Σελ. 27 από 144 ΠρώτηΠρώτη ... 717222526272829323747 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 391-405 από 2159
  1. #391
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις τις παρακάτω 2 επιλογές:
    α. Βάζεις το H267A σε Bridge mode, ώστε να δουλεύει μόνο ως modem και ρυθμίζεις το Archer να κάνει κανονικά την κλήση ΡΡΡ με τα ατομικά σου στοιχεία της σύνδεσης. Για να το πετύχεις αυτό χρειάζεται να μάθεις τον κωδικό του χρήστη root, οπότε κοιτάς εδώ για πληροφορίες.
    β. Στο H267A ενεργοποιείς το PPPoE Passthrough οπότε το Archer θα κάνει και αυτό ταυτόχρονη κλήση ΡΡΡ και θα δημιουργήσει το δικό του ανεξάρτητο δίκτυο.
    αδερφέ αν σου πω ότι κατάλαβα τι είπες θα πω ψέμματα μέχρι τις πρώτες 5 λέξεις ναι μετά σε έχασα!!αν υπάρχει κανένα βιντεακι να το κάνω αυτό θα το εκτιμούσα η κάποιος αναλυτικός οδηγός γιατί νομίζω πως αυτά όλα δύσκολα να τα κάνω!!!

  2. #392
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Βίντεο δεν υπάρχει πουθενά. Υπάρχουν όμως οδηγίες από άλλο μέλος.
    Αυτές αφορούν σύνδεση VDSL. Αν έχεις ADSL υπάρχει μια μικρή διαφοροποίηση.
    Επίσης οι οδηγίες του router αφορούν το Asus το φίλου. Είναι παρόμοιες απλά σε διαφορετικό μενού στο Archer.

  3. #393
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βίντεο δεν υπάρχει πουθενά. Υπάρχουν όμως οδηγίες από άλλο μέλος.
    Αυτές αφορούν σύνδεση VDSL. Αν έχεις ADSL υπάρχει μια μικρή διαφοροποίηση.
    Επίσης οι οδηγίες του router αφορούν το Asus το φίλου. Είναι παρόμοιες απλά σε διαφορετικό μενού στο Archer.
    οκ ο οδηγός είναι τέρμα αναλυτικός θα το δοκιμάσω μέσα στην βδομάδα και ενημερώνω χίλια ευχαριστώ!

  4. #394
    Εγγραφή
    03-09-2003
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Ερώτηση. Έχω κάνει bridge το ZTE για το VLAN 837, ώστε να κάνω register από asterisk. Παίρνω IP 10.x.x.x από τον DHCP της Vodafone. Δε γίνεται όμως resolve το ngn.hol.net, ώστε να γίνει το sip registration. Καμιά ιδέα; Ευχαριστώ.

  5. #395
    Εγγραφή
    22-01-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    Tp-link VR400
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gllafas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω.Αυτο ηθελε και δουλεψε.


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θέλει καθόλου VLAN ID στο 2ο router. Αυτό χρειάζεται μόνο στη συσκευή που λειτουργεί ως modem, δηλαδή το ΖΤΕ.
    Επίσης δοκίμασε αντί μέσω του wizzard να αλλάξεις την λειτουργία στο Advanced > Operation Mode σε Wireless Router Mode και μετά δημιουργείς νέα σύνδεση στο Network > Internet.
    Χρονια Πολλα σε ολους,

    επανερχομαι στο θεμα και θα ηθελα να ενημερωσωσ οτι με τη βοηθεια του jkoukos δουλευει μια χαρα η συνδεση με wifi.ηθελα να συνδεθω μεσω ethernet με τα powerline της devolo αλλα μου εμφανιζεται το μηνυμα unidentified network, δηλαδη δεν παιρνει ip το pc.πρεπει να κανω επιπροσθετη ρυθμιση?

    ευχαριστω,

  6. #396
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    Καλησπέρα χρονιά πολλά σε όλους με υγεία σε σας και τις οικογένειες σας!
    τελικά το δοκίμασα και όλα καλά έχει μια βδομάδα που όλα λειτουργούν σωστά στο speed test πιάνω 28 30 άρα γραμμή έχω άρα και από ταχύτητα είμαι καλά πιστεύω ένα θέμα μόνο και μια απορία ασύρματα μου βγάζει την σελίδα του ρουτερ αλλά όχι του zte όταν βάζω την ip και η απορία είναι αν θέλω να αλλάξω κανάλι στο ρουτερ από αυτόματο να το βάλω στο 11 πρέπει να αλλάξω και κανάλι στο zte ?η λογική λέει όχι μιας και είναι κανάλι εκπομπής του ασυρμάτου και το zte εφόσον είναι κλειστό δεν έχει να κάνει άλλα λέω μπας και θέλει και εκείνο αλλαγή για να λειτουργεί σωστά να υπενθυμίσω σχεδόν άσχετος!!

  7. #397
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Όχι δεν χρειάζεται αλλαγή και στο ΖΤΕ.

  8. #398
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    όλα καλά τόσες μέρες αλλά από χθες μου κάνει διακοπές το ίντερνετ παιδιά περιμένω λίγα λεπτά και μετά ξαναέρχεται σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι και λόγω καιρού αλλά δεν ξέρω προχθές μάλιστα έκανα χειροκίνητα την επανεκκίνηση στο ρουτερ της βονταφον και επανήλθε!το λαμπακι που γραφει broadband απλά αναβοσβήνει ενώ είναι κανονικά συνέχεια αναμμένο

  9. #399
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Kαλημέρα και Χρόνια Πολλά!

    Επανέρχομαι στο πρόβλημα που μου παρουσίασε το συγκεκριμένο modem/router στο παρελθόν , καθώς εξακολουθεί να το κάνει ακόμα και σήμερα , μετά από resets. Λόγω προβλημάτων συγχρονισμού του δικού μου router μπροστά (dsl port) , επανέφερα την συνδεμολογία η οποία έχει μπροστά το zte ως bridge mode, με ό,τι επακόλουθο. Αυτό δεν αναιρεί βέβαια το guide που ανέβασα πριν μερικούς μήνες, με το custom modem/router μπροστά και το zte με wan και voip, feel free to use it

    Πρόκειται για το μπούκωμα της γραμμής που προκαλείται μετά από κάποιες μέρες (πιο συγκεκριμένα 5 μόλις μέρες , δηλαδή 119 ώρες uptime του zte στην δική μου περίπτωση που το κατάλαβα). Η ταχύτητα download μόλις που άγγιζε τα 700 KB/s (γύρω στα 5 με 6 Μbps) , ενώ το upload ήταν ανέπαφο στα 9.5 Mbps. To πρόβλημα εντοπίζεται στο wan status page και μάλλον έχει να κάνει με τα πολλά CRC errors που μαζεύονται μόνο στο down. Reboot του zte φαίνεται ότι φτιάχνει το πρόβλημα αλλά είναι 100% σίγουρο ότι θα ξαναεμφανιστεί μετά από κάποιες μέρες οπότε πήγα και έβαλα έναν χρονοδιακόπτη στην πρίζα του zte και τον προγραμμάτισα από τις 5 έως 5:15 το πρωί να μην έχει ρεύμα το zte (telnet και ssh του zte δεν είναι καν λειτουργικά για να τα χρησιμοποιήσω για remote reboot, μου λένε connection refused ακόμα και αν έπαιξα λίγο να τα ανοίξω από το web interface, oπότε ο χρονοδιακόπτης είναι η μόνη λύση) , εξασφαλίζοντας με το καθημερινό reboot/shutdown την ταχύτητά μου. Θα μπορούσα να καταργήσω το fastpath ως άλλη λύση αλλά δυστυχώς δεν το επιθυμώ. Ακολουθεί screenshot με τo wan stauts τη στιγμή του προβλήματος:


    Οποιαδήποτε άλλη λύση ευπρόσδεκτη...δεν πιστεύω να έχει να κάνει με την καλωδίωση, πιστεύω ότι το zte απλά μπουκώνει και αυτό το παθαίνει είτε δουλεύει ως modem/router είτε ως σκέτο modem με bridge.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Στιγμιότυπο από 2019-01-07 11-34-43.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bobis : 07-01-19 στις 13:14.

  10. #400
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Τέλεια φαίνονται τα στοιχεία της σύνδεσης πάντως. Ο αριθμός των CRC νομίζω ότι είναι ασήμαντος ειδικά εφόσον έχεις fastpath και άρα όσα θα καταγράφονταν σαν FEC καταγράφονται σαν CRC.

  11. #401
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bobis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλημέρα και Χρόνια Πολλά!

    Επανέρχομαι στο πρόβλημα που μου παρουσίασε το συγκεκριμένο modem/router στο παρελθόν , καθώς εξακολουθεί να το κάνει ακόμα και σήμερα , μετά από resets. Λόγω προβλημάτων συγχρονισμού του δικού μου router μπροστά (dsl port) , επανέφερα την συνδεμολογία η οποία έχει μπροστά το zte ως bridge mode, με ό,τι επακόλουθο. Αυτό δεν αναιρεί βέβαια το guide που ανέβασα πριν μερικούς μήνες, με το custom modem/router μπροστά και το zte με wan και voip, feel free to use it

    Πρόκειται για το μπούκωμα της γραμμής που προκαλείται μετά από κάποιες μέρες (πιο συγκεκριμένα 5 μόλις μέρες , δηλαδή 119 ώρες uptime του zte στην δική μου περίπτωση που το κατάλαβα). Η ταχύτητα download μόλις που άγγιζε τα 700 KB/s (γύρω στα 5 με 6 Μbps) , ενώ το upload ήταν ανέπαφο στα 9.5 Mbps. To πρόβλημα εντοπίζεται στο wan status page και μάλλον έχει να κάνει με τα πολλά CRC errors που μαζεύονται μόνο στο down. Reboot του zte φαίνεται ότι φτιάχνει το πρόβλημα αλλά είναι 100% σίγουρο ότι θα ξαναεμφανιστεί μετά από κάποιες μέρες οπότε πήγα και έβαλα έναν χρονοδιακόπτη στην πρίζα του zte και τον προγραμμάτισα από τις 5 έως 5:15 το πρωί να μην έχει ρεύμα το zte (telnet και ssh του zte δεν είναι καν λειτουργικά για να τα χρησιμοποιήσω για remote reboot, μου λένε connection refused ακόμα και αν έπαιξα λίγο να τα ανοίξω από το web interface, oπότε ο χρονοδιακόπτης είναι η μόνη λύση) , εξασφαλίζοντας με το καθημερινό reboot/shutdown την ταχύτητά μου. Θα μπορούσα να καταργήσω το fastpath ως άλλη λύση αλλά δυστυχώς δεν το επιθυμώ. Ακολουθεί screenshot με τo wan stauts τη στιγμή του προβλήματος:


    Οποιαδήποτε άλλη λύση ευπρόσδεκτη...δεν πιστεύω να έχει να κάνει με την καλωδίωση, πιστεύω ότι το zte απλά μπουκώνει και αυτό το παθαίνει είτε δουλεύει ως modem/router είτε ως σκέτο modem με bridge.
    Δες την καλωδιωση σου. Τα στατιστικα σου ειναι καλυτερα απο τα δικα και δεν εχω τετοια θεματα
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  12. #402
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    δηλαδή απο τι κατάλαβα και γω κάτι τέτοιο αντιμετωπίζω....νομίζω αυτό μου είχαν πει και πριν χρόνια όταν είχα κάνει ακριβώς την ίδιο τρόπο με την κοσμοτε αλλά το είχε φτιάξει εκείνος ο τύπος στο τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών η γραμμή μου να διαχωρίζεται κάπως δεν ξέρω τι έκανε ώστε να μην μπουκώνει και μάλιστα όταν κατεβαζα καμία ταινία μου είπε οτι είχε βάλει να πιάνω συγκεκριμένη ταχύτητα στο κατέβασμα ας πούμε από τα 28 mbs που πιάνω να τραβάει τα 26-27 και τα υπόλοιπα να τα έχω για σερφαρισμα στο ίντερνετ ώστε να μην κολλάνε και οι σελίδες και όντως αυτό γινόταν και δεν είχα ουτε διακοπές ούτε σκαλώματα παράλληλα στο ίντερνετ.....για να μην μπουκώνει μου είχε πει!αν δεν κάνω λάθος εφόσον ξέρουμε τι είναι το zte δεν έχει να ορίσεις χρόνο επανεκκινησης???το speedport της κοσμοτε θυμάμαι πως είχε τι λέτε?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kiris3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδή απο τι κατάλαβα και γω κάτι τέτοιο αντιμετωπίζω....νομίζω αυτό μου είχαν πει και πριν χρόνια όταν είχα κάνει ακριβώς την ίδιο τρόπο με την κοσμοτε αλλά το είχε φτιάξει εκείνος ο τύπος στο τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών η γραμμή μου να διαχωρίζεται κάπως δεν ξέρω τι έκανε ώστε να μην μπουκώνει και μάλιστα όταν κατεβαζα καμία ταινία μου είπε οτι είχε βάλει να πιάνω συγκεκριμένη ταχύτητα στο κατέβασμα ας πούμε από τα 28 mbs που πιάνω να τραβάει τα 26-27 και τα υπόλοιπα να τα έχω για σερφαρισμα στο ίντερνετ ώστε να μην κολλάνε και οι σελίδες και όντως αυτό γινόταν και δεν είχα ουτε διακοπές ούτε σκαλώματα παράλληλα στο ίντερνετ.....για να μην μπουκώνει μου είχε πει!αν δεν κάνω λάθος εφόσον ξέρουμε τι είναι το zte δεν έχει να ορίσεις χρόνο επανεκκινησης???το speedport της κοσμοτε θυμάμαι πως είχε τι λέτε?
    αν αυτά σας λένε κάτι πείτε μου
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Καταγραφή.PNG  

    ΚαταγραφήA.PNG  


  13. #403
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες την καλωδιωση σου. Τα στατιστικα σου ειναι καλυτερα απο τα δικα και δεν εχω τετοια θεματα
    Οταν λέμε καλωδίωση , προφανώς αναφερόμαστε μόνο στο καλώδιο εισαγωγής που έρχεται απ'έξω και καταλήγει στο κεντρικό πριζάκι rj11 , που από κει με rj11 καλωδιάκι , κουμπώνει στην DSL θύρα του modem/router, σωστά?

    Σε αυτό το σημείο να σας ενημερώσω ότι η καλωδίωση αυτή είναι μόλις 1.5 ετών, ένα μαύρο καλώδιο UTP εξωτερικού χώρου ξεκινά από το ΧΚ του ΟΤΕ (την μία άκρη στο ΧΚ, την είχε κουμπώσει ο τεχνικός της vodafone, την ημέρα που ενεργοποιήθηκε η γραμμη μου) και καταλήγει απευθείας σπίτι μου (αφού ανεβαίνει αρκετούς ορόφους και μπαίνει μετά στο σπίτι μέσω οπής τοίχου στο μπαλκόνι), σε πριζάκι rj11. Μετά, ένα μικρό rj11 cable ενώνεται κανονικά με το modem/router στην DSL θύρα. Ετσι , καταργώ στην ουσία την υφιστάμενη σύνδεση από τις παλιές τηλεφωνικές πρίζες διότι στο παρελθόν τις είχα κατηγορήσει για πτώσεις στην ταχύτητα ADSL κτλπ και παίρνω το σήμα απευθείας από ΧΚ χωρίς απώλειες (έτσι θέλω να πιστεύω).

  14. #404
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bobis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν λέμε καλωδίωση , προφανώς αναφερόμαστε μόνο στο καλώδιο εισαγωγής που έρχεται απ'έξω και καταλήγει στο κεντρικό πριζάκι rj11 , που από κει με rj11 καλωδιάκι , κουμπώνει στην DSL θύρα του modem/router, σωστά?

    Σε αυτό το σημείο να σας ενημερώσω ότι η καλωδίωση αυτή είναι μόλις 1.5 ετών, ένα μαύρο καλώδιο UTP εξωτερικού χώρου ξεκινά από το ΧΚ του ΟΤΕ (την μία άκρη στο ΧΚ, την είχε κουμπώσει ο τεχνικός της vodafone, την ημέρα που ενεργοποιήθηκε η γραμμη μου) και καταλήγει απευθείας σπίτι μου (αφού ανεβαίνει αρκετούς ορόφους και μπαίνει μετά στο σπίτι μέσω οπής τοίχου στο μπαλκόνι), σε πριζάκι rj11. Μετά, ένα μικρό rj11 cable ενώνεται κανονικά με το modem/router στην DSL θύρα. Ετσι , καταργώ στην ουσία την υφιστάμενη σύνδεση από τις παλιές τηλεφωνικές πρίζες διότι στο παρελθόν τις είχα κατηγορήσει για πτώσεις στην ταχύτητα ADSL κτλπ και παίρνω το σήμα απευθείας από ΧΚ χωρίς απώλειες (έτσι θέλω να πιστεύω).
    Δεν έχει κανένα θέμα η καλωδίωσή σου. Είναι άριστη και αυτό είναι εμφανές άλλωστε από τα στοιχεία της γραμμής που παρέθεσες. Για αυτό τα ζητάμε άλλωστε για να αποκλείσουμε τέτοιο θέμα. Είτε το ρούτερ σου έχει κάποιο ελάττωμα ή είναι πρόβλημα του ISP σου.

  15. #405
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει κανένα θέμα η καλωδίωσή σου. Είναι άριστη και αυτό είναι εμφανές άλλωστε από τα στοιχεία της γραμμής που παρέθεσες. Για αυτό τα ζητάμε άλλωστε για να αποκλείσουμε τέτοιο θέμα. Είτε το ρούτερ σου έχει κάποιο ελάττωμα ή είναι πρόβλημα του ISP σου.
    Διάβαζα σε άλλο νήμα ότι τα πολλά μαζεμένα CRC συνήθως προκαλούνται από κάποιου είδους παρεμβολή στο σήμα...δεν ξέρω , μήπως θα πρεπε να επενδύσω σε FTP ή PET καλώδιο αντί για UTP? Μου είχαν συστήσει για PET αλλά δεν ήταν διαθέσιμο και αγόρασα 10 m από UTP εξ.χώρου. Τέλοσπαντων, κατά τις 1 τα ξημερώματα είχα προσέξει ότι μάζεψε μόνο 315 CRC, θέλω να πιστεύω ότι η λύση του χρονοδιακόπτη , δηλαδή το καθημερινό reboot είναι αρκετή για να μην προλάβει το zte να μαζεψει πολλά CRC, να μπουκώσει και να πέσει το download.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bobis : 09-01-19 στις 11:00.

Σελ. 27 από 144 ΠρώτηΠρώτη ... 717222526272829323747 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [Other] Ξεκλείδωμα ZTE ZXHN H108L - How to unlock ZTE ZXHN H108L - Telnet
    Από Spanos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 114
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-07-20, 15:40
  2. Bridge Mode για ZXHN H267A V1.0 ??
    Από asfyra στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-18, 15:06
  3. Zyxel VMG1312-B10D & ZTE ZXHN H168N 3.1
    Από mathios στο φόρουμ Zyxel ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-17, 18:13
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-17, 22:07
  5. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-16, 22:43

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας