Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 50
  1. #16
    Εγγραφή
    11-06-2017
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Aν βγαλεις τις φωτο στο instagram, που δειχνουν ποδια στην παραλια, τοτε αυτοματα η κινηση μειωνεται 80%

    πχ

    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  o-MIAMI-INSTAGRAM-facebook.jpg 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  260,7 KB 
ID: 185359

  2. #17
    Εγγραφή
    05-06-2017
    Μηνύματα
    1.077
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    TP-Link Archer VR600
    Και η Vodafone ομως έδωσε τα 20GB το βράδυ αλλα κι αυτά πολυ καλα ηταν.Προσοπικα ακόμα να τα ξοδέψω και τα χρησιμοποιώ για να βλεπω βίντεο στο YouTube

  3. #18
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Επί τη ευκαιρία να ευχαριστήσω κι εγώ τη Cosmote για τη προσφορά των 10GB γιατί ως συνδρομητής Vodafone δεν είχα αυτή την ευκαιρία αλλά την είχαν δύο φίλοι μου - συνδρομητές της Cosmote- με τους οποίους μοιράστηκα τα δεδομένα όταν τελείωσαν τα δικά μου.

  4. #19
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    905
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκ των πραγμάτων με πολλαπλάσια χωρητικότητα από το δίκτυο της Wind (triple carriers στο 3G, +50% bandwidth σε πολλά σημεία και 4G+ σε όλα τα hotspots) και το δίκτυο να σέρνεται σε ορισμένες περιοχές είναι απλά αστείο και κακεντρεχες αυτό που λες.

    Προφανώς φαίνεται ότι έχει ταβανιασει σε πολλές περιοχές και χωρίς προσφορές.

    Η Wind με υποπολλαπλάσια χωρητικότητα και προφορες τα πάει καλύτερα.

    Φαντάζομαι αυτή "χαμένη" χωρητικότητα της Vodafone χρησιμοποιείται και δεν έχει πάει διακοπές.

    Κάτι ανάλογο με την Cosmote στην Χαλκιδική. Το ότι σέρνεται δεν σημαίνει ούτε χάλια δίκτυο ούτε ότι δεν έχει κίνηση.
    Η Vodafone σε σύγκριση με τη wind έχει καλύτερα στημένο δίκτυο με καλύτερη κάλυψη, οι ταχύτητες μόνο με CA παλεύονται από όσο έχω δει από γνωστούς, σε απλό 4G είναι χαμηλές. Τουλάχιστον η Wind αναγνωρίζει το ότι έχει ένα μέτριο δίκτυο και κοστολογεί τις υπηρεσίες της αναλόγως. Η Vodafone έχει χρεώσεις Cosmote αν όχι μεγαλύτερες σε κατά πολύ -αν όχι πάρα πολύ- χειρότερο δίκτυο.

  5. #20
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Όλη η κίνηση φυσικά και αφορά Facebook, Instagram, YouTube. Τι αλλο θα μπορούσε να αφορά δηλαδή;

    Ο καθένας ανεβάζει φωτογραφίες και βίντεο από παντού, αυτό είναι όλο... Άχρηστα είναι αυτά τα MB για άλλο λόγο.

    Μεταξύ μας και εγώ θα ήθελα να τα έχω για να ανεβάζω φωτογραφίες αλλά στο εξωτερικό δεν τα δίνουν οι ατιμοι

    Το συμπέρασμα είναι ότι υπάρχει κορεσμός στο bandwidth τελικά, όλοι ζητάνε παραπάνω και παραπάνω...Για πιο λόγο;
    Για να ανεβάσουν μια ακόμα φωτογραφία.

  6. #21
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.237
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από turboirc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλη η κίνηση φυσικά και αφορά Facebook, Instagram, YouTube. Τι αλλο θα μπορούσε να αφορά δηλαδή;

    Ο καθένας ανεβάζει φωτογραφίες και βίντεο από παντού, αυτό είναι όλο... Άχρηστα είναι αυτά τα MB για άλλο λόγο.

    Μεταξύ μας και εγώ θα ήθελα να τα έχω για να ανεβάζω φωτογραφίες αλλά στο εξωτερικό δεν τα δίνουν οι ατιμοι

    Το συμπέρασμα είναι ότι υπάρχει κορεσμός στο bandwidth τελικά, όλοι ζητάνε παραπάνω και παραπάνω...Για πιο λόγο;
    Για να ανεβάσουν μια ακόμα φωτογραφία.
    Δεν είναι έτσι.
    Προσωπικά το πακέτο το πήρα για ότι κάνει κάποιος με ένα smartphone αλλά επίσης και για πιθανό tethering source σε περίπτωση που χρειαζόταν για τη δουλειά μου πριν επιστρέψω (ήμουν σε άδεια) και ήμουν στο εξοχικό όπου τo internet είναι tragic σε ότι αφορά remote support.

    Δεν χρειάστηκε και πλέον έχοντας επιστρέψει στη δουλειά έχω και 4G stick αλλά γενικά το internet του κινητού πάντα υπάρχει ως ακραία πιθανότητα για χρήση για τη δουλειά.

    Έχοντας λοιπόν δουλέψει με 15 GB (γιατί τα 10 που δίναν στην αρχή γίναν τσάμπα 15) και 3 GB που έχει το πακέτο μου, μπορώ να πω ότι πρακτικά κάποιος άνετα αλλάζει συνήθειες χρήσεις.
    Προφανώς δεν έχει κόλλημα στο να παίζει με τις ώρες media consumption (έχοντας NAS αυτό αλλάζει πολλά)
    Προφανώς ξαφνικά δεν έχεις πρόβλημα στα OTA updates εφαρμογών αλλά και του ίδιου του Android που ως τώρα πιο λογικό είναι να τα κάνεις over WI-FI.
    Το ίδιο και με τους χάρτες.

    Γενικά λοιπόν το θέμα ειναι προφανώς ότι πρέπει να έχουμε καλύτερο μπουρί αντί να κάνουν (μόνο) προσφορές...


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #22
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι έτσι.
    Προσωπικά το πακέτο το πήρα για ότι κάνει κάποιος με ένα smartphone αλλά επίσης και για πιθανό tethering source σε περίπτωση που χρειαζόταν για τη δουλειά μου πριν επιστρέψω (ήμουν σε άδεια) και ήμουν στο εξοχικό όπου τo internet είναι tragic σε ότι αφορά remote support.

    Δεν χρειάστηκε και πλέον έχοντας επιστρέψει στη δουλειά έχω και 4G stick αλλά γενικά το internet του κινητού πάντα υπάρχει ως ακραία πιθανότητα για χρήση για τη δουλειά.

    Έχοντας λοιπόν δουλέψει με 15 GB (γιατί τα 10 που δίναν στην αρχή γίναν τσάμπα 15) και 3 GB που έχει το πακέτο μου, μπορώ να πω ότι πρακτικά κάποιος άνετα αλλάζει συνήθειες χρήσεις.
    Προφανώς δεν έχει κόλλημα στο να παίζει με τις ώρες media consumption (έχοντας NAS αυτό αλλάζει πολλά)
    Προφανώς ξαφνικά δεν έχεις πρόβλημα στα OTA updates εφαρμογών αλλά και του ίδιου του Android που ως τώρα πιο λογικό είναι να τα κάνεις over WI-FI.
    Το ίδιο και με τους χάρτες.

    Γενικά λοιπόν το θέμα ειναι προφανώς ότι πρέπει να έχουμε καλύτερο μπουρί αντί να κάνουν (μόνο) προσφορές...
    Εσύ είσαι η εξαίρεση. ΟΙ χάρτες είναι αμελητέα ποσότητα (εξάλλου τώρα υπάρχουν offline επίσης), οι εφαρμογές μπορούν να περιμένουν την ανανέωση, στην πραγματικότητα η πλειοψηφία δεν παίρνει χαμπάρι ότι γίνεται ανανέωση.

    Το 99% του κόσμου όπως λέει και η είδηση τα έφαγαν στο image + video upload.

  8. #23
    Εγγραφή
    26-08-2013
    Μηνύματα
    501
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MIKU Εμφάνιση μηνυμάτων
    H vodafone θα κατρακυλήσει όταν δίνει 600ΜΒ με 6 ευρώ.
    Η Vodafone έδωσε αυτές τις μέρες, 20 GB για 2 μήνες με 6 ευρώ από 8μμ μέχρι 8πμ κάθε μέρα.

  9. #24
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Εεε και ;;Και οι άλλες 2 πέρα από την ,πολύ καλή προσφορά, έδωσαν 10GB με 5 ευρώ για 10-8.Γιατί λοιπόν επιλέξω αυτό με τον περιορισμό;;

  10. #25
    Εγγραφή
    03-05-2013
    Μηνύματα
    565
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MIKU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΛΟΓΙΚΟ!Αφού εδωσε 10GB με 8 ευρώ και τα πακέτα giga now.Το ίδιο και η WIND.H vodafone θα κατρακυλήσει όταν δίνει 600ΜΒ με 6 ευρώ.
    ΚΑΠΟΤΕ ομως εδινε δωρο κατι γκιγκα για τον 15γουστο.....αλλα φταιμε εμεις τα προβατα που βαλαμε το πακετο.

  11. #26
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.237
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από turboirc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ είσαι η εξαίρεση. ΟΙ χάρτες είναι αμελητέα ποσότητα (εξάλλου τώρα υπάρχουν offline επίσης), οι εφαρμογές μπορούν να περιμένουν την ανανέωση, στην πραγματικότητα η πλειοψηφία δεν παίρνει χαμπάρι ότι γίνεται ανανέωση.

    Το 99% του κόσμου όπως λέει και η είδηση τα έφαγαν στο image + video upload.
    Οι off line google χάρτες θέλουν ανανέωση. Επίσης άλλοι off line χάρτες θέλουν και αυτοί ανανέωση.
    Σε κάθε περίπτωση δεν έχει σημασία αν είμαι εξαίρεση, σαν εμένα υπάρχουν πολλοι, ειδικά στο επάγγελμά μου.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  12. #27
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Η αύξηση νομίζω δικαιολογείται μόνο και μόνο από το δωρεάν roamming που ενθάρρυνε εκατομμύρια τουρίστες ΕΕ να χρησιμοποιούν τα δεδομένα τους.

    Πιστεύτω τα δίκτυα επιβαρύνθηκαν πάρα πολύ από το roamming των τουριστών. 33 εκ. τουρίστες από κάποιες μέρες όλοι είχαν ιντερνετ. Οι προερχόμενοι από ΕΕ (ρουμάνοι, Βούλγαροι, Γερμανοί, Άγγλοι) δεν πλήρωναν φράγκο χρησιμοποιόντας τα (ατελείωτα) mb από τις πατρίδες τους. Οι περισσότεροι λόγο κάλυψης προτίμησαν την Cosmote οπότε την "πλήρωσε" χωρίς να θέλει.

    Από εκεί και πέρα wind σε θέμα internet ήταν άθλια (β. Ελλάδα που την δουλεύω) με μικρή εξαίρεση να έχεις 800αρα 4Γ και μην έχουν οι άλλοι εκεί που είσαι (άμα κάτσει δλδ). Vodafone το ίδιο χάλια και που χαρίζει mb είναι άσκοπο αφού δεν μπορείς να τα ξοδέψεις (καθώς στα παραθεριστικά μέρη και αυτή έχει πρόβλημα). Λίγο καλύτερη η cosmote (άλλωστε έχει μεγαλύτερο εύρος) αλλά όχι ικανοποιητική ούτε αυτή.

    Γενικά καλή εταιρία στο mobile ιντερνετ δεν υπάρχει στο Ελλάντα και αναφέρομαι κυρίως για την "επαρχεία" (που λένε και οι αθηναίοι) καθώς εκεί χρειάζεσαι το καλοκαίρι τα mb (στην παραθέριση σου) και η κατάσταση λόγω roamming απλά γίνεται χειρότερη καθώς η Ελλάδα είναι τόπος προορισμού το καλοκαίρι περισσότερων χρηστών από ότι φεύγουν. Και το χειρότερο αυτό δεν πληρώνει τους παρόχους όπως παλαιότερα που είχαν κίνητρο βελτίωσης του δικτύου. Οπότε σε μια τέτοια κατάσταση ισως όταν/αν (που θα) τους βάλουν σε bandwidth control όλους τους τσάμπα roamming (το παραδέχθηκε ήδη βρετακική εταιρία Ο2) η κατάσταση να βελτιωθεί όσον αφορά αυτή την επιβάρυνση. Αυτό μπορεί και πρέπει ίσως να γίνει. Βλέπεις η ευρωπαϊκή νομοθεσία μιλάει για "δωρεάν" roamming αλλά δεν προβλέπει να μην υπάρχει "διάκριση" και εδώ που τα λέμε δίκαιο δικαιότατο είναι να υπάρχει "διάκριση" μεταξύ αυτού που πληρώνει (συμβόλαια, συνδρομές) σε μία χώρα και του "τουρίστα" που πληρώνει στη χώρα του.

    Τέλος να προσθέσουμε πως κακή κάλυψη ως ενα βαθμό οφείλεται στις ιδιαιτερότητες του τοπίου στην Ελλάδα (πολύ ορεινό, νησιά κτλ) που κάνει την ανάπτυξη δικτύων κοστοβόρα ειδικά αν σκεφτούμε πόσο αραιοκατοικημένες είναι οι περισσότερες περιοχές (το 50% είναι στην Αττική/Αθήνα που θα πει η υπόλοιπη Ελλάδα είναι.. "άδεια" σχετικά).
    There is nothing like 127.0.0.1

  13. #28
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    905
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Δεν είναι ακριβώς έτσι. Μπορεί εμάς να μας συμφέρει το δωρεάν roaming ωστόσο η εταιρία του ''Άγγλου, Βούλγαρου'' κλπ πληρώνει 7 ευρώ το GB στην εδώ εταιρία. Το δίκτυο της C-OTE δοκιμάστηκε φέτος αρκετά, πιστεύω είδαν σε ποια σημεία χρειάζεται βελτίωση από πλευράς κάλυψης και σε ποια χρειάζεται βελτίωση χωρητικότητας. Αλλά ακόμα και έτσι, δεν υπάρχει σύγκριση με τα άλλα 2. Παρόλο αυτόν τον χαμό εγώ όπου πηγαίνω φέτος σε 4G κάτω από 30Mbps δεν είδα, σε γνωστούς με Vf το 4G είχε ταχύτητες HSDPA στη καλύτερη.

  14. #29
    Εγγραφή
    11-06-2017
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αύξηση νομίζω δικαιολογείται μόνο και μόνο από το δωρεάν roamming που ενθάρρυνε εκατομμύρια τουρίστες ΕΕ να χρησιμοποιούν τα δεδομένα τους.

    Πιστεύτω τα δίκτυα επιβαρύνθηκαν πάρα πολύ από το roamming των τουριστών. 33 εκ. τουρίστες από κάποιες μέρες όλοι είχαν ιντερνετ. Οι προερχόμενοι από ΕΕ (ρουμάνοι, Βούλγαροι, Γερμανοί, Άγγλοι) δεν πλήρωναν φράγκο χρησιμοποιόντας τα (ατελείωτα) mb από τις πατρίδες τους. Οι περισσότεροι λόγο κάλυψης προτίμησαν την Cosmote οπότε την "πλήρωσε" χωρίς να θέλει.
    Ελα, οι τουριστες ηξεραν ποια εταιρια κανει roaming με την cosmote και εκαναν συμβολαιο με αυτην στην χωρα τους, ωστε να εχουν φουλ σημα στην Ελλαδα; Αληθεια;



    Γενικά καλή εταιρία στο mobile ιντερνετ δεν υπάρχει στο Ελλάντα και αναφέρομαι κυρίως για την "επαρχεία" (που λένε και οι αθηναίοι)
    Δε λενε "οι Αθηναιοι", επαρχια υπαρχει παντου σε οελς τις χωρες.


    Τέλος να προσθέσουμε πως κακή κάλυψη ως ενα βαθμό οφείλεται στις ιδιαιτερότητες του τοπίου στην Ελλάδα (πολύ ορεινό, νησιά κτλ) που κάνει την ανάπτυξη δικτύων κοστοβόρα ειδικά αν σκεφτούμε πόσο αραιοκατοικημένες είναι οι περισσότερες περιοχές (το 50% είναι στην Αττική/Αθήνα που θα πει η υπόλοιπη Ελλάδα είναι.. "άδεια" σχετικά).
    Εκτος απο τις δυσκολιες του τοπου, υπαρχουν άλλες 2 σημαντικοι παραμετροι

    1) Πολυ αραιοκατοικημενες περιοχες, μονο με κινητρα και παροχες απο το κρατος τα βγαζουν περα οι παροχοι εκει, ιδιως οι εναλλακτικοι.
    2) Προσοφρα και ζητηση. Θελει ο αγροτης στο Ναυπλιο και στην Καρδιτσα δεδομενα; Ουτε που ενδιαφερεται καν.

  15. #30
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yolovic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα, οι τουριστες ηξεραν ποια εταιρια κανει roaming με την cosmote και εκαναν συμβολαιο με αυτην στην χωρα τους, ωστε να εχουν φουλ σημα στην Ελλαδα; Αληθεια;
    what? με όποια Ελληνική εταιρία θέλουν κάνουν roamming τι εννοείς; Select network και όποια θέλεις διαλέγεις (wind/voda/cote). Όταν το έχεις στο αυτόματο και μπει κάπου αλλού (πχ wind) και έχεις 2Γ βεβαίως και κάνεις search να βρεις άλλη που σου δίνει 4γ και το ξέρουν μια χαρά και οι περισσότεροι τουρίστες..
    Δε λενε "οι Αθηναιοι", επαρχια υπαρχει παντου σε οελς τις χωρες.
    ναι αλλά οι Αθηναίοι μονο το λένε στην Ελλάδα (been there, done that). Η λέξη "επαρχία" δεν συνηθίζεται λέγεται από τους "επαρχιώτες" καθώς έχει και υποτιμητικό χαρακτήρα στην καθομιλουμένη.
    Εκτος απο τις δυσκολιες του τοπου, υπαρχουν άλλες 2 σημαντικοι παραμετροι

    1) Πολυ αραιοκατοικημενες περιοχες, μονο με κινητρα και παροχες απο το κρατος τα βγαζουν περα οι παροχοι εκει, ιδιως οι εναλλακτικοι.
    2) Προσοφρα και ζητηση. Θελει ο αγροτης στο Ναυπλιο και στην Καρδιτσα δεδομενα; Ουτε που ενδιαφερεται καν.
    Οι "Αθηναίοι" (απόγονοι του περικλέους δεν είναι) οι περισσότεροι έχουν χωριά και όταν το καλοκαίρι πάνε στα χωριά τους θέλουν καλό δίκτυο. Αυτοί είναι το κίνητρο! Και βεβαίως δεν ισχύει αυτό που λες ότι ο αγρότης "δεν θέλει δεδομένα". Αν το πιστεύεις δεν έχει ιδέα από σύγχρονους αγρότες και "επαρχία". Όλοι οι νέοι θέλουν δεδομένα και τα τηλέφωνά τους είναι "έξυπνα" (πρέπει να βγεις μια βολτα (πολύ) μακρυά από το Σύνταγμα είμαι σίγουρος θα το διαπιστώσεις )
    There is nothing like 127.0.0.1

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Q Summer Data 15GB με 10 ευρώ για αυτό το καλοκαίρι
    Από sdikr στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-07-17, 11:07
  2. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-17, 18:34
  3. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-01-17, 15:36
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-16, 20:59
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-16, 14:12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας