Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 38
  1. #16
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Προχώρησε το και σε λιγο θα αρχίσουν τα τηλέφωνα με τις προσφορές για να μην φύγεις.Παρ τους και τα σώβρακα.

  2. #17
    Εγγραφή
    07-12-2010
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αν έχεις αποφασίσει να μείνεις στο υφιστάμενο δίκτυο όμως ενημέρωσε και τον πάροχο που σου έκανε την νέα προσφορά - μην προχωρήσει με τις διαδικασίες και τρέχεις.

  3. #18
    Εγγραφή
    15-03-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΜΑ
    Θέλω να παραμείνω στην Cosmote αλλά τελικά δεν μπορώ καθώς θα πρέπει μα πληρώσω 180€ στην Nova πλέον.

    Η κατάσταση είναι απλή

    - 14/8 Εληξε το συμβόλαιο μου με την Cosmote.
    - 18/8 Πήρα τηλέφωνο στην Cosmote για προσφορά ανανέωσης όπου δεν με ικανοποίησε.
    - 24/8 Πήγα σε κατάστημα Nova πήρα προσφορά και έκανα αίτηση φορητότητας.
    - 25/8 μου ήρθε SMS ότι η ενεργοποίηση θα γίνει 30/8.
    - 25/8 Με κάλεσαν απο Cosmote και μου έκαναν προσφορά για να μείνω, ηταν καλη με συνεφερε και δεχτηκα.
    - 25/8 20:30 Ζήτησα ακύρωση φορητότητας απο την Nova, με fax.
    - 26/8 Κάλεσα την εξυπηρέτηση Nova να τους πω αν το παρέλαβαν και μου είπαν ότι τώρα δεν προλαβαίνω να κάνω υπαναχώρηση καθώς πέρασαν οι 3 ημέρες.
    - Σήμερα κάλεσα και το τμήμα διακοπών της Nova και μου είπαν το ίδιο, ότι έπρεπε να το είχα στείλει μέχρι τις 12:00 της Παρασκευής για να είναι εμπρόθεσμο.
    - Αν την είχα κάνει τηλεφωνικά θα είχα 14 ημέρες, αλλά επειδή την έκανα σε κατάστημα μπορώ να ακυρώσω την αίτηση μέχρι 3 ημέρες πριν την ορισμένη ημερομηνία ενεργοποίησης.

    Τα ίδια λέει και εδώ

    Αυτά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Revolution : 28-08-17 στις 12:51.
    The world can change by your actions not by your opinions

  4. #19
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    <<<<Στη σταθερή τηλεφωνία, στις περιπτώσεις που η φορητότητα συνοδεύεται από σύνδεση και του τοπικού βρόχου στον νέο πάροχο, ο συνδρομητής έχει το δικαίωμα να ακυρώσει την αίτηση μέχρι 3 εργάσιμες ημέρες πριν την προγραμματισμένη ημερομηνία υλοποίησης.>>>. Εγώ βλέπω 3 ημέρες χωρίς ωριαίους περιορισμούς . Τακτική τους διαδεδομένη για να μην χάσουν τον πελάτη.

  5. #20
    Εγγραφή
    15-03-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΜΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από traderman Εμφάνιση μηνυμάτων
    <<<<Στη σταθερή τηλεφωνία, στις περιπτώσεις που η φορητότητα συνοδεύεται από σύνδεση και του τοπικού βρόχου στον νέο πάροχο, ο συνδρομητής έχει το δικαίωμα να ακυρώσει την αίτηση μέχρι 3 εργάσιμες ημέρες πριν την προγραμματισμένη ημερομηνία υλοποίησης.>>>. Εγώ βλέπω 3 ημέρες χωρίς ωριαίους περιορισμούς . Τακτική τους διαδεδομένη για να μην χάσουν τον πελάτη.
    Ναι ίσως το κυνηγήσω λόγω αυτού.
    Διόρθωση το SMS μου ήρθε 25/8 (μία ημέρα μετά την αιτηση)

    Συγνώμη που κάνω hijack το νήμα αλλά οι πληροφορίες που αναφέρω πιθανών να φανούν χρήσιμες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Revolution : 28-08-17 στις 13:00.
    The world can change by your actions not by your opinions

  6. #21
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Στον όρο "εργάσιμη ημέρα" περιέχεται ωριαίος περιορισμός, που είναι ρευστός ανάλογα το ωράριο λειτουργίας μιας επιχείρησης.
    Δεν πιστεύω ότι μετά τις 12:00 που σου λένε θεωρείται μη εργάσιμη, αλλά 100% στις 20:30 που έστειλες το φαξ είναι.
    Όλες οι αιτήσεις μεταξύ των παρόχων γίνονται μέσω του εγκεκριμένου online πληροφοριακού συστήματος WCRM του ΟΤΕ, όπου δεν λαμβάνονται υπόψη οι αργίες (όπως το Σαββατοκύριακο).
    Το φαξ μπορεί να το είδαν στις 26/8, αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν σχετικό αίτημα ακύρωσης στο WCRM πριν την επόμενη εργάσιμη στις 28/5.

  7. #22
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον όρο "εργάσιμη ημέρα" περιέχεται ωριαίος περιορισμός, που είναι ρευστός ανάλογα το ωράριο λειτουργίας μιας επιχείρησης.
    Δεν πιστεύω ότι μετά τις 12:00 που σου λένε θεωρείται μη εργάσιμη, αλλά 100% στις 20:30 που έστειλες το φαξ είναι.
    Όλες οι αιτήσεις μεταξύ των παρόχων γίνονται μέσω του εγκεκριμένου online πληροφοριακού συστήματος WCRM του ΟΤΕ, όπου δεν λαμβάνονται υπόψη οι αργίες (όπως το Σαββατοκύριακο).
    Το φαξ μπορεί να το είδαν στις 26/8, αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν σχετικό αίτημα ακύρωσης στο WCRM πριν την επόμενη εργάσιμη στις 28/5.
    Δεν λαμβάνετε υπόψιν το ωράριο λειτουργίας της επιχείρησης το οποίο μπορεί να είναι και 8-10 π.μ. αλλιώς ο νόμος θα έλεγε εργάσιμη ημέρα και ώρα.Η εργάσιμη ημέρα νομικά έχει 24 ώρες.Μπορεί να δουν το φαξ μετά τρεις ημέρες άλλα "μετράει" η ημερομηνία που παρελήφθη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος traderman : 28-08-17 στις 13:44.

  8. #23
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δεν ισχύει. Μην μπερδεύεις επίσημες δημόσιες προθεσμίες, με λειτουργίες εμπορικών επιχειρήσεων.
    Κάνε έμβασμα σε ένα τραπεζικό ίδρυμα, αποστολή ενός αντικειμένου μέσω courier, αγορά μέσω διαδικτύου και εκατοντάδες άλλες συναλλαγές εκτός ωραρίου μιας επιχείρησης και έλα να μου πεις πότε θα ξεκινήσει η διαδικασία.
    Εργάσιμη μέρα θεωρείται το επίσημο/εγκεκριμένο ωράριο εργασίας μιας επιχείρησης (που είναι ρευστό) και γι' αυτό δεν θα βρεις πουθενά ρητή αναφορά στα όριά του. Και ναι, δεν έχουν όλες 8ωρο, αλλά η μεγάλη πλειοψηφία δεν έχει 24ωρο.

    Ωστόσο σου διέφυγε πλήρως ότι το WCRM δεν δέχεται αιτήματα με πρότερη ημερομηνία από αυτήν της στιγμής που καταχωρείται στο σύστημα. Ποιος θα παραλάβει το φαξ 20:30 και θα το καταχωρήσει πέραν του ωραρίου εργασίας;

  9. #24
    Εγγραφή
    15-03-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΜΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον όρο "εργάσιμη ημέρα" περιέχεται ωριαίος περιορισμός, που είναι ρευστός ανάλογα το ωράριο λειτουργίας μιας επιχείρησης.
    Δεν πιστεύω ότι μετά τις 12:00 που σου λένε θεωρείται μη εργάσιμη, αλλά 100% στις 20:30 που έστειλες το φαξ είναι.
    Όλες οι αιτήσεις μεταξύ των παρόχων γίνονται μέσω του εγκεκριμένου online πληροφοριακού συστήματος WCRM του ΟΤΕ, όπου δεν λαμβάνονται υπόψη οι αργίες (όπως το Σαββατοκύριακο).
    Το φαξ μπορεί να το είδαν στις 26/8, αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν σχετικό αίτημα ακύρωσης στο WCRM πριν την επόμενη εργάσιμη στις 28/5.
    Πιθανών να είναι σωστό αυτό που λες, αλλά το θέμα είναι ότι εγώ έστειλα την αίτηση όπως μου είπαν την ίδια μέρα, δεν γνώριζα λεπτομέρειες.
    Και στις 17:00 να το έστελνα πιθανών για τον x λόγο να μην προλάβαιναν να το στείλουν.

    Εστειλα ενα email στην Nova εξηγωντας αυτό το σημείο θα δω τι θα μου απαντήσουν.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωστόσο σου διέφυγε πλήρως ότι το WCRM δεν δέχεται αιτήματα με πρότερη ημερομηνία από αυτήν της στιγμής που καταχωρείται στο σύστημα. Ποιος θα παραλάβει το φαξ 20:30 και θα το καταχωρήσει πέραν του ωραρίου εργασίας;
    Θα μπορούσε να καταχωρηθεί την Δευτέρα με την ημερομηνία που αναγράφει η αίτηση/παραλαβή της αίτησης, την Παρασκευή δηλαδή.

    update
    Με πήραν απο τον ΟΤΕ για να με ρωτήσουν αν την έστειλα και τους εξήγησα, η κοπέλα μου είπε ότι κανονικά πρέπει να γίνει δεκτή, δεν είναι εκπρόθεσμη εφόσον την έστειλα Παρασκευή ανεξαρτήτου ωρας.

    Μου είπε επίσης πως εφοσον θέλω να παραμείνω αν δεν δεχτούν την υπαναχώρηση θα με καλέσουν απο τον ΟΤΕ μετά την μεταφορά για να το τακτοποιήσουν, τώρα αυτό τι σημαίνει δεν ξέρω, να καλύψουν τα έξοδα της ρήτρας? Χλωμό.

    Τι να πω θα δείξει.

    Χαζομάρα που πήγα σε κατάστημα, έπρεπε να την κάνω τηλεφωνικα, αλλά περνούσα απ'έξω τυχαία και μπήκα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Revolution : 28-08-17 στις 15:11.
    The world can change by your actions not by your opinions

  10. #25
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχύει. Μην μπερδεύεις επίσημες δημόσιες προθεσμίες, με λειτουργίες εμπορικών επιχειρήσεων.
    Κάνε έμβασμα σε ένα τραπεζικό ίδρυμα, αποστολή ενός αντικειμένου μέσω courier, αγορά μέσω διαδικτύου και εκατοντάδες άλλες συναλλαγές εκτός ωραρίου μιας επιχείρησης και έλα να μου πεις πότε θα ξεκινήσει η διαδικασία.
    Εργάσιμη μέρα θεωρείται το επίσημο/εγκεκριμένο ωράριο εργασίας μιας επιχείρησης (που είναι ρευστό) και γι' αυτό δεν θα βρεις πουθενά ρητή αναφορά στα όριά του. Και ναι, δεν έχουν όλες 8ωρο, αλλά η μεγάλη πλειοψηφία δεν έχει 24ωρο.

    Ωστόσο σου διέφυγε πλήρως ότι το WCRM δεν δέχεται αιτήματα με πρότερη ημερομηνία από αυτήν της στιγμής που καταχωρείται στο σύστημα. Ποιος θα παραλάβει το φαξ 20:30 και θα το καταχωρήσει πέραν του ωραρίου εργασίας;
    Τα ψιλομπερδευεις λίγο.Δεν μας ενδιαφερει ποτε θα ξεκινήσει η διαδικασία ούτε πότε δέχεται αιτήματα το WCRM.Ο νόμος μιλάει ξεκάθαρα για δικαίωμα υπαναχώρησης τριών εργάσιμων ημερών. Αν ήθελε να το εξειδικεύσει θα το είχε κάνει όπως σε άλλες περιπτώσεις.Στα ατυχή παραδείγματα του courier, αγορά μέσω διαδικτύου κτλ η ίδια η επιχείρηση αναφέρει τα ωράρια της φαρδιά πλατιά όπως είναι υποχρεωμένη να το κάνει από τον νόμο . Σε δική μου περίπτωση ισχυριζόταν οτι δεν έλαβαν το φαξ υπαναχώρησης ενώ εγώ είχα την εκτύπωση απο το δικό μου φαξ με ημερομηνία και ώρα αποστολής.. Ε λοιπόν τους ανάγκασα να δεχτούν τα πάντα. Πιστεύω οτι ο φίλος θα δικαιωθεί.

  11. #26
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Συμφωνώ στο ότι πρέπει οι εταιρείες να αναφέρουν το ωράριο λειτουργίας του εμπορικού τμήματος.
    Άλλο το δεν έλαβε φαξ (άρα δεν το απέστειλα) και άλλο αν το έστειλα εκτός ωραρίου εργασίας. Θεωρώ καταλαβαίνεις την διαφορά.
    Από την άλλη η ίδια η ΕΕΤΤ (μέσω του ίδιου κανονισμού φορητότητας) όταν θέτει αυστηρό όριο τις 6 ώρες από το αρχικό αίτημα, αναφέρει και δίνει το δικαίωμα να διεκπεραιωθεί την επόμενη εργάσιμη εφόσον από την στιγμή που κατατεθεί δεν επαρκεί ο χρόνος.

    Αυτό που λέω (και δεν το μπερδεύω) είναι το όποιο αίτημα θα διεκπεραιωθεί από τον ΟΤΕ, άσχετα ποιος είναι ο πάροχος του πελάτη, καθώς αυτός είναι ο κύριος του δικτύου και μέσω αυτού γίνονται όλες οι εργασίες. Και υπάρχει θεσμοθετημένο πλαίσιο λειτουργίας όπου όλοι επικοινωνούν μέσω αυτού. Και το πλαίσιο αυτό δεν δέχεται αιτήματα εκτός ωρών εργασίας.

  12. #27
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ στο ότι πρέπει οι εταιρείες να αναφέρουν το ωράριο λειτουργίας του εμπορικού τμήματος.
    Άλλο το δεν έλαβε φαξ (άρα δεν το απέστειλα) και άλλο αν το έστειλα εκτός ωραρίου εργασίας. Θεωρώ καταλαβαίνεις την διαφορά.
    Από την άλλη η ίδια η ΕΕΤΤ (μέσω του ίδιου κανονισμού φορητότητας) όταν θέτει αυστηρό όριο τις 6 ώρες από το αρχικό αίτημα, αναφέρει και δίνει το δικαίωμα να διεκπεραιωθεί την επόμενη εργάσιμη εφόσον από την στιγμή που κατατεθεί δεν επαρκεί ο χρόνος.

    Αυτό που λέω (και δεν το μπερδεύω) είναι το όποιο αίτημα θα διεκπεραιωθεί από τον ΟΤΕ, άσχετα ποιος είναι ο πάροχος του πελάτη, καθώς αυτός είναι ο κύριος του δικτύου και μέσω αυτού γίνονται όλες οι εργασίες. Και υπάρχει θεσμοθετημένο πλαίσιο λειτουργίας όπου όλοι επικοινωνούν μέσω αυτού. Και το πλαίσιο αυτό δεν δέχεται αιτήματα εκτός ωρών εργασίας.
    Συγνώμη αν επιμένω αλλά με την λογική αυτή και στις 12.10 εκπρόθεσμος θα είχε θεωρηθεί.Είναι αυτό σύννομο και σύμφωνο με τις 3 εργάσιμες ημέρες?Ποια ώρα θα ήταν η σωστή κατά την γνώμη σου.?

  13. #28
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Έγραψα παραπάνω ότι θεωρώ μπαρούφα το 12:00 (χωρίς να είμαι απόλυτος), όπως θεωρώ ότι η κοινή λογική συμφωνεί με το 20:30 ότι είναι εκτός ωραρίου εργασίας.

  14. #29
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έγραψα παραπάνω ότι θεωρώ μπαρούφα το 12:00 (χωρίς να είμαι απόλυτος), όπως θεωρώ ότι η κοινή λογική συμφωνεί με το 20:30 ότι είναι εκτός ωραρίου εργασίας.
    Άρα μένουμε στο τι θεωρείς εσύ η εγώ η η επιχείρηση λογικό χωρίς κάτι επίσημο και κατοχυρωμένο εκτός του <<<εντός τριών εργασίμων ημερών>>>.
    Revolution αναλαμβάνω όλα τα έξοδα απο το πρόστιμο αν δεν δικαιωθείς.

  15. #30
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Άλλο τι θεωρούμε εμείς ή τι ισχύει (άσχετα αν δεν το γνωρίζουμε) και άλλο να ισχυρίζεσαι ότι εργάσιμη ημέρα είναι όλο το 24ωρο και ότι θα τρέξουν όλοι πάραυτα για σένα. Τόσο δουλεύεις εσύ;
    Το σύστημα έχει ρυθμισθεί να δουλεύει με περιορισμούς για κάποιους λόγους. Διαφορετικά αλχημείες (ίσως εκ του πονηρού), θα μπορούσαν να γίνουν εύκολα.

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Σκέψη για αλλαγή σε VODAFONE- ΓΛΥΦΑΔΑ
    Από idleboneZ στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-17, 22:01
  2. Μεταφορα γραμμης απο Cosmote σε Vodafone ?
    Από abc στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-17, 21:27
  3. Χρονος μεταφορας απο Forthnet σε vodafone
    Από teo27 στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-17, 21:06
  4. Μείωση 2Mbps σε vodafone - Δικαιολογείται;
    Από kogos στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-16, 18:40
  5. Από Forthnet σε Vodafone... Αξίζει;
    Από dimxr στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-16, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας