Σελ. 67 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 4757626566676869727787 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 991-1.005 από 2004
  1. #991
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.950
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρόμοιο αλλά όχι ισοδύναμο. Υπάρχει κενό στον κανονισμό. Και εξηγώ.
    Η εταιρεία ΥΠΠ αποδεικνύει ότι σου έστειλε τον κωδικό και τον έβαλες σε μία ιστοσελίδα και ενεργοποιήθηκε η εγγραφή σου. Πως θα αποδείξεις εσύ το αντίθετο;
    Το κενό αυτό κλείνει τώρα η τροποποίηση του κανονισμού.
    Αποδεικνύει το sms με το pin.. Η καταχώριση στην σελίδα, πως αποδεικνύεται αλήθεια; Περιέργεια..
    Αρκεί απλά να σου πει ότι τι κινητό σου μπήκε μέσω δεδομένων κινητής στην σελίδα τους; Αν όμως δεν έγινε καταχώριση του pin; Ιδού η απορία..
    Η αποδοχή των όρων γίνεται πριν τη λήψη του sms με το pin η κατά τη καταχώριση; Δε μου έχει τύχει εμενα προσωπικά περιστατικό με pin.. Σε γνωστό μου ναι.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  2. #992
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    82
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20519 /1003
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    8.4(dB) / 14.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μόλις μου ήρθε η απάντηση από DIMOCO όπου στην τελευταία photo αναφέρει ότι πίστωσε τα χρήματα στην εταιρία και ότι θα τα δω σε επόμενο λογαριασμό. Να σημειώσω εδώ ότι είναι καρτοκινητό και θα μιλήσω με vodafone κάποια στιγμή να δω τι θα γίνει. Να ευχαριστήσω τον χρήστη GregoirX23 όπου με μήνυμα του σε αυτό το νήμα μου υπέδειξε τι να αναφέρω στο email. Σε ευχαριστώ!

    Αυτή είναι και η απάντηση της εταιρίας: https://imgur.com/a/wHC4Q4n

    Αυτό είναι το κείμενο που τους έστειλα: https://imgur.com/a/IJjC7jU
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος heavysmok : 12-12-19 στις 19:24.

  3. #993
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφού έχει γίνει τέτοιος ντόρος γιατί οι ίδιοι οι πάροχοι εκούσια δεν προκαλούν επίσημη έρευνα στις αρμόδιες διωκτικές αρχές για να διαπιστωθεί ΑΝ κάποιοι από τους συνεργάτες τους παρανομουν; και παίρνει μάλιστα σβαρνα η μπάλα και τους ίδιους.
    Οι τηλεποικινωνιακοί πάροχοι, πορεύονται βάσει κανόνων που θέτει η Πολιτεία. Βάσει αυτών υπάρχουν διάφορες υποχρεώσεις και δεν μπορούν να παρεκκλίνουν αυθαίρετα.
    Το θεσμικό πλαίσιο τους δίνει την δυνατότητα να κάνουν "κάτι" αν διαπιστωθεί (μετά από καταγγελία) από τους ίδιους κάποια παρανομία, όσον αφορά τις υπηρεσίες ΥΠΠ.
    Το θέμα όμως είναι ότι μπορεί η καταγγελία να αναφέρεται σε ενδείξεις, αλλά αυτές δεν είναι δυνατόν να επιβεβαιωθούν και να γίνο9υν αποδείξεις με το ισχύον θεσμικό πλαίσιο, αφού υπάρχει κενό πρόβλεψης του τρόπου ολοκλήρωσης της εγγραφής στην υπηρεσία ΥΠΠ και όσο υπάρχει αυτό το κενό, τα χέρια είναι δεμένα για να προχωρήσουν σε αυτό το "κάτι".

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αποδεικνύει το sms με το pin.. Η καταχώριση στην σελίδα, πως αποδεικνύεται αλήθεια; Περιέργεια..
    Αρκεί απλά να σου πει ότι τι κινητό σου μπήκε μέσω δεδομένων κινητής στην σελίδα τους; Αν όμως δεν έγινε καταχώριση του pin; Ιδού η απορία..
    Η αποδοχή των όρων γίνεται πριν τη λήψη του sms με το pin η κατά τη καταχώριση; Δε μου έχει τύχει εμενα προσωπικά περιστατικό με pin.. Σε γνωστό μου ναι.
    Σου στέλνει πλήρη καταγραφή ημερομηνίας και ώρας που έγινε η καταχώρηση του pin (ή η συναίνεση ανάλογα την περίπτωση) μαζί με την ΙΡ από την οποία έγινε η σύνδεση που δεν είναι απαραίτητο να έγινε από το κινητό.
    Αλλά ας δεχθούμε ότι είναι μούφα αυτή η πληροφορία. Ο Χ πάροχος πως θα το αποδείξει όταν μπορεί η σύνδεση να μην έγινε καν από το δικό του δίκτυο και χωρίς να γνωρίζει αν έγινε από κινητό, υπολογιστή tablet, WiFi κλπ;
    Παράλληλα ο ΣτΚ δέχεται εν μέρη ότι μπορεί να γίνει κατά λάθος η συναίνεση (και πάλι ανάλογα την περίπτωση) από τον χρήστη χωρίς να το γνωρίζει.

  4. #994
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι τηλεποικινωνιακοί πάροχοι, πορεύονται βάσει κανόνων που θέτει η Πολιτεία. Βάσει αυτών υπάρχουν διάφορες υποχρεώσεις και δεν μπορούν να παρεκκλίνουν αυθαίρετα. Το θεσμικό πλαίσιο τους δίνει την δυνατότητα να κάνουν "κάτι" αν διαπιστωθεί (μετά από καταγγελία) από τους ίδιους κάποια παρανομία, όσον αφορά τις υπηρεσίες ΥΠΠ. Το θέμα όμως είναι ότι μπορεί η καταγγελία να αναφέρεται σε ενδείξεις, αλλά αυτές δεν είναι δυνατόν να επιβεβαιωθούν και να γίνο9υν αποδείξεις με το ισχύον θεσμικό πλαίσιο, αφού υπάρχει κενό πρόβλεψης του τρόπου ολοκλήρωσης της εγγραφής στην υπηρεσία ΥΠΠ και όσο υπάρχει αυτό το κενό, τα χέρια είναι δεμένα για να προχωρήσουν σε αυτό το "κάτι".
    με μια αναφορά ή μήνυση κατά αγνώστων δραστών και εφόσον κρίνει ο Εισαγγελέας θα γίνουν οι απαραίτητες εκείνες ενέργειες για να διαπιστωθεί ΑΝ κάποιος παρανομει. Δεν βλέπω κάποια "αυθαίρετη παρέκκλιση" όταν ασκούνται έννομα δικαιώματα.

  5. #995
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι άλμα λογικής είναι αυτό; Εξηγείς καλύτερα τον συλλογισμό σου;
    Απαράδεκτο θα ήταν αν διαπίστωναν την παρανομία και έκαναν την πάπια. Εδώ υπάρχει παραθυράκι στον κανονισμό και δεν είναι δυνατόν να αποδειχθεί η παρανομία, αυτών που την κάνουν.
    Τι καλύτερο να εξηγήσω; Μπορείς να φτιάξεις μια ΥΠΠ "ΝΤYMVKO" και να χρεώσεις τον αριθμό 6942456541? (ονόματα και αριθμός τυχαία)

  6. #996
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από heavysmok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις μου ήρθε η απάντηση από DIMOCO όπου στην τελευταία photo αναφέρει ότι πίστωσε τα χρήματα στην εταιρία και ότι θα τα δω σε επόμενο λογαριασμό. Να σημειώσω εδώ ότι είναι καρτοκινητό και θα μιλήσω με vodafone κάποια στιγμή να δω τι θα γίνει. Να ευχαριστήσω τον χρήστη GregoirX23 όπου με μήνυμα του σε αυτό το νήμα μου υπέδειξε τι να αναφέρω στο email. Σε ευχαριστώ!

    Αυτή είναι και η απάντηση της εταιρίας: https://imgur.com/a/wHC4Q4n

    Αυτό είναι το κείμενο που τους έστειλα: https://imgur.com/a/IJjC7jU
    Τυπική απάντηση που δίνουν. Τα ίδια ακριβώς και στην δικά μου παλαιότερη περίπτωση με μόνη διαφορά την ιστοσελίδα που "μπήκαμε" και το ποσό χρέωσης, που μου επιστράφηκε περίπου 1,5 μήνα αργότερα στον λογαριασμό της κινητής σύνδεσης.

  7. #997
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Τυπική αλλά με συγκεκριμένο νόημα. Σου λένε ότι όλα έγιναν νόμιμα από την πλευρά τους αλλά επειδή είναι καλοί σου επιστρέφουν τα χρήματα που χρεώθηκαν με ευθύνη σου. Και εσύ το αποδέχεσαι.

  8. #998
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    82
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20519 /1003
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    8.4(dB) / 14.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τυπική απάντηση που δίνουν. Τα ίδια ακριβώς και στην δικά μου παλαιότερη περίπτωση με μόνη διαφορά την ιστοσελίδα που "μπήκαμε" και το ποσό χρέωσης, που μου επιστράφηκε περίπου 1,5 μήνα αργότερα στον λογαριασμό της κινητής σύνδεσης.
    Απλά ο καθένας μπορεί να διαπιστώσει ότι τα "στοιχεία" που μου έστειλαν είναι τα δικά τους μηνύματα (όπου ήδη τα είχα ποστάρει και εγώ εδώ) και κανένα δικό μου με την αποστολή του pin
    Το θέμα είναι γιατί έπρεπε να μπω σε όλη αυτήν τη διαδικασία και να κάθομαι και να αγχώνομαι χωρίς δική μου υπαιτιότητα. Τέλος πάντων. Πόσταρα τα μηνύματα ώστε να βοηθήσω άλλους χρήστες να τελειώνουν εύκολα σχετικά με αυτήν την ιστορία.

  9. #999
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bomberb17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι καλύτερο να εξηγήσω; Μπορείς να φτιάξεις μια ΥΠΠ "ΝΤYMVKO" και να χρεώσεις τον αριθμό 6942456541? (ονόματα και αριθμός τυχαία)
    Αν πάρεις άδεια και συνάψεις σύμβαση με τους τηλεπικοινωνιακούς παρόχους ακολουθώντας τους κανόνες λειτουργίας της υπηρεσίας που πουλάς, ναι μπορείς και είσαι νόμιμος.
    Αν κάποιες φορές (πολλές ή λίγες, άσχετο προς το παρόν) χρεώνεις αέρα κοπανιστό, με την έννοια ότι δεν υπάρχει πρόβλεψη ελέγχου τι παραγγελία πήρες και αν την πήρες, μπορεί να είναι παράνομο για σένα και για μένα, αλλά όχι από τον νομοθέτη (αφού δεν μπορεί να αποδειχθεί) και τον κρίνει ανήθικο μεν (άκου να πουλάς αέρα κοπανιστό) αλλά όχι παράνομο (δεν απέδειξες ότι δεν παράγγειλες). Είναι ο λόγος σου απέναντι στον δικό του.
    Τα όπλα γενικά για να πουληθούν χρειάζεται άδεια εκ των προτέρων από τον χρήστη. Το μαχαίρι δεν είναι όπλο, αλλά η χρήση του εν δυνάμει είναι. Ωστόσο αγοράζουμε όλα τα μαχαίρια χωρίς άδεια.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τυπική αλλά με συγκεκριμένο νόημα. Σου λένε ότι όλα έγιναν νόμιμα από την πλευρά τους αλλά επειδή είναι καλοί σου επιστρέφουν τα χρήματα που χρεώθηκαν με ευθύνη σου. Και εσύ το αποδέχεσαι.
    Εε αυτό δεν λέμε τόση ώρα, αλλά δεν το καταλαβαίνουν μερικοί;

  10. #1000
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πάρεις άδεια και συνάψεις σύμβαση με τους τηλεπικοινωνιακούς παρόχους ακολουθώντας τους κανόνες λειτουργίας της υπηρεσίας που πουλάς, ναι μπορείς και είσαι νόμιμος.
    Αν κάποιες φορές (πολλές ή λίγες, άσχετο προς το παρόν) χρεώνεις αέρα κοπανιστό, με την έννοια ότι δεν υπάρχει πρόβλεψη ελέγχου τι παραγγελία πήρες και αν την πήρες, μπορεί να είναι παράνομο για σένα και για μένα, αλλά όχι από τον νομοθέτη (αφού δεν μπορεί να αποδειχθεί) και τον κρίνει ανήθικο μεν (άκου να πουλάς αέρα κοπανιστό) αλλά όχι παράνομο (δεν απέδειξες ότι δεν παράγγειλες). Είναι ο λόγος σου απέναντι στον δικό του.
    Τα όπλα γενικά για να πουληθούν χρειάζεται άδεια εκ των προτέρων από τον χρήστη. Το μαχαίρι δεν είναι όπλο, αλλά η χρήση του εν δυνάμει είναι. Ωστόσο αγοράζουμε όλα τα μαχαίρια χωρίς άδεια.
    Δεν απαντάς στο ερώτημά μου.
    Δεν εξετάζω αν είσαι νόμιμος ή όχι. Ας υποθέσουμε ότι είσαι νόμιμος.
    Τεχνικά, μπορείς εσύ αν θες να το κάνεις χωρίς την συνεργασία του παρόχου; Ναι ή όχι;

  11. #1001
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Για να δώσεις υπηρεσία ΥΠΠ είτε το οργανώνεις μόνος είτε πας σε ένα πάροχο ΥΠΠ. Οπότε ναι, μπορείς να παρέχεις ΥΠΠ χωρίς απευθείας συνεργασία των παρόχων δικτύων εκκίνησης κλήσης.
    Η γενικότερη λογική σε όλες τις χώρες είναι να πάρει κάποιος άδεια ΥΠΠ, να πάρει αριθμοδοτικό φάσμα, να στήσει υποδομή και να κάνει συμφωνίες με τους τηλεπικοινωνιακούς παρόχους. Σχεδόν σε όλα τα παραπάνω κομμάτια υπάρχει η δυνατότητα να το κάνεις ως πάροχος λιανικής εκμεταλλευόμενος κάποιον πάροχο χονδρικής.

  12. #1002
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bomberb17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν απαντάς στο ερώτημά μου.
    Δεν εξετάζω αν είσαι νόμιμος ή όχι. Ας υποθέσουμε ότι είσαι νόμιμος.
    Τεχνικά, μπορείς εσύ αν θες να το κάνεις χωρίς την συνεργασία του παρόχου; Ναι ή όχι;
    Χωρίς την συνεργασία όχι. Σου απάντησε ο φίλος προηγουμένως και γι' αυτό μετά σε ρώτησα τι ακριβώς εννοείς.
    Εγώ (ΥΠΠ) ζητώ από εσένα (ο Χ πάροχος) να συνάψουμε μια σύμβαση για υπηρεσίες που θα δίνω εγώ πάνω από το δικό σου δίκτυο.
    Εφόσον μέχρι τώρα (πριν την σύναψη της σύμβασης) είμαι καθόλα νόμιμος με όλες μου τις άδειες κλπ, ΔΕΝ μπορεί να μου το αρνηθείς.
    Όμως για να δουλέψει η σύμβαση αυτή, απαραίτητα πρέπει να μου δώσεις πρόσβαση στο δίκτυό σου (υπενθύμιση, κάτι που δεν μπορείς να το αρνηθείς).
    Αν εγώ πουλάω ανήθικα μεν, νομιμότατα δε, αέρα κοπανιστό, γιατί εσύ είσαι υπεύθυνος και με ποιο δικαίωμα θα διακόψεις την μεταξύ μας σύμβαση;

  13. #1003
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρίς την συνεργασία όχι. Σου απάντησε ο φίλος προηγουμένως και γι' αυτό μετά σε ρώτησα τι ακριβώς εννοείς. Εγώ (ΥΠΠ) ζητώ από εσένα (ο Χ πάροχος) να συνάψουμε μια σύμβαση για υπηρεσίες που θα δίνω εγώ πάνω από το δικό σου δίκτυο. Εφόσον μέχρι τώρα (πριν την σύναψη της σύμβασης) είμαι καθόλα νόμιμος με όλες μου τις άδειες κλπ, ΔΕΝ μπορεί να μου το αρνηθείς. Όμως για να δουλέψει η σύμβαση αυτή, απαραίτητα πρέπει να μου δώσεις πρόσβαση στο δίκτυό σου (υπενθύμιση, κάτι που δεν μπορείς να το αρνηθείς). Αν εγώ πουλάω ανήθικα μεν, νομιμότατα δε, αέρα κοπανιστό, γιατί εσύ είσαι υπεύθυνος και με ποιο δικαίωμα θα διακόψεις την μεταξύ μας σύμβαση;
    Αφού στο πριν τη σύμβαση δεν μπορούν να αρνηθούν συνεργασία (λογικό) γιατί δεν εξετάζουν τουλάχιστον (επίσημα) τη μετά τη σύναψη συνεργασίας εποχή; Αν υπάρχει κάτι μεμπτό θα έχουν πάτημα να διακόψουν συνεργασία, αν δεν υπάρχει δεν θα μπορεί κανείς να τους κατολογισει κάτι και να τους τρέχει (πχ δικαστικά ) για συνενοχή κτλ. Ο επισημότερος έλεγχος (Εισαγγελικός) μπορεί να παράξει δεδικασμένο.

  14. #1004
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με μια αναφορά ή μήνυση κατά αγνώστων δραστών και εφόσον κρίνει ο Εισαγγελέας θα γίνουν οι απαραίτητες εκείνες ενέργειες για να διαπιστωθεί ΑΝ κάποιος παρανομει. Δεν βλέπω κάποια "αυθαίρετη παρέκκλιση" όταν ασκούνται έννομα δικαιώματα.
    Είμαι η Fraport και εκμεταλλεύομαι ένα αεροδρόμιο που η jkoukosairline κάνει χρήση του πληρώνοντας τα σχετικά τέλη.
    Όμως ανήθικα πουλάω θέσεις και τις χρεώνω στον stefanos1999 που λέει ότι δεν τις ζήτησε.
    Ποιος πρέπει να αποδείξει την κατηγορία; Το θύμα ή η Fraport;
    Με ποιο δικαίωμα θα το κάνει η Fraport, όπως λες;

  15. #1005
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι η Fraport και εκμεταλλεύομαι ένα αεροδρόμιο που η jkoukosairline κάνει χρήση του πληρώνοντας τα σχετικά τέλη. Όμως ανήθικα πουλάω θέσεις και τις χρεώνω στον stefanos1999 που λέει ότι δεν τις ζήτησε. Ποιος πρέπει να αποδείξει την κατηγορία; Το θύμα ή η Fraport; Με ποιο δικαίωμα θα το κάνει η Fraport, όπως λες;
    Αν η frapeport λαμβάνει 10καταγγελιες καθημερινά από εξαπατημένους πελάτες της koukosair έχει δικαίωμα να ερευνήσει αν θέλει, επίσημα, ΑΝ και από ποιόν τελούνται αξιόποινες τυχόν πράξεις ΕΝΤΟΣ των εγκαταστάσεων της ή οποιουδήποτε άλλου αυτεπαγγέλτως διωκόμενου αδικήματος υποπέσει στην αντίληψη της. Φυσικά και θα προσκομίσει τις πολλαπλές καταγγελίες αυτές στον ελεγκτή, για να ερευνηθούν και αυτοί αν κριθεί σκόπιμο ώστε να βρεθεί η αλήθεια. Άγνωστους θα αναφερει, όχι προσωποποιημένο δράστη.

Σελ. 67 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 4757626566676869727787 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-20, 08:48
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-17, 18:55
  3. Απόκτηση 2ου αριθμού για χρήση ως FAX
    Από ipred στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-16, 11:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας