Σελ. 25 από 144 ΠρώτηΠρώτη ... 515202324252627303545 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 361-375 από 2159
  1. #361
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Ποιες ακριβώς ρυθμίσεις έκανες στο ΖΤΕ για να παίρνει σύνδεση μέσω WAN θύρας πίσω από το Zyxel; Μπορείς να δώσεις μια εικόνα;

  2. #362
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιες ακριβώς ρυθμίσεις έκανες στο ΖΤΕ για να παίρνει σύνδεση μέσω WAN θύρας πίσω από το Zyxel; Μπορείς να δώσεις μια εικόνα;
    Καταρχάς πρέπει να έχεις root access στο zte, ευτυχώς που το έμαθα από δω, αλλιώς δεν τίθεται καν θέμα και παραμένει "locked" η κόκκινη θύρα wan.

    Δεν είναι τίποτα, από το wan, επιλέγεις ethernet και σβηνεις και τα 3 profile που υπάρχουν εκεί, που λέγονται ethernetvoice, ethernetdata, ethernettv αν δεν κάνω λάθος και φτιάχνεις μετά ένα δικό σου ως εξής:

    α) αν θες μόνο voip, copy paste οι ρυθμισεις του VoIPv από την καρτέλα DSL

    β) αν θες data, φτιαχνεις ενα routing profile με internet και static ip που ανηκει στο LAN του πρώτου router (αν θες double nat)

    Eννοείται πουθενά δε βάζεις vlan , το αφήνεις off διότι τα vlan έχουν οριστεί ήδη στο modem κατά το bridge, εκτός κι αν θες double nat που ορίζεις ξανά νομίζω.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Για να μη γεμίζω το προηγούμενο τιτανοτεράστιο post μου, έχω σκεφτεί γιατί μάλλον δεν παίζει το voip μέσω wifi και ίσως οφείλεται στη mac address.
    Πχ, όταν είσαι σε ένα δίκτυο και σκανάρεις τα host, αυτά τα οποία βρίσκονται πίσω από ένα wifi client/extender, κι ας βρίσκονται στο ίδιο subnet, θα στα βγάλει με την mac του extender και όχι με την original , oπότε ίσως με bridge στο 0/837 η vodafone έχει πρόσβαση και στο εσωτερικό σου δίκτυο (μόνο στο κομμάτι του voip) και σκανάρει να βρει την mac που αντιστοιχει στην συσκευή που παιζει το voip κανονικά (το zte εδώ) . Επαναλαμβάνω , αυτά είναι σκέψεις και δεν ξέρω πόσο πραγματικά ισχύουν και παρακαλώ κάποιος πιο σχετικός να με διαφωτίσει και αν είναι δυνατόν να επιλύσει την απορία μου (γιατί δεν παίζει με wifi η τελευταία διάταξη με το voip απο WAN)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bobis : 09-11-18 στις 18:36.

  3. #363
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δεν έχω Vodafone, οπότε δεν έχω και το συγκεκριμένο ΖΤΕ για να γνωρίζω ποιες ρυθμίσεις έχει. Γι'αυτό ζητώ μια εικόνα, για να έχω μια ιδέα για πιθανή χρήση στο μέλλον.
    Επίσης πριν είχες αναφέρει για αντιγραφή όλων όταν σίγουρα δεν θέλει VPI/VCI ή VLAN ID ανάλογα την σύνδεση, πράγμα που το ξεκαθάρισες στο επόμενο μήνυμα.

  4. #364
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω Vodafone, οπότε δεν έχω και το συγκεκριμένο ΖΤΕ για να γνωρίζω ποιες ρυθμίσεις έχει. Γι'αυτό ζητώ μια εικόνα, για να έχω μια ιδέα για πιθανή χρήση στο μέλλον.
    Επίσης πριν είχες αναφέρει για αντιγραφή όλων όταν σίγουρα δεν θέλει VPI/VCI ή VLAN ID ανάλογα την σύνδεση, πράγμα που το ξεκαθάρισες στο επόμενο μήνυμα.
    Εννοείται πώς θα υπάρξουν λάθη και κάποιες διευκρινήσεις πολύ σημαντικές για την λειτουργία των τρόπων θα επισημάνονται με edit post...δύσκολο όταν γράφεις πολλά να αναπαράγεις τί ακριβώς έκανες μέσα σε μια ημέρα με πολλές δοκιμές...μακάρι να δούλευε με wifi και θα είχα τελειώσει και μ'αυτό.

    Τώρα αν με την λέξη εικόνα , εννοείς screenshot ακριβώς, εννοείται πώς θα ανεβάσω.

    Στην εικόνα φαίνονται οι ρυθμίσεις για VoIP μόνο. Είναι η μοναδική ρύθμιση στην καρτέλα Ethernet, τις 3 παλιές που είχε τις έσβησα.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Στιγμιότυπο από 2018-11-09 17-45-38.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bobis : 09-11-18 στις 18:49.

  5. #365
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    ΟΚ, ευχαριστώ πολύ!

    Είναι το αντίστοιχο που κάνουμε στον ΟΤΕ, μόνο που εκεί δεν υπάρχει άλλη σύνδεση για την τηλεφωνία αφού βγαίνει από την κύρια και αυτήν επιλέγουμε.
    Οπότε μια χαρά μπορούμε να δουλέψουμε και στη Vodafone με δικό μας modem/router στην γραμμή και πίσω του το ΖΤΕ μόνο για την τηλεφωνία.

  6. #366
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Kαλημέρα, μόλις ανακάλυψα ένα σημαντικό bug της τελευταίας συνδεσμολογίας (πρώτα το δικο μας modem/router και μετά το zte μέσω WAN για voip), όταν κάθομαι και συνδέομαι στο wifi μου, μου δίνει ip 10.224.x.x με dhcp (το κατάλαβα διότι σήμερα το πρωί δεν είχε η μάνα μου internet από το laptop, κίτρινο θαυμαστικό και από cmd διεπίστωσα ότι είχε πάρει ip 10.224...ενώ εγώ που παίζω με στατικές δεν κατάλαβα τίποτα)...γιατί να δώσει ip από voip σε dhcp? Λέτε το bridge 0/837 στο πρώτο modem/router να το προκάλεσε? Καμιά ιδέα πώς να το λύσω? Εκανα switch off το zte , τίποτα , ακόμα τέτοιο range δίνει, μα γιατί να κάνει override το normal dhcp του zyxel?

  7. #367
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    H κάθε WAN θύρα οποιουδήποτε router, μπορεί να πάρει ως είσοδο μόνο μία σύνδεση.
    Εσύ έχεις στο Zyxel 2 συνδέσεις. Μία ΡΡΡοΕ για το Internet και μία Bridged για το VoIP. Το ΖΤΕ παίρνει την 2η για να δουλέψει η τηλεφωνία.
    Οπότε άσχετα σε ποιο υποδίκτυο θα μοιράζει διευθύνσεις ο DHCP του ΖΤΕ, πρόσβαση στο διαδίκτυο δεν θα έχουν ποτέ οι συσκευές που συνδέονται σε αυτό.

  8. #368
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    H κάθε WAN θύρα οποιουδήποτε router, μπορεί να πάρει ως είσοδο μόνο μία σύνδεση.
    Εσύ έχεις στο Zyxel 2 συνδέσεις. Μία ΡΡΡοΕ για το Internet και μία Bridged για το VoIP. Το ΖΤΕ παίρνει την 2η για να δουλέψει η τηλεφωνία.
    Οπότε άσχετα σε ποιο υποδίκτυο θα μοιράζει διευθύνσεις ο DHCP του ΖΤΕ, πρόσβαση στο διαδίκτυο δεν θα έχουν ποτέ οι συσκευές που συνδέονται σε αυτό.
    To DHCP στο ZTE ήταν σίγουρα κλειστό και μου φαίνεται πρακτικά αδύνατο να δώσει 10.224.X.X διευθύνσεις σε δίκτυο που βρίσκεται πάνω από αυτό (το subnet του zyxel δηλαδή το LAN μου ή αλλιώς το WAN για το ZTE). To laptop που παρουσίασε το πρόβλημα χωρίς internet ήταν 100% συνδεδεμένο σε wifi απο το LAN μου. Επίσης, δεν υπήρχε κανένας συνδεδεμένος πάνω στο ZTE , κανένα καλώδιο στις LAN (μόνο στην WAN) και το wifi του κλειστό, μόνο στην phone1 είχα μια τηλ. συσκευή. Και ρωτάω μήπως το bridge 0/837 στο zyxel ευθυνόταν γι'αυτό?

    Τέσπα, το δίκτυο το γύρισα στην 2η συνδεσμολογία (bridge/modem only το zte, route το zyxel) και δεν έχω θέματα μέχρι στιγμής. Τα τηλέφωνα άλλωστε έπρεπε να μπουν στις αρχικές τους θέσεις και ο λόγος που χα κάνει την 3η συνδεσμολογία (μπροστά zyxel, πίσω zte με voip μόνο) ήταν για να πειραματιστώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bobis : 10-11-18 στις 19:03.

  9. #369
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Κάτι θα σου έχει ξεφύγει, σε σύνδεση ή ρύθμιση. Δεν υπάρχει περίπτωση το 0/837 ή το 0/836 ή κάποιο άλλο VC, να επηρεάζει την κύρια σύνδεση. Αλίμονο, διότι δεν θα δούλευε τίποτα σε Internet, VoIP και TV στους παρόχους.

  10. #370
    Εγγραφή
    14-03-2007
    Μηνύματα
    742
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/11000
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritzbox 7950
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εχω το συγκεκριμένο μόντεμ/ρουτερ εδω και 3 μήνες , απο την στιγμή δλδ που έγινε η γραμμή μου απο adsl σε vdsl .
    Δεν υπάρχει κανένας λόγος ή υποψία να αλλάξω συσκευή με κάποια άλλη του εμπορίου αφού σ εμένα τουλάχιστον δουλεύει άψογα, κάλυψη wi-fi σε όλο το σπίτι και στις δυο μπάντες , είναι μόνιμα συνδεδεμένες όλο το 24ωρο περίπου 10 συσκευές , 9 μέσο wi-fi και ο σταθερός υπολογιστής μέσο ethernet.
    To μοντεμ εχει συγχρονίσει στα 50 mbps και κατεβάζω με ταχύτητα περίπου 5,7 mb/sec
    Ολα καλά λοιπόν.

    Εχω μια ερώτηση μόνο: Στην USB θύρα που διαθέτει το ZTE ZXHN H267A τί μπορούμε να συνδέσουμε ? εκτυπωτή , σκληρό δίσκο για διαμοιρασμό αρχείων ? Εβαλα εναν σκληρό δίσκο και δεν τον βλέπω ! Πρέπει να κάνω κάτι μέσα απο το μενού του ρουτερ ή αυτη η θύρα δεν είναι για σκληρό δίσκο ?
    Mobo: Asrock Z77 eXtreme 4 I CPU:Intel i5 3570k I GPU: Gigabyte RX 580 4gb I RAM: 16Gb DDR3 2300 Mhz Duall-Channel I Sound: Xfi Platinum I Monitor: AOC G2460VQ6 I Ηχεία: Logitech X-210 I Keyboard: Microsoft DMK 3000 Ι Case:CoolerMaster-Storm Sniper I PSU Corsair TX650v2 Ι

  11. #371
    Εγγραφή
    04-08-2017
    Περιοχή
    Αττική
    Μηνύματα
    380
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE ZXHN H268Q
    Path Level
    Fastpath
    Μπορείς να μοιραστείς τα περιεχόμενα της συσκευής USB μέσω Samba (Αυτό που βλέπεις στο "Δίκτυο" των Windows) και μέσω FTP αλλά παίζει να μην υποστηρίζει NTFS ως σύστημα αρχείων. Δοκίμασε με FAT32 αν δεν είναι ήδη. Τη ρύθμιση του Samba (σε περίπτωση που δεν έχει ενεργοποιηθεί) θα την βρεις στο Local Network > Samba Service. Βάλτη στο On ή στο Auto on after usb storage plugged και πάτα save (ακόμη και αν είναι ηδη επιλεγμένο)

    Έχω να πω 2 πράγματα. Ακόμη και μετά από αυτό μπορεί να μην φαίνεται στη σελίδα "δίκτυο" των windows. Αν ναι θα συνδεθείς βάζοντας \\192.168.1.1 (ή οτι ip έχει το ρουτερ) στη γραμμη του explorer. Επίσης απ'ότι έχω δει τον USB interface είναι πολυ αργό.

  12. #372
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Λοιπόν παιδιά , ξαναγύρισα στην συνδεσμολογία 3 (μπροστά το zyxel, μετά το zte με voip οnly απο wan) διότι ανακάλυψα ότι το zyxel τόσο καιρό που ήταν με WAN δεν έπαιρνε σωστά τα QoS settings , έπρεπε να μπαίνω από interface να το κάνω disable και μετά enable, πράγμα που μπορεί εύκολα να το παραλείψω μιας και δεν ξέρω αν προηγήθηκε διακοπή ρεύματος ή όχι. Με τις κατάλληλες αλλαγές στο εσωτερικό μου δίκτυο , κατάφερα τα τηλέφωνα να μείνουν στην θέση τους!

    Στο τέλος , το QoS επιλύθηκε , αφού με το restart της συσκευής όλα καλά, μάλλον γιατί το bug δεν εμφανίζεται όταν η σύνδεση του zyxel είναι μέσω DSL θύρας....το άλλο με το DHCP που σας είχα πει έμενε να λύσω...

    ...και το έλυσα δημιουργώντας ένα interface grouping στο zyxel. Tί έκανα? Στην ουσία απομόνωσα την σύνδεση με το zte σε διαφορετικό interface group που δεν παίρνει IP (έτσι έλεγε στην περιγραφή του interface grouping) και σε αυτό το group απλά έβαλα wan interface την bridged ρύθμιση 0/837 (που είναι στην ουσία άλλο ένα wan δίκτυο από τις wan ρυθμίσεις του zyxel) και για lan interface την LAN4 (4η θύρα ethernet), εκεί που συνδέεται το καλώδιο που καταλήγει στην WAN του zte. Έτσι ,πέτυχα απομόνωση και όχι πια DHCP conflicts (πριν , απλά το zte μετά από reboot έπαιρνε ip από το dhcp του zyxel, το οποίο είναι προφανώς private addresses με αποτέλεσμα να μην παίξει το voip, το ότι έπαιξε όταν το δοκίμασα στο πρώτο μου μεγάλο post ήταν καθαρά συμπτωματικό και δεν θα παιζε με επόμενο restart και των 2 , δλδ zte και zyxel, αφήστε που αργά ή γρήγορα θα παρουσιαζόταν το θέμα με το dhcp και τις λάθος ip σε κάποια συσκευή , άρα no internet που ανέφερα σε επόμενο post) Aσφαλώς , απαραίτητη προϋπόθεση είναι ότι ότι το δικό μας router πρέπει να υποστηρίζει interface grouping , καθώς επίσης από το router πρέπει να ξεκινάνε 2 καλώδια ethernet επειδή κάναμε διαχωρισμό με interface grouping, ένα που θα ξεκινάει από την διαχωρισμένη πόρτα μας, (LAN4 στην δική μου περίπτωση) που θα πηγαίνει προς την wan του zte (μπορείτε να βάλετε και switch ενδίαμεσα) και άλλο ένα που ξεκινάει από μια οποιαδήποτε άλλη θύρα και καταλήγει στο δικό μας default LAN, με internet (με πάλι switch , όπου σας βολεύει).

    Θα προβώ σε κατάλληλο edit στο μεγάλο post πιο πίσω για να επισημάνω τα νέα δεδομένα και προϋποθέσεις.

    ΕDIT: Λόγω πολιτικής του forum , δεν μπορώ να κάνω edit το παλαιότερο μεγάλο μου post, ελπίζω αυτό το post να προβεί συμπληρωματικό του παλιού.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bobis : 11-11-18 στις 19:21.

  13. #373
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δεν κάνεις έναν οδηγό με screen-shoots καλύτερα, με όλα τα βήματα;

  14. #374
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κάνεις έναν οδηγό με screen-shoots καλύτερα, με όλα τα βήματα;
    Kαλησπέρα,

    Αυτό ακριβώς μόλις έκανα , είναι σε μορφή pdf και το επισυνάπτω εδώ:

    ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΣΤΗΣΙΜΟ ΖΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΟDEM/ROUTER ME AΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ VOIP ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ VODAFONE VDSL/FIBER


    edit: Στο τέλος του οδηγού ξέχασα να πω ότι μπορούμε να αποσυνδεθούμε πια από το zte , (βγάζουμε το καλώδιο από την κίτρινη θύρα) και το αφήνουμε μόνο με ρεύμα , phone1 , και WAN να είναι συνδεδεμένα. Κάνουμε και ένα restart με τον διακόπτη on/off και θα μαστε έτοιμοι.

    edit2: Αν υπάρξει κάποια δυσκολία στην εκτέλεση του οδηγού, μπορείτε να μου στέλνετε PM , επίσης αν υπάρξει κάτι λάθος, μπορώ να το τροποποιήσω και να ανεβάσω νέα έκδοση εδώ.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails odigos_zte_wan_voip.pdf  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bobis : 12-11-18 στις 17:49.

  15. #375
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.258
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Kudos για την πρωτοβουλία και τη διάθεση.

Σελ. 25 από 144 ΠρώτηΠρώτη ... 515202324252627303545 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [Other] Ξεκλείδωμα ZTE ZXHN H108L - How to unlock ZTE ZXHN H108L - Telnet
    Από Spanos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 114
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-07-20, 15:40
  2. Bridge Mode για ZXHN H267A V1.0 ??
    Από asfyra στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-18, 15:06
  3. Zyxel VMG1312-B10D & ZTE ZXHN H168N 3.1
    Από mathios στο φόρουμ Zyxel ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-17, 18:13
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-17, 22:07
  5. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-16, 22:43

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας