Σελ. 13 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415182333 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 2004
  1. #181
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.914
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν έχεις καμία εμπλοκή, κάνε καταγγελία απευθείας.
    Δεν τους γνωρίζεις και δεν θες να τους γνωρίσεις ούτε να ασχοληθείας μαζί τους.
    Η ΕΕΤΤ κανονικά θέλει πρώτα να έχεις απευθυνθεί στο άλλο μέρος απευθείας. Βέβαια η επικοινωνία με την Cosmote μπορεί να αρκεί.

  2. #182
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι περισσότεροι λύνουν το πρόβλημά τους ύστερα από επικοινωνία με τον πάροχο ή/και την εταιρία. Δυστυχώς λίγοι προχωράνε σε καταγγελία.
    Απέδειξε το μου με στοιχεία για να πεισθω. Και στη τελική από τα λινκ ( που μόνος σου ανεβασες) προκύπτει επισήμως ότι ευτυχώς η ΕΕΤΤ ενεργεί και αυτεπαγγέλτως.

  3. #183
    Εγγραφή
    10-08-2018
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    WEB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ΕΕΤΤ κανονικά θέλει πρώτα να έχεις απευθυνθεί στο άλλο μέρος απευθείας. Βέβαια η επικοινωνία με την Cosmote μπορεί να αρκεί.
    Το πρόβλημα ξεκινάει από την εταιρία που παρέχει την ΥΠΠ.
    Και σε αυτή την περίπτωση δεν υπάρχει κανένας λόγος να απευθυνθείς σε κάποιον με τον οποίο δεν έχεις καμία συμβατική σχέση.

  4. #184
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.914
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα ξεκινάει από την εταιρία που παρέχει την ΥΠΠ.
    Και σε αυτή την περίπτωση δεν υπάρχει κανένας λόγος να απευθυνθείς σε κάποιον με τον οποίο δεν έχεις καμία συμβατική σχέση.
    Σωστά, έχει λογική. Πάντως το "απευθυνθείτε στον τάδε" φαίνεται να είναι πάγια τακτική για να έρθει μετά το "αν μας ζητηθεί θα τα επιστρέψουμε".

  5. #185
    Εγγραφή
    10-08-2018
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    WEB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απέδειξε το μου με στοιχεία για να πεισθω. Και στη τελική από τα λινκ ( που μόνος σου ανεβασες) προκύπτει επισήμως ότι ευτυχώς η ΕΕΤΤ ενεργεί και αυτεπαγγέλτως.
    Στα πρακτικά ακροάσεων της ΕΕΤΤ θα δεις ότι η ΕΕΤΤ δεν βάζει πρόστιμα με την πρώτη κουτσουκέλα, ιδίως όταν η εταιρία ΥΠΠ ισχυρίζεται ότι έχει επανορθώσει ύστερα από επικοινωνία με τον συνδρομητή. Σε αυτό βασίζονται και οι εταιρίες, γι'αυτο και δεν το παίζουν δύσκολες στις περισσότερες περιπτώσεις.

    Η ΕΕΤΤ έχει τη δυνατότητα/δικαιοδοσία να ενεργήσει και αυτεπαγγέλτως. Αν το κάνει είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.

  6. #186
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Μην ξεχνάμε όμως ότι υπάρχει κανονιστικό πλαίσιο λειτουργίας για τις ΥΠΠ, οπότε στο "αυτεπαγγέλτως" λογικά αυτό που κάνει η εεττ είναι να ελέγχει το βαθμό συμμόρφωσης.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα πρακτικά ακροάσεων της ΕΕΤΤ θα δεις ότι η ΕΕΤΤ δεν βάζει πρόστιμα με την πρώτη κουτσουκέλα, ιδίως όταν η εταιρία ΥΠΠ ισχυρίζεται ότι έχει επανορθώσει ύστερα από επικοινωνία με τον συνδρομητή.
    δεν αποδεικνύει όμως πόσες (λίγες ή πολλές) γίνονται
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stefanos1999 : 09-06-19 στις 00:34.

  7. #187
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξαναλάεω ότι αυτό ισχυρίζονται οι καταγγέλοντες ενώ το αντίθετο ισχυρίζονται οι εταιρίες.
    Τα πρόστιμα αφορούν (και) αυτές τις περιπτώσεις.

    Επίσης, αφού έχεις κάνει τόσες καταγγελίες σε τόσες αρχές, νομίζω θα ήταν χρήσιμο να τις ανεβάσεις εδώ (διαγράφοντας τα προσωπικά σου στοιχεία) για να βοηθηθούν και όλοι οι υπόλοιποι.
    Αγαπητέ μου φίλε δεν με κατάλαβες

    Αυτό αφορά εμένα προσωπικά

    Δεν χρειάζεται να αναφέρω τίποτα απολύτως αυτοί που παραχωρούν λίγο από τον χρόνο τους κάνουν καταγγελίες όταν χρειάζεται

    Δεν τους κατέχει το αίσθημα του ωχαδερφισμού

    Ότι αφορά την δική μου καταγγελία προς την ΕΕΤΤ - ΑΠΠΔΧ - ΣτΚ αφορά συγκεκριμένες εταιρείες (με φυσική έδρα την Κύπρο) που παρέχουν υπηρεσίες αποστολής γραπτών μηνυμάτων και έγινε γιατί έστειλαν γραπτά μηνύματα με υψηλή χρέωση ενώ δεν είχα συμμετοχή σε κανέναν διαγωνισμό - δεν είχα μπει σε καμία ιστοσελίδα - δεν είχα στείλει κανένα γραπτό μήνυμα

    Καθώς ο συγκεκριμένος αριθμός κινητού τηλεφώνου χρησιμοποιείται μόνο για τηλεφωνικές κλήσεις και για σύνδεση δεδομένων , είναι αυστηρά προσωπικός , είναι απόρρητος (τον γνωρίζουν μόνο συγγενείς και πολύ κλειστός κύκλος ανθρώπων) και φυσικά είναι εγγεγραμμένος στο μητρώο του άρθρου 11 στον τηλεπικοινωνιακό πάροχο υπηρεσιών που χρησιμοποιεί.

    υπήρξε αμφισβήτηση από τις εταιρείες αυτές για να δικαιολογηθούν προς την εταιρεία παροχής τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών που ανήκει ο αριθμός του κινητού μου τηλεφώνου καθώς είναι εγγεγραμμένος στο μητρώο του άρθρου 11 (εκτός ότι είναι απόρρητος) αυτό έγινε λόγω παρέμβασης της ΕΕΤΤ αλλά και της ΑΠΠΔΧ

    αλλά από δική μου μεριά με συνεργασία του παρόχου τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών και των αρμόδιων αρχών έγινε άρση απορρήτου και απέδειξε τα αυτονόητα

    από την μεριά της εταιρείας μένει τώρα να αποδείξει ποιος έκανε την εγγραφή του αριθμού του κινητού μου τηλεφώνου καθώς αυτό απαιτείται από την δική μου μεριά ώστε ο "ένοχος" να λογοδοτήσει στην δικαιοσύνη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    off topic
    Πολλοί είναι που διαμαρτύρονται και ελάχιστοι που κάνουν καταγγελίες. Από πενταψήφιο δεν έχω χρεωθεί αλλά μου έστελναν μη χρεώσημα του στυλ Σε γνώρισα στο chat Πάρε με να μιλήσουμε και τέτοια ενώ είχα ζητήσει φραγή σε όλα τα εισερχόμενα πενταψήφια. Με τις πολλές διαμαρτυρίες μου σταμάτησαν τελικά.
    Θυμάμαι τότε με τις αυξήσεις που έκανε η viva και δεν επέστρεφε τα χρήματα όλοι έλεγαν για ομαδικές αγωγές κτλ. Τελικά κανένας δεν έκανε.
    Όλοι θέλουν τους άλλους να ξελασπώνουν.
    Εγώ κατάφερα με καταγγελία και πήρα τα χρήματα μου πισω. Δεν γίνεται μόνο εδώ αλλά παντού. Φωνάζουν και λένε διάφορα. Προχθές στο ΚΕΑΟ πλήρωναν όλοι τις δόσεις σαν τις κότες. Απέξω έλεγαν για ληστρικούς τόκους.
    Στο μετρό μέσα ελάχιστοι είναι που διαμαρτύρονται για τα πισωκολητά στον έλεγχο. Λένε όμως και γράφουν διάφορα.
    Έτσι συνεχίζουν και οι απατεώνες με τα πενταψήφια. Οτι αρπάξουν.
    από ότι βλέπω είπες ότι έβαλες φραγή ελπίζω να το έκανες
    αλλιώς σου συνιστώ την προσοχή σου καθώς τα γραπτά μηνύματα (γνωριμιών) να ξέρεις χρεώνονται.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athinaok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα
    Σήμερα το πρωί έλαβα 4 μηνύματα και χρεώθηκε 13 ευρώ από τους αριθμούς 54578 & 54003 και πάροχος Cosmote. Μετά από τηλέφωνο στην εταιρία με παρέπεμψαν να μιλήσω με την DIMOCO 2103009942. Όπως καταλαβαίνετε το πάρτι συνεχίζεται, μας κλέβουν κάτω από τα μάτια μας. Τη Δευτέρα , σήμερα ήταν κλειστά , θα τους καλέσω και εάν αρνηθούν για αποζημίωση , θα κινηθώ με καταγγελία μέσω ΕΕΤΤ. Ειλικρινά σκέφτομαι να αλλάξω και πάροχο. Φανταστείτε να είχα σύνδεση ( μήπως για αυτό θέλουν να μας δέσουν , για να μας τα περνούν και να μην μιλάμε ... ντροπή!). Πρέπει οι ΠΑΝΤΕΣ να ζητήσουν αποκλεισμό από τα 5 ψηφία στα κινητά. Μπορεί 12 ευρώ να μην είναι πολλά αλλά για εμένα είναι σχεδόν 1 μέρα δουλείας.
    Περαστικά μας
    η εταιρεία COSMOTE δεν μπορεί να κάνει τίποτα για τις χρεώσεις (το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να ενεργοποιήσουν την φραγή κλήσεων/γραπτών μηνυμάτων) σε πενταψήφια.

    η εταιρεία που σου έστειλε τα γραπτά μηνύματα και σε χρέωσε δεν θα αρνηθεί να σου τα επιστρέψει

  8. #188
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Όταν ενεργοποίησα την φραγή εισερχομένων κλήσεων από πενταψήφια παντός είδους ζήτησα και εγγράφως ότι έγινε αυτό.
    Καμία εταιρεία δεν μου το έδωσε εγγράφως αλλά διαβεβαίωσαν προφορικά ότι έγινε αυτό.
    Αυτό δεν με διασφαλίζει από μελλοντικές απάτες.

  9. #189
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλά από δική μου μεριά με συνεργασία του παρόχου τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών και των αρμόδιων αρχών έγινε άρση απορρήτου και απέδειξε τα αυτονόητα .... από την μεριά της εταιρείας μένει τώρα να αποδείξει ποιος έκανε την εγγραφή του αριθμού του κινητού μου τηλεφώνου καθώς αυτό απαιτείται από την δική μου μεριά ώστε ο "ένοχος" να λογοδοτήσει στην δικαιοσύνη.
    Ισχυρίζεσαι (για τη περίπτωση σου) ότι έγινε αρση απορρήτου (προφανώς με τη συναίνεση σου) η οποία απέδειξε τα αυτονόητο. Ποιο ακριβώς είναι το "αυτονόητο" όταν στην ακριβώς από κάτω προταση ισχυρίζεσαι ότι η εταιρία ΥΠΠ "μένει να αποδείξει ποιός έκανε την εγγραφή" ώστε εσύ να προσφύγεις στην δικαιοσύνη... Αν έχει γινει αρση (όπως ισχυρίζεσαι) δεν βλέπω τι ακριβώς μένει να αποδειχθεί. Ή ήταν ο χρήστης αυτός που εγγράφηκε ή όχι.

  10. #190
    Εγγραφή
    10-08-2018
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    WEB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ μου φίλε δεν με κατάλαβες

    Αυτό αφορά εμένα προσωπικά

    Δεν χρειάζεται να αναφέρω τίποτα απολύτως αυτοί που παραχωρούν λίγο από τον χρόνο τους κάνουν καταγγελίες όταν χρειάζεται

    Δεν τους κατέχει το αίσθημα του ωχαδερφισμού

    Ότι αφορά την δική μου καταγγελία προς την ΕΕΤΤ - ΑΠΠΔΧ - ΣτΚ αφορά συγκεκριμένες εταιρείες (με φυσική έδρα την Κύπρο) που παρέχουν υπηρεσίες αποστολής γραπτών μηνυμάτων και έγινε γιατί έστειλαν γραπτά μηνύματα με υψηλή χρέωση ενώ δεν είχα συμμετοχή σε κανέναν διαγωνισμό - δεν είχα μπει σε καμία ιστοσελίδα - δεν είχα στείλει κανένα γραπτό μήνυμα

    Καθώς ο συγκεκριμένος αριθμός κινητού τηλεφώνου χρησιμοποιείται μόνο για τηλεφωνικές κλήσεις και για σύνδεση δεδομένων , είναι αυστηρά προσωπικός , είναι απόρρητος (τον γνωρίζουν μόνο συγγενείς και πολύ κλειστός κύκλος ανθρώπων) και φυσικά είναι εγγεγραμμένος στο μητρώο του άρθρου 11 στον τηλεπικοινωνιακό πάροχο υπηρεσιών που χρησιμοποιεί.

    υπήρξε αμφισβήτηση από τις εταιρείες αυτές για να δικαιολογηθούν προς την εταιρεία παροχής τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών που ανήκει ο αριθμός του κινητού μου τηλεφώνου καθώς είναι εγγεγραμμένος στο μητρώο του άρθρου 11 (εκτός ότι είναι απόρρητος) αυτό έγινε λόγω παρέμβασης της ΕΕΤΤ αλλά και της ΑΠΠΔΧ

    αλλά από δική μου μεριά με συνεργασία του παρόχου τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών και των αρμόδιων αρχών έγινε άρση απορρήτου και απέδειξε τα αυτονόητα

    από την μεριά της εταιρείας μένει τώρα να αποδείξει ποιος έκανε την εγγραφή του αριθμού του κινητού μου τηλεφώνου καθώς αυτό απαιτείται από την δική μου μεριά ώστε ο "ένοχος" να λογοδοτήσει στην δικαιοσύνη.
    Και πάλι δεν βλέπω τον λόγο να μην μοιραστείς την καταγγελία σου για να βοηθήσεις και άλλους.

    ΑΠΠΔΧ => ΑΠΔΠΧ

  11. #191
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχυρίζεσαι (για τη περίπτωση σου) ότι έγινε αρση απορρήτου (προφανώς με τη συναίνεση σου) η οποία απέδειξε τα αυτονόητο. Ποιο ακριβώς είναι το "αυτονόητο" όταν στην ακριβώς από κάτω προταση ισχυρίζεσαι ότι η εταιρία ΥΠΠ "μένει να αποδείξει ποιός έκανε την εγγραφή" ώστε εσύ να προσφύγεις στην δικαιοσύνη... Αν έχει γινει αρση (όπως ισχυρίζεσαι) δεν βλέπω τι ακριβώς μένει να αποδειχθεί. Ή ήταν ο χρήστης αυτός που εγγράφηκε ή όχι.
    Αγαπητέ stefanos1999
    Δεν ισχυρίζομαι ότι έγινε άρση απορρήτου
    έγινε άρση απορρήτου με την εντολή των αρμοδίων αρχών η οποία επιβεβαίωσε ότι εγώ ουδέποτε έστειλα γραπτό μήνυμα , ουδέποτε κάλεσα τηλεφωνικό αριθμό , ουδέποτε μπήκα σε ιστοσελίδα που τους ανήκει
    τώρα μένει να γίνει και από την δική τους μεριά και να αποδείξουν ποιος έκανε την εγγραφή του δικού μου αριθμού κινητού τηλεφώνου αφού δεν ήμουν εγώ.
    ώστε ο "ένοχος" να λογοδοτήσει στην δικαιοσύνη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πάλι δεν βλέπω τον λόγο να μην μοιραστείς την καταγγελία σου για να βοηθήσεις και άλλους.

    ΑΠΠΔΧ => ΑΠΔΠΧ
    έχεις δίκιο στα αρχικά ΑΠΔΠΧ
    Αρχή Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων Χρήστη
    Αγαπητέ μου φίλε αυτοί που κάνουν καταγγελίες γνωρίζουν πολύ καλά (άλλωστε οι ίδιοι είμαστε κάθε φορά) σε λίγο θα γνωριζόμαστε και αναμεταξύ μας
    Σύνδεση με το διαδίκτυο έχουμε όλοι/ες
    Απλά μπαίνεις στις ιστοσελίδες των αρμόδιων αρχών και ή θα κατεβάσεις την φόρμα καταγγελίας ή θα την συμπληρώσεις επί τόπου
    Αυτό κάνω εγώ και δεν είναι καθόλου δύσκολο
    αρκεί να θυμάσαι ημερομηνίες/ώρες και φυσικά επωνυμίες εταιρειών ώστε να είναι τεκμηριωμένη.

  12. #192
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχυρίζομαι ότι έγινε άρση απορρήτου έγινε άρση απορρήτου με την εντολή των αρμοδίων αρχών η οποία επιβεβαίωσε ότι εγώ ουδέποτε έστειλα γραπτό μήνυμα , ουδέποτε κάλεσα τηλεφωνικό αριθμό , ουδέποτε μπήκα σε ιστοσελίδα που τους ανήκει
    Έχει κλείσει η υπόθεση ή είναι ανοιχτή;

  13. #193
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κλείσει η υπόθεση ή είναι ανοιχτή;
    Αγαπητέ stefanos1999
    Η υπόθεση είναι ανοικτή ως προς τις αρμόδιες αρχές
    καθώς όπως είπα εκκρεμεί η απάντηση των εταιρειών ποιος είναι αυτός που έκανε την εγγραφή ενός αριθμού κινητού τηλεφώνου οποίος είναι απόρρητος , τον γνωρίζουν ελάχιστοι άνθρωποι και φυσικά είναι δηλωμένος στο μητρώο του άρθρου 11
    γιατί η συνέχεια θα δοθεί στα αρμόδια δικαστήρια καθώς θα κινηθώ νομικά εναντίων αυτού του ανθρώπου όποιος και να είναι.

  14. #194
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ stefanos1999 Η υπόθεση είναι ανοικτή ως προς τις αρμόδιες αρχές καθώς όπως είπα εκκρεμεί η απάντηση των εταιρειών ποιος είναι αυτός που έκανε την εγγραφή ενός αριθμού κινητού τηλεφώνου οποίος είναι απόρρητος , τον γνωρίζουν ελάχιστοι άνθρωποι και φυσικά είναι δηλωμένος στο μητρώο του άρθρου 11 γιατί η συνέχεια θα δοθεί στα αρμόδια δικαστήρια καθώς θα κινηθώ νομικά εναντίων αυτού του ανθρώπου όποιος και να είναι.
    Οπότε ( αφού είναι ακόμα ανοιχτή η υπόθεση) πως γνωρίζεις: α) ότι εγινε άρση απορρήτου με εντολή Αρχών β) το αποτέλεσμα της άρσης;

  15. #195
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε ( αφού είναι ακόμα ανοιχτή η υπόθεση) πως γνωρίζεις ότι: α) έγινε άρση απορρήτου με εντολή Αρχών β) το αποτέλεσμα αυτής;
    Τα γνωρίζω

    Το πως - Το γιατί

    Δεν σε αφορά εσένα ούτε και τον οποιοδήποτε

    Η συνέχεια θα δοθεί στα αρμόδια δικαστήρια (αν φυσικά απαντήσουν οι εταιρείες) γιατί μπορεί να μην το κάνουν οπότε θα εφαρμοστεί η νομοθεσία και ότι προβλέπει αυτή.

Σελ. 13 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415182333 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-20, 08:48
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-17, 18:55
  3. Απόκτηση 2ου αριθμού για χρήση ως FAX
    Από ipred στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-16, 11:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας