Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.253
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Καλησπέρα συμφορουμήτες. Τσακίστηκαν να με ψάχνουν από την Vodafone αυτές τις μέρες, το σηκωσα τελικά μετά από 32 κλήσεις, άρχισαν το γνωστό τροπάριο "σας παίρνουμε για να σας δώσουμε μια προνομιακή έκπτωση λόγω παλαιοτητας στην εταιρία μας ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ" και άρχισε να μου λέει ένα καρτοπρογραμμα, τον γείωσα προσωρινά μιας και είμαι στις διακοπές μου και ήμουν σε ώρα φαγητού, θα με πάρει αύριο μάλλον.

    Εγώ αυτή την στιγμή είμαι με Vodafone a la carte, βάζω συνήθως μια 10ευρη κάρτα κάθε μήνα, μπαίνει μια παλιά προσφορά που συνεχίζει να είναι σε ισχύ και με 3 ευρώ μπαίνουν 400 δωρεάν λεπτά προς όλους, βάζω και 500MB με 5 ευρώ αυτόματα με κάθε ανανέωση, μπαίνουν και 500MB για 15 μέρες για κάθε πρώτη online ανανέωση του μήνα, συνήθως με καλύπτουν, κάποιες -λιγες- φορές βάζω και 2η κάρτα μέσα στον μήνα.

    Επειδή δεν παρακολουθώ και πολύ τις εξελίξεις είναι η αλήθεια, επίκεινται τίποτα τιμολογιακές αλλαγές στην κινητή τηλεφωνία; Ή να βαστήξω γερά όπως τόσο καιρό σε τόσες και τόσες "προσφορές";

  2. #2
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.655
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Αρχικα αυτο εδω ειναι το φορουμ της Vodafone για τη σταθερη τηλεφωνια. Απο εκει και περα δε νομιζω να σου δωσουν καλη προσφορα, οποτε καλυτερα να μεινεις σε αυρο που εχεις.

  3. #3
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.253
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Εμένα αυτό που έχω τώρα με καλύπτει σε μεγάλο βαθμό. Αυτό που δεν γνωρίζω είναι αν αλλάζει κάτι σημαντικό όσον αφορά χρεώσεις ή/και κατάργηση πακέτων έτσι ώστε να μην με συμφέρει πια...

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-04-17, 17:17
  2. Μηνύματα: 96
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-17, 06:50
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-17, 11:32
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-17, 14:35

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας