνδρομές τις οποίες ενεργοποιεί ο χρήστης εκούσια ή ακούσια κατά την περιήγηση του στο διαδίκτυο, έστω και αν εξαρχής δηλώσει ότι δεν επιθυμεί οποτεδήποτε και για κανένα να αποδεχτεί η Vodafone τέτοιες χρεώσεις.
    Μετά από λίγες μέρες συγκεκριμένα στις 02-07-2021 μου ήρθε το ίδιο ακριβώς μήνυμα, το οποίο όμως δεν αντιλήφθηκα, καθώς ήρθε σχεδόν παράλληλα με άλλο μήνυμα από την Vodafone για άλλο θέμα.
    Πέρασε λοιπόν ένα χρονικό διάστημα μέχρι και σήμερα 6-04-2022, όποτε σε τυχαίο έλεγχο που έκανα στον τρέχοντα μηνιαίο λογαριασμό αντιλήφθηκα ότι χρεώνομαι για αυτήν την συνδρομή 5.00€/εβδομάδα για διάστημα 9 μηνών. Επισημαίνω ότι οι πληρωμές γίνονταν μέσω πάγιας εντολής και για αυτό διέφευγαν οι επιπλέον αυτές χρεώσεις της προσοχής μου.Το επιπλέον πόσο που έχω πληρώσει μέχρι και σήμερα είναι 175€.
    Στην συνομιλία που είχα με την Vodafone μου ειπώθηκαν πάλι τα ίδια, καταλήγοντας ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι και ότι η μόνη υποχρέωση τους, είναι να μου αποστέλλουν sms κάθε φορά που κάποιος τρίτος τους ζητάει να μου χρεώσουν ένα πόσο. Τό μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να ακυρώσουν αν τους ζητηθεί την συνδρομή.
    Ενημερωτικά στο site VodafoneSelfCare, https://payments.vodafone.com/gr/payments μπορείς και βλέπεις αυτές τις συνδρομές."

    Το παραπάνω κείμενο το παρέθεσα στην έγγραφη αναφορά καταγγελίας που απέστειλα στον συνήγορο του καταναλωτή με αίτημα την παρέμβαση του για επιστροφή των χρημάτων. Σε μια πρόχειρη 'ερευνά που έκανα κατάλαβα ότι η απάτη αυτή (μάλλον με την συνέργεια και των παρόχων κινητής τηλεφωνίας) εφαρμόζεται εδώ και πολλά χρόνια. Περιμένοντας την απάντηση από τον Συνήγορο του Καταναλωτή ήθελα την γνώμη των χρηστών που ενδεχομένως έχουν αντιμέτωπίσει παρόμοια θέματα, για τον τρόπο που μπορώ να διεκδικήσω τα λεφτά μου.
    Ζήτα φραγή όλων των εισερχομένων από πενταψήφια κτλ. Εγώ μάλιστα έχω ενεργοποιήσει την φραγή και στα εξερχόμενα.

  12. #1992
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.698
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Έχω συμβόλαιο κινητής τηλεφωνίας με την Vodafone. Στις 22/06/2021 μου έστειλε η Vodafone sms με το οποίο με ενημέρωνε ότι έχω γραφτεί σε μια υπηρεσία με χρέωση 5.00€/εβδομάδα και αν θέλω να διαγραφεί θα πρέπει να τους καλέσω τηλεφωνικά. Πράγματι εντός μιας ώρας τους κάλεσα και ακυρώσαμε την συνδρομή.
    Στην επικοινωνία που είχα με τον εκπρόσωπο της Vodafone, του εξήγησα ότι δεν έκανα εγώ κάποια ενέργεια από πρόθεση και δήλωσα ότι δεν θέλω στο μέλλον να πληρώσω την οποιαδήποτε συνδρομή μέ χρέωση του μηνιαίου μου λογαριασμού. Μου απάντησαν ότι δεν υπάρχει τρόπος να αποτρέψουν παρόμοιες χρεώσεις από τέτοιες συνδρομές τις οποίες ενεργοποιεί ο χρήστης εκούσια ή ακούσια κατά την περιήγηση του στο διαδίκτυο, έστω και αν εξαρχής δηλώσει ότι δεν επιθυμεί οποτεδήποτε και για κανένα να αποδεχτεί η Vodafone τέτοιες χρεώσεις.
    Μετά από λίγες μέρες συγκεκριμένα στις 02-07-2021 μου ήρθε το ίδιο ακριβώς μήνυμα, το οποίο όμως δεν αντιλήφθηκα, καθώς ήρθε σχεδόν παράλληλα με άλλο μήνυμα από την Vodafone για άλλο θέμα.
    Πέρασε λοιπόν ένα χρονικό διάστημα μέχρι και σήμερα 6-04-2022, όποτε σε τυχαίο έλεγχο που έκανα στον τρέχοντα μηνιαίο λογαριασμό αντιλήφθηκα ότι χρεώνομαι για αυτήν την συνδρομή 5.00€/εβδομάδα για διάστημα 9 μηνών. Επισημαίνω ότι οι πληρωμές γίνονταν μέσω πάγιας εντολής και για αυτό διέφευγαν οι επιπλέον αυτές χρεώσεις της προσοχής μου.Το επιπλέον πόσο που έχω πληρώσει μέχρι και σήμερα είναι 175€.
    Στην συνομιλία που είχα με την Vodafone μου ειπώθηκαν πάλι τα ίδια, καταλήγοντας ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι και ότι η μόνη υποχρέωση τους, είναι να μου αποστέλλουν sms κάθε φορά που κάποιος τρίτος τους ζητάει να μου χρεώσουν ένα πόσο. Τό μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να ακυρώσουν αν τους ζητηθεί την συνδρομή.
    Ενημερωτικά στο site VodafoneSelfCare, https://payments.vodafone.com/gr/payments μπορείς και βλέπεις αυτές τις συνδρομές."

    Το παραπάνω κείμενο το παρέθεσα στην έγγραφη αναφορά καταγγελίας που απέστειλα στον συνήγορο του καταναλωτή με αίτημα την παρέμβαση του για επιστροφή των χρημάτων. Σε μια πρόχειρη 'ερευνά που έκανα κατάλαβα ότι η απάτη αυτή (μάλλον με την συνέργεια και των παρόχων κινητής τηλεφωνίας) εφαρμόζεται εδώ και πολλά χρόνια. Περιμένοντας την απάντηση από τον Συνήγορο του Καταναλωτή ήθελα την γνώμη των χρηστών που ενδεχομένως έχουν αντιμέτωπίσει παρόμοια θέματα, για τον τρόπο που μπορώ να διεκδικήσω τα λεφτά μου.
    Εκτός το αίτημα διαμεσολάβησης στον ΣτΚ, κάνε και μία καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Δεν λύνει το πρόβλημα, αλλά δίνει κίνητρο στον πάροχο να δώσει λύση.

  13. #1993
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.324
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @ cgeo

    Είχες βάλει off τις αποστολές από 5-ψήφια από την εφαρμογή της Vodafone ?
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Others : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE, Samsung S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2

  14. #1994
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.679
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Το ίδιο είχα πάθει στο onthespot..
    Δηλαδή συγγενικό μου πρόσωπο που του έχω βάλει τη σχετική σιμ..
    Έχουν βρει άλλο τρόπο πλέον και χρεώνουν τώρα..
    Δεν είναι με 5ψήφιο αλλά με συνδρομή..
    Η πατάτα έγινε πιθανώς από banner-διαφήμιση δεν ξέρω.. Μου διαφεύγει το πως τώρα.. Έγινε πιθανώς όσο η κάρτα χρησιμοποιούσε τα δεδομένα κινητής.. Αλλιώς πως θα έβλεπαν τον αριθμό.. Και ναι, το έχουμε συζητήσει πίσω ότι ο αριθμός, το μοντέλο του κινητού κλπ φαίνεται... Δλδ μπορούν να τα δουν..
    Νομίζω breaktimenow λεγόταν η υπηρεσία..
    Τότε είχα μπει σε μια σελίδα της βοντα, μετά το μήνυμα χρέωσης, που είχε λίστα με τις ενεργές συνδρομητικές υπηρεσίες, αυτή τη σελίδα που αναφέρεται πάνω, και απενεργοποίησα την υπηρεσία που με χρέωνε..
    Μετά απευθύνθηκα στη βοντα η οποία με τη σειρά της με παρέπεμψε στην υππ, όπου και τους έκραξα εγγράφως στο email που βρήκα..
    Το mail το έστειλα στην υππ με κοινοποίηση σε βοντα, εεττ, νομική προστασία που έχω..
    Τελικά μου πίστωσαν το ποσό..
    Το θέμα όμως είναι όπως είπα ότι έχουν βρει άλλο τρόπο όπου η φραγή δεν κάνει απολύτως μα απολύτως τίποτα για να σε προστατέψει..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 09-04-22 στις 15:25.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #1995
    Εγγραφή
    08-04-2022
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Τελικά εκτός από τον συνήγορο του καταναλωτή έκανα έγγραφη αναφορά και στην Vodafone. Μέσα σε 20 μέρες με πήραν τηλέφωνο ασπό την Vodafone και με ενήμέρωσαν ότι θα μου επιστρέψουν το 50% του ποσου. Μετά από κάποιο διάστημα μου κοινοποιηθηκε και η αλληλογραφία της Vodafone με τον συνήγορο του Καταναλωτη όπου ενημερώθηκα οτι θα μου πιστωθει και το υπόλοιπο ποσο, όπως και έγινε.

Σελ. 133 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 113123128131132133134 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-20, 08:48
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-17, 18:55
  3. Απόκτηση 2ου αριθμού για χρήση ως FAX
    Από ipred στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-16, 11:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας