Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    23-10-2006
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΔΑΦΝΗ
    Τον ιούλιο στις 8 του μήνα ξαφνικά δεν είχα σύνδεση, ουτε ιντερνετ ουτε τηλέφωνο.Μετά από επικοινωνία με το τεχνικό τμήμα με ενημέρωσαν οτι υπηρχε δηλωμενη βλαβη από τον ΟΤΕ (οχι μόνο σε μένα αλλά κ σε άλλους συνδρομητές, της cyta τουλάχιστον). Αυτό διήρκεσε από τις 8 του μήνα μέχρι τις 20/7 όπου κ είχα ηχογραφημένη τηλεφωνικη ενημέρωση οτι αποκαταστάθηκε η βλάβη. Η απορία μου είναι γιατί εφόσον δεν ειχα υπηρεσία τόσες ημέρες, να χρεώνομαι κανονικα όλο το παγιο. Επίσης κάντε κάτι επιτέλους με το τμήμα έκδοσης λογαριασμών γιατί, εκτος του οτι σε όλους μας έρχονται οι λογαριασμοί λίγες μέρες πριν την λήξη τους, μου ήρθε ο λογαριασμος αυγούστου (χρήση τηλεφωνίας ιουλίου δηλαδή) με κλήσεις και ιουνίου, αφού είχε πληρωθεί κανονικά.
    Κωδικός Πελάτη: 886033001
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chsam : 06-09-17 στις 20:35.

  2. #2
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chsam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον ιούλιο στις 8 του μήνα ξαφνικά δεν είχα σύνδεση, ουτε ιντερνετ ουτε τηλέφωνο.Μετά από επικοινωνία με το τεχνικό τμήμα με ενημέρωσαν οτι υπηρχε δηλωμενη βλαβη από τον ΟΤΕ (οχι μόνο σε μένα αλλά κ σε άλλους συνδρομητές, της cyta τουλάχιστον). Αυτό διήρκεσε από τις 8 του μήνα μέχρι τις 20/7 όπου κ είχα ηχογραφημένη τηλεφωνικη ενημέρωση οτι αποκαταστάθηκε η βλάβη. Η απορία μου είναι γιατί εφόσον δεν ειχα υπηρεσία τόσες ημέρες, να χρεώνομαι κανονικα όλο το παγιο. Επίσης κάντε κάτι επιτέλους με το τμήμα έκδοσης λογαριασμών γιατί, εκτος του οτι σε όλους μας έρχονται οι λογαριασμοί λίγες μέρες πριν την λήξη τους, μου ήρθε ο λογαριασμος αυγούστου (χρήση τηλεφωνίας ιουλίου δηλαδή) με κλήσεις και ιουνίου, αφού είχε πληρωθεί κανονικά.
    Κωδικός Πελάτη: 886033001
    Καλή σου μέρα! Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι είναι ενήμερο το τμήμα πιστώσεων για την περίπτωση σου, μόλις ολοκληρωθεί ο έλεγχος θα πιστωθεί ο λογαριασμός σου.

  3. #3
    Εγγραφή
    23-10-2006
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΔΑΦΝΗ
    Τι γινεται με το παραπανω θεμα;Δεν εχω δει τιποτα ακομα ουτε και στον λογαριασμο που εκδοθηκε πριν λιγες μερες.....

  4. #4
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chsam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι γινεται με το παραπανω θεμα;Δεν εχω δει τιποτα ακομα ουτε και στον λογαριασμο που εκδοθηκε πριν λιγες μερες.....
    Καλημέρα και καλό μήνα! Έχει εγκριθεί πίστωση για τις μέρες που είχες βλάβη στη γραμμή σου και σε επόμενο κύκλο τιμολόγησης θα εμφανιστεί στον λογαριασμό σου.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-17, 14:31
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-17, 00:44
  3. Χωρίς τηλέφωνο και internet. Sos
    Από tzimakos_23 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 22:16
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-17, 11:32
  5. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-16, 00:25

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας