Σελ. 9 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 478910111419 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 121-135 από 315
  1. #121
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Μηνύματα
    491
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kataras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το προγραμμα σου επηρεαζεται απο τις αυξησεις ,στελνεις μια επιστολη στην εεττ και
    δεν εχεις να φοβηθεις τιποτε
    έχω συμβόλαιο W1 και πληρώνω περίπου 30€ μηνα.

    έκανα καταγγελία και μετά αίτηση φορητότητας και σήμερα απο WINDμε πήραν και μου είπαν ότι το πρόγραμμα μου δεν επηρεάζεται από τις αλλαγές, οποτε αν φύγω έχει ποινή.

    στην ανακοίνωση της wind στις 8.9.17 όταν αναφέρεται σε W1 μιλάει για αυξήσεις από τα 71€ στα 74€.

    Τελικά έχω δικαίωμα να φύγω λόγω της ανακοινωσης αλλαγης τιμιλογιακης πολιτικης στις 8.9 η όχι, δεδομενου οτι πληρωνω 30€ παγιο?
    PhenomII 1090Τ X6 AM3//Coolermaster Seidon 120V//Gigabyte GA-MA790XT-UD4P//12GB Corsair DDR3//Gigabyte Radeon HD4670//Intel SSD+WD20EFRX//Dell U2414H 23.8" (IPS panel)//470W BeQuiet P5 s1.3 PSU//Fractal Design Define R4//

  2. #122
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Την καλύτερη στιγμή ήρθε η αύξηση. Θα κάνω καταγγελία και φορητότητα σε άλλο πάροχο, μόνο και μόνο για να πάρω προσφορά VDSL στο πατρικό μου, που έχουμε WIND και πρόσφατα μπήκαν νέες καμπίνες (ΟΤΕ). Παίζει να πληρώνουμε λιγότερα από ότι τώρα με ADSL.

  3. #123
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Μηνύματα
    491
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχετε κάποιο θέμα παιδιά! Άσχετα αν το γράφει ή όχι στο λογαριασμό σας, ΑΝ έχετε ένα από τα προγράμματα που αναφέρονται πιο πάνω και δεν έχετε επιδότηση συσκευής , μπορείτε να διακόψετε ΑΖΗΜΙΩΣ , χωρίς να πληρώσετε κάποια ποινή! Το θέμα είναι όσοι είχαν επιδότηση συσκευής , γιατί δεν μπορούν να διακόψουν? Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Είναι υποχρεωμένοι να δεχθούν την αύξηση?
    πρόγραμμα έχω που να αναφέρεται στην ανακοίνωση (το W1) αλλα δεδομένου ότι πληρώνω πάγιο περίπου 30€, από που προκύπτει ότι καλύπτομαι από την ανακοίνωση? Διότι αυτή αναφέρει αυξήσεις σε W1 από 71,99€ σε 74,50€, χωρίς να κάνει καμια αναφορά σε αυτούς που έχουν έκπτωση πάγιου.
    PhenomII 1090Τ X6 AM3//Coolermaster Seidon 120V//Gigabyte GA-MA790XT-UD4P//12GB Corsair DDR3//Gigabyte Radeon HD4670//Intel SSD+WD20EFRX//Dell U2414H 23.8" (IPS panel)//470W BeQuiet P5 s1.3 PSU//Fractal Design Define R4//

  4. #124
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Περιοχή
    Πέραμα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.214
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΜΑ
    Router
    AVM Fritz! Box 7590
    SNR / Attn
    12(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από firefox Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρόγραμμα έχω που να αναφέρεται στην ανακοίνωση (το W1) αλλα δεδομένου ότι πληρώνω πάγιο περίπου 30€, από που προκύπτει ότι καλύπτομαι από την ανακοίνωση? Διότι αυτή αναφέρει αυξήσεις σε W1 από 71,99€ σε 74,50€, χωρίς να κάνει καμια αναφορά σε αυτούς που έχουν έκπτωση πάγιου.
    Θεωρώ ότι σε αφορά και πως λαμβάνωντας την ίδια έκπτωση αλλά με αυξημένη καταλλήλως την αρχική τιμή κοστολόγησης του πακέτου θα δεις την αύξηση που αναφέρεται στο νήμα να περνά και στην τελική τιμή που έως τώρα πλήρωνες.

  5. #125
    Εγγραφή
    02-04-2014
    Μηνύματα
    488
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    76446/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    ZTE H288A & ZYXEL VMG8623
    SNR / Attn
    9(dB) / 13,9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από firefox Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω συμβόλαιο W1 και πληρώνω περίπου 30€ μηνα.

    έκανα καταγγελία και μετά αίτηση φορητότητας και σήμερα απο WINDμε πήραν και μου είπαν ότι το πρόγραμμα μου δεν επηρεάζεται από τις αλλαγές, οποτε αν φύγω έχει ποινή.

    στην ανακοίνωση της wind στις 8.9.17 όταν αναφέρεται σε W1 μιλάει για αυξήσεις από τα 71€ στα 74€.

    Τελικά έχω δικαίωμα να φύγω λόγω της ανακοινωσης αλλαγης τιμιλογιακης πολιτικης στις 8.9 η όχι, δεδομενου οτι πληρωνω 30€ παγιο?
    Μην κολλας μονο στο παγιο. Εχει ανακοινωσει αυξησεις και στο κοστος κλησεων, χρεωση πλεον για την αναγνωριση κλησεων και αλλες υπηρεσιες κ.λ.

    Για ολα αυτα μπορεις να φυγεις...

  6. #126
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Μηνύματα
    491
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cyberten Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρώ ότι σε αφορά και πως λαμβάνωντας την ίδια έκπτωση αλλά με αυξημένη καταλλήλως την αρχική τιμή κοστολόγησης του πακέτου θα δεις την αύξηση που αναφέρεται στο νήμα να περνά και στην τελική τιμή που έως τώρα πλήρωνες.
    υπάρχει κανένας που να ανηκει στην περίπτωση μου και να το έχει προχωρήσει το θέμα χωρίς να του επιβάλλουν ποινή?

    σήμερα ακύρωσα την αίτηση φορητότητας μετά από το τηλεφώνημα της wind.

    συνεχιζω να το ψαχνω ομως και αν θελήσω να το προχωρήσω το θέμα πρέπει να ξανακάνω καταγγελία και μετά αίτηση φορητότητας?

    στα καταστήματα πάντως δεν έχουν ιδέα και σε στέλνουν στο 1260....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goana12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην κολλας μονο στο παγιο. Εχει ανακοινωσει αυξησεις και στο κοστος κλησεων, χρεωση πλεον για την αναγνωριση κλησεων και αλλες υπηρεσιες κ.λ.

    Για ολα αυτα μπορεις να φυγεις...
    ναι αλλα οι αυξησεις στις χρεωσεις κλησεων αφορουν σε σταθερη τηλεφωνια απο οτι βλεπω
    PhenomII 1090Τ X6 AM3//Coolermaster Seidon 120V//Gigabyte GA-MA790XT-UD4P//12GB Corsair DDR3//Gigabyte Radeon HD4670//Intel SSD+WD20EFRX//Dell U2414H 23.8" (IPS panel)//470W BeQuiet P5 s1.3 PSU//Fractal Design Define R4//

  7. #127
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από firefox Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει κανένας που να ανηκει στην περίπτωση μου και να το έχει προχωρήσει το θέμα χωρίς να του επιβάλλουν ποινή?

    σήμερα ακύρωσα την αίτηση φορητότητας μετά από το τηλεφώνημα της wind.

    συνεχιζω να το ψαχνω ομως και αν θελήσω να το προχωρήσω το θέμα πρέπει να ξανακάνω καταγγελία και μετά αίτηση φορητότητας?

    στα καταστήματα πάντως δεν έχουν ιδέα και σε στέλνουν στο 1260....

    - - - Updated - - -



    ναι αλλα οι αυξησεις στις χρεωσεις κλησεων αφορουν σε σταθερη τηλεφωνια απο οτι βλεπω
    Το γραψαμε πιο πισω.Και εμένα έτσι με είπαν τηλεφωνικα. Με ρώτησε "που ξέρετε ότι επηρεάζεται το πρόγραμμα σας? Το είδατε στο λογαριασμό σας? Θα πρέπει να πληρώσετε την ποινή."
    Και εγώ αντί για 28€ με την έκπτωση πληρώνω 14€. Και τώρα το 28€ γίνεται 30€. Τους έγραψα κανονικά, και τους είπα να προχωρήσει κανονικά η διακοπή. Πιθανόν κερδίζουν bonus αν πείσουν κάποιον να μην διακόψει.

  8. #128
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    βρε παιδια ειναι αρκετα σαφες απο την ανακοινωση οτι οσοι επηρεαζονται μπορουνε να φυγουν αφου πρωτα κανουν καταγγελια της συμβασης,αφηστε τι σας λεει η wind

  9. #129
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Μηνύματα
    491
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    @pankostas:εσενα η περιπτωση τελικα τι εκβαση ειχε;η ακομα δεν εχει καταληξει;

  10. #130
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από firefox Εμφάνιση μηνυμάτων
    @pankostas:εσενα η περιπτωση τελικα τι εκβαση ειχε;η ακομα δεν εχει καταληξει;
    Ακόμα δεν έχει καταλήξει. Περιμένω 27-10 να γίνει η διακοπή.

  11. #131
    Εγγραφή
    24-09-2017
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΑΤΤΙΚΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgetz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έκανα αίτηση φορητοτητας στις 20/9 για cosmote και στις 22/9 καταγγελία στο κατάστημα wind μέχρι τώρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση
    αλλά με πάνω απο 15 αιτήματα για έλεγχους λογαριασμού και 2 καταγγελίες στην ΕΕΤΤ από τον 4/2017 δεν νομίζω ότι θα θέλουν να με έχουν πια συνδρομητή
    και ας ήμουν στη Wind 10 χρόνια αλλα και καλύτερη πρόταση να κάνουν δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτώ !
    Αν δεν τους είχα πάρει χαμπάρι τους τελευταίους μήνες για το τι με χρέωναν θα είχα δώσει τουλάχιστον 250 ευρώ παραπάνω !!!
    Εμένα με πήραν τώρα τηλ για προσφορά απο τη wind και όχι μόνο μου είπαν ψέμματα οτι ισχύει μόνο για το σταθερό και όχι για τα κινητά η καταγγελία αζημίως
    άλλα η βελτιωμένη πρόταση της είναι απο τα 95 ευρω που είναι τώρα τα πάγια μου να το πάει 79ε όμως στη πρώτη καταγγελία που είχα κάνει στην ΕΕΤΤ
    τον Ιούνιο είχαν απαντήσει στην επιστολή οτι τα πάγια μου με όλους τούς φόρους θα είναι 85 ε !!!!
    Μόλις έφαγαν και την τρίτη καταγγελία

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akisgetz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα με πήραν τώρα τηλ για προσφορά απο τη wind και όχι μόνο μου είπαν ψέμματα οτι ισχύει μόνο για το σταθερό και όχι για τα κινητά η καταγγελία αζημίως
    άλλα η βελτιωμένη πρόταση της είναι απο τα 95 ευρω που είναι τώρα τα πάγια μου να το πάει 79ε όμως στη πρώτη καταγγελία που είχα κάνει στην ΕΕΤΤ
    τον Ιούνιο είχαν απαντήσει στην επιστολή οτι τα πάγια μου με όλους τούς φόρους θα είναι 85 ε !!!!
    Μόλις έφαγαν και την τρίτη καταγγελία
    Πήρε τώρα και άλλη μια αντιπρόσωπος απο τη wind να μου "δικαιολόγηση" την πρώτη και αφού της είπα για τη καταγγελία και για το ότι δεν συμμορφώθηκαν
    και δεν τήρησαν την επιστολή προς τη ΕΕΤΤ για τις χρεώσεις των συμβολαίων που αναγράφονται (85ε) και απο τη στιγμή που οι κλήσεις καταγράφονται και οι συνάδελφος της μου είπε οτι τα πάγια μου είναι 95ε είναι υπόλογοι
    είπε οτι θα με καλέσει αύριο ....

  12. #132
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανω self quote, για υπαρχει λιγο context.

    Πηγα σημερα σε καταστημα Wind. Εκανα μια τρυπα στο νερο επι της ουσιας. Με παρεπεμψαν στο 13800 ουτε λιγο ουτε πολυ. Εμαθα ομως συνδυαστικα (απο το καταστημα και απο νεα επικοινωνια με το 13800), καποιες σημαντικες πληροφοριες.

    Η κυριοτερη πληροφορια ειναι οτι αλλο πραγμα ειναι η ρητρα υπαναχωρησης και αλλο η πληρωμη της διαφορας των παγιων, για τα οποια εχεις λαβει εκπτωση μεχρι τωρα.

    Η ρητρα ειναι 161 ευρω μεχρι το κλεισιμο του 18μηνου. Απο εκει και περα υπαρχει κλιμακωτη μειωση. Αυτη τη ρητρα δεν πληρωνεις τωρα.

    Ομως πληρωνεις σε φουλ τιμη ΟΛΑ τα παγια για τα οποια εχεις δεχτει εκπτωση. Δηλαδη δικο μου παραδειγμα. Το προγραμμα που εχω τωρα πχ, κανονικα στοιχιζει 40 ευρω το μηνα. Πληρωνω ομως 24. Αν φυγω στους 14 μηνες που ειμαι τωρα, θα πληρωσω 14 * 16 που ειναι η διαφορα του παγιου. Δηλαδη 224 ευρω. Αυτο δεν ειναι ρητρα ειναι τα παγια.

    Αν υπηρχε και η ρητρα, θα πληρωνα 161+224 ευρω, δηλαδη 385 ευρω.

    Με λιγα λογια, οι επιλογες που εχεις, ειναι ειτε να πληρωσεις ή να ... πληρωσεις. Δε ξερω κατα ποσο νομιμο ειναι ολο αυτο. Δηλαδη αν αυριο πουνε 10 ευρω αυξηση στις ταδε υπηρεσιες, τι γινεται;

    Τελος παντων, επειδη εχω αλλους 9 μηνες και επειδη θελω VDSL το αφησα ως εχει. Ουτε η αναδιαπραγματευση του συμβολαιου μου ειναι εφικτη τελικα, χωρις να χασω τις συνδυαστικες προσφορες στα δυο F2G μου.
    Καλά ρε άνθρωπε, και τους πίστεψες?

    Σιγά μην χρέωναν και 800 Ε την διακοπή στο τέλος-τέλος - Απλό είναι:

    Το τέλος διακοπής αποσβαίνει την πρόωρη διακοπή. Οι εκπτώσεις παγίου δεν αποζημιώνονται ξεχωριστά. Η επιδότηση συσκευής (π.χ. να σου κάνανε δώρο, δεν ξέρω, το iphone 6 για κάποιο ψηλό πάγιο) ναι.

    Αυτά που αναφέρεις είναι πίπες και καρά-παράνομα, οι εκπτώσεις παγίου δεν επιστρέφονται αναδρομικά για κανένα λόγο. Το δε κύριο ποσό διακοπής πάει στο 0. Ας ισχυρίζονται ότι θέλουν για να σε κάνουν 'win-back' και να πάρουν το σχετικό bonus τους -που σε έκαναν, δηλαδή.

    Μην ψαρώνετε από τέτοια αστεία, αποκλείεται να στο δώσει εγγράφως αυτό ο οποιοσδήποτε γιατί θα τον πάνε μέσα...
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  13. #133
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.009
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε άμα την έβλεπες την τύπισσα θα πιστεύεις ότι και να σου έλεγε.

    Γυαλιζε το μάτι της σου λέω.

    Τέλος πάντων δεν με συνέφερε να φύγω. Άσε που οι αυξήσεις για μένα θα ισχύσουν για ένα εφταμηνο οπότε δε τρέχει τίποτα. Μόλις λήξει το συμβόλαιο θα το ξανασυζητήσουμε.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  14. #134
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Σ αυτό για το εγγράφως έχει δίκιο ο φίλος μας! Όταν εγώ ζήτησα να μου στείλει εγγράφως ότι θα πληρώσω ποινή, μου έλεγε " θα σου στείλω το συμβόλαιο για να δεις ότι αναγράφεται εκεί"
    Χαχαχα...για γέλια οι εκπρόσωποι!

  15. #135
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Μηνύματα
    491
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από firefox Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω συμβόλαιο W1 και πληρώνω περίπου 30€ μηνα.

    έκανα καταγγελία και μετά αίτηση φορητότητας και σήμερα απο WINDμε πήραν και μου είπαν ότι το πρόγραμμα μου δεν επηρεάζεται από τις αλλαγές, οποτε αν φύγω έχει ποινή.

    στην ανακοίνωση της wind στις 8.9.17 όταν αναφέρεται σε W1 μιλάει για αυξήσεις από τα 71€ στα 74€.

    Τελικά έχω δικαίωμα να φύγω λόγω της ανακοινωσης αλλαγης τιμιλογιακης πολιτικης στις 8.9 η όχι, δεδομενου οτι πληρωνω 30€ παγιο?
    τελικά χτες πήρα στο 1260 και ήμουν τυχερός και μίλησα με μια σωστή και πολύ εξυπηρετική υπάλληλο. μου είπε ότι ναι έχει βάση η καταγγελία μου (δεν έχει σημασία που παίρνω εκπτώσεις στο πάγιο έτσι και αλλιώς αυτό το πρόγραμμα μονο με εκπτώσεις πουλιέται κανεις δεν το παίρνει στην αρχική του τιμή) και μπορώ να φύγω χωρίς ποινές.
    Το γεγονός ότι μας παίρνουν τηλέφωνο και μας λένε ότι δεν έχουμε δικαίωμα αν σπασουμε το συμβολαιο είναι για εκφοβισμό και οπου πιασει.

    Οποτε προχωράμε άφοβα και τους γράφουμε κανονικά.
    PhenomII 1090Τ X6 AM3//Coolermaster Seidon 120V//Gigabyte GA-MA790XT-UD4P//12GB Corsair DDR3//Gigabyte Radeon HD4670//Intel SSD+WD20EFRX//Dell U2414H 23.8" (IPS panel)//470W BeQuiet P5 s1.3 PSU//Fractal Design Define R4//

Σελ. 9 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 478910111419 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 148
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-17, 22:59
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-17, 12:35
  3. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-16, 13:14

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας