Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-28 από 28
  1. #16
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Όπως έχω αναφέρει και σε κάποιο άλλο θέμα, οι τιμές που ανακοινώνουν από την WIND αυτόν τον μήνα, δεν θα μπουν στην διαδικασία του να αυξηθούν.
    Το 17 ευρώ δηλαδή θα παραμείνει έτσι. "Φυσικά" αυτό θα ισχύει μέχρι κάποια άλλη στιγμή που θα ξανακάνουν ανατιμήσεις.

  2. #17
    Εγγραφή
    29-09-2017
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Μια χαρά, μακάρι να με πάρουν και εμένα για 17 ευρώ + ότι φαίνεται να προχωράνε έργα για το vdsl στη καλλιθέα κουτί θα μου έρθει.

    Ενημέρωσέ μας αν πάνε όλα ομαλά με την αίτηση υπαναχώρησης στη Cyta.

  3. #18
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Σε κατάστημα CYTA την έκανα την υπαναχώρηση. Δεν μου έδωσαν κάποια απόδειξη.
    Μου είπαν να πάρω σε 2 ώρες στην CYTA να δω πως πέρασε και στο σύστημα.
    Πήρα, μίλησα με υπάλληλο και μου είπε πως θα με πάρουν κάποια στιγμή τηλ. από το αρμόδιο τμήμα.

  4. #19
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Το ότι πήγα σε κατάστημα δε το δέχτηκαν.

    Με πήραν σήμερα και με έβαλαν να ψάχνω να βρω φαξ, να τους στείλω φωτοτυπία ταυτότητας μαζί με κείμενο, με υπογράφα επάνω,
    πως ζητάω την ακύρωσητης της αίτησης φορητότητας που έκανα προς αυτούς.

    Η κυρία που με πήρε, με έντονο τόνο ήθελε μόνο φαξ. Ούτε email, ούτε επικοινωνία από κατάστημα CYTA της έκανε.
    Και μου είπε πως καλό θα ήταν να γίνει σήμερα, μέχρι το μεσημέρι και πως η WIND έχει δεχτεί το αίτημα φορητότητας προς CYTA.

    Μετά πρέπει να επικοινωνήσω στο 215-5555-907, είναι το τμήμα ακυρώσεων, ώστε να επιβεβαιώσω πως έλαβαν την αίτηση. Αυτό κάνω τώρα.
    Επίσης μου είπαν πως πρέπει να τους ενημερώσω για τον αριθμό τον οποίο έστειλα το φαξ.

    Με όλα τα παραπάνω, καταλαβαίνετε πως δυσκολεύουν την διαδικασία ακύρωσης.

    EDIT: 45 λεπτά στην αναμονή.......... και ακόμα περιμένω!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sakis.kom : 09-10-17 στις 11:39.

  5. #20
    Εγγραφή
    29-09-2017
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Ναι, γενικά βλέπω αυτό κάνουν παντού.
    Ίσως σε ένα κατάστημα wind να είχαν βοηθήσει εξαρχής με την αποστολή φαξ και τα παραλοιπόμενα.

  6. #21
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    80 λεπτά στην αναμονή! (για το τμήμα ακυρώσεων).

    Του κάλεσα από άλλο νούμερο (στην εξυπηρέτηση) και εκνευρισμένος τους είπα να με καλέσουν οπωσδήποτε, σήμερα. Και μου είπαν πολύ σύντομα.
    Την γραμμή που την έχουν στην αναμονή ΔΕΝ την κλείνω. Θέλω να δω αν παίζουν κάποιο παιχνίδι.

    - - - Updated - - -

    1:55' στην αναμονή. Με πήραν αυτοί στο άλλο νούμερο που τους έδωσα, οπότε αυτό το έκλεισα.

    Τα κουλά, όπως ανακάλυψα με τον υπάλληλο που με πήρε...

    1) Από το κατάστημα που πήγα την Παρασκευή για ακύρωση, έπρεπε να μου είχαν δώσει απόδειξη.
    Τσου... δεν μου είχαν δώσει τίποτα.

    2) Από το κατάστημα που πήγα την Παρασκευή για ακύρωση, έπρεπε την ακύρωση να την είχαν κάνει με φαξ.
    Όοοοοχι όμως... αυτός την είχε κάνει τηλεφωνικά και αυτό δεν το εγκρίνουν. Μέσα στην CYTA δεν έχουν κανένα αίτημα για τον αριθμό μου.

    3) Το φαξ που έστειλα σήμερα από ένα κατάστημα φωτοτυπιών, πήγε αλλά...
    Το έβλεπαν πολύ σκούρο... και το κείμενο που είχα γράψει επάνω το ήθελαν με το χέρι και όχι με υπολογιστή. Οπότε το ήθελαν εκ νέου!

    4) Η κοπελιά το πρωί μου είπε ξεκάθαρα, στείλτε το φαξ και πάρτε μετά τηλέφωνο. Μιλήστε με το τμήμα ακυρώσεων να επιβεβαιώσουμε πως το λάβαμε.
    Άκυρο και αυτό! Εκείνοι (μου είπε αυτός που μίλησα) θα με έπαιρναν όταν ερχόταν η σειρά μου, μόνοι τους, βάσει την σειρά που λαμβάνουν τα φαξ.
    Οπότε τσάμπα και το 2ωρο στην αναμονή!

    Οπότε πήγα ξανά στο κατάστημα CYTA. Ο τύπος μου είπε πως την Παρασκευή "τους ενημέρωσε" πως θέλω να κάνω διακοπή και πως ΔΕΝ έκανε αίτημα διακοπής!
    Ήθελα να ξερα τι δεν κατάλαβε την Παρασκευή, όταν του είπα πως θέλω ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΩ την αίτηση φορητότητας που έκανα στην CYTA και μου είπαν να το κάνω αυτό περνώντας από δικό τους κατάστημα!

    Τώρα έστειλε το αίτημα με φαξ, το έγραψα από την αρχή πάνω σε φωτοτυπία με την ταυτότητα μου, και μου έδωσε απόδειξη.
    ΓΙΑ............ να δούμε!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sakis.kom : 09-10-17 στις 14:02.

  7. #22
    Εγγραφή
    09-10-2008
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    sakis.com παρακολουθώ τα posts σου (να σε καλά που μας ενημερώνεις) γιατί ετοιμάζομαι και εγώ για αίτημα φορητότητας από wind σε cyta (είναι η πιο φτηνή σε σχέση με τους άλλους) αλλά απ' όσα έχω διαβάσει είναι πολύ ύπουλη στο θέμα της υπαναχώρησης. Είναι πολλές οι περιπτώσεις που σκοπίμως δεν αντιδρούν στις 3 ημέρες που έχεις δικαίωμα για υπαναχώρηση και την 4η μέρα τραβάνε την γραμμή. Έχουν μεθοδεύσει το σύστημα με τέτοιο τρόπο πού απλά δεν μπορείς να συνδεθείς/συνεννοηθείς με το "τμήμα" ακυρώσεων (πολύ μπροστά οι κύπριοι). Μάλλον για εκεί σε κόβω και εσένα οπότε ετοιμάσου για derby με καταγγελίες κτλ. ή μένεις στην Cyta που είναι πιο φθηνή και περιμένεις την μέρα που θα κλείσει/αγοράσουν οπότε θα έχεις και πάλι το δικαίωμα καταγγελίας αζημίως! Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να συνεννοηθείς άμεσα με την ΕΕΤΤ και την αρχή προστασίας καταναλωτή (κράτα καλό ιστορικό).

    Ο ΟΤΕ από την άλλη, τραβάει την γραμμή άμεσα και δεν έχεις τις 3 ημέρες του νόμου γιατί η γραμμή έχει ήδη αλλάξει!!!

  8. #23
    Εγγραφή
    17-09-2006
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    wind
    Router
    fritz
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    80 λεπτά στην αναμονή! (για το τμήμα ακυρώσεων).

    Του κάλεσα από άλλο νούμερο (στην εξυπηρέτηση) και εκνευρισμένος τους είπα να με καλέσουν οπωσδήποτε, σήμερα. Και μου είπαν πολύ σύντομα.
    Την γραμμή που την έχουν στην αναμονή ΔΕΝ την κλείνω. Θέλω να δω αν παίζουν κάποιο παιχνίδι.

    - - - Updated - - -

    1:55' στην αναμονή. Με πήραν αυτοί στο άλλο νούμερο που τους έδωσα, οπότε αυτό το έκλεισα.

    Τα κουλά, όπως ανακάλυψα με τον υπάλληλο που με πήρε...

    1) Από το κατάστημα που πήγα την Παρασκευή για ακύρωση, έπρεπε να μου είχαν δώσει απόδειξη.
    Τσου... δεν μου είχαν δώσει τίποτα.

    2) Από το κατάστημα που πήγα την Παρασκευή για ακύρωση, έπρεπε την ακύρωση να την είχαν κάνει με φαξ.
    Όοοοοχι όμως... αυτός την είχε κάνει τηλεφωνικά και αυτό δεν το εγκρίνουν. Μέσα στην CYTA δεν έχουν κανένα αίτημα για τον αριθμό μου.

    3) Το φαξ που έστειλα σήμερα από ένα κατάστημα φωτοτυπιών, πήγε αλλά...
    Το έβλεπαν πολύ σκούρο... και το κείμενο που είχα γράψει επάνω το ήθελαν με το χέρι και όχι με υπολογιστή. Οπότε το ήθελαν εκ νέου!

    4) Η κοπελιά το πρωί μου είπε ξεκάθαρα, στείλτε το φαξ και πάρτε μετά τηλέφωνο. Μιλήστε με το τμήμα ακυρώσεων να επιβεβαιώσουμε πως το λάβαμε.
    Άκυρο και αυτό! Εκείνοι (μου είπε αυτός που μίλησα) θα με έπαιρναν όταν ερχόταν η σειρά μου, μόνοι τους, βάσει την σειρά που λαμβάνουν τα φαξ.
    Οπότε τσάμπα και το 2ωρο στην αναμονή!

    Οπότε πήγα ξανά στο κατάστημα CYTA. Ο τύπος μου είπε πως την Παρασκευή "τους ενημέρωσε" πως θέλω να κάνω διακοπή και πως ΔΕΝ έκανε αίτημα διακοπής!
    Ήθελα να ξερα τι δεν κατάλαβε την Παρασκευή, όταν του είπα πως θέλω ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΩ την αίτηση φορητότητας που έκανα στην CYTA και μου είπαν να το κάνω αυτό περνώντας από δικό τους κατάστημα!

    Τώρα έστειλε το αίτημα με φαξ, το έγραψα από την αρχή πάνω σε φωτοτυπία με την ταυτότητα μου, και μου έδωσε απόδειξη.
    ΓΙΑ............ να δούμε!!!!!!!!

    δεν είναι πάνω από το νόμο καμία εταιρεία...

    Είναι απλό πας στο κατάστημα και ζητάς να σου υπογράψουν ότι παρέλαβαν το αίτημα με σφραγίδα και πες τους να το στείλουν με fax με σήματα καπνού οπως θέλουν . Εσύ είσαι κατοχυρωμένος....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aek1000 : 09-10-17 στις 16:07.

  9. #24
    Εγγραφή
    29-09-2017
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Λοιπόν με πήραν μόλις από Wind για τη φορητότητα και μου πρόσφεραν 3 πάγια δώρο και μετά τιμή 16,5 ευρώ χωρίς τις ψηφιακές ευκολίες που όταν μπουν θα πάει στα 17,5 (εκτός αν επιλέξω να κρατήσω μόνο την αναγνώριση πχ και όχι τις άλλες.)

    Οπότε μια χαρά λέω θα μείνω. Η υπάλληλος μου είπε αύριο να πάω σε κατάστημα Wind και όχι Cyta για την υπαναχώρηση και ότι το τακτοποιούν αυτοί και μου ζήτησε και τη ταυτότητα για να απαντήσει στη Cyta οτι κρατάνε την γραμμή.

    Τώρα δε ξέρω, ακουγόταν να ξέρει τι λέει και τη ρώτηση ξανα, σίγουρα δε πρέπει να πάω ο ίδιος στη cyta ; και μου είπε όχι να πάω σε Wind κατάστημα να κάνουμε την αίτηση υπαναχώρησης εκεί με ταυτότητα.

  10. #25
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Πολύ καλή προσφορά φίλε!!!
    Θα πας σε κατάστημα CYTA ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

    Εκεί θα έχεις μαζί ταυτότητα ή καλύτερα έτοιμη φωτοτυπία ταυτότητας με την υπογραφή σου και θα γράφεις επάνω με το χέρι
    πως θέλεις να ακυρώσεις την αίτηση φορητότητας που έκανες προς την εταιρία CYTA στις ΧΧ/ΧΧ/ΧΧΧΧ για τον αριθμό 2ΧΧ-ΧΧΧΧΧΧΧ.
    Θα σου δώσουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ απόδειξη πως το φαξ έφυγε από το κατάστημα.

    ΜΗΝ το αμελήσεις, βλέπεις εμένα τι μου κάνουν!

    Τώρα για τα δικά μου... sms πριν ελάχιστη ώρα... "η υπηρεσία σας θα ενεργοποιηθεί στις 12/10/2017"!!!
    Ρε δεν μας..................

    Ο υπάλληλος που με πήρε το μεσημέρι, με κατάλαβε πως είμαι στην τσίτα, γιατί πολύ απλά δεν το έκρυψα, του το έδειχνα και του το είπα.
    Μου είπε σε μια στιγμή "μην αγχώνεστε έχετε χρόνο να ακυρώσετε" και του είπα...
    με βλέπετε πως είμαι, ξέρω πολύ καλά τι παίζει τέτοιες στιγμές και σε καμία περίπτωση δεν θα ηρεμήσω, πάω τώρα κι' όλας στο κατάστημα της CYTA.

    Μίλησα τώρα με την WIND, η γραμμή είναι ακόμα όπως ήταν.
    Μίλησα με CYTA έντονα, "έχω πολλά παράπονα" τους τόνισα και πως "με τρέχετε από την Παρασκευή, δήλωσα ακύρωση, και ξανά σήμερα από το πρωί το δήλωσα 2 φορές με φαξ.
    Το όνομα μου είναι ΧΧΧΧΧ με το τάδε (πως γράφεται) κεφαλαίο αλλά και με το τάδε κεφαλαίο." Όλα κεφαλαία της λέω... (κάπως έτσι).
    Μου είπε θα με καλέσει κάποιος. Της λέω σήμερα ή..... κάποια άλλη στιγμή? Μου λέει σήμερα... της λέω "έχω μιλήσει με τον ΧΧΧΧΧ νωρίτερα, ξέρει το πρόβλημα μου και θα περιμένω".

    Ότι και να κάνουν... να γιατί χρειαζόμασττε να σημειώνουμε ημερομηνίες/ώρες, ονόματα, και ότι αποδείξεις περισσότερες μπορούμε.
    Εγώ δεν έχω πρόβλημα τώρα, αν τους παίρνει ας με κάνουν φορητότητα. Μετά θα δουν!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vnet Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Μάλλον για εκεί σε κόβω και εσένα οπότε ετοιμάσου για derby με καταγγελίες κτλ. ή μένεις στην Cyta που είναι πιο φθηνή και περιμένεις την μέρα που θα κλείσει/αγοράσουν οπότε θα έχεις και πάλι το δικαίωμα καταγγελίας αζημίως!...
    Όπως είχα πει από την αρχή, δεν είχα κανένα πρόβλημα να πάω στην CYTA αν η WIND δεν ενδιαφερθεί να μου δώσει προσφορά.
    Τώρα όμως με αυτά που μου κάνουν, όχι, δεν θέλω να παραμείνω. Νόμιμη επιλογή μου δεν είναι? (Γενικά μιλώντας).
    Έχω κάνει τα χαρτιά μου εμπρόθεσμα, οπότε δεν έχουν ΚΑΝΕΝΑ δικαίωμα να με κρατήσουν και πλέον δεν θέλω και εγώ να μείνω με το ζόρι.

    Αν δεν τους αρέσει ο τρόπος που γίνονται οι φορητότητες, δικό τους πρόβλημα, όλες οι εταιρίες μόνες τους καθιέρωσαν αυτό το τροπάριο με τις φορητότητες για καλύτερες τιμές.

    - - - Updated - - -

    Με πήρε ο κύριος που μιλήσαμε το μεσημέρι, από το τμήμα ακυρώσεων.
    Προσπάθησε να με πείσει πως από την στιγμή που βγήκε ημερομηνία φορητότητας, δεν υπάρχει δυνατότητα ακύρωσης!

    Μου είπε να μιλήσω με την εξυπηρέτηση, και εκεί ένας κύριος μου είπε πως δεν μπορεί να κάνει τίποτα και αν θέλω να με συμδέσει με... το τμήμα ακυρώσεων!!!!!

    Η "βελόνα" και στους δύο κόλλησε στο "δεν έχουμε λάβει αίτημα ακύρωσης και από την στιγμή που βγήκε ημερομηνία, δεν μπορεί να ακυρωθεί τίποτα"!
    Θα έλεγα τίποτα τώρα αλλά.......οκ..........

    Τώρα παίρνω και ξαναπαίρνω και δεν το σηκώνουν. Δήλωσα στον αυτόματο, να με καλέσουν.

    - - - Updated - - -

    Γιατί εκεί στην CYTA αρνείστε το αίτημα ακύρωσης της φορητότητας μου?

    https://www.adslgr.com/forum/threads...BC%CE%BF%CF%85

    - - - Updated - - -

    Μόλις τώρα, 19.35, μετά από πολλή ώρα που ήμουν ξανά στην αναμονή, απάντησε ένας κύριος και με ενημέρωσε
    πως κατέγραψε το αίτημα μου (για παράπονα) και ενημερώνει το τμήμα παραπόνων. Θα με καλέσουν μου είπε αν όχι σήμερα, αύριο.

    Για να δούμε...

    - - - Updated - - -

    Να ευχαριστήσω το παρόν φόρουμ αλλά και την CYTA Support που υπάρχει στο ADSLgr.com
    Καθώς μετά το αίτημα παραπόνων που έκανα μέσω του CYTA Support, το πρόβλημα που είχα για την αδυναμία ακύρωσης της αίτησης φορητότητας, επιτέλουν λύθηκε!
    Χθες με "πεθάνανε" από την τηλεφωνική υπαστήριξη να βρω άκρη και άκρη δεν έβρισκα. Έγραψα εδώ, ασχολήθηκαν τα παιδιά και επιτέλουν βρήκα άκρη!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sakis.kom : 10-10-17 στις 12:16.

  11. #26
    Εγγραφή
    29-09-2017
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Εγώ πήγα σήμερα σε κατάστημα Cyta έκανα εκεί την αίτηση, μετά πήγα και σε κατάστημα Wind και την έκανα από εκεί και μετά έκανα και μία μόνος μου από ένα φαξ . Έτσι 3 φορές από διαφορετικά μέρη μην αρχίσουν τα μα μου σου του. 1 τουλάχιστον θα το πήραν.


    Αλλά ο αριθμός που δίνεις και λες ότι ήσουν 2 ώρες αναμονή , είναι ο αριθμός του φαξ που στέλνεις. Όταν το καλείς ακούς έτσι σαν ήχο φαξ και μετά κλείνει. Μήπως πρέπει απλά στην εξυπηρέτηση να πάρεις.

    Edit
    Κάλεσα τώρα στην εξυπηρέτηση και με ενημέρωσαν ότι η αίτησή μου για φορητότητα έχει ακυρωθεί ήδη. Κάτι είπαν ότι έγινε τόσο γρήγορα μάλλον επειδή πήγα σε κεντρικό κατάστημα ( στης Καλλιθέας είχα πάει).

    Τέσπα όλα καλά λοιπόν στη περίπτωσή μου. Αναμένω τώρα να δω τώρα 3 μηδενικούς λογαριασμούς από τη Wind και μετά χρέωση γύρω στα 17 ευρώ....

    Και όλα αυτά επειδή ήθελαν να αυξήσουν τις τιμές τους γύρω στο 1-2 ευρώ και αντί για παραπάνω θα παίρνουν λιγότερα.... χαχα

    Σε ευχαριστώ Wind...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MikeJ : 10-10-17 στις 14:23.

  12. #27
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MikeJ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλά ο αριθμός που δίνεις και λες ότι ήσουν 2 ώρες αναμονή , είναι ο αριθμός του φαξ που στέλνεις.
    Όταν το καλείς ακούς έτσι σαν ήχο φαξ και μετά κλείνει. Μήπως πρέπει απλά στην εξυπηρέτηση να πάρεις.
    Μια χαρά το λες, διαβάζοντας το και εγώ τώρα βλέπω πως το έχω γράψει λάθος, καθώς τον αριθμό τον πρόσθεσα μετά και τον έβαλα σε λάθος σειρά.
    Το επιβεβαίωσα και με τις κλήσεις μου που δεν έχω καμία σε αυτό το νούμερο.

    Η κυρία που με πήρε, με έντονο τόνο ήθελε μόνο φαξ στο 215-5555-907. Ούτε email, ούτε επικοινωνία από κατάστημα CYTA της έκανε.
    Και μου είπε πως καλό θα ήταν να γίνει σήμερα, μέχρι το μεσημέρι και πως η WIND έχει δεχτεί το αίτημα φορητότητας προς CYTA.

    Μετά πρέπει να επικοινωνήσω στο 215-5555-907, είναι στο τμήμα ακυρώσεων, ώστε να επιβεβαιώσω πως έλαβαν την αίτηση. Αυτό κάνω τώρα.
    Επίσης μου είπαν πως πρέπει να τους ενημερώσω για τον αριθμό τον οποίο έστειλα το φαξ
    .
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MikeJ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέσπα όλα καλά λοιπόν στη περίπτωσή μου. Αναμένω τώρα να δω τώρα 3 μηδενικούς λογαριασμούς από τη Wind και μετά χρέωση γύρω στα 17 ευρώ....

    Και όλα αυτά επειδή ήθελαν να αυξήσουν τις τιμές τους γύρω στο 1-2 ευρώ και αντί για παραπάνω θα παίρνουν λιγότερα.... χαχα
    Ωραίος!

    Γενικά με τις αυξήσεις, περισσότερα βγάζουν. Πόσοι να έκαναν αίτηση φορητότητας, ένα 5-10% ? Όλοι θα πήραν προσφορά. Ελάχιστοι θα έφυγαν.
    Το άλλο 90-95% πήρε μόνιμη αύξηση στις τιμές. Αν τα υπολογίσεις, φυσικά και είναι κερδισμένοι.

  13. #28
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Νωρίτερα έλαβα και εγγράφως μέσω email, πως το αίτημα φορητότητας για τον Χ αριθμό μου έχει ακυρωθεί.
    Αυτό το ζήτησα υποχρεωτικά, και τηλεφωνικά αλλά και από το CYTA Support του ADSLgr.com
    Σε καμία περίπτωση δεν αρνήθηκαν το αίτημά μου και μου είχαν αναφέρει πως μέχρι την Παρασκευή θα το έχω. Αν "δεν", να τους ενημέρωνα.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Σκέψεις για μετάβαση από Vodafone σε Cosmote
    Από kostass στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-17, 20:49
  2. Σκεψεις για μεταφορα απο οτε σε cyta
    Από ΓΙΑΝΝΗΣ13 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 11:14
  3. φοριτοτιτα απο wind σε nova και προβληματα
    Από valantis1985 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-17, 14:40
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-17, 13:32
  5. μεταβαση απο ADSL σε VDSL. τα νευρα μου!
    Από nekronomikon στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-11-16, 21:42

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας